Teraz jest 29 mar 2024, 01:30

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 mar 2010, 09:24 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Za chwile oficjalna premiera, a myślę, że przydałby się temat dzięki, któremu na wszystkich polskich serwerach banowało się czasowo/dozywotnie delikwenta za nadgminne/powtarzające się łamanie zasad. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłoby skopiowanie i wprowadzenie zasad z takiego samego wątku w dziale dt. BF2
Uapa napisał(a):
Powód powstania tematu pregierz w BF2 jest słuszny. Z czasem jednak jego idea została zapomniana w związku z tym postanowiliśmy stary temat zamknąć a na jego miejsce utworzyć nowy z dosyć konkretnymi zasadami. Każde ich złamanie będzie karane ostrzeżeniem. Ostrzeżeniem karane będzie także umieszczenie jedynie wycinka sytuacji gdzie nie można dokładnie osądzić kto jest a kto nie jest winny.

Regulamin Tematu Pręgierz
1) Wulgaryzmy - tylko najostrzejsze przypadki. Groźby karalne i rzeczywiście ostre przekleństwa, Jak ktoś kogoś nazwie dupą wołową, kretynem czy pipą to niech się skarży na stronie udostępnionej przez właściciela serwera.

2) TK - tylko jeżeli są to przypadki TK dla pojazdu (ewidentnie), albo spowodowane bezdyskusyjnie złą wolą gracza (minowanie pojazdów w bazie US na Karkandzie na przykład). W innych przypadkach nie wiadomo czy TK było złośliwe i celowe. Wymagana jest seria screenów pokazujących stałą tendencję do TKowania - tu najlepiej score list. Inne przypadki - do właściciela serwera.

3) Cheating, ewidentny base raping (jeżeli na serwie zabroniony), używanie bugów. Bez ograniczeń jeżeli screen shot jest ewidentny i nie podlega żadnej dyskusji.

4) Post ma zawierać film prezentujący zajście bądź jak wcześniej zostało zaznaczone seria screenów oraz opis zajścia. Posty pozbawione filmu/serii screenów i opisu będą usuwane a ich autor karany ostrzeżeniem. Każdy post ma także dotyczyć 'materiału dowodowego' w nim zawartego. W temacie tym dyskusje NIE są dopuszczone.


Redakcja i administracja portalu Battlefield.pl


Polskie serwery na tę chwilę to:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Kolejną moją propozycją byłoby zawiązanie współpracy między administratorami powyższych serwerów, a projektem pręgierz by PL4FC - klik / http://pregierz.pl4fc.net/ , aby wprowadzenie danych klienta + ss na stronie pregierzu pl4fc/ powodowało automatyczne dodanie delikwenta do listy graczy zbanowanych na każdym polskim serwerze :)


Pozdrawiam :)

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Ostatnio edytowano 7 mar 2010, 13:14 przez Blizzard_, łącznie edytowano 5 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2011, 21:15 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Na pregierz!
TK seryjny, glupota oraz notoryczne psucie gry/zabawy innym.
http://www.youtube.com/watch?v=eEMihSBgHnk&hd=1#ws
Wykolejency ze skrinu:
[Yossarian] napisał(a):
No coz, ja podejme kroki, zeby ich pobanowac u Nas, mam nadzieje, ze inni wlasciciele serwerow postapia podobnie - oprocz tego - trzeba sprawdzic czy nie mozna wykolejencow na pregierz wrzucic...
Obrazek


bezszczelnie sie obiawiajacych na forum:
Piot4Qes napisał(a):
JOY napisał(a):
Sprawdzałem u siebie i ta ekipa u nas nie gościła. Jak zagoszczą nawet nic nie robiąc to na podstawie filmiku wniose o perma dla kretynów.


Jak to było napisane w biblii:
"Zaprawde powiadam Wam, szukajcie a znajdziecie" ;]

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2011, 09:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2010, 16:36
Posty: 1158
Ta strona pręgieża jest troche zagmatwana. Próbowałem zgłosić tych człeków na mojej stronce ale pojawiły się takowe głosy http://g4g.pl/forum/rozmowy-off-topik/b ... a-na-nich/ czyli jednak można robić syf i grać np. u nas. Nie ma to jak demokracja ludowa :cry: .


Zresztą z tego co widzę strona obsługuje tylko BF2 i 2142 więc nie wiem czemu taki topic jest podwieszony?

_________________
Mój ulub. serwer:
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL