Teraz jest 29 mar 2024, 01:57

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kick z serwera
PostNapisane: 15 cze 2011, 19:14 
Offline

Dołączył(a): 3 kwi 2011, 21:13
Posty: 12
Istnieje taki serwer #GHF# Berlin Server. Wystarczy, że tylko trochę pogram, a pojawia się w lewym górnym rogu (mój nick) Pyxis_PL - kick UNCAP SK i wykopuje mnie z serwera. Niektórzy na serwerze też coś tam marudzą, że Pyxis_PL is playing uncapped. Nie wiem, co to znaczy i z jakiego powodu jestem wywalany. Jakieś pomysły?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 cze 2011, 20:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2009, 19:46
Posty: 338
Poszukałbyś ty leniu regulamin serwera http://www.gamershavingfun.net/modules. ... rver_Rules . Zgaduje, że chodzisz po bazach, których nie można zdobyć.

_________________
http://www.2142-stats.com/Maties+stats.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 cze 2011, 19:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 gru 2008, 12:53
Posty: 441
Lokalizacja: Poznań
Tak jak maties napisał i zauważę, że na mapach masz takie flagi które są tak na czerwono zakreślone jak znak zakazu oznacza to że tej flagi nie można przejąć i jest oznaczana jako uncap (czyli nie do przejęcia) na wielu serwerach jest zakazane wchodzić tam, w zasadach może być to opisane jako BASE-RAPE (gwałt bazy bardzo lubię to określenie). Przykładowo przez polski klan PL4FC baserape jest tu zaznaczony na czerwono na tych mapach http://forum.pl4fc.net/topic/4586-baserape/ Mam nadzieje, że Twoja nie wiedza została uzupełniona

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.maxfloplay.pl/ | #MaxFloPlaY @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 cze 2011, 13:43 
Offline

Dołączył(a): 3 kwi 2011, 21:13
Posty: 12
zawsze na tym serwerze gram ruskami, więc muszę się odradzać przy zakreślonej bazie, gdyż jest ona jedyną bazą po mojej stronie. Gdy wychodzę z bazy i gram normalnie po mieście, nagle pojawia się komunikat i wylatuję z serwera.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 kwi 2012, 21:30 
Offline

Dołączył(a): 11 kwi 2012, 21:21
Posty: 6
Witam wszystkich.

#GHF# Berlin Server właśnie, nie rozumiem dlaczego wywalają z tego serwera. Wywalili mnie kolejny raz niby na wniosek administratora lub za zbyt czeste zabijanie kolegow. Grałem UE, wysunąłem sie około 50 metrów w strone bazy wroga, tam sprzatnąłem kilka razy po kolei kilku wrogow z ckm i mnie wywalili, a jeszcze blizej bazy wroga siedzial nasz snajper i tez czyscil i jego nie wywalili, czy ktos wytlumaczy o co biega, i jak zalatwic zdjecie bana na tym serwerku, lubie ta mape, i jest bez pojazdow :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2012, 10:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 gru 2008, 12:53
Posty: 441
Lokalizacja: Poznań
http://www.gamershavingfun.net/

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.maxfloplay.pl/ | #MaxFloPlaY @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2012, 14:50 
Offline

Dołączył(a): 11 kwi 2012, 21:21
Posty: 6
Dzięki za zainteresowanie, niestety z angielskiego, niemieckiego i hebrajskiego jestem noga :)
Co tam trzeba zrobić? założyć u nich konto? napisać do kogoś? wpłacić 5 dolarów i nie będą wywalać?
Wiem że troszkę marudzę ale nie jestem w tym obyty.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2012, 14:00 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Może mają jakąś chorą zasade, że będąc w UE nie możesz wyjść po za jakąś linie za 1. flagą UE ?

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 kwi 2012, 13:34 
Offline

Dołączył(a): 11 kwi 2012, 21:21
Posty: 6
Właśnie to chyba taka zasada, czytałem coś tam bo ostatnio mogę wejść na ten serwer.

Pojawił się nowy problem wraz z zakupem nowego kompa, wyrzuca mnie z karzdego serwera z informacją "PUNKBUSTER"
Nigdy nie czitowałem bo to bezsens (zresztą nie umiem) Os to win7 x64, BF2142 zaktualizowany do 1.51, pbsetum w najnowszej wersji.
Jakieś pomysły dlaczego moze wywalać z serwera?

Widząc ruch na tym forum juz niewielu gra w 2142... szkoda.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 kwi 2012, 22:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lut 2011, 12:35
Posty: 113
Lokalizacja: Poznań
Niestety mało :(

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 kwi 2012, 15:35 
Offline

Dołączył(a): 11 kwi 2012, 21:21
Posty: 6
wpadnij czasami na ghf berlin, postrzelamy :) Juz wszystko dziala, reinstal, aktualizacje wszystkie jakie tylko mozliwe i gramy :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2012, 12:04 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Cóż, najlepsze czasy 2142 ma za sobą :( może BF2143 coś zmieni w tej kwestii i przywróci klimaty sci-fic on the battlefields :)
BF2142 jest najlepszym Battlefield'em IMO!

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2012, 12:21 
Offline

Dołączył(a): 27 wrz 2007, 11:32
Posty: 1028
Lokalizacja: Bartoszyce
Blizzard_ napisał(a):
Cóż, najlepsze czasy 2142 ma za sobą :( może BF2143 coś zmieni w tej kwestii i przywróci klimaty sci-fic on the battlefields :)
BF2142 jest najlepszym Battlefield'em IMO!

Blizz ty żyjesz :D. Prawdę piszesz, zainstalowałem sobie ostanio bf`a i jak zobaczyłem 9 serwerów,to aż mi się smutno zrobiło. Nie ma już serwerów inf only, zostały same tytany i pseudo CQ.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2012, 20:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lut 2011, 12:35
Posty: 113
Lokalizacja: Poznań
Są ino jeszcze 3 serwery inf only 8)

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2012, 00:07 
Offline

Dołączył(a): 11 kwi 2012, 21:21
Posty: 6
Witam.
Czy normalne jest to że obecnie w grę która uchodzi za troszkę zapomnianą grają w większości cziterzy?
Przykład? gram na serwerze bez pojazdów a stary wyjadacz leci sobie helikopterkiem na baze i ją przejmuje :)
Pisze dla gościa że czituje (nie polak) a on mi pisze ze nie czituje i że go obrażam i że mnie wywałą z serwera. Po jaką cholerę jest punkbuster?
Mało tego, strzelam w plecy (sorry) dla gościa dopóki się maszynka nie zatrze (zaopatrzeniowiec) a on się obraca jakby nigdy nic w ułamku sekundy zmienia z apteczki na krylowa i mnie shota wali, twierdzi że gra fair, staty ma 44 trupy i 2 razy padł.

Gra super ale dzięki internetowym wali.............. wszystko upada :D

Ponieważ jestem swierzy to mi napiszcie co i jak obecnie please :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL