Teraz jest 8 paź 2024, 14:31

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 lip 2010, 22:41 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2010, 23:21
Posty: 4
Czy administrator serwera może zabijać graczy używając konsoli?
Ostatnio grałem na niemieckim serwerze i od razu po odrodzeniu ginąłem
a przy tym wyświetlał się komunikat : player asdfghg was killed.
Nie było informacji o użytej broni ani nie pokazywała się kamera zabójcy. Po kilku zgonach dostałem bana za baseraping więc nawet nie zdążyłem zrobić zrzutów ekranu a chciałem zaraportować admina do
EA.
Serwer nazywa się [Stuka] Atacama/Valdez only [GER].


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lip 2010, 22:47 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2009, 22:12
Posty: 202
Lokalizacja: Leszno
asdfghg napisał(a):
Czy administrator serwera może zabijać graczy używając konsoli?
Ostatnio grałem na niemieckim serwerze i od razu po odrodzeniu ginąłem
a przy tym wyświetlał się komunikat : player asdfghg was killed.
Nie było informacji o użytej broni ani nie pokazywała się kamera zabójcy. Po kilku zgonach dostałem bana za baseraping więc nawet nie zdążyłem zrobić zrzutów ekranu a chciałem zaraportować admina do
EA.
Serwer nazywa się [Stuka] Atacama/Valdez only [GER].


No to sam już sobie wyjaśniłeś :omg:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lip 2010, 22:55 
Offline

Dołączył(a): 22 maja 2010, 18:46
Posty: 135
Wybrałeś zakazaną broń lub nawet klasę i Cię zabijało. Trzeba wtedy zmienić i ok. Kicka dostałeś by zwolnic slot skoro i tak nie pojąłeś zasad, a pewno powód źle dobrany. Miałem takiego kicka (powód: baserape) zaraz po wejsciu na server, że nlicznik czasu do odrodzenia nie doszedł do zera - czyli jeszcze tak naprawdę nie zacząłem gry.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lip 2010, 23:40 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2010, 23:21
Posty: 4
HapTi napisał(a):
Wybrałeś zakazaną broń lub nawet klasę i Cię zabijało. Trzeba wtedy zmienić i ok. Kicka dostałeś by zwolnic slot skoro i tak nie pojąłeś zasad, a pewno powód źle dobrany. Miałem takiego kicka (powód: baserape) zaraz po wejsciu na server, że nlicznik czasu do odrodzenia nie doszedł do zera - czyli jeszcze tak naprawdę nie zacząłem gry.


Zacznę od tego że na serwerze RANKINGOWYM nie można zablokować żadnych broni a tym bardziej klas.
Wcześniej rozegrałem dwie rundy i wszystko było w porządku dopóki
nie zjawił się admin. Rundę wcześniej zabiłem paręnaście razy jego kolegę z klanu który miał niską rangę i pewnie nie był adminem.
Poza tym w komunikacie o banie admin napisał kilka słów od siebie i
na pewno nie zbanował mnie aby zwolnić miejsce.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lip 2010, 23:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2006, 10:32
Posty: 789
Lokalizacja: 3miasto
asdfghg napisał(a):
Po kilku zgonach dostałem bana za baseraping więc nawet nie zdążyłem zrobić zrzutów ekranu a chciałem zaraportować admina do EA.
Szkoda czasu, EA i tak nic z tym nie zrobi. Po prostu olej ten serwer i graj gdzieś indziej.
asdfghg napisał(a):
Zacznę od tego że na serwerze RANKINGOWYM nie można zablokować żadnych broni a tym bardziej klas.
Takich serwerów gdzie blokują broń/klase jest całkiem sporo i jakoś EA nie kwapi się by coś z tym zrobić mimo że to wbrew regulaminowi ROC. Generalnie to ten cały regulamin i zakaz blokowania to jedna wielka ściema i EA ma to głęboko w dupie. Tak samo było/jest w BF2. Jedyne co możesz zrobić to pogodzić się z tym.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2010, 00:57 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2010, 23:21
Posty: 4
Jestem pewien że żadne bronie/klasy nie były zakazane.
Takie ograniczenia są domeną serwerów tylko dla piechoty na których nie gram.
Admin zemścił się za to że atakowałem jego bazę i zabijałem odradzających się przeciwników apaczem.Chciałbym wiedzieć jak szwab to zrobił, bo wydaje mi się że DICE nie dało adminom możliwości zabijania graczy.

NoAim napisał(a):
Szkoda czasu, EA i tak nic z tym nie zrobi. Po prostu olej ten serwer i graj gdzieś indziej.

Serwerów typu atakama/waldez 24/7 jest bardzo mało, a na kilku mam
już bany. Niedługo nie będę miał gdzie grać i porzucę BC2 tak jak
BF2 po łatce 1.5 która osłabiła J-10.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2010, 01:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2006, 10:32
Posty: 789
Lokalizacja: 3miasto
asdfghg napisał(a):
Chciałbym wiedzieć jak szwab to zrobił, bo wydaje mi się że DICE nie dało adminom możliwości zabijania graczy.
Dało, robi się to rconem (np. guardian) wywala wtedy komunikat "killed by server".


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2010, 15:52 
Offline

Dołączył(a): 22 maja 2010, 18:46
Posty: 135
Otóż można zakazać broni itd. że automatycznie gracza zabija jak ją wybierze. I tez jestem tego pewien, ażę dice nie pozwala to dlaczego jest taka opcja? Wbiłem na server PUSTY gdzie pisało no sniper rifles (tak był rankingowy!) i gdy wybrałem snajperkę to mnie zabijało. Jak? Może neiwidzialny admin?

Czy admin może zabijać graczy to tego nei wiem, ale jak to robi bez przyczyny to lepiej zmienić server. EA/DICE nic z tym nie zrobią.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lip 2010, 10:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 kwi 2010, 13:43
Posty: 23
HapTi napisał(a):
Otóż można zakazać broni itd. że automatycznie gracza zabija jak ją wybierze. I tez jestem tego pewien, ażę dice nie pozwala to dlaczego jest taka opcja? Wbiłem na server PUSTY gdzie pisało no sniper rifles (tak był rankingowy!) i gdy wybrałem snajperkę to mnie zabijało. Jak? Może neiwidzialny admin?

Czy admin może zabijać graczy to tego nei wiem, ale jak to robi bez przyczyny to lepiej zmienić server. EA/DICE nic z tym nie zrobią.



opcje o ktorej mowisz mozna ustawic w guardianie (mozna ustawic np zakaz uzycia cg,m95,m60) mozna tez ustawic maxymalna ilosc tk tylko od admina zalezy jaka kare poniesiesz za uzycie tego czy bedzie to kick czy tez kill
pozatym wasze pretensje sa raczej zbedne albo poprostu nie wchodzcie na takie servery albo kupcie sobie wlasny a wtedy pokazecie czy i wy jestescie przeciwko regulamina tych serverow bo ja z mila checia wbil na server i polatal z carlem gustavem i mysle ze po 10 minutach gry i wy byscie mnie kickneli z servera ;]

_________________
hot hot hot


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lip 2010, 14:40 
Offline

Dołączył(a): 18 cze 2009, 18:26
Posty: 57
asdfghg napisał(a):
Admin zemścił się za to że atakowałem jego bazę i zabijałem odradzających się przeciwników apaczem.Chciałbym wiedzieć jak szwab to zrobił, bo wydaje mi się że DICE nie dało adminom możliwości zabijania graczy

No sam już sobie odpowiedziałeś za co ban nie docierało pisanie nie dotarło kilowanie a dotarł BAN. DICE dało adminom możliwość zabijania graczy w ten sposób mogli sie spokojnie odrodzić czy wystartować helka w info serwera pisze jak byk NO BASERAPE

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lip 2010, 23:48 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2005, 17:14
Posty: 1116
Lokalizacja: Poznań
Dostałeś bana za łamanie zasad serwera, bo to właściciel serwera a nie DICE decyduje o zasadach obowiązujących na serwerze. Pierwszym ostrzeżeniem było "zabijanie przez admina" - komenda slay z poziomu konsoli np. guardiana, Jak na to nie zareagowałeś i dalej kampiłeś baze poleciał ban, (z tego co piszesz nie pierwszy serwer na którym nie stosujesz się do zasad ).

Co do zasad to umowa licencyjna pozwala na pewne modyfikację ustawień serwera - wystarczy o tym poinformować.
Dzięki DICE mamy jak admini narzędzi do modyfikacji uzbrojenia, klas, kickowania i banowania itp. Jak by DICE nie przymykało na to oka to by tych narzędzi nie udostępniało.


Przestrzegaj zasad serwerów a nie marudź że cie zabijają admini czy banują.

_________________
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lip 2010, 12:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sie 2009, 12:48
Posty: 46
hmmm.... ja zanim zaczely mi sie problem z aktualizatorem dostalem bana za BaseRaping 2 sekundy po wbiciu, nawet broni nie zdazylem wybrac


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL