Teraz jest 28 mar 2024, 18:31

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 338 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 lis 2011, 12:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
Jeden błąd ortograficzny we wszystkich postach. Niebywałe.
Złamałem w tym miejscu regulamin ale nie przeczę. Jednak był to najprostszy sposób by opisać dokładnie sytuację, z resztą nie ma tam żadnych poufnych informacji itp.
Było już napisane, że każdy robi to na własną odpowiedzialność. Ja tam się dziwię Sokarowi, nie wierze by moderatorzy sprawdzali wszystkie "dodatki" do bf2 pod kątem nierazerowości, tak samo dowiedzenie się, że to patch a nie crack zajmuje 5min, nie licząc już tego że pisałem o tym w kilku postach a nawet cytowałem .nfo
Fajnie, że temat wraca i inni mogą spokojnie korzystać.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lis 2011, 14:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Adasi napisał(a):
tak samo dowiedzenie się, że to patch a nie crack zajmuje 5min

Złapanie bana trwa 0.001 sek.

Dam Ci link do pewnego pliku, włącz go zanim włączysz grę. Nie powiem czy to cheat, czy zwykły nic nie robiący plik, przekonasz się jak odpalisz, ryzykowałbyś? ;]

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lis 2011, 14:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
Sasquacz napisał(a):
Adasi napisał(a):
tak samo dowiedzenie się, że to patch a nie crack zajmuje 5min

Złapanie bana trwa 0.001 sek.

Lol? Ja pisałem o tym, że zadał sobie trud żeby sprawdzić w ogóle co to jest i czyje, a nie zadał sobie trudu przeczytania paru linijek .nfo lub komentarzy ludzi używających w tym mnie.

BTW: Informacja, że złapanie bana trwa tak krótko wyssana jest z palca vide rzekomy ban kokiego, który był ewidentnie błędem PB co zostało również później potwierdzone. Kurna dlaczego na tym forum jest tylu teoretyków :stupid:

Sasquacz napisał(a):
Dam Ci link do pewnego pliku, włącz go zanim włączysz grę. Nie powiem czy to cheat, czy zwykły nic nie robiący plik, przekonasz się jak odpalisz, ryzykowałbyś? ;]

Bzdury, podajesz zupełnie inny przypadek od tego o którym rozmawiamy




PS: Miałem jakiegoś laga i mi się zrobił double post. Usuńcie ten wyżej plz.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lis 2011, 20:02 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Patch może wydać EA/DICE, to co wydaje RAZOR jest nieautoryzowanym programem, którego funkcjonalność, w świetle możliwego bana, jest mocno dyskusyjna. Akurat grupę RAZOR trudno podejrzewać o dobre intencję w świetle faktu, że właśnie przez działalność tej grupy, EA/DICE poniosły dość pokaźne straty finansowe.

Przypomnij sobie sprawę "konfiguratora" do BC2 http://www.battlefield.pl/news-2971-Kon ... BC2_PB_Ban

Moim zdaniem nie powinniśmy tolerować jakichkolwiek rozwiązań, które mogą narazić userów na zbanowanie. Kiedyś EA/DICE nie banowała za klucze z innych stref, dziś to robi. Jesteś pewien że nie zechcą banować za omijanie ORIGIN. ??

Jeśli jesteś pewien to podaj konstruktywny i pewny dowód że tak nie będą czynić. Pamiętaj że klient któremu zbanują klucz, najczęściej kupuje nową grę co tylko podkręca im sprzedaż.

PS
Warn Ci się należy choćby za przytaczanie bez mojej zgody, prywatnej korespondencji.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lis 2011, 20:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
Sokar44 napisał(a):
Patch może wydać EA/DICE, to co wydaje RAZOR jest nieautoryzowanym programem, którego funkcjonalność, w świetle możliwego bana, jest mocno dyskusyjna. Akurat grupę RAZOR trudno podejrzewać o dobre intencję w świetle faktu, że właśnie przez działalność tej grupy, EA/DICE poniosły dość pokaźne straty finansowe.


Do powyższego ustosunkowałem się wyżej.

Sokar44 napisał(a):
Przypomnij sobie sprawę "konfiguratora" do BC2 http://www.battlefield.pl/news-2971-Kon ... BC2_PB_Ban


Nie jestem zaznajomiony ze sprawą a tym bardziej z grą. Co tam się działo również nie potrafię porównać do obecnej sytuacji czy też sytuacji z BF2. BC2 dla mnie było i jest żartem z graczy. Na szczęście miałem kopię za darmo z jakiegoś tam turnieju inaczej pluł bym sobie w brodę, że taki szajs kupiłem.

Sokar44 napisał(a):
Moim zdaniem nie powinniśmy tolerować jakichkolwiek rozwiązań, które mogą narazić userów na zbanowanie. Kiedyś EA/DICE nie banowała za klucze z innych stref, dziś to robi. Jesteś pewien że nie zechcą banować za omijanie ORIGIN. ??


A moim zdaniem powinniśmy traktować wszystko po ludzku, a nie na siłę szukać paragrafu.

Sokar44 napisał(a):
Jeśli jesteś pewien to podaj konstruktywny i pewny dowód że tak nie będą czynić. Pamiętaj że klient któremu zbanują klucz, najczęściej kupuje nową grę co tylko podkręca im sprzedaż.


Może i czynić będą, ale nie czynią. Gdybanie....


Sokar44 napisał(a):
Warn Ci się należy choćby za przytaczanie bez mojej zgody, prywatnej korespondencji.


A wal Pan, jak Ci od tego ego urośnie, nie mam siły już się przekomarzać i udowadniać oczywistych oczywistości.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lis 2011, 00:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Adasi napisał(a):
Informacja, że złapanie bana trwa tak krótko wyssana jest z palca

Żądanie wysłane z Twojego łącza do serwerów PB -> Przesłanie żądania z serwerów PB do serwerów EA -> Odesłanie żądania do serwerów PB -> Dokonanie odpowiednich wpisów w bazie (właściwa część "łapania bana"[na serwerze http, postawionym na moim kompie dodanie wpisu do MySQL trwa 0.00001s, kompa mam starego])-> Przy każdej próbie wejścia jesteś sprawdzany czy Twojego cd-keya nie ma w owej bazie -> Po jakimś czasie wszystko pojawia się na różnych stronach o banach.

Informacja wyssana z palca, racja, nie wiem dokładnie ile trwa "złapanie bana", ale sądzę że nawet poniżej podanego przeze mnie wyniku.

Najdłużej z tego wszystkiego trwa przesyłanie, najdłużej z przesyłania to droga od Ciebie do tychże serwerów. Więc 90% szybkości tego załapania i pojawienia się informacji o tym zależy od Ciebie.

Adasi napisał(a):
Sokar44 napisał(a):
Patch może wydać EA/DICE, to co wydaje RAZOR jest nieautoryzowanym programem, którego funkcjonalność, w świetle możliwego bana, jest mocno dyskusyjna. Akurat grupę RAZOR trudno podejrzewać o dobre intencję w świetle faktu, że właśnie przez działalność tej grupy, EA/DICE poniosły dość pokaźne straty finansowe.


Do powyższego ustosunkowałem się wyżej.

Osoba która została skazana przez sąd jest osobą karaną cały czas, jest dziś, będzie jutro, będzie zawsze. Oni łamią prawo, skąd wiesz czy w kodzie tego "patcha" nie został zawarty złośliwy kod? Nie chodzi o wirusy tylko o coś przez co możemy wyłapać bana...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lis 2011, 11:50 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Adasi napisał(a):
Może i czynić będą, ale nie czynią. Gdybanie....


Tiaa ... czynią już czystki, za chwile zbiorą się za klucze itp. Na razie zbierają dane :)

http://g4g.pl/pl/ea-banuje-oszustow-bf3
http://twitter.com/#!/Battlefield/statu ... 0772710400

Dla mnie koniec dyskusji .

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lis 2011, 00:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
Byłem ciekaw czemu nikt mi nie odpisuje, a tu widze mój post został skasowany :stupid: :lol: :lol: :lol:

Nie chce mi się już pisać znów tego samego i udowadniać, że nie jestem wielbłądem. Powyższe linki nie mają związku z tematem (no chyba że się uprzemy to i na www.pies.pl znajdziemy związek)

Sokar & Sasquacz - ja powiem tyle: mniej teorii a więcej praktyki. Większość z tego co piszecie to czyste domysły, które mają może 30% pokrycia z prawdą (wiem, że zaraz na mnie gromy za to polecą - prawda niestety boli). Chcecie mi dać ostrzeżenie, a nawet kilka dla poprawienia swojego ego - proszę bardzo.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lis 2011, 13:07 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2005, 17:14
Posty: 1116
Lokalizacja: Poznań
Adasi, jest takie powiedzenie - dmuchać na zimne, jeżeli dochodzi do takich sytuacji jak to : http://g4g.pl/pl/ea-walczy-z-forumowymi-trollami-na-pewno
to czy jesteś w stanie zagwarantować w 100% że nie będzie tak z omijaniem Origina, bo jak by mi za to zbanowali konto to bym prosił o kasę na nowe gry które tam były i kogo ?? ano tego co twierdził ze program jest w 100% legalny i nic się nie stanie.
Weźmiesz odpowiedzialność finansową za produkt kogoś obcego ???

_________________
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lis 2011, 15:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
Ale to jest zupełnie co innego. Gdyby ktoś do mnie napisał: "Adasi wiesz co, na razie jest to bezpieczne, nie wiadomo co będzie później, bądź łaskaw to usunąć, bo ktoś jeszcze będzie miał pretensje" itp, ale nie, od razu wmawia mi się propagowanie piractwa (0 związku ze sprawą), dostaje ostrzeżenie za coś czego nie ma w regulaminie, wyzywa się mnie od hołoty (tutaj oczywiście 0 reakcji zainteresowanego admina). Do tego pojawiają się specjaliści w sprawach o których nie mają zielonego pojęcia i opierają się na domysłach lub bredniach innych osób na tym czy innych forach.

Nie będę niczego nikomu gwarantował. Poza tym było napisane, że każdy ściąga i używa na własną odpowiedzialność (ja używam do teraz i żyje). Nie będę nikomu za nic płacił, każdy używa swojej gry tak jak chce. Nikogo do niczego nie zmuszałem, jedynie dawałem opcje.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lis 2011, 16:45 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2005, 17:14
Posty: 1116
Lokalizacja: Poznań
Adasi, jaka byłą reakcja moderatora nie wiem, czy adekwatna , nie wiem. BF.pl z założenia na informować i promować tylko i wyłącznie legalne rozwiązania i programy. Jeżeli istnieje podejrzenie, iż dany program, plik może być odczytany jako nielegalny, a my jako redakcja nie zareagujemy to stracimy wiarygodność.
Podobnie było kiedyś z crakiem do BF42 czy BF2 - no-cd czy jakoś tak.

Jak zaczniemy puszczać programy, pliki z pogranicza legalności ( zdaniem EA), to za chwilę będziemy mieli dział o bugach i ich wykorzystywaniu, ktoś powie że jak user o tak długim stażu na forum i w grze może pisać o tym, to czemu ja nie mogę o chowaniu się w ścianę czy karton żeby mnie nie było widać.
Może przesadzam, ale zawsze wolę dmuchać na zimne.

Podsumowując, reakcja moderatora powinna byc taka jak pisałeś :" Adasi wiesz co, na razie jest to bezpieczne, nie wiadomo co będzie później, bądź łaskaw to usunąć, bo ktoś jeszcze będzie miał pretensje" czo coś w tym stylu + kasacja tematu i po problemie. Mniej konfliktów więcej spokoju.

_________________
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 gru 2011, 09:34 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Witam,
nie mam pojecia o co chodzi. Nie istnieje zlinkowany temat. Prosze o wyjasnienie z mozliwoscia wgladu do tematu.

Piospi napisał(a):
Oto ostrzeżenie wystawione przez moderatora lub administratora forum:
Cytuj:
To ostrzeżenie dotyczy następującego postu: viewtopic.php?f=133&p=571521#p571521.

trolling, uspokój się...albo zacznij korzystać z funkcji raport


pozdro
yoss

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 gru 2011, 15:44 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
viewtopic.php?f=133&t=40124&start=45

W tym temacie "odszczeknąłeś" innemu użytkownikowi, Twój post był zupełnie pozbawiony sensu i został usunięty.
Na przyszłość korzystaj z funkcji "Raportuj", a nie bawisz się w strażnika teksasu...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2011, 22:53 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
@ up:
tym razem juz przesadziles, dales mi warna za zdanie mniej wiecej:

AMTRACA MOZNA ZESPAWAC i w ten sposob ulatwic sobie zaliczenie zadania na unlock QBZ-95...
z laski swojej wytlumacz swoja decyzje..., tylko logicznie, bardzo prosze - bo ja go reklamuje jako wyssanego z malego palca u nogi

Tu maly cytacik:
[Yossarian] napisał(a):
Piopsi napisał(a):
Prawda, ale proszę o konkretne wypowiedzi od tej pory.


wytlumacz mi jedna sprawe: jak informacja o rozkreceniu amtraca jest oceniana przez ciebie modzie na warna, moze to nie jest konkret?

jeszcze raz:
SPAWAMY PUSTEGO AMTRACA (jako rusek) i mamy zaliczenie zniszczenia pojazdu, potrzebnego do unlocka QBZ-95

zastanow sie nad swoim decyzjami...


tak wyglad moj wpis obecnie - moze rowniez walniesz mi warna?
zdaje sie, ze to ty grasz straznika i raczej nie teksasu...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 gru 2011, 00:45 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
Dostałeś warna za innego posta, który nie miał nic związanego z tematem. Jeśli uważasz, że temat jest niepotrzebny i trzeba go zamknąć to masz taką bardzo fajną opcję "raportuj".

Naprawdę przestań się bawić w forumowego Straznika Teksasu, bo od tego jest raportowanie i grupa moderatorów. Tak jak ktoś słusznie napisał, jesteś tutaj bardzo krótko, masz masę postów, ale za to mających średnią wartość.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 338 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL