Teraz jest 29 wrz 2024, 07:21

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 cze 2009, 16:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Patchy to muszą wydać od groma. Osobiście spodziewałem się pewnych bugów, niedociągnięć w świeżej 3.0, normalna kolej rzeczy, no ale żeby tak spier!@#$% sprawę to chyba nawet nie sprawdzali czy ta gra działa :P Nie podoba mi się też odpalanie AA3 przez Steama, dla mnie to on jest przyczyną niejednego problemu z grą.
Na szczęście coś zrobili żeby można było w to zagrać, wypuścili hotfixa (który btw nie jest patchem i nadal będziemy mieli wersje v3.0.0) a także mamy zaliczone podstawowe treningi wiec można przystąpić do gry na serwerach. Użyłem słowa "można" bo rzadko to wygląda tak jak byśmy chcieli. Mnie np. gra się często wiesza, czasem muszę ją jakby "rozruszać" przy pomocy "trzech króli" (co mnie osobiście rozbraja, bo robiłem tak z paroma tytułami na starym kompie :P ).
Udało mi się pograć parę godzin na Pipeline i Bridge i powiem, że gdyby nie te problemy to grało by się naprawdę super :/
Jedynie animacje i modele broni mnie irytują, biegamy jak baba, ciała latają gorzej niż w AA2 i czasem znikają nam granaty :P

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 cze 2009, 17:00 
Offline

Dołączył(a): 14 maja 2006, 22:56
Posty: 380
Lokalizacja: Lublin
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013 ... _Army.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 cze 2009, 20:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
Tak udało sie zagrać to po 1. Gralo sie fajnie w miare, troche wolno w stosunku do Bfa ale ok. Wkurzły mnie lagi dosc poterzne + czasami bron mi znikala po rzucie granatem itp (jakis dziwny bug) Na server udało mi sie wejsc po usunieciu paru plikow z katalogu z gra ;)
Poza tym gra mozna odpalic bez steama (wchodzisz do katalogu z gra i klikasz po prostu na plik .exe Steam sie nie wlaczy ;) bo skrot ktory jest na pulpicie jest do odpalenia steama + automatycznie aplikacji).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 cze 2009, 21:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
możesz podać lokalizacje tego .exe, za cholerę nie mogę znaleźć tak ten Steam to schował ;)

Jak tylko będzie można ściągnąć normalna wersje ze strony to wywalę tą w cholerę.

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 cze 2009, 00:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2005, 21:41
Posty: 380
Lokalizacja: Radom
D:\Steam\SteamApps\common\america's army 3\Binaries u mnie jest w tym miejscu oczywiście steama możesz mieć zainstalowanego gdzie indziej ale plik jest w tym katalogu...Co do samej gry... ma ona w sobie potencjał ale to co teraz widzimy to obraz nedzy i rozpaczy mimo to i tak z chęcią odpalam ta gierkę ale po 2 godzinach irytac ji a nawet i czasami 15 min wychodze z gry. Co do bugów od czego by tu zacząć, największy bullet time nawet przy pingu 10 na serwerze kulka wali w ziemie po sekundzie lagi lagi i jeszcze raz lagi... oczywiście nie zapisywanie statów nawet bug w trybie treningowym gdy przechodzimy test na marksmana to przy celowaniu i łapaniu oddechu spacja wystarczy przytrzymać spację po kliknięciu oddalenia przybliżenia i nadal mamy widok jak z zumem... jest tego ogrom

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 cze 2009, 10:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2006, 16:09
Posty: 1459
Lokalizacja: Kielce
Ja ściągnąłem i zainstalowałem przez AA3Deploy i po ściągnięciu hotfixa nie mam żadnych problemów z multiplayerem, czy treningami (poza tym, że mój komputer ssie i w MP mam 10-15 FPSów).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 cze 2009, 14:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Też zrobiłem to samo, jedyna zauważona przeze mnie poprawa sytuacji to normalne odpalanie gry, reszta po staremu -_-

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 cze 2009, 19:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2006, 18:52
Posty: 161
Lokalizacja: Londyn
Ja ściągałem przez Steam'a ale nie pograłem wogóle. Jak odpalę misje i zaczynam grać to żołnierz którym gram obraca sie w lewo cały czas i nie można tego zatrzymać...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 cze 2009, 20:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2005, 02:17
Posty: 248
Lokalizacja: Wałbrzych
Masz podłączone jakieś dodatkowe kontrolery? Ja tak miałem jak miałem podłączonego joya, po wyjęciu wtyczki przestało.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 cze 2009, 12:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2005, 10:10
Posty: 410
Lokalizacja: Warszawa
Poczekałem z napisaniem opinii końcowej do wyjścia kolejnego patcha. Ta gra jest tragiczna, duża ilość bugów, grafika sprzed 3 lat przy zerowej płynności na mocnym sprzęcie... Nawet to, że można bawić się w nią za darmo nie równoważy jej błędów. Szkoda, zapowiadało się ciekawie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 cze 2009, 15:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
no wreszcie może tym razem sobie pogram :roll:

http://www.americasarmy.pl/news/2114-patch-303-.html

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 cze 2009, 16:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2006, 18:52
Posty: 161
Lokalizacja: Londyn
k0ndz1o dzięki za pomoc, faktycznie to mój joystick...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 cze 2009, 18:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Po tym patchu wreszcie mogę normalnie pograć, żadnych problemów z odpaleniem gry czy wejścia na serwer, nawet honor ładnie odświeża. Poprawili też optymalizacje, teraz nawet na Pipe ładnie chodzi, płynnie i miodnie ;) I szczerze gra mnie wciągnęła :D Jeszcze trochę i będzie to tytuł godny polecenia. Nadal mam jednak problemy z treningiem MOUT, coś nie może się skubany wczytać.

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 cze 2009, 03:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2006, 16:07
Posty: 716
Lokalizacja: Warszawa
No w Koncu ten patch 3.0.3 cos pomogl moge grac normalnie na multi tylko ze lagi straszne i nie jestem pewien czy naprawili zaliczania treningow

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 cze 2009, 12:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
Treningi mi dzialaja normlanie (razem z zaliczaniem chyba) Poki co wszyzstkie podstawowe na max xD DZis pobawie sie z jakimis dodatkowymi (marksmana itp) Mozna by w ktorys dzien razem pograc w naszym gronie ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL