Teraz jest 28 mar 2024, 16:36

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 lut 2010, 01:44 
Offline

Dołączył(a): 23 gru 2009, 16:23
Posty: 34
Przeglądając forum EA trafiłem na jeden temat w którym była poruszona powyższa kwestia.
Był tam tez link do jednej strony , której z pewnych powodów raczej nie podam.
I na niej pisze między innymi to:
Cytuj:
Minimap - see all of your enemies on your minimap
Nametags - see all of your enemies tags through walls and across the map
3D View - see strategic points
Zoom - zoom in and see what your enemies can't
Spawn at the enemy base -
Spawn with your enemies skin -


Ale co gorsze to pisze też, że
Cytuj:
Please note this hack is BETA and is for Bad Company BETA.
We will build on this hack and add many more features.


Ja jeszcze na żadnego delikwenta nie trafiłem, ale widząc popularność tej strony z hackami może być tylko gorzej.
I pytanie: po co wydawać kasę na czita który podbije statystyki? Z tą uwagą że statystyki są za pół miesiąca zerowane.
Ja mam k/d poniżej jedności i się tym nie przejmuje, a jak już się zdenerwuje to piwko na rozluźnienie ;]

Jak na razie nie zauważyłem na serwerach zbyt dużej ilości administracji. Jak sobie mamy poradzić z tym problemem?

_________________
...::Follower of the Dark Side::...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2010, 08:53 
Offline

Dołączył(a): 5 sie 2007, 22:15
Posty: 94
Lokalizacja: st-ce
W temacie 'wrazenie z gry' wrzucilem screena, na ktorym widac wlasnie jak wyglada nametag.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2010, 09:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 kwi 2005, 10:33
Posty: 101
Lokalizacja: Wrocław
Jak dobrze poszukacie (Youtube) to znajdziecie mini hacki wh i unlimite ammo (były już tydzień po wyjściu bety).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2010, 09:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 maja 2009, 17:08
Posty: 50
ID+ napisał(a):
Jak sobie mamy poradzić z tym problemem?

Najgorsze w serii Battlefield jest to, iż widząc chetera i rozpoczynając głosowanie za wyrzuceniem z serwera połowa graczy nie chce tego zrobić :? , grając wcześniej w ET, sytuacja taka nie miała miejsca, wszyscy solidarnie głosowali za wywaleniem takiego gracza, tu jest niestety inaczej.
Ja przyjąłem inne rozwiązanie widząc ewidentnego cheta, na serwerze z własnym ostrzałem, jeżeli jest po mojej stronie, latam za nim i robię teamkiling - to skutecznie uniemożliwia mu nabijanie punktów. Zwykle po odrodzeniu taki gracz zabija mnie, aż w końcu ktoś zostanie wyrzucony za zbyt dużą ilość zabitych swoich graczy.

_________________
LAMA rekrutuje - http://www.lama.dbv.pl
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2010, 10:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2005, 09:48
Posty: 643
Lokalizacja: Leamington SPA, UK
Tzw. "Hacki" są po to by poczuć się macho podczas gdy w normalnym trybie jest się w najlepszym przypadku średniakiem. To jest trochę jak z trolami internetowymi, lubią zamieszać, podnieść ciśnienie i mieć satysfakcję że koszą ludzi.

Lepsze uczucie jest gdy to samo robisz, tzn. podnosisz ciśnienie, itd., bez żadnych wspomagaczy. :)

Iuz, zabrakło by mi dnia gdybym miał wymieniać ile razy ludzie głosowali za wyrzuceniem mnie. Nie jest to dobry sposób anty-czita.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2010, 11:21 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2010, 20:24
Posty: 40
Będzie co łapać... :D

_________________
Call of Duty


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2010, 11:35 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Ciekawe w jaki sposób chcesz łapać ??
Bo jakoś nie widzę zapowiedzi streamingu do BC2, jest tylko mowa o tym że zabezpieczeniem gry będzie PB.
A wbrew pozorom to nie to samo .
Może się okazać że nie będzie PBSS ... :(

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2010, 11:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2005, 21:02
Posty: 171
Lokalizacja: Danzig
Ja z wyzej wymienionych rzeczy, widzialem tylko kolesia ktory ciagle biegal jak medic USA, ale myslalem ze to wina bety, a tu prosze.

_________________
Obrazek
Ronin(PL)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2010, 14:26 
Offline

Dołączył(a): 23 gru 2009, 16:23
Posty: 34
Cytuj:
GGC-Stream will support BFBC2 - even when it is not right to deny serverfiles to the public!


Jest tam jakaś nadzieja.

_________________
...::Follower of the Dark Side::...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2010, 15:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 kwi 2005, 10:33
Posty: 101
Lokalizacja: Wrocław
r4m1k napisał(a):
Będzie co łapać... :D

HF zobaczymy po jakim czasie Ci się znudzi... to nie cod tu niemożna spectować z pierwszej osoby... po drugie jak hack będzie pbproof to po ss'ach też nie dojdziesz (black screen).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2010, 19:25 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
http://www.urbandictionary.com/define.php?term=lulz ...

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2010, 21:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sty 2010, 11:49
Posty: 43
Lokalizacja: Koszalin
Skoro jest juz ten temat to chce cos wiedziec. Bo moze to bug tylko :)

Chodzi o to ze mialem juz 2 razy taka sytuacje. Kiedy "zdechlem" osobnik ktory mnie zabil byl pokazany jako: Nick: <killer> HP bylo pokazane ze 1000 a specializacje byly oznaczone jako <spec>. Myslalem ze to hacki. Ale za kazdym razem gdy pokazywaly sie dane przeciwnika zawieszal mi sie BC2. Wiec teraz nie jestem pewien czy to blad i bug czy po prostu hack.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2010, 23:02 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2010, 20:24
Posty: 40
DeV napisał(a):
r4m1k napisał(a):
Będzie co łapać... :D

HF zobaczymy po jakim czasie Ci się znudzi... to nie cod tu niemożna spectować z pierwszej osoby... po drugie jak hack będzie pbproof to po ss'ach też nie dojdziesz (black screen).

W codzie też niby są niewykrywalne. A jednak dają się łapać.
Wszystko w rękach DICE i GSP jeżeli udostępnią pbbans.com pewne pliki serwerowe do wglądu będziemy mieli streaming i pbbans uruchomi serwer. Jeżeli się tak nie stanie, PB będzie służył tylko do kickowania, a gra stanie się rajem dla haksów. I wszystko przez statystyki, DICE zależy bardziej na bezpieczeństwie w stat hackowaniu niż na łapaniu prawdziwych oszustów.
Ale jeszcze nic nie jest stracone...
Cytuj:
I find it quite refreshing that DICE personel are at least taking an active interest in what PBBans has to offer re anti cheat.
I should imagine that game devs thought that intergrating Punkbuster into their games would be enough to placate the players and admins that are their customer base.
Although I think that PB is the best anti cheat program out there, I also think that streaming to a 3rd party anti cheat site is a necessity these days rather than a luxury.
A hell of a lot of concerned admins have found out the hard way the truth of that statement.
Even if nothing positive transpires from the dialogue that Maydax has been having with DICE employee's re server files etc, at least the DICE guys are now aware that we exist, and more importantly how much regard our streaming game admins have for PBBans assistance in keeping their servers as cheat free as possible.
Now, if only we could find a member of EA legal who actually games and runs a server to check us out, we might be in with a chance of making a positive, proactive contribution in keeping BFBC2 as cheat free as humanly possible. :scratchchin:

There will always be undetected private cheats knocking about, but the MD5 scans we provide coupled with the Generic Bind Scans (exclusive to PBBans) make a server admins life a lot easier in fighting the good fight.


Link do całej dyskusji. http://www.pbbans.com/forums/punkbuster ... 09801.html

_________________
Call of Duty


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2010, 01:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 kwi 2005, 10:33
Posty: 101
Lokalizacja: Wrocław
No właśnie i tu jest problem patrząc na historie DICE/EA to za wiele bym się nie spodziewał. Sorry nic do Ciebie nie mam ostro łapałeś pipy na codzie ale BF to ciężki teren ;/ zero supportu ty vs milion haxów.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2010, 02:06 
Offline

Dołączył(a): 10 wrz 2006, 22:32
Posty: 26
Hacki zawsze byly i beda . Sa strony na ktorych mozna za 100$ kupic hacka ktory jest proof na wszystko i z dozywotnia aktualizacja
Ale czy to ma sens ? dla niektorych tak - jednym sie znudzi po miesiacu - niestety cziterka istnieje i istniec bedzie tak jak sie ganialo w cafe w q2 kropkami tak i teraz sa wh i inne ********* dla LAM
Pozostaje nam nadzieja w PB i steamingu a takze ze beda dedyki czyli admini ...
W bf2 na serwerach bywalem i to dosyc czesto top 1 lub utrzymywalem sie top 5 pomimo ostrej cziterki - kwestia taktyki i sprzetu jaki sie posiada jak zaczynalem w bf2 to mialem max 40 fps xd


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL