Teraz jest 7 paź 2024, 19:23

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 mar 2010, 19:36 
Offline

Dołączył(a): 7 lut 2010, 17:45
Posty: 55
Sorry Panowie ale to co mowi Pazura to jakas lipa Jest bardzo nie naturalny
Ogladalem filmy z podkladem polskim i ang i nie ma szans Polski jest sztuczny na maxa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 mar 2010, 00:29 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
wyglada to tak: http://www.youtube.com/watch?v=mAiKgEJBcAU
jak dla mnie duza poprawa w stosunku do bety.

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 mar 2010, 00:38 
Offline

Dołączył(a): 21 lut 2010, 02:01
Posty: 51
Bardzo mi sie podobal singleplayer, przeszedlem niestety za jednym tchem. AI kompanow z druzyny slabiutkie i bardzo dobrze, gdyby bylo inaczej gre mozna by bylo przejsc bez strzalu. Kompani raczej robia jako osoby komentujace i tak ma byc. Mile rozwiniecie seri bf z poprzednich lat, oby ten sposob gier byl kontynulowany a rozgryfki w sigleplayera coraz dluzsze, to taki mily dodatek bo przeciez chyba nikt nie kupuje tej gry dla singla wiec mozna potraktowac go jako taki gratisek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 mar 2010, 01:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2009, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Tarnów
Hycel napisał(a):
Sorry Panowie ale to co mowi Pazura to jakas lipa Jest bardzo nie naturalny
Ogladalem filmy z podkladem polskim i ang i nie ma szans Polski jest sztuczny na maxa

Ehh... nie dogodzi
Zrozumiesz to może jak powiem ci to tak -
Byłbyś Angolem ,szwabem lub innym zjadaczem chleba który wychował sie gdzie indziej , a nie w Polsce , tak samo uważałbyś gdyby język był twój - ojczysty
Wg. mnie dub. jest rewelacyjny

_________________
Obrazek
Między jednym .uchem a drugim !uchem jest Głowa ! Ja tu siedzę i kieruje ruchem !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 mar 2010, 02:26 
Offline

Dołączył(a): 21 lut 2010, 02:01
Posty: 51
Kukiełka napisał(a):
Hycel napisał(a):
Sorry Panowie ale to co mowi Pazura to jakas lipa Jest bardzo nie naturalny
Ogladalem filmy z podkladem polskim i ang i nie ma szans Polski jest sztuczny na maxa

Ehh... nie dogodzi
Zrozumiesz to może jak powiem ci to tak -
Byłbyś Angolem ,szwabem lub innym zjadaczem chleba który wychował sie gdzie indziej , a nie w Polsce , tak samo uważałbyś gdyby język był twój - ojczysty
Wg. mnie dub. jest rewelacyjny



popieram, rewelacja - najlepszy "podklad" w historii gier na PC choc jak w zwiastunach polskiej wersji pisali uzytkownicy brakowalo troche mi Lindy ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 mar 2010, 08:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 gru 2004, 21:15
Posty: 57
Lokalizacja: e-g
Lindy chyba jako pilota-pacyfisty ;)

_________________
† Dum vita est, spes est... †


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 mar 2010, 10:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sty 2003, 10:59
Posty: 167
Nie będę ukrywał, że także jestem miło zaskoczony dubbingiem. Byłem po ostatnich polonizacjach EA i filmikach prezentujących próbki głosu bardzo negatywnie nastawiony do tej wersji. Gdy instalowałem grę w polskiej wersji byłem przygotowany do reinstalacji po angielsku. Muszę jednak przyznać, że wyszło świetnie. Panowie wczuli się w swoje role i panującą dookoła walkę. Nawet w multi polskie głosy w niczym mi nie przeszkadzają.

Jeśli chodzi o singla, to tak jak jak w BC1 nie jest to nic nadzwyczajnego. Z jednej strony świetny klimat, komentarze kompanów, spora dawka humoru i dobrej zabawy. Z drugiej strony słabe skrypty, marne AI przeciwników, nasi towarzysze poza komentowaniem tylko udają, że walczą. Odczucia mam mieszane. Na szczęście grę kupiłem dla multi :) Jeśli ktoś kupił to dla singla, to bardzo mu współczuję ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 mar 2010, 11:50 
Offline

Dołączył(a): 12 lut 2010, 08:32
Posty: 4
Swietny dubbing, swietny humor, swietny singiel, mimo czasami dziwnego AI kompanow, a multi... jeszcze lepszy :-)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 mar 2010, 14:33 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Panowie:
dubbing:
w opcjach wystarczy przelaczyc z ojczytego na oryginalny->i angielski rulez->jesli wam wam sie polski dubbing nie podoba, lub jesli nasi oponeci maja po naszemu gadac ;)
http://www.youtube.com/watch?v=sZFYJ4rRZ3E

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2010, 09:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lut 2010, 00:19
Posty: 111
Lokalizacja: Rybnik
A mi dialog się podoba. Co prawda Pazura robi się Sidowaty. Dialog z "pieprzonym" pacyfistą po prostu rozbawił mnie do łez. No i jeszcze wspomnienie o Pedalskich kardiogramach z Call of Duty Modern Warfare 2. Dobra robota.

_________________
Airsoft jest niczym Project Reality. Prędzej czy później padniesz.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2010, 14:49 
Offline

Dołączył(a): 28 lut 2010, 21:36
Posty: 4
Ykes napisał(a):
Kilka moich gorzkich spostrzeżeń : nie ma mowy o płynnej grze na najwyższych detalach przy całkiem silnym sprzęcie(geforce 280GTX, 4Gb Ramu, i7 920). Gra jest, niestety, niedopracowana(np. zacina się czasem dźwięk wystrzału albo animacja rzutu granatem), szczególnie jeśli chodzi o działanie skryptów. Drużyna praktycznie nie bierze udziału w walce, najczęściej zostają gdzieś w tyle - często gra się po prostu w pojedynkę. Poza tym gra jest krótka i monotonna, nie ma tej dynamiki jak w CoD. Na plus można zaliczyć zabawne kreacje bohaterów (pilot-pacyfista), ładną grafikę, zniszczalne otoczenie i mimo wszystko nieco poprawioną optymalizację. Ogólnie jestem trochę zawiedziony, chociaż może głównie dlatego, że wiele oczekiwałem po singlu.



Zmień sobie sterowniki kolego i powinno śmigać na full detalach :) Mi to pomogło, bo wcześniej wszystko miałem na low i mi cieło, a sprzęt mam odpowiedni :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2010, 11:32 
Offline

Dołączył(a): 7 mar 2010, 10:43
Posty: 16
Dla mnie Battlefield to zawsze był multiplayer, a single tylko do zapoznania się z grą i paroma godzinami zabawy, bo później przez wiele miesięcy na multi się siedzi.

Swoją drogą nic dziwnego, że ludzi przechodzą grę w 6 godzin lecąc na pałę. Z drugiej strony gdyby gra miała być choć trochę realistyczna (bo jeśli jakieś dziecko komputerowe twierdzi, że ta gra zahacza o realizm to niech pójdzie na prawdziwą wojną i stworzy coś więcej oprócz rozwolnienia) to wszyscy narzekaliby, że jest upierdliwa i niegrywalna, do przejścia potrzeba miesiąca, a tutaj przecież chodzi o zabawę przed kompem.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2010, 15:53 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 18:06
Posty: 1
Przeszedłem kilka misji w singlu i musiałem wyłączyć dialogi bo uszy mi zwiędły od tych wulgaryzmów. Rozumiem zwiększanie realizmu i tworzeniw atmosfery wojny, ale nie ma minuty bez rzucania mięsa i to w tak okropny sposób. Tragedia.
Sama gra ok, ale czekałem na dużo więcej.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2010, 19:18 
Offline

Dołączył(a): 8 mar 2010, 17:33
Posty: 14
Mi się po tej misji z gdzie jedziemy na ciężarówce i strzelamy + helikopter do zestrzelenie gra się wyłącza(po tej fimiku gdy jest wczytywanie i nic na to nie poradzę nawet format...)z multi jest też dużo problemów(punkbuster i wywalanie z gry+Problemy z połączeniem z EA...) ale nie narzekam czekam do wolnego weekendu na aktualizacje...
Ps. Radzę ściągnąć nowe sterowniki do kart graficznych NVIDI GeForce http://www.nvidia.pl/object/winxp_196.21_whql_pl.html (Dla Win XP) http://www.nvidia.pl/object/win7_winvis ... ql_pl.html (Dla Win Vista i 7) To jest sterownik WHQL Certified (w trakcie certyfikacji WHQL) dla układów GPU GeForce z serii 6, 7, 8, 9 100 i 200 przeznaczonych dla komputerów typu desktop oraz dla układów GPU ION.

Bardzo wielka różnica na rozdziałce 1980 na 1080 i fulldetal gra się często ścinała po aktualizacji sterownika ta i parę innych gier chodziło płynie :D :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2010, 08:42 
Offline

Dołączył(a): 5 paź 2006, 23:01
Posty: 83
Ykes napisał(a):
Kilka moich gorzkich spostrzeżeń : nie ma mowy o płynnej grze na najwyższych detalach przy całkiem silnym sprzęcie(geforce 280GTX, 4Gb Ramu, i7 920). Gra jest, niestety, niedopracowana(np. zacina się czasem dźwięk wystrzału albo animacja rzutu granatem), szczególnie jeśli chodzi o działanie skryptów. Drużyna praktycznie nie bierze udziału w walce, najczęściej zostają gdzieś w tyle - często gra się po prostu w pojedynkę. Poza tym gra jest krótka i monotonna, nie ma tej dynamiki jak w CoD. Na plus można zaliczyć zabawne kreacje bohaterów (pilot-pacyfista), ładną grafikę, zniszczalne otoczenie i mimo wszystko nieco poprawioną optymalizację. Ogólnie jestem trochę zawiedziony, chociaż może głównie dlatego, że wiele oczekiwałem po singlu.

stary ja mam 9800gtx+ 4GB RAMU, i 5200 @ 3,5 i wszystko chodzi płynnie przy 1920x1600 , tylko przy pustyni podczas wiejacych piasków były spadki, zrób coś z tym Twoim kompem :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL