Teraz jest 19 mar 2024, 11:46

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2008, 19:11 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Nie fajnie. Załóż temat o newsach w którym wszyscy zainteresowani będą pisać sobie dokładnie o nich. Idąc waszym tokiem rozumowania to forum powinno składać sie z jednego tematu w którym wszyscy pisali by o wszystkim.

Maul - macie uprawnienia do zakładania tematów i na pewno nikt nie miałby nic przeciwko gdyby powstał taki o newsach. Nawet bym go przykleił. Nie dość że walczymy z botami na całego to jeszcze mamy wam tematy zakładać tam gdzie sami możecie to zrobić? Już nie róbcie jajec panowie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sie 2009, 23:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lip 2004, 17:07
Posty: 1598
Lokalizacja: Poznan city
Stworzylem sobie podpis na podstawie wymiarow podpisu innego usera i zostal wykasowany przez "Uapa", natomiast uwaza, ze "innych" userow z nielegalnymi podpisami nie widzi.

1. Jak chce naprawiac swiat, to niech ostrzeze najpierw zanim skasuje. Zwyklym info na GG/PM zdziala wiecej w przyjemniejszy sposob.
2. Naprawianie swiata mozna zaczac od kogos i czegos innego... niz to forum, na ktorym jest coraz mniej ruchu.

Taka ot moja reprymenda.

_________________
Obrazek
M62 V8 4,4L
///Mcmt BMW Klub Polska member


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sie 2009, 23:18 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
mcmt napisał(a):
Stworzylem sobie podpis na podstawie wymiarow podpisu innego usera i zostal wykasowany przez "Uapa", natomiast uwaza, ze "innych" userow z nielegalnymi podpisami nie widzi.

1. Jak chce naprawiac swiat, to niech ostrzeze najpierw zanim skasuje. Zwyklym info na GG/PM zdziala wiecej w przyjemniejszy sposob.
2. Naprawianie swiata mozna zaczac od kogos innego...

Taka ot moja reprymenda.


ad.0) Nie napisałem, że innych userów z nielegalnymi podpisami nie widzę. Napisałem:
'Po trzecie, usuwam nie regulaminowe podpisy tym, u których je widzę, nie jestem alfą i omegą by widzieć wszystkie ale nic nie stoi na przeszkodzie abyś po zobaczeniu takiego podpisu, zaraportował posta lub podesłał mi linka.
ad.1) Naprawiać świata nie zamierzam - nie ma to sensu. Poza tym ile razy można prosić?(nie chodzi mi tu o Ciebie a o ogół) Regulamin mówi jasno, jeżeli go nie przeczytałeś to możesz mieć pretensje tylko do siebie.

I darujmy sobie 'reprymendy' bo je to można udzielać dzieciom.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 wrz 2009, 18:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 wrz 2008, 19:57
Posty: 620
proponuje wstawic na glownej stronie w zakladce bf2/pliki link do patcha 1.5

_________________
http://www.xfire.com/profile/szq1/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 kwi 2010, 07:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2008, 22:46
Posty: 22
Lokalizacja: Polkowice
moderatorzy są spoko tylko jeden mnie strasznie wkur**ł bo mając swoje statystyki jak większość użytkowników tego forum to dostałem
"Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa" i się pytam który punkt regulaminu złamałem?

_________________
"Polish Team Brothers"
http://ptbclan.bnx.pl/
Rekrutacja do BF3 (wiek 16+)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 kwi 2010, 07:51 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
Matison napisał(a):
moderatorzy są spoko tylko jeden mnie strasznie wkur**ł bo mając swoje statystyki jak większość użytkowników tego forum to dostałem
"Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa" i się pytam który punkt regulaminu złamałem?


Mnie natomiast strasznie wkur** ignoranci, którzy korzystają z forum wspak a regulamin traktują jako zupełnie coś przypadkowego:

IV. PROFIL I TREŚĆ PODPISÓW / SYGNATUREK:
1. Maksymalna wielkość avatara to 100x100 pikseli, 10kB
2. Maksymalny, łączny rozmiar grafik w podpisie to 400 (szerokość) x 100 (wysokość) pikseli, o rozmiarze 150kB


Apelowałem ponad miesiąc temu aby nie wykorzystywać statbarów, avatarów statystycznych, które wykraczają poza dozwolony na forum battlefield.pl rozmiar. Koniec i kropka.

_________________
Kopernik! Wstrzymaj ziemię ja wysiadam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 maja 2010, 23:15 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=106&t=32149&start=30 bodajze tutaj za to dostalem ostrzezenie nr1 za statspadding - do chwili otrzymania ostrzezenia /sic!/ nie mialem pojecia co to jest! Poniewaz to rodzaj oszustwa, wiec cos co mnie nie interesuje i niedotyczy!... Problem polega na tym, ze chyba ktos nie doczytal dokladnie tego co napisalem jak i tresci info w filmie. Nawet nie pamietam ktory to z adminow/moderow mnie tak urzadzil -> moze to i lepiej... Chociaz w tym temacie jest 'poszczegolnych'... W kazdym razie, zwracam uwage Panstwu, ze popelniacie bledy. I nie zawsze mierzycie ta sama miarka forumowiczow...
Choc ze swoje strony musze przyznac, ze potrafimy Wam dolozyc tez solidnie.

Pozdrawiam team!

ps to nie jest reklamacja...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 maja 2010, 01:52 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Heh ja kiedyś podesłałem link do filmiku na YT z pewnym rodzajem haxu do BF2(ktoś się pytał jak to wygląda itp bo tego nie znał) i dostałem ostrzeżenie, bo... w opisie filmiku był link do strony z haxami o.o No trudno musisz z tym żyć

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2010, 22:57 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 14:59
Posty: 178
Lokalizacja: Lublin
Moje ostrzeżenie jest za zbyt duży podpis - ale nie mam o to pretensji do nikogo sam przeoczyłem a warna dał mi jakiś bezmózgi robot :wink: a nie człowiek. Tak na oko był dużo mniejszy od innych na tym forum, ale oko nie waga :)

W sumie zamiast walić warna - można by było ostrzegać. Twój podpis jest niezgodny z regulaminem zmień go masz xx godzin czy dni inaczej dostaniesz warna. Bo warn za podpis - jakoś dziwnie wygląda. Ale rules to rules i tyle. Oby je wszyscy przestrzegali - również moderatorzy.

_________________
[BroWar]sgt.PifPaf
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 10 sie 2010, 01:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
cooler_pl napisał(a):
Chciałbym dodać, iż jeśli w tym temacie nie pojawi się czyjaś uwaga na temat konkretnej osoby, każdorazowo podważenie autorytetu i pracy moderatorów poza tymże tematem będzie premiowane permbanem.


Łoj.

Uapa! Zrób nową liste modów to się zabawimy :twisted:

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2010, 08:40 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 14:59
Posty: 178
Lokalizacja: Lublin
ok - niech będzie po nicku: Carnophage[PL] - szczegóły w viewtopic.php?f=12&t=19343&start=225

a autorytet to się wyrabia a nie narzuca...

inni moderatorzy z którymi miałem dotychczas styczność są ok IMHO

_________________
[BroWar]sgt.PifPaf
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: 10 sie 2010, 19:16 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
Eleanor napisał(a):
Uapa! Zrób nową liste modów to się zabawimy :twisted:

Nie ma problemu. Jutro w nocy sie ona pojawi.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 wrz 2011, 11:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 wrz 2007, 16:06
Posty: 53
Lokalizacja: Białystok
A ja się pytam jak długo "Artih" będzie jeszcze moderatorem i jak długo będzie niszczyć forum bf42? Kto w ogóle dał temu człowiekowi status moderatora? Przecież ten człowiek jest nieobiektywny. Coś mu nie pasuje - kasacja. Jak za komuny. Czy peło przejmuje władzę na tym forum? Piszemy tylko przychylne opinie wodzowi?

Moderator chyba powinien dawać przykład innym użytkownikom. Szkoda tylko, że przez jego głupie kompleksy cierpią inni użytkownicy.

Po za tym jest moderatorem i redaktorem na bf.pl, a newsy pisze dla bfzone.pl. Czy to normalne ? Wydawało mi się, że te 2 serwisy rywalizują ze sobą.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 wrz 2011, 14:47 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Po pierwsze - nie ośmieszaj się i tutaj - temat "Memo CUP 2011" został wyczyszczony ze spamu - także mojego a więc wykasowałem także wszystkie swoje posty nie na temat.
I cały spam Twojej i mmm72 produkcji na tym forum nadal będzie kasowany czy to przeze mnie czy przez Szymona - jeśli nadal uparcie bedziesz niszczył temat - pożegnasz się z forum.

Znamienne, że w temacie Memo CUP 2011 (w którym SPQR nie bierze udziału) najwięcej do powiedzenia mają właśnie zawodnicy tegoż Klanu. Pół biedy gdyby na temat samego CUP'a, a nie uprzedzeń personalnych.

Druga sprawa - nie piszę newsów na BFZone.pl, co nie zmienia faktu, że nasz Klan (PTS1939) czyli nasz serwis www (na którym nie tylko ja piszę newsy, dla Twojej wiadomości) współpracuje także z tym portalem.

P.S. Nawet w poście tutaj nie potrafisz pisać bez wyzwisk wobec kogoś innego ...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 wrz 2011, 15:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 wrz 2007, 16:06
Posty: 53
Lokalizacja: Białystok
No to lecimy

Artih napisał(a):
Po pierwsze - nie ośmieszaj się i tutaj - temat "Memo CUP 2011" został wyczyszczony ze spamu - także mojego a więc wykasowałem także wszystkie swoje posty nie na temat.


Człowieku w poście do 264 obraziłeś mnie, a potem zacząłeś się kłócić. Dziwne jest to, że przez tydzień czasu ten spam tobie nie przeszkadzał. Dopiero jak skumałeś, że się tylko ośmieszyłeś zacząłeś "czyścić teamt ze spamu". Z resztą od dawna kasujesz sobie co ci się podoba. Wolna amerykanka. Nie wspomnę o obrażaniu innych użytkowników. Zastanawia mnie jedna rzecz. Dlaczego uchodzi ci to bezkarnie?

Artih napisał(a):
I cały spam Twojej i mmm72 produkcji na tym forum nadal będzie kasowany czy to przeze mnie czy przez Szymona - jeśli nadal uparcie bedziesz niszczył temat - pożegnasz się z forum..


Wiem, że prawda boli. Niestety ty niszczysz te forum od dłuższego czasu. I nie życzę sobie, żebyś edytował moje posty i nie zostawił żadnej informacji (tak artih widziałem, jedyny post który pozostał). To w ogóle jest dozwolone? Możesz sobie zmienić treść każdego posta bez żadnej wzmianki o tym? Nie wiem jaki udział w tym ma Szymon, ale wydaje mi się, że trochę nim się podpierasz...

A co do pożegnania się z forum. Jeżeli dalej będzie "moderowane" w ten sposób to sam się pożegnam. Myślę, że nawet więcej osób się pożegna.

Artih napisał(a):
Znamienne, że w temacie Memo CUP 2011 (w którym SPQR nie bierze udziału) najwięcej do powiedzenia mają właśnie zawodnicy tegoż Klanu. Pół biedy gdyby na temat samego CUP'a, a nie uprzedzeń personalnych.


Znamienne jest to, że to jest forum społeczności battlefield, a nie kółko sympatyków PTS1939. A co do uprzedzeń - ty jest uprzedzony do całego świata, bo wszyscy to "morony", "nooby", "półmózgi" itp. Może jak otworzysz oczy to zauważysz, że grono osób, które za tobą nie przepadają wykracza poza SPQR.

Artih napisał(a):
Druga sprawa - nie piszę newsów na BFZone.pl, co nie zmienia faktu, że nasz Klan (PTS1939) czyli nasz serwis www (na którym nie tylko ja piszę newsy, dla Twojej wiadomości) współpracuje także z tym portalem.


Ale kogo ty chcesz oszukać? Jeden (jedyny) mecz TP był transmitowany i komentował go typ, który 1 raz włączył bf42. Z resztą wystarczy poczytać newsy. Wystarczy poczytać twoje wypowiedzi na forum i porównać do newsów.

Artih napisał(a):
P.S. Nawet w poście tutaj nie potrafisz pisać bez wyzwisk wobec kogoś innego ...


Rzeczywiście. Nazwałem cię człowiekiem. Wybacz, to się więcej nie powtórzy.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL