Teraz jest 28 mar 2024, 13:08

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 lip 2011, 20:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2010, 17:02
Posty: 31
Lokalizacja: Wrocław
"dozwolona jest obrona w przypadku gdy gracz jest atakowany przez wroga na uncapie" <- a ja to rozumiem w ten sposób że np w chwili gdy wysadzam zabawki komendanta na UC i ktoś zaczyna do mnie walić to moge się bronic ... nie jest tak ?? :P

i już było mówione że Uncap jest poprostu nietykalny, po to żeby unpro gracze mogli spokojnie wystartować.

_________________
życie to nie je bajka ... :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lip 2011, 10:16 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Oj, dzieci, dzieci :mrgreen: Jak grochem o ścianę. Krótko i w paru punktach:

Baserape to zabijanie / ranienie kogoś kto znajduje się w bazie. Nikt tu nie mówi o użyciu pojazdów czy broni, dlatego jeśli zrzucisz pusty samolot, czy zrzucisz pusty pojazd jak Orsi komuś na łeb w bazie - robisz baserape i wylatujesz.

Jurand napisał(a):

Zgoda, ale częściej spotkasz mnie krążącego nad lotniskiem za bezmyślnie kółkującym się jetem, którego jedyną formą obrony jest nadzieja, że AA zrobi swoje a on będzie mógł lecieć dalej. Przypominam, że mowa jest tutaj o obronie p-lotniczej po stronie MEC, która posiada o wiele lepszy samolot-MIG.


Mc.Guard napisał(a):

1. Kick był niesłuszny bo nie zabiłem nikogo na uncapie (samolot Cie zabił, którego ja niestety nie kontrolowałem), a w dodatku jest w regulaminie zasada że jeśli ktoś atakuje Cie na uncapie to możesz mu oddać (sami tak napisaliście)



M@TH3V napisał(a):
Bo Ty tak uważasz, to z pewnością tak jest. Litości, jeszcze tak głupiego podpunktu definicji baserape to nie widziałem. Samolot pusty zabija Cię, nie pokazuje kto zabił więc jak możesz karać?

Oczywistym jest, ze kick jest niesłuszny. Twój pech, że stałes tam gdzie stałeś, przypominam, że w BF pustego samolotu nie da się nakierowac:)


Aż żal komentować, więc przejdę od razu do próby wyjaśnienia. Zakaz baserape oznacza oczywiście, że kręcenie się wokół bazy wiąże się z ryzykiem. Jeśli, Jurand, kręcisz się przy uncapie to sam się pakujesz w kłopoty czy jakąś kontrowersyjną sytuację, która może doprowadzić do nawet niesłusznego kicka, a wtedy i tak nikt Ci nie będzie współczuł, a najwięcej pretensji będziesz mógł mieć do siebie :)

Dopóki igła w bazie nie wypuszcza do kogoś rakiet to nie widzę podstaw do jej rozwalenia. Nie wiem jak było w tej sytuacji. Może to zapamiętacie:

Żołnierz w bazie jest święty i tylko on sam może się w niej zranić - jeśli samochód, samolot czy posąg Buddy spadnie mu na łeb, to admin znajdzie tego, kto to zrzucił i ukarze. Tłumaczenie, że "to nie baserape bo nie było mojego nicku w lewym górnym rogu" jest po prostu ż-a-ł-o-s-n-e i tylko przyprawi mnie/nas o uśmiech przy wpisywaniu !k. Żadnego cwaniactwa.

PS Jeśli nie wyrobiłeś się nad bazą i musiałeś wyskoczyć, a samolot zabił kogoś w bazie, to TY masz większego pecha niż ten gostek. TY, bo to TY zrobiłeś BR i dostaniesz kopa, pod warunkiem że admin był absolutnie pewien kto siedział w tym samolocie. Żaden admin nie będzie się bawił w MAK i rozstrzygał czy może skończyło Ci się paliwko itp itd - to Twój problem

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lip 2011, 11:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2008, 16:40
Posty: 76
Cytuj:
Dopóki igła w bazie nie wypuszcza do kogoś rakiet to nie widzę podstaw do jej rozwalenia


Czyli gdy igła do Ciebie strzeli, puszczasz flary, robisz nawrót i wymierzasz sprawiedliwość -> zaczynasz się bronić :twisted:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lip 2011, 11:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2009, 19:10
Posty: 345
Lokalizacja: Toruń, 4 piętro
Przypominam ci phobos że to nie jest ten sam burdel co na EA Polska Conquest - to jest serwer PL4CK0W więc to oni powinni sądzić ludzi. Ty powinieneś siedzieć cicho z dupą - a najlepiej - niech odbiorą ci adminkę. Tak się zachowuje ktoś kto myśli że może wypieprzyć każdego z serwera za co mu się żywnie podoba.

_________________
Moje statystyki w BF2>>http://www.bf2stats.net/player/196867595/
Youtube>>http://www.youtube.com/user/tomeklektorpl

Stado baranów prowadzone przez lwa jest silniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lip 2011, 12:09 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
anusus napisał(a):
Przypominam ci phobos że to nie jest ten sam burdel co na EA Polska Conquest - to jest serwer PL4CK0W więc to oni powinni sądzić ludzi.

Nie
anusus napisał(a):
Ty powinieneś siedzieć cicho z dupą

Nie
anusus napisał(a):
- a najlepiej - niech odbiorą ci adminkę.

Nie
anusus napisał(a):
Tak się zachowuje ktoś kto myśli że może wypieprzyć każdego z serwera za co mu się żywnie podoba.

Za to ty musisz się wpieprzać w każdy temat, nie mając nic do powiedzenia. Gówno wiesz, nie znasz sprawy serwera czy jego zasad zza kulis to zamilcz. Phobos dobrze się zachował, takie akcje omawialiśmy już wcześniej tam, gdzie Ty nie masz dostępu. Idź sobie.

Spectral1991 napisał(a):

Czyli gdy igła do Ciebie strzeli, puszczasz flary, robisz nawrót i wymierzasz sprawiedliwość -> zaczynasz się bronić :twisted:

Ja w ogóle staram się nie latać blisko uncapa, żeby oszczędzić sobie takich właśnie awantur

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lip 2011, 12:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2008, 16:40
Posty: 76
Nie pisz jak Ty latasz, bo to nijak ma się to do Dogfightu :wink:
Nie da się nie latać nad uncapem, jeżeli ktoś, kogo gonisz zmierza w tamtą stronę. (Pozdrawiam wymuszającego Tutaka :mrgreen: )

Cytuj:
Przypominam ci phobos że to nie jest ten sam burdel co na EA Polska Conquest - to jest serwer PL4CK0W więc to oni powinni sądzić ludzi. Ty powinieneś siedzieć cicho z dupą - a najlepiej - niech odbiorą ci adminkę. Tak się zachowuje ktoś kto myśli że może wypieprzyć każdego z serwera za co mu się żywnie podoba.


Zamilicz :twisted: Twoja opinia w tym temacie jest praktycznie nieistotna, w przeciwieństwie do Phobosa.

To jest serwer placków, ale oddali go w ręce graczy, żeby to oni podejmowali ważniejsze decyzje.
Phobos sprzedał kicka, bo wydał mu się on słuszny (zgodnie z zasadami ze starego EA). To, że teraz się trochę zmieniło (na lepsze :P) to już inna bajka.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 7 lip 2011, 13:01 przez Spectral1991, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lip 2011, 13:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2009, 14:58
Posty: 224
Lokalizacja: Legionowo
BTW Jeżeli ja mogę wypuścić flary jak bije do mnie igła to równie dobrze owy gracz w igle może wcisnąć "e" gdy udaję się po swojego w pełni zasłużonego fraga (zniszczyć atakującą mnie igłę).
Powiem tak: nie będę rezygnował ze swoich fragów, gdyż poświęciłem troszkę czasu na ewentualny pościg i mam zamiar coś z tego mieć. Jeżeli ktokolwiek z Was widział mnie niszczącego startujący samolot to będę mocno zdziwiony i nie uwierzę bez dowodu (to nie jest mój styl). Do graczy nadmiernie zakochanych w iglach: równie dobrz mogę nakierować ten samolot z wysokości 100 alt i wtedy bez problemu na spadochronie wyląduję w o wiele bardziej bezpiecznym miejscu, dając mocną zagadkę adminowi, nie jesteście bezkarni !

_________________
Obrazek

DOGFIGHT POLISH JET CUP 2010


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lip 2011, 16:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2010, 11:38
Posty: 64
#dozwolona jest obrona w przypadku gdy gracz jest atakowany przez wroga na uncapie#

Zgadzam sie z Dominiko że tłumaczenie : Phobos zginął i nie widać że to ja go zabiłem jest słabe. Jednakże takie tłumaczenia są w ogóle niepotrzebne bo puki co wynika z tej zasady ,że jeśli ktoś nas atakuje na uncapie mamy prawo sie bronić(zabić przeciwnika).Więc nawet jeśli zabiłby go z działka jetem na uncapie w obronie robi wszystko wedle zasad. To że sie rozbił pokazuje tylko jego umiejętności :D Więc kick niesłuszny


kernelstrong napisał(a):
Co do kika to należało się wstrzymać, ponieważ: "dozwolona jest obrona w przypadku gdy gracz jest atakowany przez wroga na uncapie" - Guard w tym przypadku można powiedzieć, że się bronił i "jeżeli gracz zestrzeli innych graczy działkiem/bombami podczas pościgu nad pasem startowym/lotniskowcem, akcja ta jest uznawana za baserape" z tego co piszecie wynika, że nikogo więcej nie zabił. Więc wnioski dla mnie są jasne jak słońce ;)


Spectral napisał(a):
Czyli gdy igła do Ciebie strzeli, puszczasz flary, robisz nawrót i wymierzasz sprawiedliwość -> zaczynasz się bronić :twisted:


Zgadzam sie nie rozumiem tylko l czemu Phobos nadal nie zrozumiał swojego błędu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lip 2011, 20:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2009, 14:58
Posty: 224
Lokalizacja: Legionowo
Bo Phobos gra w AA głównie i biedak z tego powodu uważa (imo ofc) że jest pokrzywdzony;] w końcu jakie to niesprawiedliwe, że nie dajemy większych ulg AA skoro są tak bezbronne;]

_________________
Obrazek

DOGFIGHT POLISH JET CUP 2010


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lip 2011, 14:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 maja 2007, 09:19
Posty: 2025
Cytuj:
Aż żal komentować, więc przejdę od razu do próby wyjaśnienia. Zakaz baserape oznacza oczywiście, że kręcenie się wokół bazy wiąże się z ryzykiem. Jeśli, Jurand, kręcisz się przy uncapie to sam się pakujesz w kłopoty czy jakąś kontrowersyjną sytuację, która może doprowadzić do nawet niesłusznego kicka, a wtedy i tak nikt Ci nie będzie współczuł, a najwięcej pretensji będziesz mógł mieć do siebie :)



Zakaz baserape oznacza oczywiście nie wiadomo co. Zadaniem adminów jest ustalenie między sobą co to znaczy. Przewaznie zakaz atakowania przeciwnika w bazie, a jak wyskocze z samolotu z powodu lagów i samolot spadnie na admina to pech i za to kick się nie należy. Absurd, to tak jak by kickować za nade na Karkandzie, nawet na Wilkach za to nie ma kicka :D

Dopóki ludzie będący adminami byli normalni, nie szukali w admince przedłużenia e-penisa nie było problemów. W PL4FC gdy były serwery CQ i INF, kwestie tego typu były rozstrzygane w 3-4 postach a nie w temacie 2 stronicowym. Zawsze obowiązywała jedna zasada, niejasności rozstrzygano na korzyść gracza, bo on bez naszego/waszego serwera sobie pogra, a wy bez obecności graczy już nie bardzo.


Cytuj:
Żołnierz w bazie jest święty i tylko on sam może się w niej zranić - jeśli samochód, samolot czy posąg Buddy spadnie mu na łeb, to admin znajdzie tego, kto to zrzucił i ukarze. Tłumaczenie, że "to nie baserape bo nie było mojego nicku w lewym górnym rogu" jest po prostu ż-a-ł-o-s-n-e i tylko przyprawi mnie/nas o uśmiech przy wpisywaniu !k. Żadnego cwaniactwa.


Jeszcze większa czcionkę sobie daj, najlepiej 200. Nie wiem czy wiesz ale za takie coś jak odwalił Guard nie dostaje się punktów więc jakie cwaniactwo? Wyskoczył, pieron wie co chcial zrobić - domniemanie niewinności i te sprawy. A swiety to jest krzyż z Jezusem w kościele.

_________________
http://www.animalsmatter.org/

-Brak Dzwieku w komputerze po formacie kompa !
-może powiedz jaki masz system?
-Ja mam taki sam procek więc jest wielkie prawdopodobieństwo że XP


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lip 2011, 16:25 
Offline

Dołączył(a): 18 sie 2010, 09:55
Posty: 22
M@TH3V napisał(a):
(...)kwestie tego typu były rozstrzygane w 3-4 postach a nie w temacie 2 stronicowym.

W tym przypadku problemem nie jest zaistniała sytuacja - argumenty są jasne i w ten czy inny sposób jestem w stanie wykazać swoją niewinność. Problemem jest raczej wybujałe ego i samoocena phobosa, któremu wydaje się, że posiadanie adminki czyni go 'jedynym sprawiedliwym', który jest nieomylny, nie podlega krytyce, ma prawo bez konsekwencji banować, kickować i robić co mu się rzewnie podoba, bo TAK, a jego 'jedyne słuszne' wyroki nie powinny być nawet poddawane dyskusji...

P.S. Dziękuje za tak liczne poparcie w tej sprawie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lip 2011, 17:18 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
M@TH3V napisał(a):
Zakaz baserape oznacza oczywiście nie wiadomo co. Zadaniem adminów jest ustalenie między sobą co to znaczy.

Dziękujemy za wyznaczenie nam zadań. Co prawda ustaliliśmy to już dawno za czasów EA Polska, ale cóż.
M@TH3V napisał(a):
Przewaznie zakaz atakowania przeciwnika w bazie, a jak wyskocze z samolotu z powodu lagów i samolot spadnie na admina to pech i za to kick się nie należy. Absurd, to tak jak by kickować za nade na Karkandzie, nawet na Wilkach za to nie ma kicka :D

To jest tylko Twoja prywatna (i do tego błędna, oczywiście) opinia, czy raczej złudne postrzeganie rzeczywistości, więc nie pisz tego tak, jakbyś te swoje prawdy spisał prosto z Biblii. Wszystko to oczywiście subiektywna opinia admina, zależy czy samolot spada na plecy prędkością swobodnego spadania, czy pikuje na pełnej prędkości itp itd., przecież nie będę wszystkich możliwości i zależności przelewał na tekst, wstydziłbyś się w ogóle, że muszę Ci coś takiego logicznego/naturalnego tłumaczyć.
M@TH3V napisał(a):
Dopóki ludzie będący adminami byli normalni, nie szukali w admince przedłużenia e-penisa nie było problemów. W PL4FC gdy były serwery CQ i INF, kwestie tego typu były rozstrzygane w 3-4 postach a nie w temacie 2 stronicowym. Zawsze obowiązywała jedna zasada, niejasności rozstrzygano na korzyść gracza, bo on bez naszego/waszego serwera sobie pogra, a wy bez obecności graczy już nie bardzo.

To osoby takie jak Ty czy Guard rozciągają te tematy w nieskończoność. Nie wiem jak w tym wypadku (kick) chciałbyś rozstrzygnąć tą skargę na korzyść gracza, zabrać Phobosowi adminkę? Ani Ty ani ja nie wiemy jak było naprawdę, tzn. czy Guard się tylko bronił czy też bezpardonowo wpieprzył na kamikaze, więc tylko bez sensu bijesz/bijecie pianę a i tak nikt nie zostanie ukarany. Ja McGuardowi nie wierzę i tyle, sam miał warunkowego unbana (czy też perma w zawieszeniu) na ea pl, parę dni temu na karkandzie mocno naginał zasady komedanta przemiszczając się po flagach i biorąc czołg nie do obrony, kopa nie dałem mu z litości, bo teraz by pewnie tak samo żalił się na mnie.

M@TH3V napisał(a):
Jeszcze większa czcionkę sobie daj, najlepiej 200. Nie wiem czy wiesz ale za takie coś jak odwalił Guard nie dostaje się punktów więc jakie cwaniactwo? Wyskoczył, pieron wie co chcial zrobić - domniemanie niewinności i te sprawy. A swiety to jest krzyż z Jezusem w kościele.

[pytanie retoryczne]I co z tego, że nie dostał za to punktów?[/pr] Jeśli na jednej z największych map w grze wyskoczył akurat w momencie gdy leciał wprost w AA w bazie to faktycznie nie wiadomo co chciał zrobić. Ale jeszcze raz powtarzam, że nie wiem jak było konkretnie w tym przypadku, można się bronić gdy ktoś wali z bazy ale nie zrzucać sobie od tak samolotów na uncapa.

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lip 2011, 17:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 paź 2005, 14:32
Posty: 24
Lokalizacja: Warszawa
Dla mnie sytuacja prosta. Wlatujesz na uncap jetem na kamikadze=dostajesz kopa. Przy czym chciałbym podkreślić, że nawet Ciebie nie lockowałem (patrzyłem w innym kierunku), obróciłem się dosłownie jak jet był w odległości 10 m, więc nie ma tutaj mowy o "rzekomej" obronie.

1. Ego: Nie wiem czy ty zdajesz sobie sprawę, ale rozpoczynasz mętną dyskusję (tym samym dajesz powód moim e-haterom/trolom do pisania "postów") z powodu, tego, że "zostałeś odłaczony od gry komputerowej na 20 sekund". No ja rozumiem, że jakieś priorytety trzeba mieć i zapewne będziesz mnie dalej nienawidził za to, że wymierzam ci karę za twoje postępowanie. Tak samo możesz "hejtować" sąd lub policję (i tak w rzeczywistości ludzie robią), bo wymierzają ci karę za twoje niewłaściwie postępowanie.

2. Nieomylność: Nie wiem czy wiesz, ale w poważniejszej sytuacji zasięgnąłbym opinii dn albo jakiegoś innego zaufanego admina tj. np. w sprawie "Tutaka".

3. Nie sprawia mi przyjemności kickowanie Ciebie czy też banowanie, ale jeżeli są słuszne podstawy (ban np. za twój niewyparzony jęzor i warunkowe odbanowanie na ea polska) to niestety moim obowiązkiem jest zadziałać w tej kwestii.

Sądzę, że dalsza dyskusja na ten temat jest zbędna. Po prostu. Graj sobie, nie łam zasad (lub też ich nie naginaj w istotny sposób), a nie będziesz dostawał takich SROGICH KAR jak np. kick, czyli odłączenie Cię od gry na 20 sekund.

PS: A jeżeli się bawicie w wykładnie prawa (zasad serwera) to proponuję zapoznać się dokładnie ze słowami: "dozwolona jest obrona w przypadku gdy gracz jest atakowany przez wroga na uncapie". Istotne jest słowo "na". Gdyby zostało zastąpione słowem "z" niektóre opinie miałyby 100% słuszność,a jedyna osobą w sytuacji aktualnej, która może przebywać "legalnie na uncapie" jest spec-ops (więc zapewne to do niego zasada się tyczy). A przecież taki jet nie znajduje się "na" uncapie, więc problem solved (bez zbędnej wykładnii rozszerzającej).


Ostatnio edytowano 8 lip 2011, 18:34 przez Phobos007, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lip 2011, 18:32 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 15:37
Posty: 10
Moim zdaniem Phobos dobrze zrobił- kick jak najbardziej słuszny!

M@TH3V napisał(a):
Cytuj:

Zakaz baserape oznacza oczywiście nie wiadomo co. Zadaniem adminów jest ustalenie między sobą co to znaczy. Przewaznie zakaz atakowania przeciwnika w bazie, a jak wyskocze z samolotu z powodu lagów i samolot spadnie na admina to pech i za to kick się nie należy. Absurd, to tak jak by kickować za nade na Karkandzie, nawet na Wilkach za to nie ma kicka :D

Jesteś na uncapie, giniesz osoba odpowiedzialna za twoją śmierć wylatuje z serwera.
Osobiście nie interesuje mnie to czy ktoś miał lagi czy zupa była za słona- leci i koniec tematu.
Siedząc na uncapie nie masz prawa zginąć jeżeli " nic nikomu nie robisz".
Takie trudno to pojąć?


Jeszcze większa czcionkę sobie daj, najlepiej 200. Nie wiem czy wiesz ale za takie coś jak odwalił Guard nie dostaje się punktów więc jakie cwaniactwo? Wyskoczył, pieron wie co chcial zrobić - domniemanie niewinności i te sprawy. A swiety to jest krzyż z Jezusem w kościele.


Jesteś na uncapie, giniesz osoba odpowiedzialna za twoją śmierć wylatuje z serwera.
Osobiście nie interesuje mnie to czy ktoś miał lagi czy zupa była za słona- leci i koniec tematu.
Siedząc na uncapie nie masz prawa zginąć jeżeli nikomu "nic nie robisz".
Tak trudno to pojąć?

Weź się człowieku zastanów nad sobą.
M@TH3V napisał(a):
Cytuj:
Bo Ty tak uważasz, to z pewnością tak jest. Litości, jeszcze tak głupiego podpunktu definicji baserape to nie widziałem. Samolot pusty zabija Cię, nie pokazuje kto zabił więc jak możesz karać?

Oczywistym jest, ze kick jest niesłuszny. Twój pech, że stałes tam gdzie stałeś, przypominam, że w BF pustego samolotu nie da się nakierowac:)

Jego pech, że stał na uncapie gdzie w teori nie ma prawa nic się mu stać :lol:


anusus napisał(a):
Phobos: A do cholery pisało "Mc.Guard [F-35B] Phobos007"? To na jakiej podstawie możesz kickować?

[/quote]

No tak nie pisze to się nic nie stało :lol:
Anusus weź się już k... zamknij!!


Ostatnio edytowano 8 lip 2011, 18:49 przez tutak, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lip 2011, 18:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2009, 19:10
Posty: 345
Lokalizacja: Toruń, 4 piętro
Czytanie waszych postów jest lepszą rozrywką niż oglądanie latającego cyrku Monthy Pythona :D

_________________
Moje statystyki w BF2>>http://www.bf2stats.net/player/196867595/
Youtube>>http://www.youtube.com/user/tomeklektorpl

Stado baranów prowadzone przez lwa jest silniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL