Teraz jest 28 mar 2024, 23:00

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 maja 2012, 02:06 
Offline

Dołączył(a): 1 maja 2012, 20:18
Posty: 3
I co była druga próba wgrania map z B2k ? Bo pisałeś że w chyba jeszcze raz mieliście wgrywać .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 maja 2012, 22:23 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 09:25
Posty: 40
xmenr458 napisał(a):
I co była druga próba wgrania map z B2k ? Bo pisałeś że w chyba jeszcze raz mieliście wgrywać .

Myślę że spróbujemy w pierwszy czerwcowy weekend


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 maja 2012, 12:16 
Offline

Dołączył(a): 15 lut 2008, 00:20
Posty: 15
Dać dzieciom adminke...

http://www.youtube.com/watch?v=OA_wE5MprUI

Koleś ma jakieś problemy emocjonalne, po powrocie wlepił mi bana z milionami dziewiątek jako czas trwania.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 maja 2012, 14:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 maja 2012, 12:45
Posty: 4
I. Jeśli wchodzisz na serwer oznacza to akceptację jego regulaminu:

Regulamin BIMBROWNIA MIX:
1.GRAMY ZESPOLOWO I WYKONUJEMY CELE MISJI (podboj - zdobywanie flag, szturm - atak/obrona mcomow)
1. PLAY WITH YOUR SQUAD AND EXECUTE ACTUAL GOALS (conquest - capturing flags, rush - mcoms attack/defence)
2.NIE KAMPIMY NADMIERNIE (kazdemu zdarza się kampic, jednak bez przesady)
2. DON'T CAMP TOO MUCH (everyone camps from time to time)
3.NIE PRZEKLINAMY, NIE UZYWAMY OBRAZLIWYCH NICKOW, NIE OBRAZAMY GRACZY (notoryczne zle zachowanie grozi permanentnym banem)
3. DON'T USE OFFENSIVE LANGUAGE, NICKNAMES, AND DON'T OFFEND PEOPLE

4.WSZYSTKIE BRONIE I DODATKI DO BRONI SA DOZWOLONE W GRANICACH ROZSADKU
4. EVERY WEAPONS AND ADDONS ARE ALLOWED WITHIN REASON
5. NIE NISZCZYMY/KRADNIEMY POJAZDOW Z AKTUALNEJ BAZY PRZECIWNIKA, DAJACYCH ZNACZACA PRZEWAGE TAKTYCZNA, NIE ZABIJAMY NA RESPAWNIE
5. DON'T DESTROY/STEAL VEHICLES FROM CURRENT ENEMY BASE THAT GIVE SIGNIFICANT TACTICAL ADVANTAGE, DON'T KILL ON SPAWN
6. NADMIERNE WYKORZYSTYWANIE BLEDOW GRY I GLITCH'Y JEST ZABRONIONE
6. EXCESSIVE USAGE OF GAME ERRORS OR GLITCHES IS FORBIDDEN
7. BASERAPE = WARN;KILL;BAN;TEAM NUKE
NAJWAŻNIEJSZE GRAJ FAIR I BAW SIĘ DOBRZE
MOST IMPORTANTLY PLAY FAIR AND HAVE FUN!

Celowo podkreśliłem dwa punkty, , bo nie stosujesz się do nich. Byłeś kilkukrotnie przez nas upominany.
pkt.1
- Twoja gra, o ile można to tak nazwać, to czekanie na respie aż pojawi się czołg i heja do przodu aż ktoś Ci wsadzi dwa rpg'i, wtedy uciekasz przez całą mapę po kolejny czołg i tak w kółko. Nawet nie próbujesz naprawiać, bo jeszcze Cię ktoś zabije.
- Jak jest rush na bazarze, to czekasz na przejęcie dwóch pierwszych mcom'ów, aż pojawi się czołg, w ogóle nie wchodząc do gry.
- Jak ktoś wsiądzie do pojazdu przed Tobą, to stoisz w bazie i czekasz, aż go rozwalą, w ogóle nie grając.
- Jak tylko wskoczy mapa bez czołgu/Lav'a to opuszczasz serwer, bo przecież KDR spadnie
- Jak ktoś Cię uwali czołgiem kilka razy to opuszczasz serwer, bo przecież KDR spadnie
Zero współpracy, pomocy, team play'u. Ogarnij się, to jest gra zespołowa a nie pasjans.

To nazywasz współpracą i wykonywaniem celi misji?

- 20 punktów za współpracę zespołu i 350 za cele misji?, gdzie za wydanie rozkazu dostaje się 20 za każdego współkompania, za jedną sekundę naprawy czołgu 20, 100 za podłożenie ładunku na mcomie i 500 za wysadzenie mcom'a
Obrazek
http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/32979566/1/188187733/

pkt.3
Nazywanie adminów i graczy: retardami i sypanie innymi bluzgami, min. dlatego, że ktoś zabrał Ci czołg, bez którego grać nie umiesz.
Obrazek

II. Jesteśmy mocno wyrozumiali i powściągliwi w dawaniu banów, i naprawdę trzeba sobie na niego zasłużyć. Niestety jesteś na bardzo dobrej drodze do perma. Kilkukrotnie byłeś ostrzegany i proszony o zmianę zachowania i podjęcia współpracy z drużyną. Czasowe bany, które dajemy na kilka - kilkadziesiąt minut nie dały Ci do myślenia. Proszę kulturalnie po raz kolejny. Jeśli dołączasz się do naszego serwera, stosuj się do jego regulaminu. Dalsze niestosowanie się do niego zaowocuje permanentnym banem.


Ostatnio edytowano 29 maja 2012, 18:34 przez Mikey85_PL, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 maja 2012, 15:14 
Offline

Dołączył(a): 15 lut 2008, 00:20
Posty: 15
Jebie mnie to, że tak powiem czy dostane na tym śmiesznym serwerze bana. Kierowałem się raczej zachowaniem adminów, którzy dają kicka za zwrócenie im uwagi. Rozumiem, że blokowanie sprzętu( do tego dwóch jednocześnie!) jest głównym "CELEM MISJI" na CQ/RUSH.

Jak dobrze pamiętam kilka dni temu zostałem killniety przez adminke za niby nie wykonywanie celów, zapewne przez to, że admin w przeciwnym teamie nie mógł podłożyć drugiego mcoma, a do końca rundy było mniej niż 5 ticketów.

Twoim kolegom polecam "wykonywać cele misji", ale w kampanii tam może lepiej się spełnią.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 maja 2012, 15:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 maja 2012, 12:45
Posty: 4
Ichiro napisał(a):
Jebie mnie to, że tak powiem

Brawo, pokazałeś klasę, oraz to na ile jesteś dojrzały.

Ichiro napisał(a):
Kierowałem się raczej zachowaniem adminów, którzy dają kicka za zwrócenie im uwagi.

Żaden admin nie daje kick'a za zwrócenie mu uwagi. Jeśli tak się będzie działo, admin dostanie upomnienie, jeśli to nie poskutkuje, zostaną mu cofnięte prawa.

Ichiro napisał(a):
Rozumiem, że blokowanie sprzętu( do tego dwóch jednocześnie!) jest głównym "CELEM MISJI" na CQ/RUSH.

To nie było blokowanie pojazdów, tylko subtelna próba zmuszenia Cię do współpracy z team'em.

Ichiro napisał(a):
Jak dobrze pamiętam kilka dni temu zostałem killniety przez adminke za niby nie wykonywanie celów, zapewne przez to, że admin w przeciwnym teamie nie mógł podłożyć drugiego mcoma, a do końca rundy było mniej niż 5 ticketów.

Sam osobiście Cię ubiłem, i nie za moje widzimisię tylko właśnie za niestosowanie się do regulaminu. I tak się składa, że byłem w Twoim team'ie, a nie przeciwnym. Poza tym, my nie boimy się o swój kdr, ani o stosunek zwycięstw do porażek. Nie wychodzimy z serwera w momencie gdy przegrywamy lub gdy nie ma w bazie czołgu. Jesteśmy po to, aby się dobrze bawić i umożliwić dobrą zabawę innym, a nie po to, żeby bezsensownie i sztucznie nabijać cyferki.

Ichiro napisał(a):
Twoim kolegom polecam "wykonywać cele misji", ale w kampanii tam może lepiej się spełnią.

Moi koledzy doskonale wiedzą na czym polega współpraca w grach zespołowych, jak i to, jakie są cele każdego z trybów gry. Właśnie dzięki temu, tak świetnie się bawimy wspólnie kooperując w BF'ie.

Każdego spragnionego dobrej zabawy serdecznie zapraszamy na nasz serwer:
http://bf3.com.pl

Zdecydowanie zachęcamy również do korzystania z darmowego narzędzia do komunikacji jakim jest TeamSpeak 3.
Adres naszego serwera:
ts3.bf3.com.pl:9542
Zajrzyjcie do nas a nie pożałujecie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 maja 2012, 18:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2011, 13:30
Posty: 47
Lokalizacja: Warszawa
Sądząc po Twoim zachowaniu Ichiro, dyskusja z Tobą nie ma najmniejszego sensu, ale tak czy inaczej zmogę się z tym, co napisałeś.

Ichiro napisał(a):
Kierowałem się raczej zachowaniem adminów, którzy dają kicka za zwrócenie im uwagi.

Jak dobrze pamiętam kilka dni temu zostałem killniety przez adminke za niby nie wykonywanie celów, zapewne przez to, że admin w przeciwnym teamie nie mógł podłożyć drugiego mcoma, a do końca rundy było mniej niż 5 ticketów.


Żaden ze administratorów serwera BIMBROWNIA MIX, gdzie wszyscy z nich są zrównoważonymi i dojrzałymi ludźmi, nie wyrzuca za tego typu rzeczy. Możemy się na kogoś wkurzać, bo nas zabija, irytować się, bowiem jesteśmy tylko ludźmi, a nie maszynami, ale sekret dojrzałości tkwi w tym, by oddzielić prywatne emocje od w miarę obiektywnego osądu sytuacji. Mógłbym tutaj wymieniać regularnych graczy BIMBROWNI, którzy często mnie zabijają i w złości mam ochotę trzasnąć ręką w monitor, ale szanuję ich za umiejętności. Uważam, że trzeba respektować lepszych od siebie i uczyć się na swoich błędach, zmieniać taktykę.

Natomiast to, co Ty robisz w grze oraz to, w jaki sposób zwracasz się do ludzi, zarówno graczy, jak i administratorów, jest nie do zaakceptowania i nie będzie tolerowane. Cały wykaz Twojego zachowania zawierają przedstawione powyżej przez Mikey'ego logi. Masz to czarno na białym. Dałeś też dobry popis kultury osobistej w swoim ostatnim poście. Ty nie zwracasz uwagi, ale wyzywasz. Różnica jest ogromna.

Być może trudno jest jednak oczekiwać dystansu od gracza, który dla wysokiego KDr spędził PONAD 3/4 z prawie 450 godzin gry w pojazdach. Za bardzo byś się denerwował, gdybyś ginął na polu walki co drugi raz. Dlatego radzę Ci niestety omijać nasz serwer, bowiem nie pozwolimy, byś czekał na respie pół gry w celu dorwania pojazdu pancernego. W tym czasie nie robisz dla drużyny kompletnie nic. Jedynie wyzywasz innych, że zabrali Tobie "Twój" czołg/LAV/BMP czy cokolwiek. Każdy od czasu do czasu kampi, czeka na coś w bazie, nadużywa nawet pewnych broni, jednak styl gry się zmienia. Twój nie.

Przykro mi, że prawie cały splendor Battlefield 3 sprowadza się dla Ciebie do tkwienia w pancernej puszce i uporczywym powtarzaniu tego samego zachowania. Wiele tracisz, ale Twój wybór.

_________________
Obrazek Obrazek


Ostatnio edytowano 29 maja 2012, 18:58 przez KOKOSfly, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 maja 2012, 18:57 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 09:25
Posty: 40
Ichiro napisał(a):
Jebie mnie to, że tak powiem czy dostane na tym śmiesznym serwerze bana.


Jak by tak było to byś się tu nie skarżył :lol:

Ichiro napisał(a):
Kierowałem się raczej zachowaniem adminów, którzy dają kicka za zwrócenie im uwagi.

Wyzywanie i obrażanie w czacie to jest twoim zdaniem zwrócenie uwagi :lol: chyba nie wiedziałeś że cały czat jest zapisywany w bazie danych właśnie dla takich sytuacji :lol:

Ichiro napisał(a):
Rozumiem, że blokowanie sprzętu( do tego dwóch jednocześnie!) jest głównym "CELEM MISJI" na CQ/RUSH.

Rozumiem że czekanie na rozstawieniu na czołg czy lava to twoim zdaniem główne cele RUSCH/CQ :lol:

Ichiro napisał(a):
Jak dobrze pamiętam kilka dni temu zostałem killniety przez adminke za niby nie wykonywanie celów, zapewne przez to, że admin w przeciwnym teamie nie mógł podłożyć drugiego mcoma, a do końca rundy było mniej niż 5 ticketów.


Jeśli się nie wykonuje założeń mapy to i dwa tickety przed końcem bym cię zabił :lol:

Ichiro napisał(a):
Twoim kolegom polecam "wykonywać cele misji", ale w kampanii tam może lepiej się spełnią.


A ja ci polecam WOT tam będziesz siedział wyłącznie w czołgu a za szybkie ruszenie się z respa jest w złym tonie :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2012, 22:34 
Offline

Dołączył(a): 1 maja 2012, 20:18
Posty: 3
Będzie dziś próba wczytania map z B2K ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2012, 02:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2011, 13:30
Posty: 47
Lokalizacja: Warszawa
xmenr458 napisał(a):
Będzie dziś próba wczytania map z B2K ?


Nie będzie, ale to dlatego, iż uruchomiliśmy nowy serwer, specjalnie dla map z dodatków. Adres serwera:

www.dlc.bf3.com.pl

Na razie jest tam wyłącznie B2K, ale niebawem pojawią się mapki z nowego dodatku CQ :) Serwer jest w trakcie optymalizacji, że tak powiem, zatem jeżeli są jakiekolwiek uwagi co do jego działania, to zapraszam do kontaktu!

_________________
Obrazek Obrazek


Ostatnio edytowano 3 cze 2012, 13:10 przez KOKOSfly, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2012, 13:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2011, 13:30
Posty: 47
Lokalizacja: Warszawa
Witam wszystkich!

Chciałem poinformować, iż ostatnio uruchomiliśmy kanał YouTube serwerów do Battlefield 3, czyli BIMBROWNIA MIX (http://bf3.com.pl) oraz BIMBROWNIA MIX ALL DLC (http://dlc.bf3.com.pl)

Kanał BIMBROWNIA MIX na YouTube

Na razie znajdują się tam 3 frag movies, nagrane przeze mnie oraz Mikey85_PL. Play listę możecie odtworzyć TUTAJ. Jeżeli sami nagracie frag movies lub inne filmy z BF3, które były nagrywane na jednym z serwerów bimbrowni, to z przyjemnością wrzucimy je na nasz kanał lub udostępnimy za jego pomocą. Mam nadzieję, że nasz filmy Wam spodobają i oczywiście zapraszamy na nasze serwery!

Jako że Bimbrownia jest multigamingiem, to będziemy również na kanał YT wrzucać gameplay'e z innych gier. Aktualnie zajmujemy się Diablo 3. Jeżeli chcielibyście zostać częścią multigamingu Bimbrowni, to serdecznie zapraszamy na nasz kanał TeamSpeak 3 (ts3.bf3.com.pl:9542) oraz stronkę

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 cze 2012, 10:30 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 09:25
Posty: 40
Powstał nasz nowy 32 slotowy serwer BIMBROWNIA MIX DLC z dniem jutrzejszym startuje na nim dodatek CLOSE QUARTERS już dziś serdecznie zapraszamy do gry


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 cze 2012, 21:01 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 09:25
Posty: 40
Jeśli ktoś chce grać sparing a niema gdzie zapraszamy na nasz serwer nie rankingowy wystarczy się zarejestrować na forum i wpisać prośbę w odpowiednim dziale potem czekać chwile na odpowiedz i resztę ustalić na naszym TS 3 Adres: ts.bf3.com.pl lub 195.117.191.235


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2012, 10:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2011, 13:30
Posty: 47
Lokalizacja: Warszawa
Witam wszystkich!

Mam przyjemność poinformować, że nie dalej jak dwa dni temu na naszym

kanale YouTube

pojawiła się seria dotycząca meczy sparingowych. To "efekt uboczny" nabycia przez multigaming BIMBROWNIA serwera sparingowego na 16 slotów oraz utworzenia plutonu sparingowego Bimbrownia War Squad. Postaram się, aby każdy rozgrywany przez nas mecz był publikowany na kanale YouTube, zatem będzie można regularnie oglądać grę drużynową i dzielić z nami emocje :)

Zapraszam Was do obejrzenia 4-ech części meczu sparingowego z klanem PURE! Jest to #1 na naszej playliście:

Mecze sparingowe

Dodatkowo jeżeli masz ochotę rozegrać mecz sparingowy z Bimbrownia War Squad lub po prostu dołączyć się do nas, to zapraszam do odwiedzenia TEGO wątku na naszym forum! Istnieje również możliwość wynajęcia serwera na mecze innych klanów, zaś informacje odnośnie tej opcji znajdziecie TUTAJ.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2012, 21:30 
Offline

Dołączył(a): 7 kwi 2012, 09:29
Posty: 31
Często wchodzę na serwer DLC i bardzo fajnie się gra. Nie ma płaczków, fajna atmosfera.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL