Teraz jest 25 wrz 2024, 00:31

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 gru 2011, 15:07 
Offline

Dołączył(a): 28 gru 2011, 15:02
Posty: 5
Witam!

Cały czas nie mogę dojść do tego jak zmienić punkt odrodzenia... tzn na niektórych mapach ludzie zamiast odradzać się na ziemi to skaczą ze spadochronu na dach i kompletnie nie wiem jak to zrobić ;/

Druga rzecz to jak odblokować famas'a. Czy muszę w jednej rundzie 10 razy kogoś reanimować i uleczyć? bo to dość trudne.

Z góry dzięki za odpowiedzi:)

może są to banalne pytania lecz gram w grę od paru dni i nie mam zielonego pojęcia.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 gru 2011, 15:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Nie w jednej rundzie tylko w ogóle.A poza tym na mapie Metro na CL w jednej rundzie mozesz spokojnie zreanuimowac i uleczyc okolo 100 graczy [taka mapa] mozna na niej sporo unlocków zrobić bezstresowo. To taki Noob Camp :lol:

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 gru 2011, 15:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 kwi 2010, 10:16
Posty: 45
W trybie Rush (Szturm) możesz odradzać się na towarzyszach z drużyny (tych co się świeca na zielono) i standardowo w swojej bazie (tzw. respawnie). W trybie Conquest (Podbój) również możesz odradzać się na towarzyszach z drużyny i standardowo w swojej bazie ale dodatkowo możesz odradzać się na przejętych flagach. Po za tym we wszystkich trybach możesz odradzać się na pojazdach. Ci co skaczą na spadochronach, odrodzili się na znacznikach (radiach) rozstawianych przez snajperów. To gdzie chcesz sie odrodzić wybierasz menu które widzisz po śmierci, gdzie widoczna jest lista dostępnych miejsc odrodzenia.

10 uleczeń i 10 wskrzeszeń zdobędziesz bardzo łatwo na mapie Metro.

_________________
Intel Core i5-2400 OC | ASUS P8P678 | Kingston HyperX 8GB 1600MHz | Gigabyte GeForce GTX 260 OC
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 gru 2011, 15:40 
Offline

Dołączył(a): 28 gru 2011, 15:02
Posty: 5
no dzięki za odpowiedzi :) no własnie nie mam żadnego menu :D jest coś tam u góru napisane ze mam losowo wybrany punkt odrodzenia ;p ^^ ale nic nie moge zmeinic ;/ bo głównie gram w zespołowy DM


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 gru 2011, 16:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 21:26
Posty: 358
Lokalizacja: Białystok
counterstrike104 napisał(a):
no dzięki za odpowiedzi :) no własnie nie mam żadnego menu :D jest coś tam u góru napisane ze mam losowo wybrany punkt odrodzenia ;p ^^ ale nic nie moge zmeinic ;/ bo głównie gram w zespołowy DM

W tym trybie gry jest dostępny tylko losowy respawn (dla mnie ten TDM czy SDM dodali tylko żeby zadowolić miłośników CoDa). Jak byś zagrał w normalny podbój czy szturm to wtedy masz do wyboru różne respawny..

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 gru 2011, 16:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 paź 2010, 16:22
Posty: 6
Lokalizacja: KrK
http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=133&t=40451


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 gru 2011, 17:27 
Offline

Dołączył(a): 28 gru 2011, 15:02
Posty: 5
A więc właśnie nie mam do wyboru tejże opcji u góry w menu :) bo on widzę ze ma do wyboru spawny a ja nie mam w ogóle.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 gru 2011, 17:58 
Offline

Dołączył(a): 22 mar 2010, 10:45
Posty: 2
Może musisz dołączyć do jakiejś drużyny? :)

_________________
Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 gru 2011, 18:18 
Offline

Dołączył(a): 28 gru 2011, 15:02
Posty: 5
ehh prosze zobaczyc...

http://imageshack.us/photo/my-images/835/42936776.jpg/

zreszta nawet jak zmienie zespol to i tak nie moge wybrac opcji zeby spadac ze spadochronu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 gru 2011, 18:34 
Offline

Dołączył(a): 22 mar 2010, 10:45
Posty: 2
counterstrike104 napisał(a):
ehh prosze zobaczyc...

http://imageshack.us/photo/my-images/835/42936776.jpg/

zreszta nawet jak zmienie zespol to i tak nie moge wybrac opcji zeby spadac ze spadochronu


Jak ktoś już wcześniej pisał aby "spadać ze spadochronu" , musisz mieś snajpera w składzie i dodatkowo ten snajper musi rozłożyć mobilny punkt odradzania, inaczej nie będziesz miał możliwości "spadania ze spadochronu". Jeżeli grasz w SQDM to często jest tak, że wszystkie składy są zajęte i nie masz możliwości dołączenia do żadnego z nich. Wtedy pozostaje ci losowy punkt odrodzenia, co często kończy się nagłym zejściem :)

tutaj masz z grubsza pokazane jak się poruszać po menu http://www.youtube.com/watch?v=rkGHD9UWGwk

_________________
Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 gru 2011, 19:49 
Offline

Dołączył(a): 28 gru 2011, 15:02
Posty: 5
aha no ok teraz już wszystko jest jasne :) dzieki :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL