Teraz jest 29 wrz 2024, 07:36

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 kwi 2010, 14:25 
Offline

Dołączył(a): 8 mar 2010, 13:11
Posty: 22
Gingers napisał(a):
....
" Creative Fatality"
Za ile je kupiliście ? ja wyczaiłem wczoraj sklep za 108 zł wraz z przesyłka


90 zł na jack'u http://www.proline.pl/sklep.php?p=CT+HS-800

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2010, 14:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2010, 19:06
Posty: 33
waszkabf napisał(a):


Czyli z przesyłka tez 108 zl :)

A tak na marginesie to czym się różnią HS 800 od HS 1000 ?
I te słuchawki sa na mini jacka ? czyli nie wejdą normalnie do kompa ? musiał bym mieć przejściówke albo odrazu usb ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2010, 16:29 
Offline

Dołączył(a): 10 lut 2010, 09:38
Posty: 9
A tak na marginesie to czym się różnią HS 800 od HS 1000 ?

małe porównanie ze strony creative :D


hs-1000

Niezrównane słuchawki dla graczy, używane przez mistrzów.

Słuchawki z mikrofonem Fatal1ty USB Gaming Headset HS-1000 to dźwięk, którego potrzebujesz by zagrać jak mistrz. Potężne technologie X-Fi zapewniają trójwymiarowy, pozycyjny dźwięk przestrzenny tak skuteczny w walce, że uzyskał rekomendację 'Fatal1ty' - jednego z najsłynniejszych graczy świata. Słuchawki HS-1000 zwiększają realizm efektów dźwiękowych w setkach gier obsługujących EAX. Lekki, elastyczny pałąk oraz miękkie słuchawki zapewniają najwyższy komfort podczas długich sesji grania, uzupełniony o błyskawicznie działający regulator głośności na przewodzie. Złącze USB ułatwia instakację, a odłączany mikrofon z technologią redukcji szumów zapewnia optymalne działanie podczas intensywnej, wieloosobowej rozgrywki. HS-1000 to najlepsze rozwiązanie dla gry na poziomie profesjonalistów.

* Technlogie X-Fi wspierające efekty EAX i precyzyjny, trójwymiarowy, pozycyjny dźwięk przestrzenny. Usłysz przeciwników zanim się do ciebie zbliżą!
* Złącze USB ułatwia instalację.
* Creative ALchemy zapewnia trójwymiarowy, pozycyjny dźwięk przestrzenny w systemie Windows Vista.
* Zaprojektowane z myślą o wygodzie. Miękkie słuchawki oraz lekki, elastyczny pałąk zmniejszają obciążenie podczas intensywnego grania.
* Odłączany mikrofon z technologią redukcji szumów dla wyraźnej i precyzyjnej komunikacji głosowej. Twoje rozkazy będą zawsze dobrze słyszane!
* Opracowane we współpracy z 'Fatal1ty' - gwaranacja profesjonalnej jakości.


* Słuchawki
o Przetworniki: Magnes neodymowy 40mm
o Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20kHz
* Mikrofon
o Kondensator z technologią redukcji szumów
* Pasmo przenoszenia: 100Hz ~ 18kHz
* Złącze: wtyk USB typu A

Zawartość opakowania

* Słuchawki Fatal1ty USB Gaming Headset HS-1000 z odłączanym mikrofonoem i regulatorem głośności w przewodzie.
* Płyta instalacyjna X-Fi




hs-800

Moc, precyzja i komfort
Creative Fatal1ty Gamer Headset to zestaw dla zaawansowanych graczy zapewniający moc, precyzję i komfort. Ergonomiczna, niezwykle lekka konstrukcja, a także welurowa wyściółka poduszek słuchawkowych i pałąka gwarantują długie godziny wygodnego grania. Dzięki wysokiej jakości przetwornikom i doskonałym basom odgłosy broni, kroków i otoczenia w grach brzmią w słuchawkach fantastycznie. Znajdujący się w zestawie mikrofon z automatyczną funkcją redukcji szumów pozwala na szybką komunikację w grach sieciowych. Można go łatwo odłączyć i używać zestawu jak zwykłych słuchawek stereofonicznych. Creative Fatal1ty Gamer Headset nie pozostawi nikogo samego na polu bitwy. Dlatego używa go również Jonatan 'Fata1ty' Wendel" - jeden z najlepszych zawodowych graczy na świecie.

* Doskonale dostosowany do potrzeb graczy.
* Welurowa wyściółka poduszek słuchawkowych i pałąka gwarantują długie godziny wygodnego grania.
* Dzięki obrotowym łącznikom słuchawki można dopasować do indywidualnych wymagań każdego gracza.
* Zestaw wyposażono w regulowany i odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów.
* Regulator głośności z możliwością włączenia i wyłączenia mikrofonu.
* Zestaw doskonale sprawdza się w grach wykorzystujących komunikację głosową, a dzięki mocnym basom zapewnia świetne brzmienie efektów specjalnych.

Słuchawki

* Przetworniki: 40-to milimetrowe magnesy neodymowe
* Pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz
* Impedancja 32 omy
* Czułość (przy 1kHz): 110dB/MW

Mikrofon

* Kondensator z funkcją redukcji szumów
* Pasmo przenoszenia: 100Hz-15kHz
* Impedancja: <10kohm
* Czułość (przy 1kHz): -40dBV/Pa
* Długość przewodu: 2.5 m (przewód z miedzi beztlenowej)
* Wtyczki we/wy: dwie złocone wtyczki 3.5mm stereo minijack
* Waga netto: 200g (bez opakowania)


Zawartość opakowania

* Zestaw Creative Fatal1ty Gamer Headset



Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2010, 17:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2010, 19:06
Posty: 33
HS 1000
"Creative ALchemy zapewnia trójwymiarowy, pozycyjny dźwięk przestrzenny w systemie Windows Vista. "

Czyli najlepiej te sluchawki sie sprawdzaja w systemie Vista ? przepraszam za glupie pytania ale mam zamiar kupic te sluchawki i nie chce pozniej zalować bo przyznam, do tanich nie należa, ale czego sie nie robi dla przyjemnosci z gry :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2010, 18:24 
Offline

Dołączył(a): 10 lut 2010, 09:38
Posty: 9
"Creative ALchemy zapewnia trójwymiarowy, pozycyjny dźwięk przestrzenny w systemie Windows Vista. "

Niestety sam nie sprawdzałem czy pod vistę będzie oki więc musisz kogoś podpytać :D

Sam planuję zakupić ale mam win7 bo cena jest nawet niezła na alledrogo...124 pln :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2010, 18:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2010, 19:06
Posty: 33
Na googlach znajdziesz o pare zl taniej :) za 120 chyba, dam Ci stronke z porownaniem cen i tam masz ale patrz od 120 zl bo dopiero tam sie zaczynaja hs 1000 usb

http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/258419

Pozdrawiam :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2010, 19:13 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Gingers napisał(a):
HS 1000
"Creative ALchemy zapewnia trójwymiarowy, pozycyjny dźwięk przestrzenny w systemie Windows Vista. "

Czyli najlepiej te sluchawki sie sprawdzaja w systemie Vista ? przepraszam za glupie pytania ale mam zamiar kupic te sluchawki i nie chce pozniej zalować bo przyznam, do tanich nie należa, ale czego sie nie robi dla przyjemnosci z gry :)

Creative Alchemy to program dla Visty (i 7 pewnie też ale nie wiem), który służy do odtwarzania bogatego, przestrzennego dźwięku w nieco starszych grach, np. Call of Duty. Pełną listę gier, na której ten program działa znajdziesz gdzieś na stronie Creative

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2010, 19:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2010, 19:06
Posty: 33
Czyli jeżeli mam BF BC 2 i windows xp home to to dla mnie nic praktycznie nie znaczy ? Nie tyczy sie ta opcja poniewaz jest już spelniona ?

( Technlogie X-Fi wspierające efekty EAX i precyzyjny, trójwymiarowy, pozycyjny dźwięk przestrzenny.)
Bo to jest technologia do nowych gier tak ?

A tamten program tyczy sie starych gier typu Call of duty.
Nie wiem czy napisalem zrozumiale w razie czego prosze pytac to wytlumacze o co mi chodzi.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2010, 19:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 gru 2003, 18:07
Posty: 561
W XP nie ma takich problemów. Tam wynalazki typu EAX są realizowane bez kombinacji.
Tak więc Alchemy (http://www.purepc.pl/node/1035) jest dla nowych systemów. To bajer raczej dla starych gier. W X-Fi nie ma żadnych cudownych technologii. Dźwięk przestrzenny da się uzyskać nawet na integrach.
Dźwięk w BC2 nie przewiduje użycia cudów typu EAX. Wszystko programowo.

_________________
In Soviet Russia, lolis fap to YOU! || Best thing about HD anime? HD boobs. Gives a better definition to the curves.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2010, 19:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2010, 19:06
Posty: 33
No tak, ale mimo to sluchawki te które wyzej wymienilem daja swoj efekt tak jak byc powinno ? Czy jest bez roznicy z słuchawkami np za 30 zl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 kwi 2010, 01:54 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 18:14
Posty: 114
Lokalizacja: Poznań
wszystkie kreatiwy to zlo, cala ta firma to narzedzie szatana :P

a k. dzwikowe asus xonar sa duzo lepsze.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 kwi 2010, 16:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2010, 19:06
Posty: 33
Wiesz, każdy ma swoja upatrzona firme "marke" musial bys miec duzo testow dwuch firm by mowic co lepsze ;d


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2010, 18:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2010, 19:06
Posty: 33
A co do joistkicka ? Jaki joistick macie ? Jakie polecacie tylko w miare po rozsadnej cenie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2010, 22:35 
Offline

Dołączył(a): 22 kwi 2010, 23:10
Posty: 1
Cześć.

Jeśli chodzi o joystick to posiadam Logitech Attack 3. co do pozostałego sprzętu polecam myszkę Razer Lachesis( mam ją od wczoraj i jestem zachwycony :D ). Co do klawy.... hm.. zgadzam się z pozostałymi, że wystarczy taka za dychę jednak mimo wszystko mam Logitech G13... też mogę ją spokojnie polecić. Słuchawki ... Fatal1ty... nie trzeba tłumaczyc.:)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 maja 2010, 10:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 kwi 2010, 10:16
Posty: 45
Klawiatura: Logitech UltraX Premium
W zwiazku z tym ze lubie klawiatury z niskimi przyciskami (takimi jak w laptopach) kupilem sobie Logitech UltraX Premium. Bardzo sobie ja chwale. Jest bardzo cicha, a przyciski zrobione sa tak, ze jak nie wcelujesz dokladnie w srodek to nie ma problemu zeby wcisnac.

Mysz: Logitech MX518
Mam ja juz ze 3 lata jak nic. Swietnie lezy w reku. No i ten design ;). Do tego koniecznie szmaciana podkladka. Wysztkie przyciski sa tam gdzie byc powinny (a uzywam w sumie 5).
LPM - strzal
PPM - przycelowanie
Rolka - rzut granatem
Boczny przycisk 1 (pod kciukiem) - atak nozem
Boczny przycisk 2 (pod kciukiem) - voice

Sluchakwi: Philips SHP2000
Moim zdaniem za te pieniadze bardzo bardzo przyzwoite sluchawki - zarowno do grania jaki i do sluchania muzyki. Wygodne - nawet przy dlugim graniu nie uwieraja i pozostaja wygodne. Dobrze izoluja otoczenie (wiec nie slysze jak matka mi truje nad uchem ;))

Mikrofon mam na razie jakis najzwyklejszy firmy Mediatech ale planuje zmienic na Logitech Dialog 320

_________________
Intel Core i5-2400 OC | ASUS P8P678 | Kingston HyperX 8GB 1600MHz | Gigabyte GeForce GTX 260 OC
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL