Teraz jest 28 mar 2024, 16:47

Strefa czasowa: UTC + 2




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jety.
PostNapisane: 8 paź 2011, 18:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 gru 2003, 18:07
Posty: 561
Lailonn napisał(a):
Wylądować? Po co? A co do HP to lecąc nisko lądowiska samolot się naprawi odrobinę.

Jak nie jest krytycznie uszkodzony to naprawi się wszędzie po krótkim czasie.

_________________
In Soviet Russia, lolis fap to YOU! || Best thing about HD anime? HD boobs. Gives a better definition to the curves.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jety.
PostNapisane: 8 paź 2011, 18:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Śmiać mi się chce gdy czytam takie rzeczy, istne pier&@lenie makaronu na uszy :lol: Jeżeli dla kogoś przyczyną rezygnacji z nowego BFa jest fakt, że w jetach trzeba sobie odblokować rakiety i flary (co jest kwestią jednego dnia) to już chyba czas odłożyć gry na bok i zająć się ogrodnictwem. Dla mnie to super sprawa bo po miesiącu, dwóch 14 letnie gówniarstwo nie będzie się pakowało do jetów bo nie będą mieli żadnych szans z tymi co swoje już wylatali, nie będzie marnowania sprzętu na porządnych serwerach. W dodatku jety mają teraz to czego brakowało chyba we wszystkich BFach, rozglądanie się w kokpicie ;)

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jety.
PostNapisane: 8 paź 2011, 18:42 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2011, 10:20
Posty: 73
I to jest wlasnie najlepsze, ze trzeba odblokowywac, niewiem co ludzie widza w tym cos zlego, grasz, gra przynosi ci frajde, a za dluzsze granie zostajesz wynagradzany dodatkami / broniami.
Lepsze to, niz miec wszystko odrazu na starcie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jety.
PostNapisane: 8 paź 2011, 19:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2009, 14:58
Posty: 224
Lokalizacja: Legionowo
$towarzysz$ napisał(a):
Śmiać mi się chce gdy czytam takie rzeczy, istne pier&@lenie makaronu na uszy :lol: Jeżeli dla kogoś przyczyną rezygnacji z nowego BFa jest fakt, że w jetach trzeba sobie odblokować rakiety i flary (co jest kwestią jednego dnia) to już chyba czas odłożyć gry na bok i zająć się ogrodnictwem. Dla mnie to super sprawa bo po miesiącu, dwóch 14 letnie gówniarstwo nie będzie się pakowało do jetów bo nie będą mieli żadnych szans z tymi co swoje już wylatali, nie będzie marnowania sprzętu na porządnych serwerach. W dodatku jety mają teraz to czego brakowało chyba we wszystkich BFach, rozglądanie się w kokpicie ;)


Zastanów się nad głupotami które mówisz: rozglądanie się masz pod lewym ctrl w bf2 :P gz Druga rzecz: grałem sporo w samolotach przez te dwa lata mojego obcowania z tą grą i jest to jedna z podstawowych rzeczy, wyróżniających ją od innych shooterów (pojazdy w domyśle).

Co do dzieci: Jeżeli potrafisz skupić się na chwilę nad nauką latania w samolocie to nie będziesz musiał korzystać z odblokowanych zabawek aby zdobyć przewagę.
W bf2 potrafię pokonać praktycznie każdego publikowego pilota oraz większość dogfighetrów, mimo że mają odblokowane rakiety i flary od samego początku. To jest kwestia zdobywania umiejętności.
Jeżeli więc jesteś wiecznym średniakiem, który potrafi zdobyć przewagę nad innymi graczami tylko poprzez odblokowane gadżety to równie dobrze możesz wyskakiwać z samolotu jak ktoś cię namierzy... Brawo.

Dziwi mnie to, że mówicie o "realistycznym" BF3 i jednocześnie kiwacie głową do pozbawionego uzbrojenia pojazdu... Brak konsekwencji?
Jako, że grałem w poprzednie częsci BF 1942 i BF2 mam pewne doświadczenie i odczucia do serii. Ten produkt nie jest tym do czego przyzwyczaiło mnie Dice.
Poczekam na wypuszczoną wersję gry (jak już to napisałem w jakimś innym temacie) i wtedy zdecyduję. Do tej pory jestem na NIE.

_________________
Obrazek

DOGFIGHT POLISH JET CUP 2010


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jety.
PostNapisane: 8 paź 2011, 19:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sty 2003, 10:59
Posty: 167
$towarzysz$ napisał(a):
po miesiącu, dwóch 14 letnie gówniarstwo nie będzie się pakowało do jetów bo nie będą mieli żadnych szans z tymi co swoje już wylatali, nie będzie marnowania sprzętu na porządnych serwerach.

Oczywiście, że będą się pakowali, bo będą chcieli zobaczyć jak się czymś takim lata, bo będzie to dla nich swego rodzaju ciekawostka (szczególnie dla osób, które w BFy nie grywały).

Na podstawie tego co piszesz, można również zabrać myśliwcom działko i odblokować je dopiero po przelataniu np. 2 godzin. Przez te 2 godziny pilot będzie zdobywał expa unikając wrogich pocisków i ucząc się wykonywania manewrów bojowych.

Proponuję również wymontować działo z czołgu i dać jako element do odblokowania. Natomiast na start umieścić w nim jedynie karabin maszynowy.

Nie wiem także dlaczego heli już na starcie ma rakiety, to lekkie nieporozumienie. Powinno się je dopiero odblokowywać ;)

Balans w grach multiplayerowych był zawsze podstawą. Tutaj go niestety nie ma. Oczywiście doświadczenie zawsze się liczyło, bo ktoś kto więcej i dłużej gra, zazwyczaj ma lepszego skilla i niedzielnemu graczowi trudniej się z nim równać. Tutaj jednak, ta różnica będzie jeszcze większa, bo poza zwykłym doświadczeniem gracza mamy jeszcze expa w grze.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jety.
PostNapisane: 8 paź 2011, 19:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 gru 2003, 18:07
Posty: 561
$towarzysz$ napisał(a):
Dla mnie to super sprawa bo po miesiącu, dwóch 14 letnie gówniarstwo nie będzie się pakowało do jetów bo nie będą mieli żadnych szans z tymi co swoje już wylatali, nie będzie marnowania sprzętu na porządnych serwerach.

Kompleksy względem młodszych czy potrzeba udowadniania sobie dorosłości?
No i oczywiście każdy kto nie kupił gry w momencie premiery to według ciebie 14 letni gówniarz. Chociaż nie, może uważasz że cywilizowani dorośli (ta, jest ich pełno, ale raczej tylko dorosłych fizycznie, a nie psychicznie) nie powinni w ogóle pakować się do jetów? W końcu tak jak ci gówniarze też nie będą mieć szans.
Stawiasz wszystkich na równi. Brawo.

_________________
In Soviet Russia, lolis fap to YOU! || Best thing about HD anime? HD boobs. Gives a better definition to the curves.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jety.
PostNapisane: 8 paź 2011, 19:35 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2011, 10:20
Posty: 73
Smaug_PRAWDZIWY napisał(a):
$towarzysz$ napisał(a):
po miesiącu, dwóch 14 letnie gówniarstwo nie będzie się pakowało do jetów bo nie będą mieli żadnych
Balans w grach multiplayerowych był zawsze podstawą. Tutaj go niestety nie ma. Oczywiście doświadczenie zawsze się liczyło, bo ktoś kto więcej i dłużej gra, zazwyczaj ma lepszego skilla i niedzielnemu graczowi trudniej się z nim równać. Tutaj jednak, ta różnica będzie jeszcze większa, bo poza zwykłym doświadczeniem gracza mamy jeszcze expa w grze.

Skill > exp
Od zawsze w grach wiadomo ze niedzielny gracz jest slabszy od takiego ktory poswieca min. 2 godz dziennie na graniu.
Po drugie "niedzielny" gracz nauczy sie wiecej od pro gracza (ktory ma swoje taktyki, a ten slabszy sam je podchwyci, z czego bedzie jeszcze lepszy, zacznie myslec, grac bardziej taktycznie) niz od rowniez gracza "sobotniego/niedzielnego".


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jety.
PostNapisane: 8 paź 2011, 20:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
TomekDeF napisał(a):
$towarzysz$ napisał(a):
Dla mnie to super sprawa bo po miesiącu, dwóch 14 letnie gówniarstwo nie będzie się pakowało do jetów bo nie będą mieli żadnych szans z tymi co swoje już wylatali, nie będzie marnowania sprzętu na porządnych serwerach.

Kompleksy względem młodszych czy potrzeba udowadniania sobie dorosłości?
No i oczywiście każdy kto nie kupił gry w momencie premiery to według ciebie 14 letni gówniarz. Chociaż nie, może uważasz że cywilizowani dorośli (ta, jest ich pełno, ale raczej tylko dorosłych fizycznie, a nie psychicznie) nie powinni w ogóle pakować się do jetów? W końcu tak jak ci gówniarze też nie będą mieć szans.
Stawiasz wszystkich na równi. Brawo.


LoL, u mad.
W gry sieciowe gram już na tyle długo by wiedzieć jak taki przeciętny 14 latek zachowuje się w grze (dobrym przykładem może być chociażby mój brat). Oczywiście zdarzają się wyjątki w których jakiś gimnazjalista wykazuje na serwerze większy poziom (grania i zachowania) niż jakiś 20 latek ale są to przypadki raczej 1:1000. Sam zaczynałem grać w BFa w wieku 16 lat. Po za tym nie wiem jak tobie ale mnie nie sprawia przyjemności gra z kimś kto jeszcze nie przeszedł mutacji głosowej.

Wracając do tematu, BF3 wam się nie podoba - trudno, macie do tego prawo a my będziemy musieli jakoś z tym żyć. Wybaczcie twórcom że nie zrobili dla każdego z osobna oddzielnej gry tak co by każdemu dogodzić i spełnić wszystkie wasze oczekiwania. Grajcie w starsze BFy i nie kupujcie trójki tylko po to by płakać na forach, że gry sprzed kilku lat były dużo lepsze...

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jety.
PostNapisane: 8 paź 2011, 23:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2005, 22:32
Posty: 430
Lokalizacja: Gdańsk
No to ciekawe zagranie EA. Ciekawe, czy czołg też trzeba odblokować? Na przykład pociski do działa, czy też zasłonę dymną, amunicję do ckm? Czy też trzeba wyjść przez właz i na początek rzucać kamieniami w przeciwnika?

_________________
have a rest...
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jety.
PostNapisane: 9 paź 2011, 02:33 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sty 2007, 14:05
Posty: 141
Smok'a trzeba odblokować ;p tak samo jak karabin podlufowy dla kierowcy. Ale to akurat banał, niestety samoloty maja przejebane, bo zniszczenie czegoś na ziemi jest niemal niemożliwe. Pomijam gre helikami, tam nie dałem rady nigdy utrzymać się w powietrzu dłużej niż 2minuty. Stingery są wszędzie.....

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jety.
PostNapisane: 9 paź 2011, 04:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2003, 04:02
Posty: 859
TomekDeF napisał(a):
$towarzysz$ napisał(a):
Dla mnie to super sprawa bo po miesiącu, dwóch 14 letnie gówniarstwo nie będzie się pakowało do jetów bo nie będą mieli żadnych szans z tymi co swoje już wylatali, nie będzie marnowania sprzętu na porządnych serwerach.

Kompleksy względem młodszych czy potrzeba udowadniania sobie dorosłości?
No i oczywiście każdy kto nie kupił gry w momencie premiery to według ciebie 14 letni gówniarz. Chociaż nie, może uważasz że cywilizowani dorośli (ta, jest ich pełno, ale raczej tylko dorosłych fizycznie, a nie psychicznie) nie powinni w ogóle pakować się do jetów? W końcu tak jak ci gówniarze też nie będą mieć szans.
Stawiasz wszystkich na równi. Brawo.

Nie tylko do jetow ale w ogole 14-latkowie nie powinni grac w BF3. Gra ma ograniczenie wiekowe 16+

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jety.
PostNapisane: 9 paź 2011, 08:52 
Offline

Dołączył(a): 11 cze 2005, 10:08
Posty: 135
Lokalizacja: Grudziądz
Dobrze że nie pobierałem tej bety bo czytając wasze wasze wypowiedzi wnioskuje że to jakaś tragedia :lol: Na prawdę trzeba sie postarać by spierd.... taką grę :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jety.
PostNapisane: 9 paź 2011, 14:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2005, 22:32
Posty: 430
Lokalizacja: Gdańsk
Prawdę mówiąc po BF3 spodziewałem się kontynuacji BF2, bez żadnych zmian w kwestii obsługi pojazdów, broni itp. Myślę, że przez te kilka lat rzesza graczy dopieściła BF2 na tyle, że odpowiada każdemu. Po BF3 spodziewałem się raczej zdecydowanie lepszej grafiki. Myślę, że BF3 ze sterowaniem i wszystkimi ustawieniami BF2, beż żadnych zbędnych unlocków podstawowych podzespołów pojazdów, z tą grafiką byłby hitem, a tak EA strzela sobie w stopę i niepotrzebnie drażni graczy. Po co w tym grzebać nadmiernie :stupid:

_________________
have a rest...
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jety.
PostNapisane: 9 paź 2011, 14:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2003, 04:02
Posty: 859
Arctico1 napisał(a):
Po co w tym grzebać nadmiernie :stupid:

Żeby dostosować grę do graczy konsolowych?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jety.
PostNapisane: 9 paź 2011, 16:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2009, 14:58
Posty: 224
Lokalizacja: Legionowo
aNDY^aND napisał(a):
Arctico1 napisał(a):
Po co w tym grzebać nadmiernie :stupid:

Żeby dostosować grę do graczy konsolowych?


To niech zrobią nową grę dla konsolowców a mi dadzą bf2 w lepszej odsłonie graficznej i lepszymi hb :)

_________________
Obrazek

DOGFIGHT POLISH JET CUP 2010


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL