Teraz jest 7 paź 2024, 00:47

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 28 paź 2011, 00:09 
Offline

Dołączył(a): 25 paź 2011, 15:45
Posty: 14
Co? Oczywiście że będą, dice zapowiedziało, tyle tylko że pewnie nie prędzej niż za kilka miesięcy/rok :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 28 paź 2011, 00:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2005, 22:32
Posty: 430
Lokalizacja: Gdańsk
Hm w porównaniu do bety, pełna wersja BF3 mi się ogólnie podoba . Mapy jak już ktoś wspominał, wcale nie są wielkie. Moim zdaniem można porównać, do niektórych z BF2, jak Daging Oilfields, lub Kubra Dam. Sterowanie pojazdami naziemnymi jest ok, przełączanie odblokowanych broni też, co do heli i samolotów, to trzeba się przyzwyczaić, że góra to dół a dół to góra no i heli jakoś ciężko opanować, ale ja generalnie nie lubię latać, a z tego co widzę jak bardziej doświadczeni piloci sobie radzą, to można śmiało powiedzieć, że chyba wszytko jest ok. Na razie tyle :D

_________________
have a rest...
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 28 paź 2011, 00:53 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2003, 14:06
Posty: 371
Capaarzo napisał(a):
Co? Oczywiście że będą, dice zapowiedziało, tyle tylko że pewnie nie prędzej niż za kilka miesięcy/rok :)

to dice udostepni narzedzia moderskie? idz wez zimny prysznic ;p albo dawaj linka, to ja posypie glowe popiolem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 28 paź 2011, 01:00 
Offline

Dołączył(a): 25 paź 2011, 15:45
Posty: 14
Nie będę znowu przeglądał twittera, ale jakiś czas temu zapowiedział to ktoś tam od nich, że na pewno nie od razu, ale w związku z tym jak dobrze to wyszło z bf2, to nie mówią, że po jakimś czasie tego nie zrobią.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 28 paź 2011, 06:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
fth - chciał nie chciał takiej gry jak bf2 to już nie będzie. Mi się generalnie bf3 podoba, choć nie podoba mi się, że jest taka straszna rozpierducha i bez przerwy coś gdzieś lata/jestem oszołomiony itp. Dla mnie wszystkie nowe gry są jakieś takie "drewniane" w sterowaniu. Bf3 nie ma takiej lekkości jak bf2. W dwójce to była czysta rozgrywka a przejrzystymi zasadami, tutaj mam wrażenie wszystko jest jakoś tak na siłę zrobione. Grać na freeplayu na pewno będę i to pewnie nie mało jeśli czas pozwoli, ale jakiejś przyszłości klanowej (poważnej) to ja nie widzę.

PS: Podobały mi się zawsze ogromne przestrzenie w BF2, niezliczona ilość konfiguracji, teraz to wszystko jakieś takie uproszczone.
PS2: Jak ja bym chciał mieć mapę z bf2 na której było wszystko ładnie i dokładnie widać, ta z bf3 to jest głównie dla picu chyba - póki co dla mnie praktycznie bezużyteczna.

Podsumowując, moim zdaniem gra niezła, ale nawet do pięt nie dorasta dwójce, a szczególnie pierwszym wrażeniom jakie towarzyszyły mi na początku. Dzięki Bogu nie jest takim gniotem jak BC2.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 28 paź 2011, 17:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2007, 01:42
Posty: 108
Lokalizacja: Fotel
Adasi napisał(a):
nie podoba mi się, że jest taka straszna rozpierducha i bez przerwy coś gdzieś lata/jestem oszołomiony itp. Dla mnie wszystkie nowe gry są jakieś takie "drewniane" w sterowaniu. Bf3 nie ma takiej lekkości jak bf2. W dwójce to była czysta rozgrywka a przejrzystymi zasadami, tutaj mam wrażenie wszystko jest jakoś tak na siłę zrobione.

Podsumowując, moim zdaniem gra niezła, ale nawet do pięt nie dorasta dwójce, a szczególnie pierwszym wrażeniom jakie towarzyszyły mi na początku. Dzięki Bogu nie jest takim gniotem jak BC2.



Zgadzam się z tobą te wszystkie wybuchy ,oszołomienia i inne pierdoły psują tylko rozgrywkę.W BF 2 wbijało się na flagę zabijało 2-3 gości podnosiło towarzyszy jak zabrakło ammo podnosiło się innego kita i znowu strzelało to wszystko przebiegało bardzo szybko i płynie. Weź teraz zrób tak w BC2/BF3 :) .

_________________
www.tteam.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 28 paź 2011, 17:45 
Offline

Dołączył(a): 3 sie 2009, 11:07
Posty: 416
Jak dla mnie to taki "płatny mod do BC2" zaraz pewnie zostanę zjechany :)

_________________
RIP: Battlefield Play4Free † 20. Dec. 2011


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 28 paź 2011, 17:50 
Offline

Dołączył(a): 25 paź 2011, 15:45
Posty: 14
Ciebie nie trzeba zjeżdżać, życie już Cię wystarczająco pokarało skoro takie brednie gadasz :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 28 paź 2011, 17:51 
Offline

Dołączył(a): 3 sie 2009, 11:07
Posty: 416
Capaarzo napisał(a):
Ciebie nie trzeba zjeżdżać, życie już Cię wystarczająco pokarało skoro takie brednie gadasz :P


A grałeś w ogóle w bf2 ?

_________________
RIP: Battlefield Play4Free † 20. Dec. 2011


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 28 paź 2011, 18:03 
Offline

Dołączył(a): 25 paź 2011, 15:45
Posty: 14
Na nim się wychowałem :) 4 lata w niego grałem i jedyne co mi w tym nie pasuje, to samoloty zbyt łatwe do strącenia, dzisiaj sobie 3 mapy grałem inżynierem i tak tylko rakieta za rakietą i samobójstwo, bo tak szybciej niż szukać ammo... oby trochę to zmienili

A co do wszystkich udziwnień, to ma to na celu urealnienie (chociaż częściowe :P) gry. Czy to wpływa dobrze na rozgrywkę? Na pewno nie, ale tego większość graczy obecnie oczekuje od gier


Ostatnio edytowano 28 paź 2011, 18:20 przez Capaarzo, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 28 paź 2011, 18:04 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2011, 18:17
Posty: 404
Nie narzekajcie, i tak gra jest miliard razy lepsza od CoDa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 28 paź 2011, 18:06 
Offline

Dołączył(a): 3 sie 2009, 11:07
Posty: 416
Zelazo94 napisał(a):
Nie narzekajcie, i tak gra jest miliard razy lepsza od CoDa


No z tym się zgodzę, ale i tak ssie przy kochanym BF2.

_________________
RIP: Battlefield Play4Free † 20. Dec. 2011


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 28 paź 2011, 18:17 
Offline

Dołączył(a): 28 kwi 2003, 11:57
Posty: 408
Lokalizacja: 127.0.0.1
W takim razie zostan przy BF2.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 28 paź 2011, 19:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
Huzar napisał(a):
Adasi napisał(a):
nie podoba mi się, że jest taka straszna rozpierducha i bez przerwy coś gdzieś lata/jestem oszołomiony itp. Dla mnie wszystkie nowe gry są jakieś takie "drewniane" w sterowaniu. Bf3 nie ma takiej lekkości jak bf2. W dwójce to była czysta rozgrywka a przejrzystymi zasadami, tutaj mam wrażenie wszystko jest jakoś tak na siłę zrobione.

Podsumowując, moim zdaniem gra niezła, ale nawet do pięt nie dorasta dwójce, a szczególnie pierwszym wrażeniom jakie towarzyszyły mi na początku. Dzięki Bogu nie jest takim gniotem jak BC2.



Zgadzam się z tobą te wszystkie wybuchy ,oszołomienia i inne pierdoły psują tylko rozgrywkę.W BF 2 wbijało się na flagę zabijało 2-3 gości podnosiło towarzyszy jak zabrakło ammo podnosiło się innego kita i znowu strzelało to wszystko przebiegało bardzo szybko i płynie. Weź teraz zrób tak w BC2/BF3 :) .


Dokładnie tak, co z tego jeśli wszystko wybucha, burzy się itp skoro akcji prawie nie ma, a jedynie są efekty. :?

Grałem tylko moment samolotem i powiem jeszcze, że te samoloty to jakiś żart. Obszar działania jest tak mały dla samolotu, że ciągle kręcić trzeba. Nie ma opcji schowania się, bo przeciwnika i tak widać z całej mapy. Do tego pilotaż jest banalnie prosty, spokojnie można latać na myszce :? Jak się ma sytuacja z igłami nie wiem.

Pograłem dłuższą chwilę helką i co? Zasięg AA to śmiech na sali, gościu mimo flar ładuje mnie z drugiej strony mapy. Styl latania z BC2, byleby matołom było jak najłatwiej. Gunner mam nadzieję, ma tvki po odblokowaniu (czemu kurna nie mogli zrobić jak w bf2, że podstawowe najważniejsze rzeczy po prostu są, a jak ktoś sobie chce to może się bawić w odblokowanie miliona tłumików i celowników. Osobiście na nerwy działa mi ta zabawa z odblokowywaniem dymu do czołgu, flar, defi itp)

Trochę za bardzo moim zdaniem ta gra podobna jest do BC2, idiotbattlefielda.

Grać będę jak mówiłem, nijak się to ma do bf2, ale cóż począć. Grunt, że było się na miejscu kiedy bf2 przeżywał lata świetności.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 28 paź 2011, 20:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 wrz 2011, 14:13
Posty: 9
eee tam... nie ma to co stare dobre BF1942 + DC :twisted: :roll: ...ze tak wtrace swoje 2 grosze :)

Rowniez czuje sie deko rozczarowany, bo na ta gre bylem napalony jak talib na kurs pilotazu, a jedyne co dostalem, to crashe i kosmiczny mlynek bez ladu i skladu. Widac, ze chlopaki z EA/DICE wiekszosc czasu poswiecili na Frostbite 2‎ (co nie do konca chyba im wyszlo), a modele ruchu postaci to chyba sciagali z tofika (ten z kabaretu "ani mru mru"). Prawda jest taka, ze Seria BF od czasu wydania BF2124 systematycznie traci swoj klimat i juz wiadomo, ze BF3 tego nie zmieni.... tendencja spadkowa trwa. Reasumujac, grac w cos przeca trzeba, a z czasem to i jakis plusy sie znajdzie. :)

_________________
Maszeruj albo giń.
Obrazek
***http://www.youtube.com/watch?v=8RgEsMjMopo***


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL