Teraz jest 28 mar 2024, 16:16

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 cze 2010, 12:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 kwi 2010, 00:26
Posty: 24
marioseda napisał(a):
przytocze sens jednego z punktow regolaminu BC2 wydanego przez EA (chyba)
mozna zbanowac gracza ktory szkodzi/uprzykrza gre innym
a takim zachowaniem jest spam z CG lub GL
takze wcale sie niemiaszkom nie dziwie ze chca pograc w BF a nie QAKEa


Gdy ktoś z przeciwnej drużyny zabije mnie to robi mi się przykro - czy to znaczy, że uprzykrza mi grę? :roll:

Po to są bronie w grze żeby ich używać, jest to część gry. Gdy widzę ludzi, którzy piszą GL Noob, CG Noob, AN-94 noob itd. to przypomina mi się MW2 gdzie w krótkim czasie dzieciaki po każdym death pisały "nazwę-broni-z-której-zginęły noob" bez względu na to jaka to była broń.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2010, 08:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
czleniu ale nie zrozumiales sensu chyba
dla Ciebie normalnym jest rzucanie paczki pod nogi, siedzenie na gorce i naparzanie z GL lub siedzenie na dachu i strzelanie z CG? ja tez uzywam GL ale nie koniecznie biegam z GL jako podstawowa bronia a tym bardziej z CG to juz jest przesada takze dla mnie napierdzielanie z gustawa jako broni glownej jest NOOBOWSKIE
tylko nie pisz ze ja tez moge wziasc gustawa i mu pokazac jak sie strzela itd bo jak bym tak zrobil to bylbym poprostu hipokryta
dla mnie gustaw czy inna rakieta jest ppanc a nie na infantry chociaz oczywiscie sa momenty gdzie braknie amo w magazynku i trzeba uzyc rakiety ale nie ogien, przeladuj, ogien

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2010, 09:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2006, 10:32
Posty: 789
Lokalizacja: 3miasto
Bo$s napisał(a):
Po to są bronie w grze żeby ich używać, jest to część gry.
Po to są mapy by po nich biegać, to też jest część gry. Więc dla czego większość serwerów ma zasadę no baserape?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2010, 09:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
marioseda napisał(a):
ale nie ogien, przeladuj, ogien

w dodatku z paczką amo rzuconą pod nogi przez kolegę z drużyny strzelającego 40mm, przeładuj, 40mm, przeładuj... ;)

Takie sytuacje i bezsilność wobec jakiegoś sposobu gry przeciwnika są bardzo frustrujące. I świadczą o trzech rzeczach (osobno lub razem wziętych). Albo niektóre bronie są źle zbalansowane, albo na niektórych mapkach niektóre miejscówki są bardziej uprzywilejowane, albo..., co najbardziej prawdopodobne, jesteśmy gorszymi graczami niż tamci.

Pamiętam wiele sytuacji z rozgrywek, gdy nie mogłem znaleźć sposobu na jakiegoś gościa. Szukałem aż znalazłem. Do skutku. Wprawdzie przez to moje K/D wygląda kiepsko ale za to poznałem "myki" innych. Następnym razem nie zrobi tylu fragów na mnie ;)

BTW. IMO w CG wystarczyłoby zmniejszyć powiększenie celownika i/lub zwiększyć rozrzut na dużych dystansach a skuteczność CG (a tym samym chęć strzelania do ludzi z daleka) by drastycznie spadła.

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2010, 11:37 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 04:19
Posty: 251
moim zdaniem , nie wypada ubliżać nikomu kto używa GL czy carla na serwerach które nie mają w swoich zasadach zakazu ich używania , a jak komuś to przeszkadza to niech zęby mocniej zaciśnie i gra dalej lub sam tego używa ... teraz i tak po patchu znacząco osłabili GL i jak dla mnie ciężko kogoś z niego utrafić i przydaje mi sie bardziej do niszczenia budynków , no chyba że za często gine od niego to wtedy w ramach zemsty naparzam w piechote ( + ul granaty + ul wybuch ) i czekam na info na czacie jakim to noobem jestem .... co do carla to faktycznie czasami nerwa można złapać ,( ale wtedy robie to co wyżej napisałem ) z ul wybuchem jest troche przegięty , przydało by sie zwolnić prędkość pocisku , bo był by wtedy mniej skuteczny , bo posostałe parametry ma spoko , osłabiony na pojazdy , ale o większym promieniu wybuchu .... a no i tor pocisku powinień być mniej precyzyjny , bo tam leci gdzie celujemy jedynie co to lobuje , a to jeżeli chodzi o ręczne wyrzutnie granatów tor ich lotu czasami bywa dziwny .... strzelałem z "rury" w wojsku ( fajna sprawa ) i czasami mnie zadziwiało co te granatniki potrafią wyczyniać w locie , a trafienie z tego w makiete czołgu było dzasami dziełem przypadku .... a w grze mamy carla który strzela z precyzją snaiperki -- gdzie celujemy tam leci , to jest dla mnie nie halo , a nie jego siła

mam z carla acc na 80% ( na 600 kill ) ... lepsze o snaipy , nie dziwie sie że nie którzy tak uwielbiają tą broń


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2010, 19:29 
Offline

Dołączył(a): 19 kwi 2010, 23:23
Posty: 112
Taka już jest mentalność graczy. Temat 40ki i CG był wiele razy poruszany. Wolę się już na ten temat nie wypowiadać, bo zawsze znajdzie się ktoś kto sądzi inaczej. Ale mówiąc szczerze to te ww. bronie w grze i tak mają mniejszy obszar rażenia niż w przypadku ich realnych odpowiedników. A na wojnie ofiara nie ma głosu. Więc zostawiam używanie tego bez komentarza. Ale głupotą jest zabranianie używania tego. Do baserape się zgodzę i opcja zabraniania tego jest dobra. Bo naprawdę drażni to, że zaraz po pokazaniu się/dołączeniu do bitwy ginie się strzałem w plecy. Ale to przecież można naprawić patchem, który wchodzenie do strefy bazy atakującego traktuje jako opuszczanie pola bitwy. Zmusiło by to chodź trochę broniących graczy do chronienia M-COMów, a nie zostają tacy w tyle i często z braku posiłków przeciwnik niszczy M-Comy i idzie jak przez masło dalej.

ps. Nie chciałem się rozwijać, ale jakoś tak wyszło xD


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2010, 20:46 
Offline

Dołączył(a): 14 lut 2010, 23:07
Posty: 33
Taka prawda że "spamowanie" z CG i GL to tylko pokazywanie swojego nie ogarnięcia w grze.....


Wiem fajne jest One Shoot One Kill ale ileż można ?

Jak ktoś nie potrafi zabić inaczej niż z gustava czy granatnika to niech zmieni grę (quake?) a nie psuję grę innym grającym normalnie i starającym się coś ugrać że tak nazwę "fair" wobec innych graczy...... face to face :)


Na niektórych serwach w opisie jest wstawione
"Zakaz nadużywania CG & GL" i na takich servach gra się dużo przyjemniej i ciekawiej choćby ze względu że nie ginie się cały czas od armii CG/GL :]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 cze 2010, 02:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2006, 10:32
Posty: 789
Lokalizacja: 3miasto
xfragb0ss napisał(a):
Taka prawda że "spamowanie" z CG i GL to tylko pokazywanie swojego nie ogarnięcia w grze.....
Polać mu!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 cze 2010, 09:45 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
http://www.abload.de/img/bfbc2game2010-05-3100-myo6.jpg
Duzo mozna zrozumiec/tolerowac, ale taki ruleZ?

edit:
Ja tam rozumiem pistolt&knife (czesto sa to kilkudniowe wybryki/eventy :lol: ) , ale zakaz mortara na mcoma?, przesada...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 17 cze 2010, 14:26 przez [Yossarian], łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 cze 2010, 13:39 
Offline

Dołączył(a): 19 kwi 2010, 23:23
Posty: 112
To jest jeszcze nic, wyobraź sobie serwer pistol only... Jakie moje zdziwienie było jak zobaczyłem ban reason: use pistol fuuuu!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 cze 2010, 15:14 
Offline

Dołączył(a): 18 cze 2009, 18:26
Posty: 57
xfragb0ss napisał(a):
Taka prawda że "spamowanie" z CG i GL to tylko pokazywanie swojego nie ogarnięcia w grze.....


Wiem fajne jest One Shoot One Kill ale ileż można ?

Jak ktoś nie potrafi zabić inaczej niż z gustava czy granatnika to niech zmieni grę (quake?) a nie psuję grę innym grającym normalnie i starającym się coś ugrać że tak nazwę "fair" wobec innych graczy...... face to face :)


Na niektórych serwach w opisie jest wstawione
"Zakaz nadużywania CG & GL" i na takich servach gra się dużo przyjemniej i ciekawiej choćby ze względu że nie ginie się cały czas od armii CG/GL :]


odezwal sie ten co ma dwie platyny - na granatnik 724kil(gdzie 500 to platynka) i na CG 537kil a teraz płacze na każdym serwerze ze go zabijają z w/w broni bo one są beee

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 cze 2010, 20:18 
Offline

Dołączył(a): 19 kwi 2010, 23:23
Posty: 112
ttostry napisał(a):
odezwal sie ten co ma dwie platyny - na granatnik 724kil(gdzie 500 to platynka) i na CG 537kil a teraz płacze na każdym serwerze ze go zabijają z w/w broni bo one są beee


Ajj bo się znowu zacznie :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 cze 2010, 20:42 
Offline

Dołączył(a): 14 lut 2010, 23:07
Posty: 33
ttostry napisał(a):
odezwal sie ten co ma dwie platyny - na granatnik 724kil(gdzie 500 to platynka) i na CG 537kil a teraz płacze na każdym serwerze ze go zabijają z w/w broni bo one są beee
[/quote]


zobacz na ile killi swoich mam 700 zabić z 40mm gl :]

z samych broni asfalta mam ponad 7k killi to już świadczy o tym jak bardzo często używam tego g***na :)

to samo z gustavem gdzie kille zdobywałem niszcząc czołgi :] a nie biegając z rurą na ludzi :}

a większość osób tych broni NADUŻYWA co jest po prostu wq**ające :} i nikt mi nie wmówi że jest inaczej.....
gdy wchodzi się na server i 90% deadów to GL czy CL ? toż to jest chore

nie odwróci się bo już 10 CG leci, w budynku siedzieć się nie da bo zaraz spam granatników


albo ammo pod dupę i camp 4 ever i tylko granatnik gdzie ktoś się ruszy :] aby tylko ściankę rozwalić


ale nvm ludzi nie zmienisz :]
i jeżeli masz mi coś do "zarzucenia" to pisz na pw


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 cze 2010, 22:17 
Offline

Dołączył(a): 19 kwi 2010, 23:23
Posty: 112
No i się zaczęło... Znowu... :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 cze 2010, 10:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 lip 2005, 17:51
Posty: 438
Lokalizacja: Wawa
venom17 napisał(a):
Ciężko przeczytać server rules? Często zabronione są granatniki i wyrzutnie rakiet.

I slusznie.
Tzw DZIECI NEOSTRADY podczas rozgrywki typy infantry napierniczają z Gustava i rpg
mimo ze sprzetu ciezkiego nie widac w walce.
Dla mnie dno. Szkopy maja racje ze kikuja za cos takiego. I nie tylko szkopy ;>
Na serwerach czesciej powinno bys w server rules "ZAKAZ UZYWANIA Carl Gustav jako broni podstawowej".
Sokar44 napisał(a):
[Można dostać bana. Przed wejściem lub w trakcie wchodzenia na serwer spójrz czy nie ma jakiś napisanych zasad.

Nawet jak nie ma takiego zapisy to raczej w dobrym tonie jest nie uzywac CG jako antipersonal.

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL