Teraz jest 28 mar 2024, 11:27

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 lut 2012, 22:50 
Offline

Dołączył(a): 19 gru 2010, 13:56
Posty: 25
Obrazek


Witam !! Serdecznie chciałbym zaprosić do wspólnego "strzelania" na serwerze grupy FragXperts.Gwarantuje bardzo przyjazną atmosferę na serwerze jak i na naszym TeamSpeaku !!
Co do Wszystkich ustawień serwera Macie je Poniżej :)
Link do Battleloga:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl ... pl-G4G-pl/
serwer jest na 48 slotów - nie tak jak podaje GameTracker (32)
Obrazek
TeamSpeak
Obrazek
Pozdrawiam : Vipek18


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2012, 01:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 10:01
Posty: 38
fajnie się u Was gra szkoda tylko że nie ma także mapek z B2K


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2012, 01:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Nigdzie nie jest to napisane, albo ślepy jestem. Pozwolę sobie zadać pytanie - macie na tym serwerze coś przeciwko RPG/SMAW użytym przeciwko piechocie? Albo też przeciwko USAS-12 czy innym elementom uzbrojenia?

Może i noobskie pytanie, ale chciałbym wiedzieć^^

EDIT: A od ilu graczy startuje gra? W nazwie nie jest napisane "1 player start", a więc chyba od trochę więcej ilości graczy się zaczyna?

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2012, 22:45 
Offline

Dołączył(a): 6 lut 2012, 22:42
Posty: 2
tak strzelanie z rpg do ludzi jest dozwolone i usas tez dozwolony i gra sie zaczyna od 2


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2012, 22:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Co chwila sprawdzam listę ulubionych serwerów (tak, ustawiłem serwer jako ulubiony, bo chciałem sprawdzić, a był pełny, więc dodałem do ulubionych żebym potem nie musiał wpisywać jego nazwy żeby sprawdzić czy jest w nim miejsce) i cały czas ten serwer okazuje się pełny :( Tak więc zrobiłem na nim wczoraj tylko jedną rundkę. Cóż, przyjemnie się grało... Nawet mimo to, że nie jestem fanem rusha.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2012, 03:29 
Offline

Dołączył(a): 6 lut 2012, 22:42
Posty: 2
fakt ostatnio serw ma oblezenia ja kiedys czekalem i bylem 10 w kolejce :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2012, 03:29 
Offline

Dołączył(a): 19 gru 2010, 13:56
Posty: 25
Antonio_@2 napisał(a):
Nigdzie nie jest to napisane, albo ślepy jestem. Pozwolę sobie zadać pytanie - macie na tym serwerze coś przeciwko RPG/SMAW użytym przeciwko piechocie? Albo też przeciwko USAS-12 czy innym elementom uzbrojenia?


Co do uzbrojenia to Mariano już powiedział , dodam tylko że zakazane jest podkładanie c4 przy M-COM'ach jak i niszczenie pojazdów na spawnie wroga (mowa o mapkach na ktorych nie ma stacjonarnej OP-Lotki )

maLENstwo napisał(a):
fajnie się u Was gra szkoda tylko że nie ma także mapek z B2K

Mapek z B2K nie ma ze względu na ich małe zainteresowanie (Były już próby,przy normalnym ustawieniu - full ludzi, lecz po zmianie na B2K-ludzie po prostu wychodzili...)

Chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich Forumowiczów do wspólnej gry na Serwerze Fragxperts :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2012, 15:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Cytuj:
Co do uzbrojenia to Mariano już powiedział , dodam tylko że zakazane jest podkładanie c4 przy M-COM'ach jak i niszczenie pojazdów na spawnie wroga (mowa o mapkach na ktorych nie ma stacjonarnej OP-Lotki )


A o claymore przy M-Comie zapomniałeś, czy podłożenie claymora pod M-COM jest dozwolone?

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2012, 19:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 10:01
Posty: 38
omgvip napisał(a):

maLENstwo napisał(a):
fajnie się u Was gra szkoda tylko że nie ma także mapek z B2K

Mapek z B2K nie ma ze względu na ich małe zainteresowanie (Były już próby,przy normalnym ustawieniu - full ludzi, lecz po zmianie na B2K-ludzie po prostu wychodzili...)


szkoda bo w .de jest kilka takich serwerów i nie ma problemu z B2K, może to były początki i ludzie nie mieli DLC więc ich wywalało

generalnie świetnie się u Was gra bo admini nie noszą dupy wyżej niż srać potrafią, tylko wczoraj miał serwer jednego buga z tym że przy rewanżu na mapie nie zmieniał stron ale to obiecane było do zgłoszenia komuś z większymi uprawnieniami niż szeregowy klanowicz FX


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2012, 22:27 
Offline

Dołączył(a): 19 gru 2010, 13:56
Posty: 25
Panowie,sprawa z regulaminem wygląda następująco, bowiem będzie on dokładnie przedyskutowany więc jak już wszystko zostanie obgadane to udostępnię go wam(w tym temacie) do zapoznania się z nim :)

maLENstwo napisał(a):
szkoda bo w .de jest kilka takich serwerów i nie ma problemu z B2K, może to były początki i ludzie nie mieli DLC więc ich wywalało
generalnie świetnie się u Was gra bo admini nie noszą dupy wyżej niż srać potrafią, tylko wczoraj miał serwer jednego buga z tym że przy rewanżu na mapie nie zmieniał stron ale to obiecane było do zgłoszenia komuś z większymi uprawnieniami niż szeregowy Klanowicz FX


Dziękuję za słowa pochwały, myślę że więcej osób ma takie zdanie o naszym serwerze jak i o Klanowiczach :)
test robiony był niedawno temu (z 2-3tyg temu) więc w tamtym czasie już raczej większość miała b2k..
co do buga, to mógłbyś napisać komu przekazywałeś takową informacje i czy nie wiesz czasem czy ona poszła dalej?



Pozdrawiam [Fx]Vipek18.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2012, 23:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 10:01
Posty: 38
oj w ferworze walki nie zapamiętałem nicka a że mam pamięć fotograficzną to pewnie sobie przypomnę jak go zobaczę ;) teraz widzę że go na serwerze nie widzę :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2012, 00:40 
Offline

Dołączył(a): 19 gru 2010, 13:56
Posty: 25
Jeśli masz pamięć fotograficzną to pozwól że cie odeśle do "spisu" Klanowiczów
http://fragxperts.pl/stats


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2012, 01:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 10:01
Posty: 38
a co ja pacze 8-]

chyba potrzeba tego spisu w HD3D albo wczoraj już piwko mi rozmywało wizje bo nie mogę się doszukać, anyway dziś jest ok ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2012, 02:48 
Offline

Dołączył(a): 19 gru 2010, 13:56
Posty: 25
Więc tak, Regulamin jest następujący:



http://fragxperts.pl/regulamin-bf3


Ostatnio edytowano 2 mar 2012, 03:53 przez omgvip, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2012, 21:42 
Offline

Dołączył(a): 19 gru 2010, 13:56
Posty: 25
Witam, dzięki głosom graczy w ankiecie która zorganizowana została na naszej stronie [ http://www.fragxperts.pl ] podjęliśmy decyzję o poszerzeniu dotychczasowej rozrywki o nowe mapy z back to karkand, więc nie pozostaje mi nic tylko zaprosić was do wspólnej zabawy !!

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL