Teraz jest 25 wrz 2024, 08:37

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 lis 2011, 11:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2009, 20:13
Posty: 12
ddzini napisał(a):
- brak możliwości stworzenia własnej drużyny, przez co często rozdziela mnie ze znajomymi.
Akurat da się utworzyć własny team, wystarczy wskazać pusty i kliknąć dołącz, przez okres, gdy nikogo poza nami nie ma nie widać w nim nawet nas, ale po dołączeniu do squadu kolegi powinno być ok.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lis 2011, 13:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lut 2011, 15:42
Posty: 13
Ludzie mam problem :? W 2 była opcja dla daltonistów czy w 3 jest coś podobnego? czy jest możliwość zmiany koloru przeciwników bo mi się k...a miesza :omg: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lis 2011, 15:31 
Offline

Dołączył(a): 14 mar 2010, 15:00
Posty: 2
VedyminGeralt napisał(a):
ddzini napisał(a):
- brak możliwości stworzenia własnej drużyny, przez co często rozdziela mnie ze znajomymi.
Akurat da się utworzyć własny team, wystarczy wskazać pusty i kliknąć dołącz, przez okres, gdy nikogo poza nami nie ma nie widać w nim nawet nas, ale po dołączeniu do squadu kolegi powinno być ok.

HeHe ... to mam grać na pustym serwerze aby była jakaś drużyna pusta ???;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lis 2011, 17:27 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2011, 18:17
Posty: 404
komandoss napisał(a):
Ludzie mam problem :? W 2 była opcja dla daltonistów czy w 3 jest coś podobnego? czy jest możliwość zmiany koloru przeciwników bo mi się k...a miesza :omg: :lol:

Maja dodac w najblizszym czasie taka opcje


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lis 2011, 18:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 gru 2003, 18:07
Posty: 561
http://www.computerandvideogames.com/32 ... velopment/
No i wyszło szydło z worka.

_________________
In Soviet Russia, lolis fap to YOU! || Best thing about HD anime? HD boobs. Gives a better definition to the curves.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lis 2011, 18:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2009, 20:13
Posty: 12
ddzini napisał(a):
VedyminGeralt napisał(a):
ddzini napisał(a):
- brak możliwości stworzenia własnej drużyny, przez co często rozdziela mnie ze znajomymi.
Akurat da się utworzyć własny team, wystarczy wskazać pusty i kliknąć dołącz, przez okres, gdy nikogo poza nami nie ma nie widać w nim nawet nas, ale po dołączeniu do squadu kolegi powinno być ok.

HeHe ... to mam grać na pustym serwerze aby była jakaś drużyna pusta ???;)
Nie, należy po prostu wybrać pusty squad i wybrać Dołącz.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lis 2011, 20:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2011, 22:40
Posty: 35
Już powstają serwery które w nazwie mają nawet DOUBLE XP http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/4b6087d6-e771-4e47-8798-be36372cd806/Multiplay-TXG-Gaming-Double-XP/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lis 2011, 21:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2005, 22:32
Posty: 430
Lokalizacja: Gdańsk
A mnie się już znudziły mapy z BF3. Czekam na dodatek karkand, może zachowa swój urok z BF2.

_________________
have a rest...
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lis 2011, 21:45 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
imo, bf3: mapy skopane (zwlaszcza male), gra zryta... bc2 rulez! nie bf2 - jestem fanem modow do bf2 a nie podstawki.

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lis 2011, 22:12 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2002, 15:00
Posty: 891
Lokalizacja: Żory
Choć mam klawiaturę i mysz bezprzewodową skromnie powiem, że podoba mi się! :)
Wszystko co było od 1942 było słabe :)
Choć jedna rzecz mnie irytuje na maksa, nie można sobie samemu być na serwerze i pozwiedzać map :)

_________________
a po alejach snów biegnie nas znów spora zgraja...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lis 2011, 22:30 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2011, 18:17
Posty: 404
Jak sie nie da, zalezy od serwera. Ja dzisiaj wbilem na serwa gdzie bylem z jednym ziomkiem. Caspiana zwiedzalem sobie na luzie. Raz sie spotkalismy to mysle "a biegne moze nie bedzie strzelał". Koleś przebiegl kolo mnie i sobie nawet skakał ;D

Ja mówię o byciu samym a nie czekanie na kogoś by rozpocząć grę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2011, 01:06 
Offline

Dołączył(a): 6 sie 2010, 01:19
Posty: 13
Wlasnie "wracam" z takiego serwera ;). mozna na piechote przejmowac flagi :twisted:
Jesli chodzi o serwery all unlock to ma to sens jesli wszyscy maja all unlock, wyjechalem na chwile czolgiem bez dymu i maskowania i po 15 sekundach dostalem od 3 kolesi po rakiecie :wink: , za to Javelin cos pieknego :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2011, 01:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
SebaOnePL napisał(a):
Nie bywałem na tym forum od czasów BF2 ale przy okazji premiery BF3 zaglądam tu częściej :-)

Dobre wyniki w grze są możliwe do zrobienia uczciwie. Sam brzydzę się hackami i tego typu rzeczami i gram fair a wczoraj przysiadłem na 3-4h do BF3 i dało się choćby zrobić taki wynik:
http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/1496798/1/219016098/
Po prostu trafiła się dobra moja drużyna i trochę gorsza przeciwna :-) gdzie ludzie momentami sami pchali się pod lufę i zero u nich strategicznego myślenia więc korzystałem ile się da.


Tylko, że Ty masz k/d ratio czy pkt/min normalne. Wymieniony wyżej magik ma blisko 2x lepsze a to oznacza, że musiałby być maszyną do zabijania, której się nic nie ima. W tego typu grze no po prostu nie ma opcji aby gość nie ginął. Stawiam na haxy lub zboostowany serwer(jak przewidywałem pojawiły się takie). W czasie dzisiejszej 2h partyjki zbanowało 4 osoby a lista na PB jest już dłuuuga.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2011, 08:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2011, 22:40
Posty: 35
@up

No okay, a wczoraj spotkałem np. tego pana http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/drabuna/ który na mapie metro zabił mnie stojąc przy kasach w metrze sekundę po moim spawnie w ostatniej lokacji Rosjan. I nie było to przy oknie, tylko jeszcze w głębi budynku. Head.
Czy to bug? Czy gościu faktycznie mógł aimhackować? wystarczy zerknąć na jego wcześniejsze mecze gdzie w niektórych miał po 60 killi, a w następnych "standardowo" np. po 20 a jego Battlelog wygląda całkiem normalnie. W ogóle ten PunkBuster działa? Bo na każdej mapie są osoby które mają heady z paruset metrów bez żadnej optyki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2011, 11:15 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
Ogólnie mam takie jedno wrażenie - strzelam kapiszonami...Mimo tego, że gram tylko na serwerach HC to nie czuję mocy broni.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL