Teraz jest 28 wrz 2024, 23:38

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 mar 2012, 22:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Mantax napisał(a):
Up.
To, że ty tak myślisz nie znaczy, że inni gracze nie chcą grać na małych mapach. Rynek na tym polega- trzeba się dostosować do klienta.

Chcę zobaczyć to dostosowywanie się do klienta, to jest skok na kasę i graczy drugiej serii by ich do siebie przeciągnąć, klienta mają w głębokim poważaniu.
Gdyby klient się liczył to gra wyszłaby później, byłaby lepiej zrobiona i trzymałaby się tradycyjnego rdzenia z ulepszonymi patentami ale cóż, kasa kasa kasa.
DOSH DOSH DOSH!
To samo widać przez te wszystkie DLC, sranie w banie z tym że "Społeczność nie potrafiłaby obsłużyć SDK", chcą rżnąć kasę na DLC, gdy gra zacznie umierać to MOŻE wydadzą jakieś okrojone SDK żebyśmy mogli mapy robić.
A Wszechtomat jak stoi tak stał.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2012, 22:15 
Offline

Dołączył(a): 7 sty 2012, 12:57
Posty: 43
2 UP
Przeczytaj newsa. Zrobią największą mapę w historii oraz wypuszczą dodatek "armored kill". Będą tam duże mapy i dużo pojazdów. W tej chwili jednak bardziej W BF3 brakuje CQC. No i łatwiej+szybciej jest zrobić małą mapę.

UP
Troszkę mnie nie zrozumiałeś ;) Dostosowują się do klienta. Zawsze. Klient chce grę- dają mu grę. Klient chce dodatek -dają mu dodatek. BO KLIENT TO KASA!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2012, 11:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2010, 12:53
Posty: 153
Lokalizacja: Wrocław
...a czy Państwo wiecie, że najbardziej popularnymi [no... prawie naj...] mapami są właśnie lokacje typu METRO/SEINE/BAZAR! :stupid:
Ja wiem, że wielu graczy nie radzi sobie w polu i woli zamknięte lokacje, ale bez przesady... zobaczyli w co ludzie grają... no i mamy nowe DLC. W sumie 80% Moich znajomych woli ciasne mapki-Ja nie! [PODBÓJ]
Krew Mnie zalewa jak na nich gram, czasami tylko mam ochotę pomucić w zwarciu.

Jeśli chodzi o samo DLC-Ja pewnie kupię wszystkie trzy :mrgreen: BA! dam nawet 50 dych za każde, bo to nie majątek jak się pracuje..., ale nie o cenę chodzi. Jestem fanem serii, więc czekam. Lubię TDM w BFie-nie wiem dlaczego, ale fajnie się gra...

_________________
Obrazek
Mój Kanał YouTube...
Forum Qam'a Zapraszam!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2012, 12:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
TestyGier napisał(a):
...a czy Państwo wiecie, że najbardziej popularnymi [no... prawie naj...] mapami są właśnie lokacje typu METRO/SEINE/BAZAR! :stupid:
Ja wiem, że wielu graczy nie radzi sobie w polu i woli zamknięte lokacje, ale bez przesady... zobaczyli w co ludzie grają... no i mamy nowe DLC.

1. Gracze CoDa
2. Punkty lecą piekielnie szybko
3. Ciasna mapka była w Becie i chociażby ja mam do niej sentyment D:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2012, 12:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Fajnie że w końcu zapowiedzieli te dodatki, i to jeszcze tyle- nie będzie nudno... ?Ale czemu one co tak długi okres czasu mają wychodzić :P Chcą sobie zarobić, rozumiem, ale mogli by chociaż ten pierwszy dać wcześniej...

I w sumie wolał bym wpierw ten armored dlc póki mam faze na pojazdy jeszcze w tej grze ^^

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2012, 12:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
jonek napisał(a):
A graczy lubiących duże mapy z pojazdami jakoś nie chcą przyciągnąć?
Prawie wszyscy lubiący pojazdy na polu bitwy mają już BF3. DICE na tym polu dużo już nie ugra. Pozostaje im wykradać fanów CoDa.
szakal0x napisał(a):
I w sumie wolał bym wpierw ten armored dlc póki mam faze na pojazdy jeszcze w tej grze ^^
Pojazdy w tej grze to endless story. Nie masz jeszcze żadnych killi EOD botem - jest co farmić :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2012, 15:00 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2011, 00:49
Posty: 150
Mantax napisał(a):
2 UP
Przeczytaj newsa. Zrobią największą mapę w historii oraz wypuszczą dodatek "armored kill". Będą tam duże mapy i dużo pojazdów. W tej chwili jednak bardziej W BF3 brakuje CQC. No i łatwiej+szybciej jest zrobić małą mapę.


O największych mapach w historii słyszałem we wrześniu w zapowiedziach gry więc już im nie wierze...

Mantax napisał(a):
Up.
To, że ty tak myślisz nie znaczy, że inni gracze nie chcą grać na małych mapach. Rynek na tym polega- trzeba się dostosować do klienta.

Metro, Seine, Bazaar, Teheran, Damavand - małe mapy, w większości bez pojazdów lub z taką ilością co w parę sekund powinna być rozwalona.
13x TDM.
Parę map w rush.

Rzeczywiście, jeszcze mało małych map dla piechoty...

Duże mapy? B2K + Caspian. (firestorm jest duży na papierze, kilometr pustyni w drugą stronę niż punkty do przejęcia nikomu nie jest potrzebny...).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2012, 12:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2006, 11:23
Posty: 539
Lokalizacja: Białystok
Obrazek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2012, 22:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lut 2011, 12:35
Posty: 113
Lokalizacja: Poznań
Obrazek

Jeśli za duże proszę o zmniejszenie.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2012, 22:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Jeśli to jest największa mapa i jeśli tak ma wyglądać ładowanie w tym DLC (Bo obecne sysa) to będę szczęśliwy.
I będę musiał nowego kompa poskładać bo mój tego nie dźwignie nawet na najniższych możliwych (Nawet lightmape zmniejszyłem do 1/4 oryginalnego D:).
Ciekawe gdzie pomieszczą się pojazdy i ile budynków będzie można obskrobać ze ścian (bo o zrównaniu z ziemią Manhattanu myślałem ale przecie SIĘ NIE DA, bo po co, może przy przegrywaniu się zawali główna ulica).
Aha, prawe dolne okienko, "Thanks to (Gnatzy) for epic loading screen", albo fake albo da się dostosowywać loadingi :o

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 10 mar 2012, 22:19 przez Mofixil, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2012, 22:19 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 10:29
Posty: 97
No ta mapa nie wygląda tak źle, jest powiedziałbym "średnia", coś jak Bazar. A wiadomo ile mapek ma być w tym DLC?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2012, 22:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
jonek napisał(a):
No ta mapa nie wygląda tak źle, jest powiedziałbym "średnia", coś jak Bazar. A wiadomo ile mapek ma być w tym DLC?

4-5 i 2-3 pojazdy, więcej się nie opłaca D:
Mi ta mapa bardziej podpadałaby pod End Game, przecie taka duża to dużo czasu ją będą robić, i już wiadomo dlaczego patchy nie ma.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2012, 00:52 
Offline

Dołączył(a): 3 sty 2011, 19:00
Posty: 10
a wiadomo cos o cenie za dodatki???ile bedzie to kosztowac?? czy bedzie za free??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2012, 00:54 
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2011, 08:14
Posty: 136
dresik19861 napisał(a):
a wiadomo cos o cenie za dodatki???ile bedzie to kosztowac?? czy bedzie za free??

Na pewno będzie kosztować, przecież oni robią to z nastawieniem na zysk. Cena pewnie taka jak B2K - 49zł.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2012, 01:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
Pewnie tyle samo co b2k czyli 49zł. W dzisiejszych czasach nie ma nic za darmo ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL