Teraz jest 28 mar 2024, 11:40

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 lut 2010, 14:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2005, 23:43
Posty: 706
Odblokuje. "Karabin maszynowy Thompson i pistolet M1911 .45 (także z "pacyfikowego" Battlefielda) mają być dostępne dla każdego, kto będzie grał na koncie z aktywowanym kodem VIP."

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lut 2010, 14:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 gru 2007, 15:01
Posty: 146
Lokalizacja: Silesia -> Żory
Cytuj:
Edycja limitowana w porównaniu do edycji zwykłej zawiera odblokowane od razu 4 ulepszenia pojazdów oraz 2 klasyczne karabiny znane z gry Battlefield 1943. (W wersji zwykłej dostępne ulepszenia należy odblokować w miarę postępów w grze )


W takim razie edycja limitowana jak nie będzie żadnych artbooków to tylko jest z nazwy i niczym się nie różni od innych preorderów. Żałosne działanie EA. Aż dziwne bo widać że EA poszło po kosztach... bo wystarczy popatrzeć na inne gry w edycji limitowanej , nie wspomnę o Bioshocku 2 x) .

_________________
"Spadochroniarstwo uczy nas być silnym, a tylko takich potrzebuje nasza ojczyzna."
Gen. Stanisław F. Sosabowski


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lut 2010, 14:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 maja 2009, 17:08
Posty: 50
Equilibrium napisał(a):
Odblokuje. "Karabin maszynowy Thompson i pistolet M1911 .45 (także z "pacyfikowego" Battlefielda) mają być dostępne dla każdego, kto będzie grał na koncie z aktywowanym kodem VIP."

Poproszę o źródło tej informacji.

_________________
LAMA rekrutuje - http://www.lama.dbv.pl
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lut 2010, 14:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2005, 23:43
Posty: 706
Strona główna np. :o

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lut 2010, 18:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2009, 15:22
Posty: 39
Ten wykrywacz wrogich jednostek co ma być od razu w edycji limitowanej, w BECIE był do odblokowania na około 5 poziomie, a jak już się ogarnie to punkty szybciutko lecą :)

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lut 2010, 18:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2005, 23:43
Posty: 706
http://www.fragcast.org/?p=608 - parę dodatkowych informacji.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2010, 08:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lut 2010, 08:19
Posty: 3
Powiem wam chłopaki ,że moim zdaniem ten sklepik w Bad Company 2 to może być fajna sprawa... Jestem tu nowy więc jeśli coś źle napisałem to dajcie mi znać , a wracając do bety to była bardzo fajna byłem w rankingu chyba 20000 na świecie oczywiście na PC , ale nadal nie mogę się z nikąd dowiedzieć czy w pełnej wersji Bc2 na PC będzie się ruszała luneta w klasie Recon - Inaczej zwiad. Jeśli macie informacje na ten temat to prosze o informacje lub podanie odpowiedniego linka lub posta. I chciałbym wiedzieć wasze dwie ulubione bronie :D . Dla mnie najlepsza jest M24 i XM8 Prototype . :) Proszę o odpowiedź xD


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2010, 12:40 
Offline

Dołączył(a): 15 sty 2010, 17:57
Posty: 30
Mnie też zastanawia czy luneta też będzie się ruszała w pełnej wersji, więc szukałem po anglojęzycznych forach, i nie natrafiłem na info o tym żeby snajperowi luneta się przestała ruszać :wink: . Teraz jest przynajmniej trudniej opanować tą klasę (recon). A jak dla mnie te ruszanie lunety jest czasami przydatne :D , np: w takiej sytuacji kiedy nie umiem odpowiednio myszką nakierować lunety (góra, dół) to zrobi to za mnie te ruszanie :) . Co do broni, to był taki temat i został zamknięty, z powodu regulaminu, chyba punkt 4 jak pamiętam, więc nie radze i w tym temacie pisać o broniach :wink: .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2010, 17:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lut 2010, 08:19
Posty: 3
shooter_ napisał(a):
Mnie też zastanawia czy luneta też będzie się ruszała w pełnej wersji, więc szukałem po anglojęzycznych forach, i nie natrafiłem na info o tym żeby snajperowi luneta się przestała ruszać :wink: . Teraz jest przynajmniej trudniej opanować tą klasę (recon). A jak dla mnie te ruszanie lunety jest czasami przydatne :D , np: w takiej sytuacji kiedy nie umiem odpowiednio myszką nakierować lunety (góra, dół) to zrobi to za mnie te ruszanie :) . Co do broni, to był taki temat i został zamknięty, z powodu regulaminu, chyba punkt 4 jak pamiętam, więc nie radze i w tym temacie pisać o broniach :wink: .


Dzięki za info, teraz uniknę wpadek. A w Bf'y gram od 3 lat , więc i teraz jestem za Battlefield Bad Company 2 :wink:

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2010, 15:57 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
Ze względu na koniec bety, temat zostaje zamknięty.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL