Teraz jest 28 mar 2024, 12:49

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 gru 2010, 14:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2010, 16:36
Posty: 1158
Przejde do sedna - chcesz mieć oryginalnego BF + wszystkie dodatki? Nie masz kasy? Boisz się (SŁUSZNIE!!!) że kod kupiony na allegro jest lewy i później nie będziesz miał wsparcia ze strony EA? (bo nie będziesz miał bo kody są z Tajwanu czy tam Chin i u nas nie miały być prawa sprzedawane)

To ten tekst jest skierowany do Ciebie drogi graczu!

Piszę tutaj o wersji BF BC2 z DLC VIETNAM + spectac ale można kupić i osobno chodzi tutaj o kwestie kuponów rabatowych Coca-Coli. Sposób ważny do kwietnia 2011

Sposób nr 1
dla osób lubiących Coca-Cole
1 Kupujesz 35 butek Coki z kodami........
2 Rejestrujesz je na stronie http://www.coke.pl/Sklep/Produkt.aspx?id=11467
3 dostajesz kod na 35% zniżki
4 Wchodzisz na http://eastore.ea.com/store/eaemea/pl_PL/DisplayProductDetailsPage/productID.165578400 kupujesz gre, potem spectac podajesz kod i masz WSZYSTKO za 95zł :)
5 Ściągasz wszystko przez program EADM.

Wsio legal i super :) i oszczędzamy sporo kasy bo cole i tak się wypije na święta i sylwka ::
Możliwe są mniejsze zniżki 20% i 30% -20 butelek - 30 butelek
Można zbierać po sąsiadach :D

Sposób nr 2
1 Wchodzimy na allegro
2 SZUKAJ >> EA STORE (aktualnie mało ofert :( )
3 Kupujemy kod za 3 zl (ja tak kupilem 35% )
4 Reszta bez zmian

Sposobem tym mamy [shadow=red,left]LEGALNIE [/shadow] kupioną gre z dodatkiem. Kupując na allegro oszczędzimy jakieś 40 zł i mamy kwestie czy zablokują nam kody czy nie....... nie wspominając że grając na takich kodach w PL mamy PIRATA
No i jeszcze EA w razie jakiś problemów z grą najczęściej nam udziela takiej odp.
Cytuj:
Witam serdecznie,
Dziękujemy za kontakt z Centrum Pomocy Technicznej Electronic Arts.
Wykaz autoryzowanych sprzedawców gier Electronic Arts w wersji do poobrabia
Electronic Arts Polska nie poleca zakupu kluczy umożliwiających pobranie gry przez program EA Download Manager poza autoryzowanymi kanałami sprzedaży. Electronic Arts nie prowadzi sprzedaży samych kluczy do gier, dlatego ich zakupu kupujący dokonuje na własną odpowiedzialność.
Tylko osoby które zakupiły grę w wersji do pobrania u autoryzowanych sprzedawców Electronic Arts mogą skorzystać z Pomocy Technicznej.

Autoryzowani sprzedawcy Electronic Arts Polska to:
- EA STORE
- GameSpace
- STEAM

a ci co tam piszą że dają nam jakieś skany klucza..... te skany można w d... sobie wsadzić [size=8pt]więcej tutaj w kwestii takiego piractwa >> http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=108&t=35940 (trzeba się zarejestrować)[/size]

_________________
Mój ulub. serwer:
Obrazek
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 gru 2011, 18:59 przez JOY, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 gru 2010, 20:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 gru 2009, 10:06
Posty: 227
Lokalizacja: Śląsk - Mysłowice
Dajcie to jako poradnik :P
Fajny sposób ^^ Aż mi szkoda że kupiłem w marcu : D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 gru 2010, 21:10 
Offline

Dołączył(a): 19 gru 2010, 04:35
Posty: 4
Dammit a ja kupiłem wczoraj samą podstawę. Bym dopłacił parę złotych i bym miał od razu vietnama...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 gru 2010, 22:32 
Offline

Dołączył(a): 3 cze 2010, 14:12
Posty: 5
Na Steamie jest promocja - BF BC2 za ok. 14€, do tego Vietnam kosztuje kolejne 13€.
Nie wiem jaki jest dzisiaj kurs euro, ale wychodzi też coś w okolicy 100zł bez kupowania 35 butelek coli :))

Pozdrawiam
Wojtek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2010, 01:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2010, 16:36
Posty: 1158
ale bez spectac :D
Warto dodawac tutaj aktualne promo. Może komuś sie to przyda. Tylko promo na steam trwaja zazwyczaj kilka dni :( no i nie weim jak tam z platnoscia bo w EA mozna zwykła karta płacić debetową.

_________________
Mój ulub. serwer:
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2010, 03:32 
Offline

Dołączył(a): 3 gru 2010, 14:18
Posty: 35
Pytanie jakich butelek Coli. Jak 2l to za same napoje wychodzi 150zł (w zależności od sklepu). Przypuszczam że kody są pod korkami. Tak ze jak nie ma się wielkiego kaca to może się zejść :)

_________________
Obrazek

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

— Albert Einstein


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2010, 03:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2010, 02:31
Posty: 444
A skąd wiesz, że kod do EA Store kupiony na Allegro nie będzie z Chin, albo po prostu wymyślony, czy z jakiegoś generatora? Też nie masz pewności. Może to "tylko" 3zł, ale nie można zakładać, że jedne kody są w pełni "bezpieczne", w momencie gdy inne, kupione ta samą drogą mogą być fałszywe.

Co do skanów to ważne, żeby był widoczny kod regionalny nad właściwym kluczem, wtedy można poznać czy klucz rzeczywiście jest na rynek Europejski czyt inny.

BTW. Nie używaj pojęcia "piractwo", jeżeli nie wiesz co ono oznacza. Jak już to bardziej pasuje tutaj "paserstwo", ale nie we wszystkich przypadkach.


Edit: Jednak nie jestem pewny co do tego kodu regionalnego, jak to nazwałem, chodziło mi o ciąg znaków, który jest widoczny nad samym kluczem. (po prostu wcześniej myślałem, że tak jest, ale nie sprawdziłem tego dokładnie) Czy ktoś może potwierdzić czy on rzeczywiście identyfikuje region rynkowy, czy jest to coś zupełnie innego?

_________________
"Tylko martwi ujrzeli koniec wojny"


Ostatnio edytowano 22 gru 2010, 03:35 przez KeFaS, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2010, 13:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2010, 16:36
Posty: 1158
KeFas przeczytaj i skomentuj piractwo w wątku do którego dałem link bo chyba go nie czytałeś myśle, że tam Sokar się ładnie wypowiedział.
Skąd wiem że kody nie są z Chin? Bo tam takiej promocji nie ma? Bo sprzedają to właściciele barów/pubów gdzie cola leje sie strumieniami a tych kapsli mają od ........ ? Tak jest kolego, sam mam znajomego co tak robi. Z jednego dnia ma 10 kapsli ;]

_________________
Mój ulub. serwer:
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2010, 18:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2010, 02:31
Posty: 444
Tamten wątek jest zamknięty, z resztą większość osób tutaj jakoś fanatycznie (bez urazy) używa wielu pojęć, o których znaczeniu nie mają pojęcia. Piractwo a paserstwo to dwie różne sprawy i nie powinno się ich uogólniać, bo to tak jakby nazywać złodziejem kogoś, kto kupi na Allegro używany sprzęt.
Co do kapsli to masz rację, nie pomyślałem o tym. Ale dlaczego sprzedają je tak tanio, przecież jak nie ma dużej konkurencji to spokojnie mogli by podnieść cenę, a ludzie i tak by kupili.

_________________
"Tylko martwi ujrzeli koniec wojny"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2010, 16:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2010, 16:36
Posty: 1158
Wiesz ja kupiłem taki kod dla wietnamu i jakbym miał dla takich kapsli zapłacić nie wiem hmm 15 zl to miałbym w tylku taki interes bo się by nie kalkulowało :) może więc dlatego. Jak ja kupowałem to tych kodów było w brud na allegro ale teraz widzę posuchę. Może po świętach i imprach noworocznych będzie wysyp tego ;)

_________________
Mój ulub. serwer:
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2010, 20:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2010, 02:31
Posty: 444
No może, jeżeli pójdę na jakąś imprezę na sylwestra (a niespecjalnie mi się chce) to zacznę zbierać nakrętki jak żul spod mostu. :lol:

_________________
"Tylko martwi ujrzeli koniec wojny"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 gru 2010, 13:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 kwi 2010, 02:05
Posty: 34
Teraz wszystko taniej o 50% tylko dzisiaj i jutro.
http://www.eastore.pl

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 gru 2010, 04:32 
Offline

Dołączył(a): 19 gru 2010, 04:35
Posty: 4
May'u napisał(a):
Teraz wszystko taniej o 50% tylko dzisiaj i jutro.
http://www.eastore.pl

Ja widzę normalne ceny- trzeba jakiś kod wpisać, czy coś? Bo bym vietnama kupił jakby był 50% tańszy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 gru 2010, 04:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2010, 02:31
Posty: 444
No właśnie, chyba news na stronie głównej jest nieprawdziwy i tylko wczoraj była ta promocja.

_________________
"Tylko martwi ujrzeli koniec wojny"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 gru 2010, 11:38 
Offline

Dołączył(a): 10 mar 2010, 16:22
Posty: 34
Wczoraj było taniej, bo pisało, że inna cena. Ale teraz już normalna chyba.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL