Teraz jest 28 mar 2024, 14:08

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 sty 2012, 02:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
SzYmCiO_1990 napisał(a):
Nie komentuje zachowanie Pr0 adminów...



skomentuj chetnie sie dowiem co nie tak
moze to nasza wina (nie wykluczam tego) a moze jednak nie doczytales czegos?

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sty 2012, 14:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 10:01
Posty: 38
Marioseda jesteś zajebistym ignorantem !
Silisz się na kogoś poważnego kto jest sprawiedliwy itd. a wchodzisz na serwer i kopiesz mnie za to że jakiś koleś Ci powiedział iż użyłem RPG!
Tak żebyś miał jasność sytuacji mojej winy to Ci to tutaj opiszę bo na serwerze widać nie umiesz czytać ze zrozumieniem ewentualnie nie chcesz. Wszystko zaczęło się kilka rund wcześniej jak dostałem z RPG od kolesia który nawiasem mówiąc na kolejnej mapie wytykał to innym. Zwróciłem mu wtedy na to uwagę aczkolwiek dodałem iż mi "to lotto" bo uważam że ta zasada jest naciągana ale aby uważał na przyszłość bo to tutaj zakazane. Zaraz aktywował się koleś actimel czy coś takiego obrażając mnie i wyzywając iż śmiałem stwierdzić że to głupia zasada. Przy okazji nie ogarnął że to ja oberwałem z tego rpg a nie ktoś ode mnie. Przeszło mu płakanie po jakimś czasie i teraz wchodzisz na serwer i kopiesz mnie bo on wskazał mnie jako kolesia który używa RPG. W pizdu dojrzałe podejście szanownego administratora. Pogratulować. Czapki z głów.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sty 2012, 18:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
no to juz byly 2 osoby przeciwko Tobie i Twojemu zdaniu takze akurat tu sklonny jestem dac wiare 2 osobom niz Tobie gdzie rzeczywiscie Ty masz w dupie zasady co udowodniles wczesniej nie raz

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sty 2012, 19:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 10:01
Posty: 38
A mógłbyś mi przypomnieć kiedy to złamałem którąkolwiek z zasad panujących na serwerze ? Chyba że wyrażenie swojej opinii o bezsensownym tłumaczeniu zakazu strzelania AT na piechotę to przestępstwo, to dodajcie to do zasad które należy przestrzegać bo nie wiedziałem o tym. Prawdę mówiąc o takie głupie zachowanie i kopanie za nic a wręcz za to iż zacząłem zwracać innym uwagę o przestrzeganie zasad (!!) podejrzewał bym raczej kogoś innego z PH nie Ciebie ale widać nie miałem racji.
Jeszcze raz nie złamałem żadnej z 3 śmiesznych zasad i nie wiem kiedy to udowodniłem wcześniej. Od kilku dni gonie tylko z igla i stingerem (bo chcę sobie z tego gwiazdki nabić - chyba jakieś są ;)) to nie mogłem użyć AT na piechocie ale to pewnie wiesz lepiej bo jakiś koleś który gra w te grę pewnie od tygodnia max (26lvl) wyskakuje iż użyłem RPG. :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sty 2012, 20:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
sluchaj masz 2 osoby ktore twierdza co innego takze dla mnie jest to bardziej wiarygodne tym bardziej ze z tymi osobami gadalem rowniez na ts takze nie sa jakimis przypadkowymi nobkami z chmurki wzietymi
a jezeli moja skleroza juz jest tak duza ze myle osoby (bo cos mi sie pamieta ze juz kiedys chyba poleciales za rpg) to przepraszam niemniej osoby "nowe" na serwerze staram sie ostrzegac/napominac nieraz wielokrotnie dopiero kickac (no chyba ze to rusek /niemiec) ale osoby ktore przychodza na serwer od X czasu i znaja zasady moga sie spodziewac ze dostana kicka odrazu bez upomnienia bo robia to z premedytacja

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sty 2012, 21:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 10:01
Posty: 38
W takim razie radze zweryfikować te osoby z jakimi grasz bo zwyczajnie kłamią a Ty sam wierząc im w ciemno zachowujesz się jak jakiś oszołom. Choć ten actimelowy to mógł być przekonany iż mówi prawdę ale on jak już mówiłem zakręcił się jak tampon w dziurce jak tylko ostrzegłem kolesia który mnie zabił iż tam nie jest dozwolone takie strzelanie. W zasadzie nawet jakby te osoby były z Tobą na teesie to wchodzisz na serwer kilka map później ani be ani me tylko ten aktimel coś kozaczy czy dalej uważam zasady za śmieszne co potwierdziłem i za to mnie wykopałeś z opisem 'RPG na piechocie'. Kultura przez duże Q. :D Aha był w tym czasie gdy to niby zabiłem sam siebie z RPG i jeszcze się o to oskarżyłem jeden z Waszych PH. Tyle że pewnie był idle bo jakoś nie reagował i nic nie pisał poza podnieconym aktimelkiem.
A możesz podać które to osoby Ci na mnie doniosły ? Sprawdzę tylko czy były wtedy na serwerze bo jak widzę albo one albo Ty kłamiesz. :p


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sty 2012, 23:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
zasady mamy bo takie lubimy i tyle a czy dla Ciebie smieszne czy nie to juz inna sprawa grajac na jakims serwerze akceptujesz te zasady i tyle w temacie
krotko mowiac jestes sam oszolom bo nie przestrzegasz zasad tyle w temacie

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sty 2012, 23:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 10:01
Posty: 38
LOL widzę że tutaj też czytanie z jakimkolwiek zrozumieniem jest dla Ciebie problemem to Ci to postaram się może w punktach rozpisać.

1. Nie naruszam Waszych 3 zasad w tym tej najgłówniejszej czyli zakazu strzelania z RPG/SMAW do piechoty.

2. Śmieszy mnie to tłumaczenie ze RPG nie jest do piechoty a do pojazdów, tak jakby pocisk abramsa był projektowany do zabijania celów miękkich jak piechota a nie innych pojazdów opancerzonych (co u Was jest dozwolone i trochę jakby nie logiczne przy zakazie RPG).

3. Kopiesz mnie z serwera bo ktoś nakłamał albo sam tak wolałeś zrozumieć czyjeś tłumaczenie, przypisując mi łamanie zasady z pkt 1. mimo iż jej nie złamałem.

4. Aby Ci ułatwić nie używam RPG ani SMAWa strzelając do piechoty (tak dla przypomnienia).

5. Zasady na serwerze nie zabraniają posiadania innej opinii niż Wasza a przynajmniej te które tam się wyświetlają.

6. To iż bawi mnie bezsensowna zasada na serwerze nie oznacza iż jej nie respektuję i nie przestrzegam.

7. Mimo śmiesznych dla mnie zasad przestrzegam je i respektuję jako gość nie tylko na Waszym serwerze (jakby podwójne zaprzeczenie w punkcie 6 Cię przerosło :P).

8. Poćwicz z kolegami bo Ci raczej kłamią ewentualnie nie potrafią sensownie rozumieć co się dzieje na serwerze podczas ich gry na nim. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sty 2012, 23:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
maLENstwo napisał(a):
LOL widzę że tutaj też czytanie z jakimkolwiek zrozumieniem jest dla Ciebie problemem to Ci to postaram się może w punktach rozpisać.

widze ze Ci sie przyda ciut bo napisalem ze to jest inna sprawa czy sa dla Ciebie smiedzne czy nie a Ty i tak p... swoje

[13:14:35] actinidia > malenstwo to jak dalej masz w dupie zasady panujace na serwerze?
[13:15:05] actinidia > mario malenstwo nie rozumie zasad od kilku gier
[13:15:31] actinidia > napierdalal do ludzi i chamsko sie smial z tego

moj komentarz jest chyba nie potrzebny dodam tylko ze to nie moj kolega a wprost przeciwnie czesciej nam bylo nie po drodze w innej grze

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 sty 2012, 00:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2010, 21:33
Posty: 139
marioseda napisał(a):
maLENstwo napisał(a):
LOL widzę że tutaj też czytanie z jakimkolwiek zrozumieniem jest dla Ciebie problemem to Ci to postaram się może w punktach rozpisać.

widze ze Ci sie przyda ciut bo napisalem ze to jest inna sprawa czy sa dla Ciebie smiedzne czy nie a Ty i tak p... swoje

[13:14:35] actinidia > malenstwo to jak dalej masz w dupie zasady panujace na serwerze?
[13:15:05] actinidia > mario malenstwo nie rozumie zasad od kilku gier
[13:15:31] actinidia > napierdalal do ludzi i chamsko sie smial z tego

moj komentarz jest chyba nie potrzebny dodam tylko ze to nie moj kolega a wprost przeciwnie czesciej nam bylo nie po drodze w innej grze



Jak dlamnie wasze sewery to dziecinada, przekonałem sie juz w bc2. Ten temat i kilka ostatnich postow to tymbradziej dziecinada, uwazacie sie za jakąs niepisana elite BF, ze mozecie robic co chcecie itp. Żenua
Nie polecam gry na tym serwerze

_________________
Grupa komunistów chińskich zaatakowała pracujący w polu radziecki traktor. Traktor odpowiedział salwą rakiet po czym odleciał w kierunku Moskwy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 sty 2012, 00:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 10:01
Posty: 38
marioseda napisał(a):
maLENstwo napisał(a):
LOL widzę że tutaj też czytanie z jakimkolwiek zrozumieniem jest dla Ciebie problemem to Ci to postaram się może w punktach rozpisać.

widze ze Ci sie przyda ciut bo napisalem ze to jest inna sprawa czy sa dla Ciebie smiedzne czy nie a Ty i tak p... swoje

[13:14:35] actinidia > malenstwo to jak dalej masz w dupie zasady panujace na serwerze?
[13:15:05] actinidia > mario malenstwo nie rozumie zasad od kilku gier
[13:15:31] actinidia > napierdalal do ludzi i chamsko sie smial z tego

moj komentarz jest chyba nie potrzebny dodam tylko ze to nie moj kolega a wprost przeciwnie czesciej nam bylo nie po drodze w innej grze


haah to mój actimel :D
może zacytuj teksty z battleloga z mapy casprian border - 2-4 mapy wcześniej od tego, albo sam najpierw je przeczytaj żebyś zrozumiał może to co próbuję Ci wyjaśnić, koleś nie ogarnął co się stało, nakłamał Tobie bzdur Ty oczywiście to łykłeś jak młody pelikan rybkę i żeby poczuć się lepiej dorzuciłeś jeszcze tę 2gą osobę :D

ps. i przeczytaj sobie kto był chamski a kto kogo zaczął obrażać i wyzywać jak jakiś nakręcony czubek,

pps. przyznam się że w pewnym momencie też nie wytrzymałem i nazwałem go pietruszką :D - także poszukaj w logach *pietrusz* i znajdziesz gdzieś końcówkę tej rozmowy :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 sty 2012, 19:34 
Offline

Dołączył(a): 27 paź 2011, 22:32
Posty: 2
o nie.. tylko nie pietruszka!

PS. Leniu słyszałem, że Chuk Norris zabija piechotę z Igły.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 sty 2012, 19:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
@mrufkojad
rozumiem ze nie mozemy miec tez wlasnych zasad na serwerze typu no rpg/smaw vs infantry?
rozumiem rowniez ze ktos moze najebac nam sledzi za majty a ja mam mu jeszcze napisac ze jest super extra fajny?
rozumiem tez ze kady kto napisze cos w tym temacie obojetnie czym to poprze lub nie jest wierygony dla Ciebie oraz ze juz napewno ma racje (mimo ze fakty sa inne) bo my to jestesmy tylko zli, be i kij wie co jeszcze

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 sty 2012, 20:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 10:01
Posty: 38
czechue napisał(a):
o nie.. tylko nie pietruszka!

PS. Leniu słyszałem, że Chuk Norris zabija piechotę z Igły.


No fakt czasami mnie z nim mylą ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 sty 2012, 21:14 
Offline

Dołączył(a): 24 sty 2012, 21:05
Posty: 3
Dołączam się- marioseda to taki typ admina co lubi sobie po swojemu grac jak ktoś ma swoje zdanie to trzeba go "kick" bo on jest "Adminem" ha ha tylko czego serwera z grą wielki admin MUCZACZA.
Nie będę komentował ale dziś tez tak robił najpierw zaczepiał po chamsku graczy a jak potem ktoś mu dowalił słownie to od razu kick.
Kolego czy kiedyś widziałeś albo choć czytałeś "kto to jest admin " bo po twojej kulturze nie widać idź na studia "informatyczne" i się naucz a potem bierz się za takie rzeczy.
CIEKAWE CZY TY W OGÓLE PODSTAWÓWKĘ SKOŃCZYŁEŚ.
Na miejscu reszty władzy tego serwera wywalił bym cie bo przynosisz tylko hańbę temu serwerowi SAM SERWER JEST OK.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL