Teraz jest 7 paź 2024, 00:48

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 29 paź 2011, 15:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Pograłem w multi trochę dłużej i powiem szczerze, że coraz bardziej gra mi się podoba. Pomijam bugi, bo jest ich mniej niż w BF2 na start ale Origin+ Battlelog sux. Mamy dzięki nim 3 miejsca na bugi :D W efekcie przedwczoraj mogąc grać pół dnia, nie zagrałem ni chwili, bo Origin kickował a potem Battlelog się sypał :D

Brak innych kamer w latadłach jakoś zaakceptowałem. Strasznie jednak wkurza ich delikatność w połączeniu z małym obszarem latania. Na Caspianie w Plotce zdominowałem całe niebo zestrzeliwując dwucyfrową ilość heli/samolotów a sam nie zginałem nigdy...Sam latając na myszcze jestem w stanie walczyć z wrogiem a samolotami nigdy nie umiałem latać. Dzięki temu miałem respekt do dobrych pilotów a teraz to pff

A właśnie. Czy ktoś próbował może podpiąć do latania pada? Specjalnie kupiłem XBOXowego a tu dupa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 29 paź 2011, 16:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2006, 16:07
Posty: 716
Lokalizacja: Warszawa
A ja powiem tak w dice sie pomylili i zamiast tą gre nazwać bad company 3 nazwali to Battlefield 3

A wracając. w bf2 musiałem sporo godzin spedzić zeby nauczyc sie latać heli, tutaj wystarczy 10 minut dla gracza ktory ma pierwszy raz styczność z tą serią. Za dużo cholernych bajerów nie potrzebnych uproszczeń, mapy są małe, żeby to graczowi nie znudziło się biec 5 minut do flagi i żeby nie rzucił gry w kąt. Gra jest zrobiona przede wszystkim za przeproszeniem dla gówniarzy, wystarczy spojrzeć na zachowanie ludzi, więcej dziecinnych zachowań :) Prawdziwych graczy olano, teraz rządzi banda idiotów którzy z zazdrości ze ty dorwałeś samolot pakują przeciw pancerny w dupę.

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 29 paź 2011, 17:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Tu bym się nie zgodził. To w BF2 dostawało się kulkę albo rzucano pod koła w walce o latanie. Tutaj o dziwo bardzo często samolotami nie lata nikt(za łatwo strącić) lub prawie nikt. To samo z heli, które pozbawione na start mocy(rakiety itd) skutecznie odstrasza nowicjuszy.

Po dodaniu starych map znanych z BF2 wiele osób się jeszcze zdziwi jak bardzo jest to BF z pełnego zdarzenia - z jedynie naprawionym systemem strzelania :) Dedykowane mapy faktycznie często mają blisko siebie flagi ale po co większe dystanse tam gdzie i tak jest po 1-2 czołgi na stronę? Nie grałem jeszcze(o ile jest) na mapie typowo pancernej to się nie wypowiem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 29 paź 2011, 17:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Ak-47 napisał(a):
Gra jest zrobiona przede wszystkim za przeproszeniem dla gówniarzy, wystarczy spojrzeć na zachowanie ludzi, więcej dziecinnych zachowań :) Prawdziwych graczy olano, teraz rządzi banda idiotów którzy z zazdrości ze ty dorwałeś samolot pakują przeciw pancerny w dupę.

To nie tak, myślę ze jak wyszedł bf2 to na komputer i internet mogli sobie pozwolic starsi gracze, często ludzie którzy maja prace lub z kieszonkowego uciułali na pc-ta, a teraz to byle 10 latek ma wypasiony komputer i szybkie łącze wiec więcej ich na serwerach gra. Niestety kultura i znajomość zasad fair play w tym wieku najwyraźniej nie jest rzeczą pierwszoplanową. Stąd coraz więcej gówniarskich zachowań. Raczej lepiej pod tym względem nie będzie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 29 paź 2011, 18:21 
Offline

Dołączył(a): 28 paź 2011, 18:43
Posty: 5
Czy można porównywać Bad Company do BF3? Moim zdaniem nie... klimat BF3 zupełnie odbiega od BC... teraz jest jakoś tak bardziej cukierkowato :) ale to dobrze. Przynajmniej nie zaserwowali nam odgrzewanego obiadu.

Co mi się nie podoba w BF3? Grając na HC zerwałem 10 rip dzięki temu że gracze z mojego teamu traktowali mnie jak tarcze :-P ... cóż, dzieciństwo rządzi się swoimi prawami ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 29 paź 2011, 21:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2007, 01:42
Posty: 108
Lokalizacja: Fotel
Ale tu nikt nie porównuje BF3 do Bad Company 2 tylko do Battlefielda 2

_________________
www.tteam.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 30 paź 2011, 01:24 
Offline

Dołączył(a): 28 paź 2011, 18:43
Posty: 5
Zanim napiszesz "nikt" przeczytaj proszę z uwagą rozwinięcie tematu.

Pozdrawiam :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 30 paź 2011, 09:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 gru 2003, 18:07
Posty: 561
sidh77 napisał(a):
Ak-47 napisał(a):
Gra jest zrobiona przede wszystkim za przeproszeniem dla gówniarzy, wystarczy spojrzeć na zachowanie ludzi, więcej dziecinnych zachowań :) Prawdziwych graczy olano, teraz rządzi banda idiotów którzy z zazdrości ze ty dorwałeś samolot pakują przeciw pancerny w dupę.

To nie tak, myślę ze jak wyszedł bf2 to na komputer i internet mogli sobie pozwolic starsi gracze, często ludzie którzy maja prace lub z kieszonkowego uciułali na pc-ta, a teraz to byle 10 latek ma wypasiony komputer i szybkie łącze wiec więcej ich na serwerach gra. Niestety kultura i znajomość zasad fair play w tym wieku najwyraźniej nie jest rzeczą pierwszoplanową. Stąd coraz więcej gówniarskich zachowań. Raczej lepiej pod tym względem nie będzie.


Za przeproszeniem: kompletnie *********.

Nikt nie pamięta już co się działo np. na amerykańskim lotniskowcu na Wake Island 2007 w Battlefield 2? Full kultura pewnie mi powiecie?
No i jeszcze kryterium wieku. Jakby starsze osoby nie potrafiły regularnie zachowywać się jak totalne gimbusy...

_________________
In Soviet Russia, lolis fap to YOU! || Best thing about HD anime? HD boobs. Gives a better definition to the curves.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 30 paź 2011, 12:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
@TomekDeF
To nie tak ze w BF2 nie było chamstwa ale teraz mam wrażenie że jest tego jednak więcej. Ale najgorsze towarzystwo się z czasem wykruszy tak jak się wykruszyło w BF2 i BC (może przerzucą się na nowego COD-a). Czego sobie i Wam wszystkim z całego serca życzę.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 30 paź 2011, 13:04 
Offline

Dołączył(a): 16 sie 2007, 17:44
Posty: 63
bzdurna teza, w każdą grę grają dzieciaki, jedenaście lat temu miałem lat jedenaście i też ciąłęm w counter strike, nadużywałem emotek i cieszyłem się z team killi. W bf2 trylion razy dostawałem tk zanim zdążyłem się oderwać samolotem od pasa startowego.

Początkowe odczucia z obu gier miałem podobne, ogólnie zachwyt i banan na twarzy, jednak grafika, audio i poziom rozwałki w trójce dostarczają mocniejszych wrażeń.
Bardzo natomiast rozczarowuje mnie słabość pojazdów - w dwójce abrams przyjmował na klatę 4-5 ppanców i był praktycznie nie do ruszenia dla pojedyńczego gracza, natomiast w trójce wystarczą dwa rpgi i już właściwie można wyskakiwać z tanka. A że większość graczy na serwerze gra Inżynierem (zbyt uniwersalna klasa jak dla mnie), w połączeniu z wrażliwością pojazdów skutecznie uniemożliwia to zabawę tankistą. No i jeszcze tylko trzy sloty na unlocki w czołgu, trzeba wybierać między możliwością zooma a zasłoną dymną... dice, duży minus za to.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 2 lis 2011, 12:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
clashh napisał(a):
W bf2 trylion razy dostawałem tk zanim zdążyłem się oderwać samolotem od pasa startowego.


No to są trzy opcje:
- albo grałeś na debilnych serwerach
- albo latałeś na prawdę kiepsko, że ludzi trafiał szlag, że brałeś jet'a i nic nim nie robiłeś
- albo gruuuuuuuuuuuubo przesadzasz

Ja przez wszystkie moje lata gry w bf2, może z 50 razy byłem teamkillowany w jetcie. Sam nie raz teamkillowałem kiedy przez jakiegoś jełopa nasz team przegrywał (tak, wiem że to żadne usprawiedliwienie ale mam słabe nerwy.

Teraz faktycznie łatwo do jet'a się dostać.... póki co....

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 2 lis 2011, 12:50 
Offline

Dołączył(a): 13 lut 2011, 19:41
Posty: 12
Jakiś chaos zapanował widzę w tych porównaniach...
Kiedy wyszło BF2 to było coś oprócz niego z firmy ? A co było na rynku gier? A jak już wyszedł to dlaczego podbił rynek ? A kwestia ówczesnego poziomu grafiki i możliwości? ....i tak można wyliczać.
Syntetyczne porównanie bez kontekstu to bzdura. Eony czasu za nami.
Seria BF przeżywa klasyczny objaw "firmowego lekceważenia" z powodu wyrobienia marki i pewności sprzedaży, czyli klasyczne odcinanie kuponów.
Kiedy wypuszczali BF2 MUSIELI się postarać...bardziej, a teraz , cóż.A jest coś porównywalnego aby ?
Zatem to czy coś poprawią czy nie itd etc...zależy tylko od widzimisię, bo konkurencji praktycznie żadnej (przy pełnym porównaniu możliwości).

Dzieciaków gra więcej, ponieważ dostępność sprzętu wzrosła , co jest normalne - postęp.
Poza tym sama gra w swojej "ofercie" zachęca wszelkiego typu kokardkami, gwizdkami i lizakami.
I firma dobrze wie co robi, reaguje na zapotrzebowanie i już.
A że ogólnie takie podejście i rozwiązania de facto szkodzą rozgrywce.... 70-80% na pewno nie bezie narzekać i głowy sobie zawracać tego typu rozważeniami.Prawda? To są fakty.
Ja powiem szczerze nie liczyłem na to że gra zabłyśnie i przewyższy swojego poprzednika (BF2), mnie wystarczy że dorówna, tylko tyle.
Mniejsze oczekiwania wykreowałem na podstawie obserwacji serii produktów.
Czy będzie lepiej ? Czy będzie to, czy tamto ? A cholera wie, można przymykać oko i grać, albo nie grać.
Alternatywy brak.
No i zawsze można posarkać na stan rzeczy, co i ja uczyniłem....a co i tak psu na bodę się zda :D
Przy BF2 też ludzie sarkali, a firma z łaski pańskiej poprawiała lub nie (raczej nie).
Dzieciakom do szczęścia nic więcej nie potrzeba oprócz świecidełek, wielu zabitych, oraz efektów graficznych, naukowcem nie trzeba być aby wykoncypować sobie taki obraz i dostosować do niego produkt.
I jeszcze jedno : firma już przyzwyczaiła swoich graczy do baboków, bzdur , idiotyzmów, czyli ogólnie żenujących błędów, to raz, a dwa do sporego czasu oczekiwania na poprawki i wielkiej niewiadomej co do ich skuteczności.
Idealna sytuacja.
Przecież teraz to nawet na demo się nie silą jak było przy BF2, wystarczy rzucić gawiedzi jakieś tam bety i oczekiwać całowania po rąsiach, a jeszcze firma się oburza kiedy w trakcie wytykają ludzie baboki.
Czyli należy logicznie przyjąć że gra na wejściu jest "demem", a poprawki dopiero ją doszlifują do wersji końcowej.
A mogą tak zrobić , ponieważ już przyzwyczaili graczy do takiego stanu rzeczy.

To tyle z moich narzekań, idę pograć lub mogę nie grać. :D
Będzie co będzie z łaski pańskiej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 2 lis 2011, 13:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
Mnie zastanawia użyteczność gry do klanówek - i tu nie jest wesoło - kosmiczne wymagania odsiewa wielu dobrych graczy.

Unlocki na wszystko i tak dobrze ze się nie zaczyna od ECO ;), chociaż tutaj pewnie szybko się "wypracuje" które są "dozwolone"

Sterowanie samolotem - porażka spróbuj człowieku polatać na x52 , heli tak samo "plastikowy" jak bc2, pojazdy naziemne ok.

System składów - ja w tym dalej się połapać nie mogę, najlepszy jednak chyba ten z BF2

Commo rose - na siłę wciśnięte, blokada spotów mało czytelna.

Wg mnie na 99% po pół roku zostanie inf, bo tu akurat strzela się fajnie - zastanawia mnie czemu co drugi frag to head - rozlali hitboxy głowy na cały tłów - aż takiego aima to nie mam.

Natomiast gra na public jest fajna, nawet bardzo fajna sporo możliwości no i oczywiście ładna.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 2 lis 2011, 13:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Jest dobrze, a może być jeszcze lepiej. Mapy nie sa małe jak ktoś wyżej napisał. Tylko flagi sa w centrum mapki gęsto usytuowane. Jest start wszyscy jadą/biegną do centrum mapki gdzie w jednym miejscu stoi 4 flagi.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 2 lis 2011, 14:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2003, 04:02
Posty: 859
dramich_wwa napisał(a):
zastanawia mnie czemu co drugi frag to head - rozlali hitboxy głowy na cały tłów - aż takiego aima to nie mam.

Spray po całości - trafiasz tułów, nogi, ręce i głowę ale akurat trafienie w głowę zabiera najwiecej HP i zwykle dobija.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL