Teraz jest 29 mar 2024, 04:21

Strefa czasowa: UTC + 2




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 65  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 paź 2011, 23:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 paź 2005, 22:48
Posty: 203
A czy w bf 2 lubieliście grać na wszystkich mapach ? ja nie ! Najbardziej lubiłem 4-5 map na których mogłem grać do znudzenia w pętli, jedna za drugą. Oczywiście najlepsze mapy był na wielu serwerach mapcyclu. Jak chciałem gre infrantry to wchodziłem na takowy serwer gdzie leciał mapcyc pod taką grę. Napewno metro mi się nie podoba, gra jest nudna jak flaki na tej mapie ale nie jest to powodem by pisać że bf3 to cod. Ile ma być dużych map ? napewno kilka poza znanym caspianem, którego ogrom poraża. Ogrom ten też stwarza wiele możliwości rozgrywania takiej mapy. Więc proszę nie sugerować się jedną, stosunkowo w porównaniu do caspian border wąską mapą !! Do nowych map dołączyć uwielbiane przez większość graczy mapy z b2k i co mało wam ?? Obecny model gry znany z nieszczęsnej mapy metro nie wliczając w to bugów, braku zmian squadów (co napewno zostanie poprawione w finalnej wersji, jeśli nie od razu to przy którymś update) potrafię sobie wyobrazić na znanych już mapach z bf2. Na Caspian border choć grałem 2 razy i tylko zapoznawczo z grą też myślę że będzie miazga :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2011, 23:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 paź 2005, 22:48
Posty: 203
fajnie by było gdyby kiedyś pojawiła się przeróbka znanej z bc2 atakamy z BH i jetami to by było coś :) bo na rush jak dla mnie ta mapa była najlepsza.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 paź 2011, 09:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Mapy powinny byc zróżnicowane. Otwarte, zamknięte, duże, małe, wąskie, rozległe. Tryby również. Broni jest pod dostatkiem. A co do bety to w niej raczej już nie zmienia nic. Jak już to mogą patcha przygotować biorąc po uwagę lub nie, nasze sugestie. Wolę 150 razy bf3 niż bc2. To tylko beta i z pewnością w pełnej nie zobaczę kolesia lecącego na plecach i strzelającego w sufit, który na dokładkę trafia mnie ^^

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 paź 2011, 10:32 
Offline

Dołączył(a): 15 wrz 2011, 22:45
Posty: 72
Działa wam teraz beta? bo dziwna sprawa z origin przekierowuje mnie na battlelog i trzeba login haslo i pisze beta wkrotce otwarcie to znowu jakis blad?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 paź 2011, 11:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2006, 16:18
Posty: 519
Lokalizacja: Warszawa - Rembertów
Też tak mam, czekam już ponad godzine. :evil:

_________________
BF2 veteran


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 paź 2011, 11:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 paź 2011, 11:02
Posty: 10
Lokalizacja: Lublin
armada23 Ja też mam ten sam problem od rana i nie wiem o co chodzi :?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 paź 2011, 12:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Pewnie coś robią ^^

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 paź 2011, 12:09 
Offline

Dołączył(a): 15 wrz 2011, 22:45
Posty: 72
Mi juz dziala


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 paź 2011, 13:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Omg gdzie znikły wszystkie serwery 16 slotowe.........

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 paź 2011, 13:16 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2011, 10:20
Posty: 73
Cytuj:
Thank you for playing the Open Beta and making the final game better!



We are very excited to see so many gamers join our Battlefield 3 Open Beta. Here’s an update on the Open Beta from DICE General Manager Karl Magnus Troedsson.



I want to give you an overview of how the Open Beta is helping us shape a fantastic final game, what we are implementing based on your feedback, and how the Open Beta will help us deliver a robust gaming environment from day one.



The Open Beta is a true Beta

The Battlefield 3 Open Beta is based on software that is more than one month old. We need to test the new back end dedicated server structure we’ve built. Not only have we built a new game engine, but an entirely new back end system so that everyone can enjoy the benefits of dedicated servers on all platforms.



Just like normal procedure when releasing a game, the Open Beta has had long lead times due to testing, certification, and setting up. This means that the code you are now playing is actually quite early and not representative of the final game.



We had to do this in order to have as many people testing as possible, in order to ensure a top quality experience when the game is released. However, we’re confident in the Battlefield formula and confident that our fans will support us in order to make Battlefield 3 better.



Dedicated servers require dedicated testing

The biggest reason for running the Open Beta is to stress test our servers and back end. Already, we are seeing 6 times the number of simultaneous players in the Battlefield 3 Open Beta compared to the Beta for Battlefield: Bad Company 2! The fact that Battlefield 3 is clearly our biggest game launch ever by a magnitude of 6 makes it doubly important to test everything.



We are constantly updating the News section on Battlelog with information on what we are fixing from Open Beta to final. We appreciate your time and your feedback. The data and feedback from the Open Beta will not only directly affect the final game of Battlefield 3, but its future development and support.



We’re heading out on the road this week to let journalists experience all aspects of Battlefield 3. Stay tuned for their previews, and stay tuned for the final game on October 25th. The final game will look, play and sound better than the Open Beta. You have helped making sure of that.



Karl Magnus Troedsson

General Manager, DICE

Z oficjalnego forum EA/DICE/BF3


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 paź 2011, 13:17 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2011, 10:20
Posty: 73
Wychodzi na to ze beta jest z przed paru miesiecy, to co zobaczymy w oficjalnej wersji bedzie o wiele lepsze


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 paź 2011, 13:25 
Offline

Dołączył(a): 27 lip 2011, 13:30
Posty: 23
Czyli Open Beta wyszła po wprowadzeniu poprawek i dziękują nam za sprawdzenie nieaktualnego kodu i wytknięcie błędów które już podobno zostały naprawione.....

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 paź 2011, 14:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sty 2003, 10:59
Posty: 167
Kompletnie nie rozumiem w takim razie po co ta beta. Skoro te wszystkie błędy, które w niej się znajdują są już naprawione, to po co mamy je zgłaszać? Po co mamy testować jakiś stary build? Moim zdaniem coś ściemniają.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 paź 2011, 14:37 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2011, 10:20
Posty: 73
Tak naprawde teraz to MY testujemy wedlug nich servery, przeciazenia, stabilnosc, czy wszystko jest OK


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 paź 2011, 18:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 paź 2006, 22:43
Posty: 168
Lokalizacja: Łask k/Łodzi
Odnośnie samego faktu udostępniania bety.
Czy ktoś naprawdę myślał że dadzą najnowszą dostępną na ten czas wersje? To co dostaliśmy wybrano kiedyś tam (pewnie z 2 albo 3 miesiące temu) bo było stabilne i przekazano ekipie do wdrożenia. Jedni zajeli się udostępnianiem a drudzy nadal pracowali nad kodem. My mamy przetestować tak jak ktoś już napisał serwery, przeciazenia, stabilnosc i ewentualnie znaleźć problemy które pojawiają się na niektórych konfiguracjach.

Mnie gra się podoba. Nie wspomnę nic o błędach bo to beta. Ale po kolei:
1. Sam wygląd i funkcjonalność battleloga na plus ale powinni to zaimplementować do gry i dodatkowo do przeglądarki wgląd do statystyk a nie wszystko tylko do przeglądarki. Poprostu pomysł dobry ale nie ta forma (jak jeden z przedmówców wspomniał - wchodzenie do kampani jak się nie ma neta uniemożliwione :/)

2. Niestety nie udało mi się wyplenić z siebie tego oczekiwania na kontynuacje rozgrywki z BF 2. Wiedziałem że to nigdy nie będzie taka gra jak BF 2 ale jakieś źródełko (jakże żywe) nadziei było. Myślę że musimy się pogodzić z tym że BF2 już nigdy nie wróci. Dla mnie dlatego że:
a) we wszystkich nowych grach będzie trudniej dostrzec wroga niż w BF2 (dla mnie nie było to trudne). Wszystko przez więcej szczegółów na mapie i lepsze tekstury/cienie itp.
b) kiedy ktoś zaczął do Ciebie strzelać mogłeś czasem odskoczyć/położyć się i jeszcze wygrać pojedynek (tutaj jeszcze nigdy mi się to nie udało -> możliwy znaczny spadek umiejętności przez długą przerwę) - może to i lepiej bo to oznacza że hitboxy lepsze i większy dmg broni ale przecież to też było charakterystyczne dla BF2. Przez to (przynajmniej ja) muszę grać wolniej. Bardziej ostrożnie. Czasem wręcz kampić (a nie lubię tego strasznie).

3. Mimo tego że to nie jest kontynuacja BF 2 to dla mnie jest to jego godny następca. Naprawdę fajnie się gra (wyjątkiem na razie był support gdzie cały czas mnie jechali :/)

4. Myślę, że te szybkie awanse są specjalnie po to by przetestować również system rankingowy w dość krótkim czasie a w pełnej wersji trochę to spowolni. Choć z drugiej strony może rzeczywiście lepiej jak by wszystko było dostępne szybko. Nie było by dużych dysproporcji.

5. Podoba mi się to że gram na low i różnica jest znikoma. Kilka fpsów w kieszeni w razie większej zadymy a komp przeciętny :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 65  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL