Teraz jest 28 mar 2024, 19:13

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 lis 2011, 19:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2010, 02:54
Posty: 48
flubin666 napisał(a):
Zawsze byłem fanem Handgun-ów o dużej sile ;D

Może ktoś mi powiedzieć, od którego lvl-a dostępne jest 44Magnum?

A może gdzieś jest dostępny obrazek, na którym rozrysowane są wszystkie elementy, które odblokowujemy wbijając lvl?


Wszystko masz opisane w swoim battlelog'u ( strona internetowa po odpalenii origin'a ). Klikasz np. na all upcoming unlocks koło obrazka Twojej postaci.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lis 2011, 19:55 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2011, 14:15
Posty: 13
A czy "ciężka lufa" to jest to samo co "przedłużenie lufy" i czy dzięki temu zwiększa się nam zasięg broni ??? Kurcze teraz zaczynam żałować że od wojska się wymigałem ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lis 2011, 20:49 
Offline

Dołączył(a): 16 wrz 2007, 14:01
Posty: 153
Lokalizacja: Exeter
Wojska akurat nie zaluj mnie tam zamiatania tylko nauczyli a bardziej jak jego unikac :wink:
Heavy barrel poprawia celnosc ale powoduje ze lufa sie bardziej unosi

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lis 2011, 20:50 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lis 2010, 11:26
Posty: 93
wojtazo napisał(a):
A czy "ciężka lufa" to jest to samo co "przedłużenie lufy" i czy dzięki temu zwiększa się nam zasięg broni ??? Kurcze teraz zaczynam żałować że od wojska się wymigałem ;-)


w karabinach snajperskich stosuje sie masywniejsze lufy, nie odksztalca sie podczas strzelania, strzal jest bardziej dokladny

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lis 2011, 20:55 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2011, 14:15
Posty: 13
Ach czyli ciężka lufa jest dedykowana raczej do snajperki, do karabinku G36C raczej zbędny.... to szkoda ze nie można przedłużyć sobie lufy i zwiększyć sobie zasięgu broni:(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lis 2011, 21:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
wojtazo napisał(a):
Ach czyli ciężka lufa jest dedykowana raczej do snajperki, do karabinku G36C raczej zbędny.... to szkoda ze nie można przedłużyć sobie lufy i zwiększyć sobie zasięgu broni:(

Jak najbardziej możesz ja montować na G36C. Powiekszysz zasieg. Oczywiście kosztem podskakujacej lufy wiec musisz strzelać krótkimi seriami lub ogniem pojedynczym.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lis 2011, 21:21 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lis 2010, 11:26
Posty: 93
wojtazo napisał(a):
Ach czyli ciężka lufa jest dedykowana raczej do snajperki, do karabinku G36C raczej zbędny.... to szkoda ze nie można przedłużyć sobie lufy i zwiększyć sobie zasięgu broni:(



pisalem jak jest w realu, w grze nie ma ciezkiej lufy do snajperki :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lis 2011, 21:28 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2011, 14:15
Posty: 13
To super :) Jeśli tak zaraz sobie zamontuje i zobaczę jak się strzela z przedłużoną lufą i jak bardzo wpłynie na wyjątkowo dobrą celność G36C :) Mam nadzieje że będę zadowolony bo inaczej będę używał SCAR-H z tłumikiem :) Dzięki i pozdro!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lis 2011, 11:14 
Offline

Dołączył(a): 16 wrz 2007, 14:01
Posty: 153
Lokalizacja: Exeter
Thaiz0r napisał(a):
w karabinach snajperskich stosuje sie masywniejsze lufy, nie odksztalca sie podczas strzelania, strzal jest bardziej dokladny

a od czego ma sie odksztalcac ? odksztalcic sie moze raczej od ciepla a to juz czesciej sie zdarza w karabinach maszynowych
dluzsza lufa a co za tym idzie masywniejsza poprawia celnosc bo pocisk jest po prostu dluzej w lufie

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lis 2011, 15:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2011, 16:52
Posty: 20
ostatnimi czasy wzrasta u mnie irytacja poprzez fakt, że ciężko mi się wpasować w jakąś broń. w gruncie rzeczy zależy to od sytuacji na serwie - jak gra przeciwnik.
ale z karabinami pokroju scar/m4 ciężko mi coś ugrać na średni/większy dystans - cholerstwo ucieka mi przy nawet krótszych seriach a zdjęcie kogoś to ruletka, przez co dochodzi do sprzedania swojej pozycji.

Wiem, że wymaga to praktyki ale jest jakaś w miarę pewna konfiguracja pod karabin dająca komfort jego użytkowania? (bipod/rączka/...)?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lis 2011, 15:34 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2011, 13:39
Posty: 209
Odstaw celowniki np: x4 ...

_________________
Obrazek
Zapraszamy do Plutonu forum battlefield.pl !!! <- click


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lis 2011, 15:42 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lis 2010, 11:26
Posty: 93
rompersstompers-pol napisał(a):
Thaiz0r napisał(a):
w karabinach snajperskich stosuje sie masywniejsze lufy, nie odksztalca sie podczas strzelania, strzal jest bardziej dokladny

a od czego ma sie odksztalcac ? odksztalcic sie moze raczej od ciepla a to juz czesciej sie zdarza w karabinach maszynowych
dluzsza lufa a co za tym idzie masywniejsza poprawia celnosc bo pocisk jest po prostu dluzej w lufie



Cytuj:
Zastosowanie luf o dużej masie ze względu na ich wysoką częstotliwość rezonansową i wolniejsze nagrzewanie się przy intensywnym strzelaniu. Przykładem jest powtarzalny karabin wyborowy M24

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lis 2011, 15:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2009, 18:43
Posty: 110
Lokalizacja: Bielsko Biała
Mazza napisał(a):
Wiem, że wymaga to praktyki ale jest jakaś w miarę pewna konfiguracja pod karabin dająca komfort jego użytkowania? (bipod/rączka/...)?

Ciężka lufa (heavy barrel) - zwiększa celność ale trzeba strzelać seriami najwyżej po pięć kulek bo bardziej lata
Rączka (grip) - eliminuje poziomy, czyli najbardziej uciążliwy recoil
Co do celowników to oczywiście najprościej gra się z termowizją (najłatwiej wypatrzyć wrogów), troszkę drży ale nie trzeba stabilizować, chyba że na dużą odległość. Dobre są też holograficzne, bo są bardzo stabilne przy strzelaniu i w przeciwieństwie do kolimatorów troszkę przybliżają. Z mocniejszych polecam rosyjski PKA-3,4x, przybliża do oka szybciej od acoga i jest bardzo przejżysty w innych wkurzają mnie zasłaniające elementy obudowy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lis 2011, 17:55 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2011, 14:15
Posty: 13
Mazza: dokładnie mam to samo :) aczkolwiek G36C z raczka, ciężką lufą i kolimatorem ostatecznie spełniła moje oczekiwania w 90 procentach - uważam ze to dla technika najbardziej profesjonalny karabin. W G36C ma ta zalete ze z natury jest niebywałe celny i ma b.mały odrzutu więc ciężką lufa zabardzo tych wlasciwosci nie psuje.
Jednak jeśli chodzi o mój styl gry czyli obrona strategicznych miejsc i konieczności pewnego wykonczenia pszeciwnika nawet z dalszych odległości spróbuje teraz pograć wsparciem po to aby przetestować M240B dlatego ze podobno jest.szybko strzelna ma duży damage oraz zasięg oraz jest stabilna podczas celowania - więc muszę ja sprawdzic i sam się przekonać czy będzie mi sie nim grało lepiej od G36C. Dam znać za kilka dni czym lepiej będzie mi sie gralo :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lis 2011, 13:03 
Offline

Dołączył(a): 16 wrz 2007, 14:01
Posty: 153
Lokalizacja: Exeter
Polecam tez sprobowac aek 971 z gripem i heavy barrel bez zadnego celownika - wymiata :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL