Teraz jest 28 mar 2024, 17:48

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 sty 2011, 11:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2011, 20:42
Posty: 15
Lokalizacja: Polska
cześć zastanawiam się nad kupnem bf 2142. nigdy nie grałem w futurystyczne gry - nie cierpię wątku kosmitów, a taki pojawia się m.in. w deadspacie czy prototypie. inną wadą jest zwykle brak multi w tego typu grach. z tego co słyszałem tutaj jest nastawienie na multiplayer i nie ma kosmitów. mam kilka pytań mam nadzieję że rozwiejecie moje wątpliwości swoimi odpowiedziami.
1. mapy. nie lubię jak zabudowują mi wszystko starannie zrobionymi jezdniami i budynkami - jak w bc2 czy cod: bo. bardzo lubię walczyć na otwartych, dużych przestrzeniach - czyli typowa partyzantka - w lasach, buszach, plażach czy ruinach budynków, dlatego przypadły mi do gustu mapy w bc2 - vietnam i cod: ww. jak jest w bf 2142?
2. pojazdy - nie cierpię wojen w których wynik meczu ustalają pojazdy i to głównie te powietrzne, jak było w cod: mw2. fajnie jest czasami dostać wsparcie pojazdów naziemnych, wodnych czy powietrznych, czy nawet dostać od nich bęcki, ale bez przesady, lubię jak o wyniku wojny decyduje przede wszystkim wyszkolenie piechoty oraz jej team work. jak jest w bf2142?
3. a) rozmaitość uzbrojenia. hmm, kto grał w mw2 i bo wie o co chodzi - 10 różnego typu celowników, szybki ogień, gl, flamethrower, shotgun, silencer, powiększony magazynek, podwójny magazynek, FMJ + to o czym zapomniałem - to zdecydowanie za dużo dodatków do wyboru do jednej broni. ogólnie nie lubię klimatów nowoczesnych, XXI-wiecznych wojen, ale chcąc spróbować się w grze przyszłościowej jakoś zniosę kolimator, ACOGa, podczepianą tubę (wolę granatniki samodzielne jak M79, ale niestety dzisiejsze M203 jest tylko podczepiane) , strzelbę (też wolę jak jest samodzielna) i powiększone magazynki - jak to było w bc2.
b) wyposażenie, także przesadzone w codzie - mi w IIWW i zimnej wojnie wystarczył dynamit, mina PPC, RPG, granat ofensywny i dymny, moździerz, artyleria, luneta, jak już mam grać w coś nowoczesnego to po prostu chciałbym unowocześnione wersje powyższych najlepiej bez min przeciwpiechotnych które niszczą rozgrywkę czy jakiegoś samoprzyczepnego semtexu - w mw2 jak dzieciarnia była za tępa na zwykłe nady, to brała semtexa i problem z głowy. jak jest w bf 2142?
4. czy twórcy dbają o grę czy o niej już zapomnieli ? czytałem o patchu 1.51 i northern striku, to znaczy że coś się dzieje, ale jak wyglądała dbałość twórców przez cały czas od wydania gry, czy jest tak że nic nie robią dla gry przez 2 lata i potem się budzą? właśnie northern strike - zdążyłem wyczytać o 3 nowych mapach i 2 pojazdach - coś jeszcze? bo jak nie to trochę mało. słyszałem coś o prezencie od intela zawartym w deluxe edition. przesłyszałem się ? jak nie to na czym ten "gift" polega?
5. ktoś wie, słyszał coś o czym ma być bf3 i w jakim miesiącu tego roku wyjdzie? bo jak też będzie o przyszłości i wyjdzie na wiosnę to chyba nie opłaca mi się kupować bf 2142.
6. dostępność w sklepach i cena. jak już kupię to pewnie deluxe edition, nawet jeśli okaże się że northern strike to nic ponad to co wymieniłem a gift od intela to fake. media markt, empik, saturn, ktoś to jeszcze trzyma w magazynie? kolega z roku cod4 mimo że bez żadnych dodatków jedynie z większą ilością łatek ciągle świeci na półkach. nie jestem fanem zamawiania przez internet.
7. dzieciarnia, cheaterzy i dzieci cs'a - plagi coda, szczególnie miniserii mw, niedługo ma być ich inwazja w bo. czy w bf 2142 są oni częstym przypadkiem? jaki system antycheaterski i antylagowy stosuje 2142? jestem zwolennikiem punkbustera i dobrego admina, za VACiem nie przepadam. rozumiem że gra jest na dedykach?
po odpowiedzi na powyższe pytania mam jeszcze jedno - przedstawiłem swoje preferencje - czy myślicie że gra mi się spodoba?

PS1: dużo nawiązań do coda jest spowodowane tym, że najwięcej grałem w gry z tej serii (zaliczyłem wszystkie)
PS2: trochę to przydługie ;] ? nie chcę po prostu wyrzucić pieniędzy w błoto.
PS3: może i wszystko jest na forum - jednak tematy w tym dziale są dosyć stare a ja chcę coś aktualnego.


Ostatnio edytowano 25 sty 2011, 14:18 przez lucas1, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 sty 2011, 13:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2005, 09:48
Posty: 643
Lokalizacja: Leamington SPA, UK
Pytałeś o numery do toto-lotka? :lol:

Rozpisałeś się straszliwie, przyznam szczerze że nie czytałem "od deski do deski", ale mogę powiedzieć że warto spróbować. W trybie infantry są serwery bez pojazdów (no-vehicles), mapy są duże, pozatym myślę że balans pomiędzy pojazdami a piechotą jest dobrze zrównoważony, broni też jest trochę, bez piedół typu dodatki-podczepki (po dwie giwery główne i kilka zabawek na każdą klasę) Napewno nie należu ulegać opiniom że ta gra to lasery i inne bujdy z przyszłości, bronie strzelają normalnymi pociskami, granaty są identyczne, największe różnice widać w pojazdach, np. czołg PAC porusza się na poduszce magnetycznej:
http://youtu.be/-oSsQAu2MYw
Są walkery, śmigłowco-odrzutowce bojowe i transportowe, jeepy i APC. Mogą ci się nie podobać miny anty-piechotne snajpera oraz miny anty-pancerne mechanika. O ile mina snajpera działa na podobnej zasadzie co współczesne APM, to już mina mechanika jest bardzo futurystyczna - potrafi lewitować w powietrzu i ścigać pojazdy znajdujące się w pobliżu.

Twórcy niezbyt dobrze dbają o graczy bf2142, ostatni patch był wydany 2 lata temu, obecnie czekamy na najnowszy 1.51 który ma udostępnić Northern Strike dla wszystkich, dodać parę nowych map i zlikwidować wymóg wkładania płyty do napędu. Już od roku jest on zapowiadany, ale co pewien czas znowu jesteśmy zapewniani iż ciągle pracują nad nim - coś a'la Duke Nukem Forever.

Gra już trochę przymiera, ktoś powie "drgawki ma już dawno za sobą i stygnie", sądzę jednak że warta jest tych 50zł (?) Jak dla mnie świetny stosunek cena/zabawa.

BF3 wyjdzie raczej pod koniec 2011, na najbliższych targach na wiosnę ma być pokazany materiał z nowego battlefielda, ale znając EA będzie to raczej trailer niż sama gra.

Widziałem sporo pudełkowych wersji BF2142 na allegro, jak z dostępnością w sklepach to nie wiem.

BF2142 korzysta z PunkBustera więc będziesz zadowolony, nic nie wiem o systemie antylagowym, na słabszych komputerach może wystąpić zjawisko lagów wewnątrz tytanów, samych jednak lagów związanych z połączeniem nie doświadczyłe - może to oznaka że system jest i działa świetnie. Moim zdaniem ta gra posiada lepszy hitreg niż BF2, nie ma sytuacji że musisz śmiesznie korygować celowanie bo hitboxy poruszają się inaczej niż widziana postać wroga. Cheaterzy się zdarzają, ale częściej można spotkać ludzi niesłusznie oskarżających o cheaty.

Gra jest hostowana na dedykowanych serwerach, jest co prawda możliwość postawienia serwera na własnym komputerze, ale nie będzie on rankingowy (punkty zdobyte nie zliczają się do master serwera) Wciąż jest gdzie grać, ale jest widoczne gołym okiem że serwerów jest mniej niż jeszcze rok temu:
http://www.game-monitor.com

O prezencie Intela nic mi nie wiadomo, może chodzi ci o dodatkową giwere przy pre-ordzerze? Jeśli tak to już za późno by to dostać, ale nic nie tracisz, ta broń jest wielka jak mamut, a strzela podobnie jak inne - nic ciekawego.

Jest jeszcze jedna, nieco starsza gra, która definitywnie jeszcze jest przy życiu, to Battlefield 2 - klimaty współczesne, jeszcze większe mapy i świetne mody.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 sty 2011, 13:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 gru 2008, 12:53
Posty: 441
Lokalizacja: Poznań
Wszystko ma swoje plusy i minusy jak spiderko przedstawił że to ciekawa gra. Odnośnie Bf 2 musisz być przygotowany na CQ (conqest) że jednostki powietrzne rządzą biegniesz lub jedziesz a tu bomba lub rakieta z powietrza nie wiadomo skąd :/ Natomiast w 2142 jest to trochę lepiej rozwiązane gdyż helki (te ale odrzutowe pojazdy latające) nie są tak potężne jak 2. Jeśli chodzi o hitboxy 2142 ma tu większą przewagę w 2 możesz strzelać w gościa a on będzie się tylko dymił i nic mu nie zrobisz tak się już zdarzało xD. Najlepiej polecam ściągniecie dem i pogranie co prawda unloków nie będziesz miał i może zwierać trochę błędów demka ale tak już jest ^^ 2142 ma jeszcze jeden dodatkowy tryb gry zwany Tytanem filmik treningowy z gry o co w ty biega http://www.youtube.com/watch?v=0x9m58Vol1c

Do 2142 -> http://www.download.net.pl/10693/Battlefield-2142-Demo/

Do 2 -> http://pcarena.pl/download/file/1757188 ... -Demo.html

Nekomanta -> driftujący czołg xD

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.maxfloplay.pl/ | #MaxFloPlaY @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 sty 2011, 14:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2004, 19:56
Posty: 764
Jeśli już coś wypisujesz w punktach/podpunktach, to nie zaszkodziłoby, gdyby nowy punkt/podpunkt znalazł się w nowej linijce. Może wtedy przeczyta to więcej osób. :twisted:

_________________
Prawdziwy programista wiesza się razem ze swoim programem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 sty 2011, 14:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2011, 20:42
Posty: 15
Lokalizacja: Polska
na razie mnie zaciekawiliście. 50 zł naprawdę mało chyba kupię bez ściągania demka :) bf2 na razie nie jest w dziale moich zainteresowań - mam bc2, niedługo wychodzą darmowe bf: online i bf: play4free - we wszystkich czterech czas akcji jest ten sam. poczekam 2 dni na jeszcze jakieś opinie i pójdę do sklepu :p albo skorzystam z ea download manager :P

ps: jest tryb singleplayer w 2142?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 sty 2011, 14:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2009, 19:46
Posty: 338
Single player jest, ale nie ma w nim nic ciekawego. Od taka walka z botami na mniejszej ilości plansz niż w multi.

_________________
http://www.2142-stats.com/Maties+stats.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 sty 2011, 19:19 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
lucas1 napisał(a):
na razie mnie zaciekawiliście. 50 zł naprawdę mało chyba kupię bez ściągania demka :) bf2 na razie nie jest w dziale moich zainteresowań - mam bc2, niedługo wychodzą darmowe bf: online i bf: play4free - we wszystkich czterech czas akcji jest ten sam. poczekam 2 dni na jeszcze jakieś opinie i pójdę do sklepu :p albo skorzystam z ea download manager :P

ps: jest tryb singleplayer w 2142?


BF: Online jest już wydany, ale nigdy nie wyjdzie poza Korę, Play4Free to syf, który tak jak BC2 nie ma nic wspólnego z BF2, więc nie pisz w ten sposób. Ściągnij demko BF2 i BF2142, przekonaj się sam. Frajdy z gry nie zmierzysz, na wagę nie położysz. Pograj sobie w demka i sprawdź na sobie, która z gierek Ci się bardziej podoba, poleganie na opiniach z forum jest mało wiarygodne. Oczywiście musisz też pamiętać, że rozgrywka na demku będzie się nieco różnić od grania na oryginale z najnowszym patchem pod wieloma względami.

Co do singleplayera, istnieje tylko jako symulowany tryb z multi, nudny jak flaki z olejem ;) .

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 sty 2011, 22:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, 21:36
Posty: 734
Io36 napisał(a):
Nekomanta -> driftujący czołg xD

http://www.youtube.com/watch?v=PkzNnQTH0sw -> Nekomata w wersji BF1942 :D
Też fajnie się tym driftuje, a najlepiej po wodzie (testowałem)

_________________
|i5-4670k|GTX770OC WF3 4GB|MSI G43 z87|16GB|OCZ 700W|SPC Fortis HE1225|Samsung F3 1TB 7200rpm|WD Green 3TB 5400rpm||DELL u2410f|


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 sty 2011, 23:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2011, 20:42
Posty: 15
Lokalizacja: Polska
ok zastanowię się nad bf2, nawet nad bf1942 - podobno całkiem niezły no i jedyny FPS z serii na PC o IIWW - nie mam teraz jak pobrać demek dopiero pod koniec tygodnia, więc zadam kilka pytań:
ile klas jest w bf2142?
ile klas jest w bf2? czy dodatki to ulepszenia gry (jak Northern strike do 2142) czy zupełnie oddzielne tryby (jak Vietnam do BC2)?
ile klas jest w bf1942? czy dodatki do ulepszenia gry (jak Northern Strike do 2142) czy zupełnie oddzielne tryby (jak Vietnam do BC2)?

to dział o 2142 ale skoro już mnie zachęcacie do starszych gier z serii ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 sty 2011, 22:20 
Offline

Dołączył(a): 25 sty 2011, 17:16
Posty: 9
W BF 1942 jest 5 klas
Zwiadowca
Szturmowiec
Anti-tank
Medyk
Mechanik

W BF2 jest 7
Komandos
Snajper
Szturmowiec
Żołnierz wsparcia
Mechanik
Sanitariusz
Grenadier

W 2142 4
Zwiadowco komandos
Szturmowcowy medyk
Mechaniko anti tank
Żołnierz wsparcia anty infantry


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 sty 2011, 22:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2010, 17:09
Posty: 121
Lokalizacja: Kraków
@UP
Zamiast zwiadowco komando powinno być "snajpero komandos"

_________________
"Demokrację od dyktatury różni tylko liczba oszołomów."

J.J. Arcyz


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2011, 02:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2008, 15:50
Posty: 208
Lokalizacja: Szczecin
Niby wszystko zostało już powiedziane, ale dorzucę jeszcze swoje 3 grosze, a co ;).

lucas1 napisał(a):
1. mapy. nie lubię jak zabudowują mi wszystko starannie zrobionymi jezdniami i budynkami - jak w bc2 czy cod: bo. bardzo lubię walczyć na otwartych, dużych przestrzeniach - czyli typowa partyzantka - w lasach, buszach, plażach czy ruinach budynków, dlatego przypadły mi do gustu mapy w bc2 - vietnam i cod: ww. jak jest w bf 2142?

No to się ucieszysz. Mapy w BF2142 są duże. Pomijając Campa i Tunisa (no i wnętrze tytana), to praktycznie nie spotkasz tam walk w pomieszczeniach. Niestety (głównie ze względu na pustynny charakter pól bitew) są to tereny puste, gdzie ciężko nawet o drzewa, więc nie zawsze jest gdzie się schować. Mimo to gra stwarza multum miejsc dla snajpera czy inżyniera, by zaczaić się na przeciwnika.
lucas1 napisał(a):
2. pojazdy - nie cierpię wojen w których wynik meczu ustalają pojazdy i to głównie te powietrzne, jak było w cod: mw2. fajnie jest czasami dostać wsparcie pojazdów naziemnych, wodnych czy powietrznych, czy nawet dostać od nich bęcki, ale bez przesady, lubię jak o wyniku wojny decyduje przede wszystkim wyszkolenie piechoty oraz jej team work. jak jest w bf2142?

IMHO tutaj równowaga jest zachowana. Z oczywistych względów pojazdy są mocniejsze niż piechota, ale zwykle to pojazdy walczą w pierwszej kolejności z innymi pojazdami, a dopiero potem z piechotą (i o ile nie jest to APC czy walker) to szanse w starciu są nawet wyrównane.

Co do team playa... Kurcze, tutaj jest ironia. Gra jest nastawiona na współprace, wspiera granie w drużynie, ułatwia wydawanie rozkazów, koordynowanie ataków przez komandora, zapewnia komunikację głową wewnątrz drużyn itp. Ale co z tego, skoro nikt tak naprawdę z tego nie korzysta i nawet w drużynie, tak naprawdę każdy gra za siebie. W BFie nie licz na wsparcie ze strony swoich, czasami ktoś cię jedynie wskrzesi, czy podleczy, ale to dlatego, by zdobyć za to punkt. Voice koma wszyscy ignorują, czata również. O ile nie masz znajomych lub nie należysz do klanu (o ile w ogóle są klany do BFa nastawione WYŁĄCZNIE na normalną grę w sieci), to jesteś sam.

lucas1 napisał(a):
3. a) rozmaitość uzbrojenia. hmm, kto grał w mw2 i bo wie o co chodzi - 10 różnego typu celowników, szybki ogień, gl, flamethrower, shotgun, silencer, powiększony magazynek, podwójny magazynek, FMJ + to o czym zapomniałem - to zdecydowanie za dużo dodatków do wyboru do jednej broni. ogólnie nie lubię klimatów nowoczesnych, XXI-wiecznych wojen, ale chcąc spróbować się w grze przyszłościowej jakoś zniosę kolimator, ACOGa, podczepianą tubę (wolę granatniki samodzielne jak M79, ale niestety dzisiejsze M203 jest tylko podczepiane) , strzelbę (też wolę jak jest samodzielna) i powiększone magazynki - jak to było w bc2.

Broń jest zróżnicowana, ale nie da się jej modyfikować (choć grając szturmowcem można przymocować do broni shothun i rakiety). Mimo to jest jest zadowalająca ilość. Do tego dochodzi cała masa dodatkowego sprzętu, jak granaty (zwykłem dymne, EMP), miny, kamuflaż optyczny, spawarka, wykrywacze pulsu serca, wabiki na snajperów i tym podobny szmelc xD.

lucas1 napisał(a):
b) wyposażenie, także przesadzone w codzie - mi w IIWW i zimnej wojnie wystarczył dynamit, mina PPC, RPG, granat ofensywny i dymny, moździerz, artyleria, luneta, jak już mam grać w coś nowoczesnego to po prostu chciałbym unowocześnione wersje powyższych najlepiej bez min przeciwpiechotnych które niszczą rozgrywkę czy jakiegoś samoprzyczepnego semtexu - w mw2 jak dzieciarnia była za tępa na zwykłe nady, to brała semtexa i problem z głowy. jak jest w bf 2142?

Miny oraz ładunki wybuchowe nie są akurat zmorą BFa (choć na tytanie RDXy potrafią nieźle wkurzyć). Tutaj największa zmorą są granaty i rakietki. Te pierwsze sprawiają, że szturmowanie tytana zupełnie traci jakikolwiek sens, a drugie sprawiają, iż nikt nie jest w stanie ukryć się za jakąkolwiek przeszkodą, gdyż można ustawić w nich odległość na jakiej wybuchną).

lucas1 napisał(a):
4. czy twórcy dbają o grę czy o niej już zapomnieli ? czytałem o patchu 1.51 i northern striku, to znaczy że coś się dzieje, ale jak wyglądała dbałość twórców przez cały czas od wydania gry, czy jest tak że nic nie robią dla gry przez 2 lata i potem się budzą? właśnie northern strike - zdążyłem wyczytać o 3 nowych mapach i 2 pojazdach - coś jeszcze? bo jak nie to trochę mało. słyszałem coś o prezencie od intela zawartym w deluxe edition. przesłyszałem się ? jak nie to na czym ten "gift" polega?

EA i dbanie o graczy? LOOOOOL :lol:

lucas1 napisał(a):
7. dzieciarnia, cheaterzy i dzieci cs'a - plagi coda, szczególnie miniserii mw, niedługo ma być ich inwazja w bo. czy w bf 2142 są oni częstym przypadkiem? jaki system antycheaterski i antylagowy stosuje 2142? jestem zwolennikiem punkbustera i dobrego admina, za VACiem nie przepadam. rozumiem że gra jest na dedykach?

Dla mnie większa plagą są "pro" gracze, którzy tak wyszkolili się w myśliwcu, że jedyne co robią, to czekają w kolejce na lądowisku, łapia helkę, a potem robią siekę na ziemi, że nawet SAAW nie pomoże.

lucas1 napisał(a):
na razie mnie zaciekawiliście. 50 zł naprawdę mało chyba kupię bez ściągania demka

Demko fajne, bo ma jedną znaczącą przewagę nad pełną wersją. Jeśli chcesz by rozgrywka wyglądała tak epicko jak na trailerach, to tylko w demie xD. Ech te czasy, gdy jednego korytarza w tytanie broniło się w 5 osób i to przy pomocy samych karabinów. Teraz wystarczy jeden żołnierz wsparcia z wallhackującym enforcerem i niekończącym się workiem granatów i już nie ma jak się dostać do środka.

_________________
"Magii się nie pije" (Kruk)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2011, 11:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2010, 17:09
Posty: 121
Lokalizacja: Kraków
Ja gdzieś pisałem o epickim rozwalemiu tytana w 2-uch suppów z CKM-ami + mechanik. Zapomniałem tam dodać że tytan był broniony przez kilku medów (miestety pamiętali o rekietkach).

I tu jest sprawa ża nie tylko supporty to zmora (ja nie stosuję "zaspamować ich) ale też medycy z rakietkami i zwiadowcy w wentylacji.

_________________
"Demokrację od dyktatury różni tylko liczba oszołomów."

J.J. Arcyz


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2011, 19:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2005, 09:48
Posty: 643
Lokalizacja: Leamington SPA, UK
Ric napisał(a):
Dla mnie większa plagą są "pro" gracze, którzy tak wyszkolili się w myśliwcu, że jedyne co robią, to czekają w kolejce na lądowisku, łapia helkę, a potem robią siekę na ziemi, że nawet SAAW nie pomoże.


Naturalne jest że pojazdy latające w całej serii BF i w rękach "prO" sieją zniszczenie, tylko to że zdawały się być nieporęczne i do d***y na początku istnienia BF2142 sprawiło że dopiero teraz pojawiają się wymiatacze.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2011, 23:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2010, 17:09
Posty: 121
Lokalizacja: Kraków
@UP

Jadyni wymiatacze jakich widzę to ci co pobijają rekord w rozwalaniu swojwj maszyny na czas.

_________________
"Demokrację od dyktatury różni tylko liczba oszołomów."

J.J. Arcyz


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL