Teraz jest 28 mar 2024, 10:29

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 lip 2011, 18:51 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 15:37
Posty: 10
Chłopaki miały racje-> spadłeś z tego 4 piętra :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lip 2011, 19:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2009, 19:10
Posty: 345
Lokalizacja: Toruń, 4 piętro
Nie masz się kogo uczepić - czepiasz się mnie. Idź na świeże powietrze - to ci dobrze zrobi..

_________________
Moje statystyki w BF2>>http://www.bf2stats.net/player/196867595/
Youtube>>http://www.youtube.com/user/tomeklektorpl

Stado baranów prowadzone przez lwa jest silniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lip 2011, 20:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2010, 17:02
Posty: 31
Lokalizacja: Wrocław
anus jakbyś się wszędzie usilnie nie WPIERD@L@Ł to by nie było tematu ... skończ pier@#$% głupoty i zacznij grać, a nie tylko ślęczysz nad forum i rozkminiasz pod który temat się podczepić :omg:

_________________
życie to nie je bajka ... :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lip 2011, 20:10 
Offline

Dołączył(a): 18 sie 2010, 09:55
Posty: 22
tutak napisał(a):
Moim zdaniem Phobos dobrze zrobił- kick jak najbardziej słuszny!

Jesteś na uncapie, giniesz osoba odpowiedzialna za twoją śmierć wylatuje z serwera.
Osobiście nie interesuje mnie to czy ktoś miał lagi czy zupa była za słona- leci i koniec tematu.
Siedząc na uncapie nie masz prawa zginąć jeżeli " nic nikomu nie robisz".
Takie trudno to pojąć?

No, tylko że ten 'biedny' phobos siedział w igle i do mnie strzelał, więc wg. regulaminu miałem prawo się bronić.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lip 2011, 20:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 paź 2005, 14:32
Posty: 24
Lokalizacja: Warszawa
Rozumiem, że poziom szkolnictwa w naszym kraju spadł, ale czy trzeba mieć problemy z czytaniem (i to podwójnym)?

"A jeżeli się bawicie w wykładnie prawa (zasad serwera) to proponuję zapoznać się dokładnie ze słowami: "dozwolona jest obrona w przypadku gdy gracz jest atakowany przez wroga na uncapie". Istotne jest słowo "na". Gdyby zostało zastąpione słowem "z" niektóre opinie miałyby 100% słuszność,a jedyna osobą w sytuacji aktualnej, która może przebywać "legalnie na uncapie"(w jakimś celu) jest spec-ops (więc zapewne to do niego zasada się tyczy). A przecież taki jet nie znajduje się "na" uncapie, więc problem solved (bez zbędnej wykładnii rozszerzającej). "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lip 2011, 21:14 
Offline

Dołączył(a): 10 maja 2008, 20:52
Posty: 38
Właśnie dostałem linka do tego tematu :wink:
Musiałem przebrnąć przez 3 strony żeby zobaczyć i uwzględnić wszystkie wypowiedzi w tej sprawie o co tu chodzi :D

I muszę powiedzieć, że to już nawet nie jest śmieszne. I pytam się Was drodzy koledzy admini PO CO TA DYSKUSJA JEST?

Mc.Guard i reszta próbujecie z Adminów serwera kolejny raz zrobić DEBILI? Bo ja nagle musiałem wyskoczy z samolotu i zrobić siku pod biurkiem, a samolot poleciał akurat na igłę w którym był zły, podły i demoniczny w zachowaniu Phobos. Czy naprawdę myślicie że admin to nie człowiek tylko debil i za każdym razem zacznie się trollowanie na forum w tej sprawie. Bo ja dostałem kopa, a nie warna. Ale za co jak przecież nic nie było napisane. Bo ja przelatywałem 6 milimetrów za uncapem i chciałem zgarnąć fraga. Bo ja musiałem zabić AA na uncapie, bo mapa dla mnie jest za mała.

Graczu!!! jakim byś złomem nie latał w powietrzu wiec, że jeśli zabijasz kogoś na/lub blisko uncapam jesteś dupa w korach i nic więcej. Bo nie potrafisz zmierzyć się z kimś na równej wysokości na środku mapy lub nie potrafisz zwyczajnie nad uncapem sobie odpuścić.

Bawienie się w warny? Dyskusje na forum? Z kogoś próbujecie robić ciemnotę/debila czy sam jesteś graczu debilem?

Jeśli ktoś znowu kogoś zabije na uncapie niezależnie w jaki sposób kolejny raz, proponuje od razu banować. Każdy gracz wie jakie jest ryzyko latania nad uncapem i co może go za to spotkać.

Ten i każdy następny taki temat należało by jedynie zamykać i nie dyskutować z ludźmi którzy nie mają predyspozycji wykazywania sposobu inteligentnego myślenia.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lip 2011, 21:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2009, 19:10
Posty: 345
Lokalizacja: Toruń, 4 piętro
My tu gadu-gadu a przeglądaliście pliki BR? Od razu byłoby wiadomo czy się należy czy nie

_________________
Moje statystyki w BF2>>http://www.bf2stats.net/player/196867595/
Youtube>>http://www.youtube.com/user/tomeklektorpl

Stado baranów prowadzone przez lwa jest silniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lip 2011, 21:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 maja 2007, 09:19
Posty: 2025
Cytuj:
"A jeżeli się bawicie w wykładnie prawa (zasad serwera) to proponuję zapoznać się dokładnie ze słowami: "dozwolona jest obrona w przypadku gdy gracz jest atakowany przez wroga na uncapie". Istotne jest słowo "na". Gdyby zostało zastąpione słowem "z" niektóre opinie miałyby 100% słuszność,

"Z" to nie słowo a wyraz. Więc gdyby "na" zastąpić wyrazem "z" otrzymamy:

dozwolona jest obrona w przypadku gdy gracz jest atakowany przez wroga z uncapie

Nie rozumiem.

Cytuj:
Ale jeszcze raz powtarzam, że nie wiem jak było konkretnie w tym przypadku, można się bronić gdy ktoś wali z bazy ale nie zrzucać sobie od tak samolotów na uncapa.

Pytanie: Czy jak zrzucę na lotniskowiec samochodzik i kogos przygniecie - dostane kicka?

Cytuj:
Dziękujemy za wyznaczenie nam zadań. Co prawda ustaliliśmy to już dawno za czasów EA Polska, ale cóż.

Co mnie EA Polska? To nie jest serwer EA Polska.


Cytuj:
To jest tylko Twoja prywatna (i do tego błędna, oczywiście) opinia, czy raczej złudne postrzeganie rzeczywistości,

To jest trochę hipokryzja.

Cytuj:
Ani Ty ani ja nie wiemy jak było naprawdę, tzn. czy Guard się tylko bronił czy też bezpardonowo wpieprzył na kamikaze

Nie kikowałbym i tyle.

Niestety Ralfik ale to nie jest stare PL4FC CQ gdzie serwer pękał w szwach, teraz niestety jest mało graczy więc niestety czasem trzeba luzować.

_________________
http://www.animalsmatter.org/

-Brak Dzwieku w komputerze po formacie kompa !
-może powiedz jaki masz system?
-Ja mam taki sam procek więc jest wielkie prawdopodobieństwo że XP


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lip 2011, 22:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 paź 2005, 14:32
Posty: 24
Lokalizacja: Warszawa
1. Jeżeli nie umiesz logicznie myśleć to nie pisz postów (czyli nie umiesz odmienić spolszczonego rzeczownika), gdyż tylko pokazujesz swój poziom.
2.Tak, za zrzucanie samochodu na uncap leci kop i już dawno to było ustalone/rozpatrzone...
3. Z tego, co mi wiadomo ten serwer ma/miałbyć reaktywacją ea polska, który był za swego czasu najbardziej obleganym i chyba najlepszym polskim serwerem. Zapewne dn chce "odbudować" pozycja starego gamesneta.
4. Doceniam/y Twoją opinie, ale jest ona zbędna w tej kwesti...

Ułatwiona interpretacja dla osób, które mają "problemy":

"dozwolona jest obrona w przypadku gdy gracz jest atakowany przez wroga z uncapa" - w tym przypadku, faktycznie jeżeli ktoś by walił z czołgu/heli/snajperki/aa/cokolwiek z uncap to osoba atakowana miałaby prawo się bronić.

Sytuacja aktualna:
"dozwolona jest obrona w przypadku gdy gracz jest atakowany przez wroga na uncapie" - Czyli gracz, który znajduję się na uncapie wroga, gdy zostanie zaatakowany, ma prawo się bronić. Jedyną klasą, która ma prawo się szwędać wokół uncapa bez jakichkolwiek zastrzeżeń jest spec-ops, bo po co kto inny miałby się czaić wokoł baserap'u?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2011, 00:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 maja 2007, 09:19
Posty: 2025
Jesteście nastawieni "anty" do graczy, nic więcej. Kiedyś miałem ciekawą sytuacje na starym Asterze, kiedy trafiłem całkowicie przypadkowo z czołgu jeta na lotniskowcu i pare innych osób zabiło przy okazji, chyba Mixer albo Spadak nie dość, że zareagowali z humorem to kicka nie dali, pytali tylko czy było to celowe - na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie by admini tak postąpili, od kopa byłby kick.

Widzę tu jedynie ewidentny podział na graczy i tych wyżej, czyli adminów.

Cytuj:
1. Jeżeli nie umiesz logicznie myśleć to nie pisz postów (czyli nie umiesz odmienić spolszczonego rzeczownika), gdyż tylko pokazujesz swój poziom.

Nie znasz mnie, więc cięzko żebyś oceniał mój poziom. Zauważ, że jakos ja nie oceniam czyjegoś poziomu po paru zdaniach - ale ilu ludzi tyle zasad albo ich brak.

Ode mnie koniec.

_________________
http://www.animalsmatter.org/

-Brak Dzwieku w komputerze po formacie kompa !
-może powiedz jaki masz system?
-Ja mam taki sam procek więc jest wielkie prawdopodobieństwo że XP


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2011, 02:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2008, 16:40
Posty: 76
M@TH3V napisał(a):
Kiedyś miałem ciekawą sytuacje na starym Asterze, kiedy trafiłem całkowicie przypadkowo z czołgu jeta na lotniskowcu i pare innych osób zabiło przy okazji, chyba Mixer albo Spadak nie dość, że zareagowali z humorem to kicka nie dali, pytali tylko czy było to celowe - na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie by admini tak postąpili, od kopa byłby kick.


W urodziny krobala (z tydzień temu?) miałem dokładnie taką samą akcje na dalianie ^^ Cobra wracała do bazy, była już blisko lotniskowca, ale mówie zaryzykuje. Oczywiście źle wymierzyłem i trafiłem w blackhawka naprawiającego się nad lotniskowcem (zabiłem 4 Krobali). Na moje szczęście jedyni admini byli z PL*KC, więc obeszło się spamem smiechu na TSie xPP

Anyhow, rozbawiło mnie, że to Ralfik ma tu coś do powiedzenia ^^ Rozumiem wypowiedzi innych adminów, którzy znają zasady, ale Ty? :lol:

Phobos, to czego się czepiasz, czyli "NA" a nie "Z" to literówka. Powinno być "Z" zgodnie z tym co ustalaliśmy, przejrzyj sobie stare tematy z działu dla adminów. Z tego co pamiętam, jeżeli coś atakuje Cię z uncapa to możesz to zabić (np czołg na dragonie w USMC).


Wiadomo, że Phobos nie odpuści - ma do tego pełne prawo, bo zgodnie z zasadami, które znał słusznie sprzedał kicka.
Wiadomo też, że Mc.Guard nie odpuści, bo z powodu pewnych nieścisłości w zasadach serwera dostał niesłusznego kicka. Zgodnie z tym co obecnie panuje, jeżeli atakujesz kogokolwiek z uncapa, ktokolwiek ma prawo Cię na nim zabić.


Ogólnie temat jest z dupy i dłuuuuuugi bo są nieścisłości w zasadach. Teoretycznie jest tak jak było, a jednak jest inaczej. Różni admini i różne interpretacje zasad - tak nie powinno być :roll:
Zamiast nic tutaj nie pisać i ustalić tą kwestię na forum dla adminów (z Kernelem i DN) kontynuujecie spam przy wszystkich, co nic nie wnosi.


Na koniec, jak już wspomniał M@TH3V - wyluzujcie trochę z tym adminowaniem ^^ Jak jest mało osób na serwerze, to zacisnąć zęby i sprzedać tylko warna. Mówiąc mało, mam na myśli <15 osób :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2011, 10:01 
Offline

Dołączył(a): 10 maja 2008, 20:52
Posty: 38
Spectral1991 napisał(a):
M@TH3V napisał(a):
Kiedyś miałem ciekawą sytuacje na starym Asterze, kiedy trafiłem całkowicie przypadkowo z czołgu jeta na lotniskowcu i pare innych osób zabiło przy okazji, chyba Mixer albo Spadak nie dość, że zareagowali z humorem to kicka nie dali, pytali tylko czy było to celowe - na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie by admini tak postąpili, od kopa byłby kick.


Cobra wracała do bazy, była już blisko lotniskowca, ale mówie "zaryzykuje".


Trze strony pisania, a szczawik nadal nic nie rozumie :D Właśnie dla takich baranów jak Ty są kicki i bany jak wymierzył to Phobos dla Mc.Guard . Śmieszność twoja potęguje fakt, że najpierw mi spamowałeś skrzynkę pocztową jak dziecko na forum konkurencyjnym, a teraz jeszcze zaczyna się spamowisko i tutaj. Chcesz się pocieszyć przed kolegami wyślij jakąś ślitaśną focinę na Facebooka lub Naszą Klasę, bo to naprawdę na mnie nie robi wrażenia.

Twoje wypowiedzi są wiarygodne dziecka które stale i wyłącznie lata rozbijając się o wszystko do o koła naginając na wszelakie sposoby zasady Baserape, bo na ziemi sobie kompletnie nie radzi. Człowiek ośmieszony i zbanowany za złamanie najważniejszej zasady stosowania dopalaczy. :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2011, 10:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2009, 14:58
Posty: 224
Lokalizacja: Legionowo
ralfik napisał(a):
Spectral1991 napisał(a):
M@TH3V napisał(a):
Kiedyś miałem ciekawą sytuacje na starym Asterze, kiedy trafiłem całkowicie przypadkowo z czołgu jeta na lotniskowcu i pare innych osób zabiło przy okazji, chyba Mixer albo Spadak nie dość, że zareagowali z humorem to kicka nie dali, pytali tylko czy było to celowe - na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie by admini tak postąpili, od kopa byłby kick.


Cobra wracała do bazy, była już blisko lotniskowca, ale mówie "zaryzykuje".


Trze strony pisania, a szczawik nadal nic nie rozumie :D Właśnie dla takich baranów jak Ty są kicki i bany jak wymierzył to Phobos dla Mc.Guard . Śmieszność twoja potęguje fakt, że najpierw mi spamowałeś skrzynkę pocztową jak dziecko na forum konkurencyjnym, a teraz jeszcze zaczyna się spamowisko i tutaj. Chcesz się pocieszyć przed kolegami wyślij jakąś ślitaśną focinę na Facebooka lub Naszą Klasę, bo to naprawdę na mnie nie robi wrażenia.

Twoje wypowiedzi są wiarygodne dziecka które stale i wyłącznie lata rozbijając się o wszystko do o koła naginając na wszelakie sposoby zasady Baserape, bo na ziemi sobie kompletnie nie radzi. Człowiek ośmieszony i zbanowany za złamanie najważniejszej zasady stosowania dopalaczy. :lol:


***** Ralfik, gdzie Cię niema tam mam to samo wrażenie:
Ralfik wszystko widział, wszystkiego doświadczył i na wszystko zna remedium. Ot taka mała "miss doskonałości" Ralfik. Rozumiem, że Twoje doświadczenie jest na tyle bogate, że możesz nam opisać czym jest ta "zasada"? Czy jesteś dyletantem rzucającym słowa w nadziei, że trafisz i wyjdziesz na jeszcze mądrzejszego?
Rozkapryszony Ralfik który na wszystko ma swoje zdanie. Każdemu udowodni jak to głupim jest i jak to on sławetny Ralfik jest w stanie wyprowadzić go z zaciemnienia.
Ty stary koprze, powoli uginający się pod ciężarem własnych doświadczeń, powiem Ci, że jak dla mnie między Twoimi a Anususa komentarzami różnica jest tylko w formie budowania zdań.
Jak możesz to przestań udowadniać mi jak bardzo jesteś jeszcze zakompleksiony i nie odzywaj się tam gdzie nie masz nic do powiedzenia, jak do tej pory nie wniosłeś nic do tej dyskusji...

_________________
Obrazek

DOGFIGHT POLISH JET CUP 2010


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2011, 10:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2008, 16:40
Posty: 76
ralfik napisał(a):
Spectral1991 napisał(a):
M@TH3V napisał(a):
Kiedyś miałem ciekawą sytuacje na starym Asterze, kiedy trafiłem całkowicie przypadkowo z czołgu jeta na lotniskowcu i pare innych osób zabiło przy okazji, chyba Mixer albo Spadak nie dość, że zareagowali z humorem to kicka nie dali, pytali tylko czy było to celowe - na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie by admini tak postąpili, od kopa byłby kick.


Cobra wracała do bazy, była już blisko lotniskowca, ale mówie "zaryzykuje".


Trze strony pisania, a szczawik nadal nic nie rozumie :D Właśnie dla takich baranów jak Ty są kicki i bany jak wymierzył to Phobos dla Mc.Guard . Śmieszność twoja potęguje fakt, że najpierw mi spamowałeś skrzynkę pocztową jak dziecko na forum konkurencyjnym, a teraz jeszcze zaczyna się spamowisko i tutaj. Chcesz się pocieszyć przed kolegami wyślij jakąś ślitaśną focinę na Facebooka lub Naszą Klasę, bo to naprawdę na mnie nie robi wrażenia.

Twoje wypowiedzi są wiarygodne dziecka które stale i wyłącznie lata rozbijając się o wszystko do o koła naginając na wszelakie sposoby zasady Baserape, bo na ziemi sobie kompletnie nie radzi. Człowiek ośmieszony i zbanowany za złamanie najważniejszej zasady stosowania dopalaczy. :lol:

Muszę Ci podziękować, to zaszczyt poznać tak zakompleksionego człowieka. Myślałem, że niżej nie można upaść ale jednak... :roll:

Właśnie od tego jest skrzynka pocztowa, żeby nie wywlekać pewnych spraw na forum. Już nie wspomnę o tym, żeby nie był to spam tylko kilka wiadomości (dokładnie 3).

Zacząłem spamowisko tutaj? Moje wypowiedzi nie są godne? Nieskromnie powiem, że przez jakiś czas (dłuuższy) zajmowałem się chyba wszystkim na serwerze EA. Nie było nikogo, kto by podjął męską decyzję i wprowadził coś w życie (mapliste / zasady) więc spoczywało to na mnie. Zerowe pojęcie masz o moim wkładzie w poprzedni serwer, o tym ile poświęciłem mu czasu i nerwów, a jesteś w stanie podsumować wartość mojego zdania w tym temacie - gratuluje :stupid:

ralfik napisał(a):
Właśnie dla takich baranów jak Ty są kicki i bany jak wymierzył to Phobos dla Mc.Guard .

Problem w tym, że to nie jest cholerny Alcatraz, nie trzeba wszystkich wywlekać za jajca i banować jak popadnie. Trochę dystansu do gry, to ma być przyjemność, a nie życiowa spina i zabawa w szeryfa.

PS: Wybacz, że nie odnosiłem się do każdego Twojego "gówno wartego" zdania/opinii ale po prostu szkoda mi czasu na takiego trolla jak Ty, i tak już Ci za dużo czasu poświęciłem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2011, 10:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 11:30
Posty: 23
Panowie ustawcie AutoAdmina na wykopywanie każdego przeciwnika, którego pocisk wejdzie na uncup i sprawa z głowy, do "Admina Gracza" można mieć pretensje i lać wody i toczyć pianę na forum wiecznie. Na automat nie bo to ani nie słucha ani nie odpowiada. Na ewentualny zarzut że gadam od rzeczy spróbujcie na =wilku= zdjąć kogoś z US na uncupie lub wejść za płotek, kick z automatu i nie ma przebacz.
Natomiast co do wypowiedzi Spectrala, o jego szczęściu że na TS-ie byli admini, to jest to co wkurza innych graczy "kumoterstwo" pomiędzy Adminem i swoimi. Każdy nieważne wujek, ciocia, ojciec, brat, kumpel jeżeli złamał reguły kop z serwera. Albo reguły dotyczą wszystkich albo nikogo, nie ma pośrodku. I za cyrki gdzie admin stosuje taryfę ulgową wobec swojego "przyjaciela" powinien i zawiniony i dobry admin dostać po tyłku. Takie numery właśnie zniechęcają do gry na serwerach :(


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL