Teraz jest 29 wrz 2024, 11:32

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 lis 2011, 00:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 mar 2010, 12:10
Posty: 111
System rang jest OK czyli każda pokraka może mieć swojego ptaka ( colonela znaczy :wink: )
Rację ma Andy – pogodzono interesy graczy niedzielnych i tych bardziej poważnych. To nie produkt Indie, robiony na kolanie za 1 ojro by nastawiać się jedynie na fanboyów i ligowców. Czy to się podoba czy nie faktem jest że gros kasy na nasze wspólne granie wykładają właśnie casuale, a postęp kosztuje.
Przecież nikt chyba nie wierzy w finansowanie projektu jedynie z środków własnych pracowników DICE.

Brak tp i „ogarnięcia” na serwerach – znowu się powtórzę – dwa miesiące BF3 na rynku i chcielibyście aby wszyscy wiedzieli wszystko ? Nowym „narzekaczom” którzy dopiero zaczynają karierę w BF nie ma się co dziwić, reszta znowu :shock: mnie zaskakuje. Wystarczy poszukać na tym forum postów z początków BF2 i BC2 te same śpiewki i problemy. Wady i zalety grania na serwerze publicznym są powiązane i albo wchodzimy, albo gramy tylko w gronie znajomych czy na zalockowanym i po kłopocie.
Niedołączanie do sq może mieć różne przyczyny - sam czasem wolę biegać solo niż wciskać się na siłe do ekip stosujących metodę "na winie". Można też spróbować samemu organizacji ekipy via chat.
Ilu z narzekających tego próbowało :twisted: ?


Ostatnio edytowano 30 lis 2011, 08:36 przez Głos z krzaka, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lis 2011, 01:17 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
A co takiego dobrego jest w tym systemie rang dla kogos kto gra w niedzielne popoludnia? Ze co chwile ginie, bo nie ma unlockow z wyzszych lvl? Ze bedzie sie czul lepiej po oddania fraga komus z 'bocianem'? Niedzielni, maja wciaz spm ponizej 100, a skilla 'na minusie' i to nawet po -500... Gra karze niedzielnych graczy i wymaga od nich wiecej nizeli sobie wyobrazali...

Staram sie dobic do squadu na serwie. Jesli nie mozna, otwieram wlasny i poprzez czat nawoluje do wlazanie. Nawoluje tez do 'ogolnego wlazenia do squadow'. To jedna z moich zasad...

Co do osob kupujacych gre: sa to w wiekszosci obcykani z seria (co najmniej bc2) gracze. Wystarczy przypomniec sobie pre-ordera (jego ilosc zamowien - liczona w mln sztuk).

Poza tym, ja stwierdzam fakty i nie narzekam, a wyrazam swoja opinie.

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lis 2011, 09:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 mar 2010, 12:10
Posty: 111
A oj tam - czy obcykani? Popatrz na ilość aktywnych grających w okresach zaraz przed kolejnymi obniżkami cen na BC2. Platforma PC wtedy miała troszkę ponad milion aktywnych graczy na całym świecie więc łatwo można założyć że wszystko ponad to jest nowym „mięskiem”. Przecież gdzieś ten tłumek newbiesów obecnie grać musi. Na preordery też nie ma się co powoływać, ogromna kampania w growych mediach(„..ma Zenek, ma Franek, mam i Ja..”) ,dodatki i Karkand w pakiecie ogromnie nakręciły sprzedaż.
Twardy Bf-owy elektorat na starcie kolejnych części to nie więcej niż 15-20%.

Wiem że chyba pisałem wcześniej o trudniejszym starcie ale

Jurand napisał(a):
sir_Paq napisał(a):
Pomijajac cale to marudzenie powyzej, w porownaniu do BC2 strasznie szybko sie tu awansuje - SPM jest duzo wyzszy a na colonela wystarczy 1 600 000XP, w BC2 majac tyle punktow mialo sie lev.33 a do 50. potrzeba bylo 5 400 000 XP, zajelo mi strasznie dlugo dojscie do generala z nie takim zlym SPM powyzej 250XP/min, w BF3 wcale duzo nie gram, SPM 290/min co w tej grze jest wynikiem slabym, mam rank 32. ale punktowo to juz polmetek...


A ja gram w bf2 od 2oo9 roku i nadal (wg bfstats) brakuje mi roku gry do jednej gwiazdki, resztę sam sobie dopowiedz.
W 2ce trzeba było wykonać konkretne cele aby otrzymać awans. Odznaki, baretki, gdzie ich zdobycie również bywało trudne. Teraz liczą się tylko punkty ---> upraszczanie...


Prosta kalkulacja, zresztą gdy uda się świeżakom wkręcić do wymaxowanego sq z full perkami też sobie nieźle spm podciągną. Są też inne sposoby można np. zacząć od rabowania wysokolevelowych trupków by trochę wyrównać braki sprzętowe – dobrze że engine nie pozwala na ściąganie munduru. :lol:

Yoss opinia rzecz prywatna, a fakty masz na tym forum w kolejnych działach od bf 1942. Twój edukacyjny wkład w społeczność BF doceniam, ale miej świadomość że tych którzy łykną „bakcyla” choćbyś nie wiem jak się starał, zawsze będzie za mało.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lis 2011, 10:24 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Hmmmmmmmmmmmmmmm, jestem trochu liderem tej grupy forumowiczow: http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl ... 307274864/
mamy tu ludzi ktorzy maja po kilka battlefieldow, a mamy i takich ktorzy maja BC2 i BF3 (Herosow i P4F nie wliczam). I z tego co widze, naprawde lykneli bakcyla. Jest duza rotacja - ale mimo wszystko chlopaki graja (czy to w grupie czy to poza nia). I uwazam, ze duzo dala grupie 'zla kompania dwa', jako podstawa do zgrania sie - imo, byla bardziej TP nizeli bf3, ponoc nastawiony na TP :roll:
I w kazdym razie: w grupie starmy sie oswiecac 'swierzaki' i trzymac kulture i fason - bo to chyba wazniejsze niz znajomosc obslugi menu gry lub LPM (lewy przycisk myszki)...

Reasumujac: 'swierzaki' gubia sie w tej malo 'ergonomicznej' dla nich grze. Dlaczego: bo jest za trudna i zrypana... Wiem to na podstawie gry z narybkiem. Ba!, sam czesto pytam 'o co biega' (ocb) z jakims wynalazkiem rodem z Star Wars...
I duzo wody uplynie nim casule dojda do 'bocianow'. A jesli zgodnie z zapowiedziami, wydadza kolejnego bf'a w przyszlym roku, to niedzielni gracze i tak nie dojda w wiekszosci do 'palkownikow'... Szybciej sie zniecheca i pojedza w NFS.

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 gru 2011, 01:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2010, 19:09
Posty: 17
Pewnie wielu na mnie naskoczy, ale mam to gdzieś. W czasie mojej gry zaobserwowałem i doszedłem do wniosku, że w niektórych przypadkach te stopnie nie maja znaczenia i odniesienia do poziomu gry graczy je posiadających, bo czy ktoś ma orzełka, liścia albo jakąś krokiewkę lub coś innego to nie poczeka na ciebie w bazie, tylko wsiądzie do jakiegoś pojazdu i odjedzie, odleci albo odpłynie gdzie widać że ktoś tam zmierza w jego kierunku i z chęcią się zabierze. Bywają przypadki że ktoś z drożyny cię przejedzie albo zastrzeli(czasem może się to zdarzyć przypadkiem ale i czasem bywa nagminne), albo wypchną cie pod ogień wroga. Nie mówię o wszystkich że tak jest ale czasami widać jak kto gra i czasami lepiej się gra z kimś kto ma niższy stopień niż z tym co ma wyższy(zresztą to stwierdzenie już gdzieś tu padło w tym temacie). Nie wiem jak toczy się gra w grupie bo do żadnej nie należę, ale z chęcią bym się do jakiejś załapał tylko sensownej a nie takiej co siedzi po 24h/d i oczekuję tego samego od mnie bo ja mam pracę, dziecko, rodzinę i nie jestem w stanie poświęcić tyle na grę. Ale co przez to mam też być gorszy bo mam dopiero 27 stopień, ja gram dla przyjemności i tak często jak tylko mogę i staram się grać pod drużynę w której jestem i raz idzie to lepiej raz gorzej, oczywiście fajnie jest awansować itd ale bodźmy też rozsądni, to że postawiłem sobie np za cel grać każdą specjalnością po kolei i ją rozwijać a nie każdą po trochu to też jest złe??? Mam nadzieję że naprawdę szybko w tych naszych rozgrywkach zapanuje spokój i zostaną tylko gracze którzy są fanami tej serii, bez względu na to czy są to części bywalcy czy rzadcy bywalcy na serwerach, bo ważne żeby nam się miło grało a nie żebyśmy sobie skakali do gardeł bo ty masz taki a ja taki stopień.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 gru 2011, 16:37 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lis 2010, 11:26
Posty: 93
dziwisz sie ? ja nigdy nie biore autostopowiczów

wziąlem takiego do czolgu, zaczal sie ostrzal wyszedlem naprawiac, po czym gosc usiadl na miejsce kierowcy i odjechał
od tamtej pory perfidnie czekam az ktos dobiegnie do mnie a ja mu odjezdzam z kilku metrow hehe, robie rundke wokolo klijenta i spadam na swoją kampe :)

Thaiz0r

Chyba się z Tobą pożegnamy na tym forum.
Notoryczne łamanie Regulaminu
Rozdział III punkt 7
Rozdział I punkt 5f


Masz dwa warny, tak koniecznie chcesz mieć trzeciego ??

Sokar44

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 gru 2011, 17:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2010, 19:09
Posty: 17
No jest to nie w porządku ja czegoś takiego nie preferuję, jak ktoś wyskoczy naprawić czołg a jestem na miejscu strzelca to kręcę się jak na karuzeli :omg: i staram się go osłaniać nie podpierdzielam czołgu choć wolę być kierowcą bo niektórzy to na p...ę jeżdżą a do samolotów to w ogóle nie wsiadam bo ich nie opanowałem częściej do śmigłowców chociaż wolę miejsce strzelca bo jak czegoś nie jestem w stanie zrobić to się za to nie łapię by Ci co potrafią mogli to zrobić. Czasami to się nawet poświęcę i wyskoczę jak głupi by reszta drużyny mogła kogoś dopaść albo zamiast latać z karabinem to reanimuję lub rzucam apteczki wkurza mnie jak lata kilku szturmowców i żaden nie użyje defibrylatora jak grać to starać się to robić zespołowo a nie patrzeć na swoje punkty tylko i udawać rambo.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 gru 2011, 19:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 gru 2009, 17:45
Posty: 585
Lokalizacja: 52.211975N ,21.020908E
Niestety pewni ludzie mylą BF'a z CoD'em :x

_________________
United Legions


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 gru 2011, 20:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 16:49
Posty: 245
Lokalizacja: Bar "100 Radów"
Grievous94 napisał(a):
Niestety pewni ludzie mylą BF'a z CoD'em :x

Obawiam się,wnioskując z wypowiedzi Thaizora że tu nie chodzi o mylenie gier tylko mylenie części ciała odpowiadającej za myślenie z tą odpowiadająca za wydalanie.Czytając takie wypowiedzi, wszystkie pytania dotyczące przyczyny braku teampley'a na serwerach nagle znajdują rozwiązanie.
Sry za :spam:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 gru 2011, 22:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Grievous94 napisał(a):
Niestety pewni ludzie mylą BF'a z CoD'em :x

Która gra na start nie była pełna lemingów będących łatwym łupem dla tych którzy z serią znają się dłużej?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 gru 2011, 22:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 gru 2009, 17:45
Posty: 585
Lokalizacja: 52.211975N ,21.020908E
Chodzi mi o grę zespołową. W CoD'ie odpada reanimowanie, leczenie, naprawianie i zaopatrywanie.

_________________
United Legions


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL