Teraz jest 6 paź 2024, 18:27

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 lis 2011, 20:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2003, 00:36
Posty: 202
Lokalizacja: Warszawa
Ten patch to jakiś dowcip czy co? Latarka nie zmieniona, IRNV również, dalej mamy przenośne działko apc w postaci spas. Śmiech na sali puste krzesła ten patch.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2011, 20:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2011, 21:58
Posty: 165
Lokalizacja: Chełm
Powiem tak DICE się nie popisało jest jeszcze gorzej niż przed patchem cały czas errory ( program battlefield 3 przestał działać, czarne ekrany itp.)
latarka daje po oczach że masakra, coraz więcej ludzi jej używa i to wnerwia. Zbugowany nóż na full zachodzę gościa od tyłu wybieram nóż i wciskam LPM i nic. Totalna masakra. Mam nadzieję, że wyjdzie O WIELE lepszy patch który poprawi te błędy...

_________________
http://bf3stats.com/stats_pc/SzYmCiO_1980


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2011, 20:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sie 2005, 14:24
Posty: 73
Zainstalowalem... chce właczyć i standardowy komunikat - Aplkacja została zamknięta. Oprócz tego podczas instalacji Antyvir wywala że chce bf3.exe do kwarantanny!


Piospi: Jeszcze raz zobaczę jakieś przekleństwa nawet te nieudolnie ocenzurowane, to polecą ostrzeżenia. Temat ma zawierać posty bogate w opinie, a nie jakieś bezsensowne płacze z przekleństwami.


Ostatnio edytowano 22 lis 2011, 21:16 przez Basic_M, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2011, 21:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
Ludzie czytajcie poprzednie posty. Czarne ekrany występują jeśli masz rosyjską wersje gry. Rozwiązanie podane jest kilka stron wcześniej

Dodanie folderu z grą bądź pliku bf3.exe do wyjątków w antywirusie rozwiązuje problem "Aplikacja została zamknięta"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2011, 21:27 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2011, 00:49
Posty: 150
Lailonn napisał(a):
Gra się 32vs32 i 32graczy można równo podzielić właśnie przez 4. Mając składy 5,6 osobowe tak się NIE DA a wyraźnie widać, że w tej części gry położono nacisk na granie w zespole jak nigdy dotąd. Chociażby fakt, że pewne perki są właśnie drużynowe! "A co jak mam 5 kolegów" a co jak masz 6 albo 7 albo 18? No litości...

Ale co mnie to obchodzi co się da a co nie? Poza tym chyba mało grasz, co mnie obchodzi, że 8*4 = 32 jak goście walą prywatne teamy i nie ma gdzie wbić... Więc imo albo więcej składów albo więcej osób w składach.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2011, 21:28 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2011, 00:49
Posty: 150
JabbaH napisał(a):
Ten patch to jakiś dowcip czy co? Latarka nie zmieniona, IRNV również, dalej mamy przenośne działko apc w postaci spas. Śmiech na sali puste krzesła ten patch.

ile razy można pisać, że latarka, irnv, światło ogólnie będzie w innym patchu? ...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2011, 21:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Patchu do patcha który spieprzył grę po patchu który miał ją naprawić?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2011, 21:37 
Offline

Dołączył(a): 23 sty 2011, 00:08
Posty: 39
U mnie dziwnie zachowuje się BF3 , bo nie chce pobrać patcha.Uruchamia się ładnie battlelog ,daje update i po chwili wyskakuje okno orgin i chce żebym kupił grę za 119zl.Nic się nie zasysa i amba.A bez patcha nie pogram.Mam wersje PL kupioną z Gram.pl.Wie ktoś o co tu biega


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2011, 21:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2006, 11:50
Posty: 1277
Lokalizacja: Camp Gibraltar :)
nie rozumiem waszych biadoleń "ale duży czat" "pieprzone latarki",
czat nie zajmuje jak mówicie, pol ekranu a może 1/8 w dodatku jest półprzezroczysty wiec wtf? a latarki lasery i inne "oslepiacze"? wreszcie jakaś nowość. sam nie używam, i mi nie przeszkadzają , bynajmniej widzisz skąd do ciebie *** ;]
Osłabione aa, no to już jest duże utrudnienie dla piechoty w walce z heli, ale jak ktoś tu pisał, nie dolatują do jetów... jety zostawcie jetom :)

Piospi, indywidualne potrzeby indywidualne działania, w końcu ktoś zrobi coś w stylu clanmoda... chyba, w każdym razie przeciętnym graczom to nie potrzebne. Dobra wracam do ***

Pozdro


Ostatnio edytowano 22 lis 2011, 23:40 przez szymon08, łącznie edytowano 1 raz
Wulgaryzmy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2011, 22:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Zalezy w jakiej rozdzielczosci sie gra. Jak w niższych, to czat zasłania nawet celownik więc?

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2011, 22:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 16:49
Posty: 245
Lokalizacja: Bar "100 Radów"
Satyr ma rację.Czat gdy się rozciąga "włazi" na prawe oko.Co do czarnego ekranu,wydaję mi się Dedoha że występuję nie tylko w wersji RU.
Patch był potrzebny ale wydawałoby się najistotniejsze rzeczy pozostały niezmienione a to dziwne bo właśnie, te które opisujecie wyżej były wymieniane najczęściej przez światowe środowisko BF.Powstaje pytanie czy ktoś tam w ogóle czyta te fora? :wink:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2011, 22:59 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2011, 18:17
Posty: 404
Jak dla mnie gra jest i tak zajebista, oby tak dalej ;]
Latarka mi nie przeszkadza, zmienili grafikę flasha na ładniejszy ;d


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2011, 23:06 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2011, 01:44
Posty: 112
No tak, gra jest zajebista.. a gdzie obiecana poprawiona latarka ? gdzie poprawiony czat ? GDZIE nazwy punktów kontrolnych nad mapą z lewej strony ? O to mi najbardziej chodziło.. Zart jakis ?!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2011, 23:18 
Offline

Dołączył(a): 29 paź 2011, 10:49
Posty: 43
Rudzik82 napisał(a):
No tak, gra jest zajebista.. a gdzie obiecana poprawiona latarka ? gdzie poprawiony czat ? GDZIE nazwy punktów kontrolnych nad mapą z lewej strony ? O to mi najbardziej chodziło.. Zart jakis ?!


To idź im pomóż

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2011, 23:54 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2010, 22:29
Posty: 16
giermen napisał(a):
nie rozumiem waszych biadoleń "ale duży czat" "pieprzone latarki",
czat nie zajmuje jak mówicie, pol ekranu a może 1/8 w dodatku jest półprzezroczysty wiec wtf? a latarki lasery i inne "oslepiacze"? wreszcie jakaś nowość. sam nie używam, i mi nie przeszkadzają , bynajmniej widzisz skąd do ciebie *** ;]
Osłabione aa, no to już jest duże utrudnienie dla piechoty w walce z heli, ale jak ktoś tu pisał, nie dolatują do jetów... jety zostawcie jetom :)

Piospi, indywidualne potrzeby indywidualne działania, w końcu ktoś zrobi coś w stylu clanmoda... chyba, w każdym razie przeciętnym graczom to nie potrzebne. Dobra wracam do ***

Pozdro


bynajmniej =/= przynajmniej

Patch jest po prostu cudowny. Znerfienie aa, a do tego.. A z reszta, szkoda gadac.

Od poczatku ob przy graniu w BF-a gra mi zaciela kompa jeden raz (w sensie kompletnego freeza, tylko res pomaga), po dzisiejszym patchu, w ciagu kilku godzin 3 razy zawiesilo kompa. Gratki Dice!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL