Teraz jest 25 wrz 2024, 21:34

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1082 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 73  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 paź 2010, 21:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2009, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Tarnów
Na win7 ? Działa , grałem .

_________________
Obrazek
Między jednym .uchem a drugim !uchem jest Głowa ! Ja tu siedzę i kieruje ruchem !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2010, 01:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Działa, gram ;p

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2010, 11:18 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
a tak btw mi do tej pory wszystkie gry działają na 7 więc uważam to za jakis mit .... ;]
EDIT: 500 postów :D

_________________
Użytkownik zbanowany


Ostatnio edytowano 29 paź 2010, 11:42 przez Ciastek96, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2010, 11:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Sprawdź GTA I i GTA II czy działa.
Mi już na Viście nie działało : D

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2010, 13:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 wrz 2008, 19:57
Posty: 620
GTA 2 mi na viscie działa/ło tylko nie pamiętam czy to jeszcze bez sp 1 i 2 czy już z

_________________
http://www.xfire.com/profile/szq1/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2010, 17:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2009, 17:13
Posty: 243
Lokalizacja: Ślonsk
zeby działało to starczy tryb zgodności no nie? Po coś to zrobili na win'ie.

_________________
Cierpliwość to główna cnota snajpera.
cudowna piosenka
STOP ISLAMIZACJI ŚWIATA!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2010, 23:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2009, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Tarnów
Niestety zasmucę cie ale tryb zgodności może nie wystarczyć , a raczej nie powinien wystarczyć.
Do gry np. "Re-volt" Instalowałem specialnego hotfixa żeby mi śmigało na win7 , podejrzewam że jak poszperasz w google to będą hotfixy na w7 (jeżeli chodzi o GTA 2)
A BF 2 to z tego co kojarze to bez problemów grałem na nim na w7

_________________
Obrazek
Między jednym .uchem a drugim !uchem jest Głowa ! Ja tu siedzę i kieruje ruchem !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2010, 23:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
No już bez przesady, trudno wymagać żeby przy projektowaniu systemu uwzględniano kompatybilność z grami i programami 10-letnimi jak wspomniany re-volt czy GTA II. Tak samo wątpię, że win xp radzi sobie z aplikacjami z 1991 roku


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2010, 12:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2009, 17:13
Posty: 243
Lokalizacja: Ślonsk
Niby racja, ale jak już robią tryb zgodności to niech chociaż dziala poprawnie. M$ szity wypuszcza a wątpie żeby billowi zrobiło milion w te czy wefte różnicę. Niech to dopracuje.

_________________
Cierpliwość to główna cnota snajpera.
cudowna piosenka
STOP ISLAMIZACJI ŚWIATA!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2010, 13:28 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
dedoha napisał(a):
Tak samo wątpię, że win xp radzi sobie z aplikacjami z 1991 roku

Radzi sobie lepiej niż Vista :) W Viscie używałem emulatora dosa aby odpalić gierki z '91/92

jokermen napisał(a):
Niby racja, ale jak już robią tryb zgodności to niech chociaż dziala poprawnie. M$ szity wypuszcza a wątpie żeby billowi zrobiło milion w te czy wefte różnicę. Niech to dopracuje.

Zwróć uwagę na to, że część programów/gier działa a część nie. Nie ma fizycznej możliwości sprawić aby każdy z nich działał na coraz to nowszym systemie. No i to nie jest kwestia miliona a o wiele większych pieniędzy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2010, 19:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2009, 17:13
Posty: 243
Lokalizacja: Ślonsk
Uapa, czy ja wiem. Niektórzy robią takie programy za free. Według mnie M$ nie myśli poprawnie(ale zabrzmiało). Zamiast zrobić jeden porządny system operacyjny na np. 10 lat i dodawać tylko service packi żeby nie był do tyłu z innymi systemami. Np. XP ma 9 lat i 3 service packi. Jest to najpopularniejszy system operacyjny. A tu wyjeżdzają z vistą czy 7. A teraz planują 8. Trzeba iść na jakość nie na ilość. Osobiście starczyłoby zrobić jeden system i dodawać tylko łatki/aktualizacje. Wyszłoby i taniej i lepiej. Bo te nowe systemy takie cuda, to tylko inne wymagania.
Wiem, że mnie zaraz zjedziecie że sie nie znam albo inne pierdoły. Ja osobiście uważam że XP z service packiem 4 mógłby zadziałać jako np. vista czy 7 bez wymaganych SP 1,2,3. Ale, co ja tam wiem...

_________________
Cierpliwość to główna cnota snajpera.
cudowna piosenka
STOP ISLAMIZACJI ŚWIATA!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2010, 21:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2006, 11:01
Posty: 782
Taniej i lepiej? Oczywiscie dla nas, ale nie dla MS. To pieniadz rzadzi swiatem, tego nie zmienisz.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2010, 21:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, 21:36
Posty: 734
jokermen napisał(a):
Uapa, czy ja wiem. Niektórzy robią takie programy za free. Według mnie M$ nie myśli poprawnie(ale zabrzmiało). Zamiast zrobić jeden porządny system operacyjny na np. 10 lat i dodawać tylko service packi żeby nie był do tyłu z innymi systemami. Np. XP ma 9 lat i 3 service packi. Jest to najpopularniejszy system operacyjny. A tu wyjeżdzają z vistą czy 7. A teraz planują 8. Trzeba iść na jakość nie na ilość. Osobiście starczyłoby zrobić jeden system i dodawać tylko łatki/aktualizacje. Wyszłoby i taniej i lepiej. Bo te nowe systemy takie cuda, to tylko inne wymagania.
Wiem, że mnie zaraz zjedziecie że sie nie znam albo inne pierdoły. Ja osobiście uważam że XP z service packiem 4 mógłby zadziałać jako np. vista czy 7 bez wymaganych SP 1,2,3. Ale, co ja tam wiem...


Nooo się z tobą zgadzam EA/DICE mogło by tak zrobić z BF:1942, BF:Vietnam - chodzi mi o to że mogli by dać silnik z BF2 albo z 2142 <- według mnie z 2142 jest trochę lepszy

I wtedy te gry nabrały by nowego blasku - na pewno więcej ludzi by zaczęło ja kupować, grać normalnie 2 młodość :D

_________________
|i5-4670k|GTX770OC WF3 4GB|MSI G43 z87|16GB|OCZ 700W|SPC Fortis HE1225|Samsung F3 1TB 7200rpm|WD Green 3TB 5400rpm||DELL u2410f|


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2010, 22:02 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
jokermen napisał(a):
Uapa, czy ja wiem.

A co z postępem technologicznym? Hmmm? Service pack'i nie zmienią przestarzałych fundamentów. To tak jak z... BF1942. Patche nie są wstanie zmienić grafiki/fizyki świata bo nie pozwala na to przestarzały silnik. Owszem, nadal jest bardzo grywalny ale ma też masę ograniczeń.

Np taki XP nie może udźwignąć takiej ilości ram'u jak Vista czy 7 i żaden sp tego nie zmieni. Nowy system to nie tylko inne wymagania ale także inne możliwości.
Zwróć uwagę, że wspaniały DOS też w pewnym momencie poszedł w odstawkę :)

WoWo_Soldier napisał(a):
Nooo się z tobą zgadzam EA/DICE mogło by tak zrobić z BF:1942, BF:Vietnam - chodzi mi o to że mogli by dać silnik z BF2 albo z 2142 <- według mnie z 2142 jest trochę lepszy


Dać silnik - to nie jest takie proste. Popatrz jak długo powstawał FH:2. To wszystko wymaga nakładów czasu i pieniędzy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lis 2010, 01:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2009, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Tarnów
Uapa napisał(a):
...i pieniędzy.


Tego im nie brakuje :P , choć parcie mają jak każdy inny .
Fakt jest taki że postęp techniczny jest nieunikniony więc nie ma co narzekać.
Starego jaguara , porszawke albo inny stary cód (chodzi mi o te modele których lata liczy się w dekadach )byś pewnie i chciał bo fajny , klasyczny , odlotowy i dalej wymieniać można te przymiotniki ładne ... Ale w sensie praktyki jaguar ów będzie palił za dużo , porszawka nie będzie już tak szybka jak ówczesne , a reszta będzie wymiękać przy różnych bajerach typu "Kontrola trakcji , czujniki parkowania ect..."

To porównanie do takiego samego postępu techniki w komputerach , niestety same łatki nie dadzą ci pożądanego efektu , efekt dałoby stworzenie tak idealnego i prostego systemu by każdego było stać na kupno, użytkowanie byłoby tak proste że każdy mógłby z łatwością korzystać z niego i nie wymagał wielu zbędnych rzeczy .... no a ten paragraf to było marzenie :]

_________________
Obrazek
Między jednym .uchem a drugim !uchem jest Głowa ! Ja tu siedzę i kieruje ruchem !


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1082 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 73  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL