Teraz jest 27 wrz 2024, 11:26

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1082 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 73  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 sie 2011, 19:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2009, 17:13
Posty: 243
Lokalizacja: Ślonsk
Kolejne pytanie
Jeśli z motorowera ściągnę blokadę ograniczającą jego prędkość do 45km/h i pójdę na przegląd, to mi zaliczą, czy nie? I jeśli mam tą blokadę to motorower automatycznie nie pojedzię więcej jak te wspomniane 45, czy np. wskaźnik zatrzymie się na 40 i dalej ni w pupę?

_________________
Cierpliwość to główna cnota snajpera.
cudowna piosenka
STOP ISLAMIZACJI ŚWIATA!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sie 2011, 20:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2009, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Tarnów
Odblokowując skutra 1. Skuter nie zalicza się już do kategorii motoroweru lecz już jest to motor klasy A1 bo jego max speed będzie jak to w standartach +/- 25 km/h większa a motorowry są do 45.
Jeżeli odblokujesz i pojedziesz na przegląd to raczej nic ci nie zrobią , lepiej mieć znajomości i zrobić to wszystko po znajomościach. Policja też guzik się doczepi bo musiała by cie wziąć na badania techniczne i stwierdzić czy masz odbl. czy nie, a tak defakto ich to je.... nie obchodzi czy ty masz odbl. czy nie.
Wskazówka będzie albo raczej powinna lecieć dalej no chyba że na zegarze masz 45 i tyle ( ja miałem do 90)

_________________
Obrazek
Między jednym .uchem a drugim !uchem jest Głowa ! Ja tu siedzę i kieruje ruchem !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sie 2011, 21:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2009, 17:13
Posty: 243
Lokalizacja: Ślonsk
Mi po prostu chodziło, z tą wskazówką, że szybciej jak 45 nie pojade, więc ile wyciągne z tą blokadą;)
Dzięki kukiełka

_________________
Cierpliwość to główna cnota snajpera.
cudowna piosenka
STOP ISLAMIZACJI ŚWIATA!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sie 2011, 02:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2009, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Tarnów
Pewnie będzie ci wskazywać z 80 max :D

_________________
Obrazek
Między jednym .uchem a drugim !uchem jest Głowa ! Ja tu siedzę i kieruje ruchem !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sie 2011, 03:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
O jakim motorku mowa? :D
Mam komara, leży w garażu już dobry rok.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 sie 2011, 22:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 cze 2007, 12:05
Posty: 1075
Lokalizacja: Bydgoszcz
Jeśli skuter jest motorowerem, to przegląd ma bezterminowy, więc z tym się nie musisz martwić. :) Ściągaj blokady jakie się da i niczym się nie przejmuj.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sie 2011, 07:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
Mam kolejne pytanie dotyczące gry :D
Będzie trudno, bo to wszystko pamiętam przez mgłę...
jakieś 8 late temu grałem w grę, typowo Sci Fi.
Pierwsze co mi się nasuwa to Doom3, ale patrzałem na pierwszą misję, i to nie to.

Jedyne co pamiętam z tej gry, to pierwsza misja i kilka innych pierdółek...
A więc, lądujemy na jakiejś planecie, dużo zieleni, babka nam tam jakaś gada, daje wskazówki itp.
Idziemy sobie spokojnie, a tu coś w rodzaju piramidy a przed nią głowa żołnierza nabita na włócznie, lub coś w stylu trójzęba, czyli tej broni stworków na tej planecie. :D
To zapamiętałem najbardziej, bo pierwszy raz coś takiego w życiu widziałem... Bardzo charakterystyczna rzecz.
Następnie wchodzimy do tej piramidy, no i od razu zaczynają nas atakować te stworki.
Coś w rodzaju chimer z resistance? Cholera nie wiem, może to były jakieś 4-nożne stwory.

Gra była bardzo wymagająca. W grze umieranie to była normalka. Tyle że wk*rwiały, bo odczytanie zapisu trwało tyle, że można było wymyślić całkiem nową taktykę.

PS. Było 9 giwer bodajże, w klawiszach od 1 do 9.

jeżeli coś se przypomnę, to zedytuje :/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sie 2011, 17:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2009, 17:13
Posty: 243
Lokalizacja: Ślonsk
Jacaa, właśnie mi chodzi o motorower, a nie o skuter. Czyli moge sobie nawet silnik wymienić z 50 ccm na np. 110 ccm i nawet przeglądu mi nie będą robić :P?
Tak wesoło, czy może drogówka coś zauważy, wychwyci, albo sauron namierzy?

_________________
Cierpliwość to główna cnota snajpera.
cudowna piosenka
STOP ISLAMIZACJI ŚWIATA!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sie 2011, 18:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, 21:36
Posty: 734
MilkyWayPL napisał(a):
Mam kolejne pytanie dotyczące gry :D
Będzie trudno, bo to wszystko pamiętam przez mgłę...
jakieś 8 late temu grałem w grę, typowo Sci Fi.
Pierwsze co mi się nasuwa to Doom3, ale patrzałem na pierwszą misję, i to nie to.

Jedyne co pamiętam z tej gry, to pierwsza misja i kilka innych pierdółek...
A więc, lądujemy na jakiejś planecie, dużo zieleni, babka nam tam jakaś gada, daje wskazówki itp.
Idziemy sobie spokojnie, a tu coś w rodzaju piramidy a przed nią głowa żołnierza nabita na włócznie, lub coś w stylu trójzęba, czyli tej broni stworków na tej planecie. :D
To zapamiętałem najbardziej, bo pierwszy raz coś takiego w życiu widziałem... Bardzo charakterystyczna rzecz.
Następnie wchodzimy do tej piramidy, no i od razu zaczynają nas atakować te stworki.
Coś w rodzaju chimer z resistance? Cholera nie wiem, może to były jakieś 4-nożne stwory.

Gra była bardzo wymagająca. W grze umieranie to była normalka. Tyle że wk*rwiały, bo odczytanie zapisu trwało tyle, że można było wymyślić całkiem nową taktykę.

PS. Było 9 giwer bodajże, w klawiszach od 1 do 9.

jeżeli coś se przypomnę, to zedytuje :/


Jedynie co mi się kojarzy to Serious Sam i Serious Sam 2, w 3 jeszcze nie grałem

Zgadłem?

_________________
|i5-4670k|GTX770OC WF3 4GB|MSI G43 z87|16GB|OCZ 700W|SPC Fortis HE1225|Samsung F3 1TB 7200rpm|WD Green 3TB 5400rpm||DELL u2410f|


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sie 2011, 21:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 gru 2009, 17:45
Posty: 585
Lokalizacja: 52.211975N ,21.020908E
jokermen napisał(a):
Jacaa, właśnie mi chodzi o motorower, a nie o skuter. Czyli moge sobie nawet silnik wymienić z 50 ccm na np. 110 ccm i nawet przeglądu mi nie będą robić :P?
Tak wesoło, czy może drogówka coś zauważy, wychwyci, albo sauron namierzy?

Złapią jeśli przekroczysz prędkość. Nie mówię o przekroczeniu o 3-4 km/h tylko takim o 20-30 km/h(ograniczenie dla motorowerów to 45km/h). A jak złapią zabierają dowód rejestracyjny. Motorower zostaje przerejestrowany na motocykl(z racji rozwijania większej prędkości niż ustawowa). Tak jest w teorii, ale praktycznie nie wiadomo(powyżej opisałem najsurowsze co może spotkać w przypadku kontroli drogowej).

_________________
United Legions


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sie 2011, 21:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 cze 2007, 12:05
Posty: 1075
Lokalizacja: Bydgoszcz
No to zależy jaki motorower masz na myśli i konkretnie jaki silnik chcesz do tego wsadzić. I ponownie napiszę, motorower ma przegląd bezterminowy więc co zrobisz po tym jak go zarejestrujesz, nie będziesz z tym musiał się pokazywać na stacjach kontroli pojazdów, bo po prostu nie będziesz musiał. Jedyne przed czym wypada uważać to właśnie na przekraczanie prędkości, są motorowery, którymi osiągniesz bez problemu 120km/h więc wtedy policjant jeśli Cię zatrzyma, ma obowiązek zabrania dowodu rejestracyjnego i skierowania tego pojazdu na OSKP na przegląd techniczny. Z doświadczenia wiem, że policja nie zatrzymuje skuterów/motorowerów jadących nawet 60-70 km/h. Powyżej tej wartości trzeba uważać z jazdą i tym gdzie się tak jeździ ale to nie jest reguła. Jeśli ma się silnik większy niż się powinno, to najważniejsze by po prostu nie szarżować po ulicach i się nie wychylać, by policja nie miała powodu Cię skontrolować kiedy będzie patrolowała ulice lub stała i łapała. Unikaj kupowania pojazdów fabrycznie większych pojemnościowo niż 50ccm z rejestracją na takową pojemność. Polecam zastanowić się dokładnie, jaki motor się chce, czy skuter, czy motorower typu takiego np. jak Simson czy może po prostu typu bardziej sportowego. Na pierwszy motor osobiście poleciłbym właśnie Simsona S51, osiągi wystarczające, biegowy, świetna zabawa kiedy się na nim jeździ no i przeżyje nie jeden chiński skuter. Tyle ode mnie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sie 2011, 21:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
Cytuj:

Jedynie co mi się kojarzy to Serious Sam i Serious Sam 2, w 3 jeszcze nie grałem

Zgadłem?



Kurcze nie niestety :/
Ta gra była bardziej poważna, i straszna, na tyle, że ojciec który w nią grał "skakał" przed ekranem :D
Potem ta baba co nam gadała różne rzeczy, umiera bo statek wybuchł.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sie 2011, 23:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2009, 08:34
Posty: 441
Akurat Serious Sam jest bardzo "poważne" :lol:

_________________
Obrazek

...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sie 2011, 23:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 wrz 2008, 19:57
Posty: 620
Wątpie, ale może jednak, Alien vs predator 1 albo 2 .

_________________
http://www.xfire.com/profile/szq1/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sie 2011, 23:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
Na pewno nie :)
Jestem wiernym fanem serii, grałem w każdą część.

postanowiłem namalować obrazek :D

Obrazek

te zielone to zieleń, te czerwone to krew, te pomarańczowe to głowa, a ten czarny to coś w stylu trój-ząba, czyli broni tych stworków.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1082 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 73  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL