Teraz jest 28 mar 2024, 10:14

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Edytor map
PostNapisane: 11 kwi 2009, 13:42 
Offline

Dołączył(a): 11 kwi 2009, 13:15
Posty: 9
Tak tak był ten temat już kilka razy poruszany tutaj no ale nikt nie udzielił odpowiedzi:
1.Ma ktoś może ten edytor i czy może go na necie gdzieś zamieścić ?
2.Jeżeli 1 odpowiedź odpada to co do EA trzeba napisać i na jaki adres meilowy dokładniej jak ktoś mógłby podać

Z góry sorki że wam truje dupe no ale standardowe mapki mi się nudzą w BFie no i porobiłbym trochę mapek a odpowiedzi nigdzie nie znalazłem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Edytor map
PostNapisane: 11 kwi 2009, 16:02 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
viewtopic.php?f=58&t=28925
O to samo się pytałem i myślisz że jak założysz nowy topic to będzie odp. ?
Da się jakoś przerobić edytora od bf2, ale i tak nikt tym nie jest zainteresowanym bo scena bf2142 nie żyje.
Nie myśl sobie jak ja, że mapą ożywisz scenę.
Edzio: I nawet jak dostaniesz odp od Ea to nie myśl sobie że program będzie łatwy w obsłudze. Większość takich programów polega na dodawaniu kątów do figur i nadawanie im odpowiedniej krzywizny etc, nie wspominając o teksturach
edzio2: http://bf2142.levels4you.com/ Samego edytora nie znalazlem lecz sa mapy ! Nawet dosyć ciekawe.

Edzio3. Nawet próbowałem edytor do 2 zainstalować, nie da się. Trzeba mieć zainstalowaną 2 żeny uruchomić setup....

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Edytor map
PostNapisane: 11 kwi 2009, 17:00 
Offline

Dołączył(a): 11 kwi 2009, 13:15
Posty: 9
1.Widziałem no i nic sie nie dowiedziałem z tego
2.Z edytorem do 2 to spróbuje może
3.Ktoś tu powiedział że robię mapki do was ? Ja robię dla siebie i dla przyjaciół mapki bo już nam się nudzą podstawowe.
4.Myślisz że mi zależy na takim g**** łatwym jak z tego głupiego CS'a że jakaś stronka i tam dodajesz budynki i mapka gotowa ? Nie. Mi chodzi żeby miał jak najwięcej opcji żeby można było mapki robić dobre a nie takie coś że 3 elementy i szarża.
5.Wiem widziałem tą sronkę. Mapki nawet spoko tylko że problem czym to oni zrobili.
6.Do tego to problemu niema. 2 już od dawna mam z dodatkiem SS :P

A co do upadku BF2142 ? Od początku był skazany na niepowodzenie dlaczego ? Bo jakiś niespełna rozumu człowiek wypuścił plotkę że ten BF będzie pobierał jakieś dane z kompa przez jakieś reklamy żeby sprawdzać legalność sprzetu i wyłapywać piratów czy coś takiego...Już kilka osób by w to grało ale jak o tym gdzieś przeczytało to już odrazu zapomnieli o tej części. A dlaczego EA wydaje tak mało patchy i dodatków w porównaniu do 2ki ? Bo jak po tej plotce ludzie się zniechęcili i nie chceli EA uwierzyć jaka jest prawda to oni już zaprzestali kolejnych dużych działań do tej gry. Niby kilka patchy i 1 dodatek z tylko 3 mapami co to jest ... Przecież jeszcze miały być z 2 dodatki o ile się nie myle(Bądź jeden) tylko że oni niemieli funduszy pewnie na to bo większość ma piraty "niby" poprawione co nie szpiegują.
Cóż ale gdyby na to więcej czasu i kasy przeznaczyli i by się postarali co do tej plotki to by pewnie 2142 by była bardzo udaną częścią bo nawet sama mechanika gry jest przyjemniejsza niż w poprzedniej części.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Edytor map
PostNapisane: 11 kwi 2009, 17:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2009, 19:46
Posty: 338
Wystarczy, że dodali program, który coś tam śledzi. Po za tym to nie tylko plotka, nawet w instrukcji o tym pisze. Choć w rzeczywistości nie wiem co tam nawet sprawdza.

Po za tym po co więcej dodatków? Z tego co czytam w BF2 dodatki nie cieszą się dużą popularnością.

_________________
http://www.2142-stats.com/Maties+stats.html


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Edytor map
PostNapisane: 11 kwi 2009, 17:11 
Offline

Dołączył(a): 11 kwi 2009, 13:15
Posty: 9
W instrukcji O.o ? Na której stronie niby?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Edytor map
PostNapisane: 11 kwi 2009, 17:14 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Hmmm skazany na niepowodzenie bo większość nie lubi przyszłości w FPS ? Też bym nie kupił lecz jak zobaczyłem że nie zrobili z tego star Wars etc. W bf2 wprawdzie tylko JS jest popularny. W bf2142 po co kolejne dodatki jak upadło. Moim zdaniem powinien być edytor do bf2142 może by go to ożywiło.
Wiecie co mnie wkur... ? Że np na tej stronce co podałem wyżej nie dają linków do edytora, mogli by napisać jak to zrobić.

Szczerze myślałem ze bf2142 będzie bardziej popularny. Za niedlugo kupie 2 i tam sie pobawie w grafika ;d

Jaka strona instrukcji ? Bo czytałem ją kilka razy i nic takiego nie zauważyłem (może nie byłem tego ciekaw i ucieklo).

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Edytor map
PostNapisane: 11 kwi 2009, 17:23 
Offline

Dołączył(a): 11 kwi 2009, 13:15
Posty: 9
Cóż to samo ja.
http://www.battlefield.pl/archiwum/?month=10&year=2006
Tutaj pisze o tym szpiegostwie i wyjaśnieniu jak coś. Tak jak mówiłem że to plotka była i sprawdza tylko adres IP. Zresztą każda gra multiplayer to robi.
A co do tej strzelanki w przyszłości. Też takich gier nie lubiłem nawet mnie opinia na Hyperze nie zaciekawiła ale u kolegi zagrałem i sie wszystko inaczej jest jak sie gra a niżeli ogląda. A świat przyszłości to nawet ciekawy się po pewnym czasie robi(ważne że nie są blastery jak w Star wars) a jak się np:obejży broń przyszłości na discavery to już odrazu sie ciekawiej robi bo można sie dowiedzieć że to nie fikcja tylko ze takie ostrzały EMP to naprawdę nad tym pracują.
Dodatki to swoją drogą EA za bardzo robić nie umie nawet jak z kimś współpracuje bo zawsze chcą wydać wcześniej i są błędy ITP. A edytor istnieje napewno tylko że nikt nie korzysta z magii forum i niedzieli się nim


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Edytor map
PostNapisane: 11 kwi 2009, 17:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2009, 19:46
Posty: 338
Ciastek96 napisał(a):
Jaka strona instrukcji ? Bo czytałem ją kilka razy i nic takiego nie zauważyłem (może nie byłem tego ciekaw i ucieklo).
Chwilowo ci nie podam strony, bo do pudełka z instrukcją dzieli mnie kilkanaście kilometrów, ale było to gdzieś na końcu instrukcji.

Treść taka sama jak na tym zdjęciu:
http://www.battlefield.pl/images/news/2 ... G_0803.JPG

_________________
http://www.2142-stats.com/Maties+stats.html


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Edytor map
PostNapisane: 11 kwi 2009, 17:49 
Offline

Dołączył(a): 11 kwi 2009, 13:15
Posty: 9
ja takiego czegoś nie miałem w pudełku. No ale nawet tu pisze że nie zbiera prywatnych danych a przecież gdyby EA kłamało to już by się pewnie pożegnało z kilkunastoma milionami dolarów kary.

Edit:Sorki mam to jednak. Schowało się za reklamą Sound blastera ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Edytor map
PostNapisane: 11 kwi 2009, 19:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2004, 19:56
Posty: 764
Gondor napisał(a):
głupiego CS'a że jakaś stronka i tam dodajesz budynki i mapka gotowa


Też nie lubię CSa, ale sporo siedziałem w edytorach do Half-Life 1, a potem 2 i jakoś nie mogę powiedzieć, żeby tworzenie map polegało na otwieraniu jakiejś stronki, paru kliknięciach i gotowe. Może odpalałeś nie to, co trzeba, czy jakąś uproszczoną wersję? Nie było żadnych problemów z tworzeniem bardzo dokładnych kopii budynków i możliwości było sporo, choć to nie Radiant.

_________________
Prawdziwy programista wiesza się razem ze swoim programem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Edytor map
PostNapisane: 11 kwi 2009, 23:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
Ciastek96 w Twoim pierwszym poście zauważyłem ogromną ilość jadu względem Gondora - "bo nikt mi nie dał odpowiedzi..."
Jeżeli kiedykolwiek liczyłeś na to że na każdym forum dostaniesz każdą odpowiedź to sorry ale źle liczyłeś.
Na koniec dodam tylko tyle - powodzenia w tworzeniu map do BF2 :wink:

PS. I nie obrażaj się od razu jak wiele osób na tym forum :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Edytor map
PostNapisane: 12 kwi 2009, 09:48 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Szkoda tylko że muszę po raz 2 kupić bf2. Pierwszy raz to mi sie instrukcja zagubiła a po formacie dupaaa.(chciałem go wyciągnac przez regedit. Wkurza mnie to że nikt na forach czy tam levels4you nie napisze jak zrobic 2 do 2142.

Ja sie nie obrażam ^^. Gdybym się obraził to bym pisał że to juz 3 topic i do close. ;]

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Edytor map
PostNapisane: 12 kwi 2009, 11:04 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Sorry za 2 Posty pod sobą ale chyba coś znalazłem !!!
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=Bf2 ... =&aq=f&oq=

Ps. Jakbym edytował to nikt by nie wiedział z że napisałem odpowiedz ;)
Zaraz zassę to i sprawdze wiruse etc tez ;)
EDIT CHodzi o pierwszy link od góry. Zaraz sprawdze ;)
EDIT2: Fałszywy alarm nawet nie instaluje. Są ta ss można zmieniać imiona botów ich ilośc ogolnie nie potrzebne...
EDIT3 OStatnia nadzieja ? http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/3575.page

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Edytor map
PostNapisane: 12 kwi 2009, 11:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2004, 19:56
Posty: 764
Gdyby rzeczywiście istniał edytor map do tej gry, w necie na pewno byłyby już jakieś mapki do ściągnięcia, jak w przypadku BF2.
A co do zakupu BF2 - jeśli nie masz wszystkich dodatków, teraz możesz je mieć w jednym pudełeczku.

_________________
Prawdziwy programista wiesza się razem ze swoim programem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Edytor map
PostNapisane: 12 kwi 2009, 12:06 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5035
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
_OskaR napisał(a):
Gdyby rzeczywiście istniał edytor map do tej gry, w necie na pewno byłyby już jakieś mapki do ściągnięcia, jak w przypadku BF2.
A co do zakupu BF2 - jeśli nie masz wszystkich dodatków, teraz możesz je mieć w jednym pudełeczku.

Mylisz się, tu są mapy zrobione przez fanów do BF2142 -> http://bf2142.levels4you.com/downloads.l4y?cat=382 :wink:

ps. Dzięki Ciastku za linka ;D

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL