Teraz jest 28 mar 2024, 14:03

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Mi-24
PostNapisane: 23 mar 2010, 18:07 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
Damian>|PL napisał(a):
Byśmy mieli odpowiednik innych helikopterów CAS będący w stanie prowadzić z nimi wyrównana walkę, na dużych mapach.


To nie będzie konieczne... nie będzie takich map gdzie musiałyby prowadzić walkę z innymi śmigłowcami CAS.

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mi-24
PostNapisane: 23 mar 2010, 20:43 
Offline

Dołączył(a): 30 lis 2008, 11:13
Posty: 267
Lokalizacja: Świdnik
No dobra, a teraz zapytam ja. Czy do SW-4 macie zamiar doładować karabin i hydry tak jak w LittleBird'dzie? Czy pozostanie jako 5-cio osobowa taksówka?

_________________
W Battlefield 2- [PL]residentMatriX
W Project Reality- NaviX.PL

Let's rock&roll...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mi-24
PostNapisane: 23 mar 2010, 22:14 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
residentMatriX napisał(a):
No dobra, a teraz zapytam ja. Czy do SW-4 macie zamiar doładować karabin i hydry tak jak w LittleBird'dzie? Czy pozostanie jako 5-cio osobowa taksówka?


A w realu ma karabin i hydry jak w littlebirdzie?

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mi-24
PostNapisane: 24 mar 2010, 00:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 10:45
Posty: 284
Damian, ale o co ci chodzi? Mi24 może bez problemu przenosić systemy rakiet przeciwlotniczych takie jak Strela lub Igla. Z tym, że twoje rozwiązanie nie trzyma się ani trochę kupy. Jeśli Mi24 ma się kiedykolwiek pojawić w PRce, to jego możliwości powinny być odwzorowane zgodnie z rzeczywistością. (już tak zrobiono, patrz: Merkava)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mi-24
PostNapisane: 24 mar 2010, 11:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2007, 10:10
Posty: 917
Lokalizacja: okolice wawy
Ragni napisał(a):
residentMatriX napisał(a):
No dobra, a teraz zapytam ja. Czy do SW-4 macie zamiar doładować karabin i hydry tak jak w LittleBird'dzie? Czy pozostanie jako 5-cio osobowa taksówka?


A w realu ma karabin i hydry jak w littlebirdzie?




Cytuj:
PZL-Świdnik ma obecnie w ofercie następujące odmiany śmigłowca SW-4:

* pasażersko-transportowa (zabudowa pasażerska) - pilot + 4 pasażerów + bagaż 30 kg , zapas paliwa 500 l (masa startowa 1800 kg ) lub pilot + 4 pasażerów, zapas paliwa 282 l (masa startowa 1600 kg );
* pasażersko-transportowa (zabudowa towarowa) - pilot + ładunek o masie 330 kg , zapas paliwa 500 l (masa startowa 1800 kg ) lub pilot + ładunek o masie 450 kg w kabinie i 150 kg w bagażniku, zapas paliwa 150 l (masa startowa 1800 kg ). Możliwe jest przewożenie ładunku na palecie o wymiarach 1200 x 800 mm , a w bagażniku ładunku o wymiarach 800 x 500 x 500 mm ;
* wojskowa (uzbrojona) - załoga 2 osoby, na dwóch wysięgnikach po bokach kadłuba po jednym węźle mocowania uzbrojenia (zasobniki z km, npr, minowe, dodatkowe zbiorniki, itp.) o masie ok. 400 kg (masa startowa 1800 kg ). Wyposażenie dodatkowe: system celowniczy, środki łączności i transmisji danych, nóż-przecinak do przewodów energetycznych;
* patrolowo-obserwacyjna - pilot + 1-2 osoby załogi, zapas paliwa 295- 500 l (masa startowa 1600- 1650 kg ). Wyposażenie specjalistyczne może obejmować: wciągarkę 150 kg , systemy łączności i transmisji danych, rozbudowaną awionikę, system nagłaśniający, reflektor-szperacz pod belką ogonową i głowicę optoelektroniczną pod nosem kadłuba, nóż-przecinak do przewodów energetycznych.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mi-24
PostNapisane: 24 mar 2010, 12:45 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2007, 12:59
Posty: 913
Lokalizacja: Świnoujście
bagno napisał(a):
Cytuj:
PZL-Świdnik ma obecnie w ofercie następujące odmiany śmigłowca SW-4:

* pasażersko-transportowa (zabudowa pasażerska) - pilot + 4 pasażerów + bagaż 30 kg , zapas paliwa 500 l (masa startowa 1800 kg ) lub pilot + 4 pasażerów, zapas paliwa 282 l (masa startowa 1600 kg );
* pasażersko-transportowa (zabudowa towarowa) - pilot + ładunek o masie 330 kg , zapas paliwa 500 l (masa startowa 1800 kg ) lub pilot + ładunek o masie 450 kg w kabinie i 150 kg w bagażniku, zapas paliwa 150 l (masa startowa 1800 kg ). Możliwe jest przewożenie ładunku na palecie o wymiarach 1200 x 800 mm , a w bagażniku ładunku o wymiarach 800 x 500 x 500 mm ;
* wojskowa (uzbrojona) - załoga 2 osoby, na dwóch wysięgnikach po bokach kadłuba po jednym węźle mocowania uzbrojenia (zasobniki z km, npr, minowe, dodatkowe zbiorniki, itp.) o masie ok. 400 kg (masa startowa 1800 kg ). Wyposażenie dodatkowe: system celowniczy, środki łączności i transmisji danych, nóż-przecinak do przewodów energetycznych;
* patrolowo-obserwacyjna - pilot + 1-2 osoby załogi, zapas paliwa 295- 500 l (masa startowa 1600- 1650 kg ). Wyposażenie specjalistyczne może obejmować: wciągarkę 150 kg , systemy łączności i transmisji danych, rozbudowaną awionikę, system nagłaśniający, reflektor-szperacz pod belką ogonową i głowicę optoelektroniczną pod nosem kadłuba, nóż-przecinak do przewodów energetycznych.


Link do źródła poproszę :mrgreen:

Zgaduję że wersja uzbrojona nie została zakupiona przez nasze wojsko ani nie jest planowana :)

PS. Na stronie PZL Świdnik jakoś nie mogę znaleźć info o wersji uzbrojonej...

_________________
Obrazek
REKRUTACJA OTWARTA


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mi-24
PostNapisane: 24 mar 2010, 16:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2007, 10:10
Posty: 917
Lokalizacja: okolice wawy
http://www.militarium.net/viewart.php?aid=305



Cytuj:
Zgaduję że wersja uzbrojona nie została zakupiona przez nasze wojsko ani nie jest planowana :)


tura robicie :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mi-24
PostNapisane: 24 mar 2010, 17:01 
Offline

Dołączył(a): 8 sie 2008, 18:52
Posty: 145
Ragni napisał(a):
Damian>|PL napisał(a):
Byśmy mieli odpowiednik innych helikopterów CAS będący w stanie prowadzić z nimi wyrównana walkę, na dużych mapach.


To nie będzie konieczne... nie będzie takich map gdzie musiałyby prowadzić walkę z innymi śmigłowcami CAS.

Skąd ta pewność, może ktoś :roll: chciał by zrobić taką mapę kiedyś :roll: .

Ja tylko chciał bym by istniała taka opcja polskiego, ciężkiego helikoptera wsparcia, przeznaczonego i przystosowanego wyłącznie do zadań CAS.

_________________
Amore Patriae Nostra Lex


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mi-24
PostNapisane: 24 mar 2010, 21:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 10:45
Posty: 284
nie wiem czy wiesz Damian, ale Mi24 to ciężki śmigłowiec przeznaczony do zwalczania wrogich celów naziemnych, tak więc używany głównie i pierwszoplanowo w celach zapewnienia wsparcia z powietrza, a jego możliwości transportowe są mocno ograniczone lololololololol


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mi-24
PostNapisane: 16 maja 2011, 23:24 
Offline

Dołączył(a): 16 maja 2011, 23:19
Posty: 394
Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ale najnowszy chooper w pr Aérospatiale Gazelle który jest 4 osobowy jest uzbrojony w 4 przeciwpancerne rakiety które obsługuję co-pilot może transportować także 2 osoby także myślę iż problem z twórcami pr'a który dotąd mówili iż sprzęt musi mieć swój odpowiednik przeminął


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL