Teraz jest 25 wrz 2024, 04:36

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 lip 2012, 20:10 
Offline

Dołączył(a): 23 lut 2012, 08:02
Posty: 20
Hej,

Obrazek

Jak tego używać/włączać itp. Mam to ustawione i nie widzę różnicy.

To działa dla uzbrojenia spod 1-ki na klawiaturze czy dla naprowadzanych spod 2-ki?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lip 2012, 20:34 
Offline

Dołączył(a): 2 lip 2012, 15:46
Posty: 22
To działa na podstawowe rakiety, zwiększa ich celność i zasięg. Przydatne do ostrzeliwania wroga z większych odległości. Ale czy ma ktoś jakieś dokładniejsze statystyki tego dodatku? Jakieś testy czy coś.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lip 2012, 20:54 
Offline

Dołączył(a): 23 lut 2012, 08:02
Posty: 20
Tubady napisał(a):
...czy ma ktoś jakieś dokładniejsze statystyki tego dodatku? Jakieś testy czy coś.


Dokładnie o to mi chodzi, bo nie widzę żadnych profitów z tego bajeru...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lip 2012, 21:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Z tego co pamiętam to ten bajer dodaje mały autoaim dla podstawowych FFAR, 50-100m zaczynają same obierać kurs by najbardziej zbliżyć się do wrogiego celu (koło 10-20 stopni)*.

*Nie mam absolutnie żadnych danych by poprzeć te wartości.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sie 2012, 09:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2008, 11:09
Posty: 7
Wydaje mi się że cel musi być oświetlony Soflamem.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sie 2012, 10:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Klimek napisał(a):
Wydaje mi się że cel musi być oświetlony Soflamem.


Wydaje mi się że takie cudeńko było dla strzelca, pilot miał właśnie znacznik laserowy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sie 2012, 11:41 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2007, 14:12
Posty: 297
Lokalizacja: Zaskoczeń
Guided rockets, sprawia że pociski trafiają w mniejszym promieniu (tj. mniejszy "rozstrzał" mają) + przeciwko pojazdom które mamy na celowniku pociski namierzają się (tj. nie trzeba celować ponad pojazdem żeby uwzględnić opad pocisków itd.).

Po prostu poprawia celność :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sie 2012, 13:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
"Po prostu" dalej nie wiadomo jak to działa, bo w grze nie czuć żadnej różnicy.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sie 2012, 13:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 19:28
Posty: 57
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Widziałem kiedyś filmik, na którym autor, używając naprowadzanych rakiet, cały czas starał się utrzymywać cel na krzyżyku. Szło mu to całkiem wydajnie, miałem wrażenie, że każda z rakiet trafiała w cel.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 sie 2012, 03:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 paź 2011, 18:05
Posty: 134
Eh...
To jest wsparcie do FFarek. Rakieta przy/przed celem "leciutko" w niego skręca. Z tym bajerem każda lama w heli zestrzeli na caspianie śmigłowiec śmigłowcem będąc w swojej bazie gdy wrogi śmigłowiec będzie w swojej (jeśli wisi w powietrzu nieruchomo).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 sie 2012, 21:44 
Offline

Dołączył(a): 8 sie 2012, 21:10
Posty: 1
Bardzo dużo latam heli (ok 70% czasu gry) i moim zdaniem jest duża różnica z tym perkiem lub bez.
Najpierw może działanie: rakiety zbliżając się do celu naprowadzają się na niego- ma to oczywiście ograniczony zasięg, rakiety wysłane zbyt daleko od celu nie naprowadzą się, ale jeśli strzelasz krzyżykiem w bezpośrednią bliskość celu zamiast np. 10 rakiet w cel wchodzi 14 co robi sporą różnicę. Moim zdaniem bardzo przydatny perk, z tym że zazwyczaj Ci którzy dużo latają używają albo tego perka albo laser paintera (to się dopasowuje do konfigu działkowego z którym latasz, mój używa tv missile więc dla mnie nie ma sensu używać go.Jakby używał pocisków kierowanych- miałoby to sens)
Moim zdaniem w praktyce ten perk:
1. Pozwala z dystansu rozwalić pelotkę jednym nalotem (przy strzelaniu z dystansu w cel wchodzi więcej rakiet),
2. Pozwala w bezpośrednim starciu wpakować 100% rakiet w cel ( czyli np latając bez perka strzelam w ruchomy czołg -a różnica jest jeszcze większa przy pojazdach terenowych które poruszają się dużo szybciej - i lecąc z wysokości w dół wrzucam w cel 2 serie rakiet- czołg wylatuje w kosmos, nikt nie zdąży go naprawić),
3. W przypadku szybko poruszających się pojazdów- kilka rakiet niszczy pojazd. (Bez perka trafienie jest moim zdaniem trudne...)
4. Podczas walki z helikopterem w czasie przeładowania heatseekerów- można śmiało wpakować serię rakiet w przeciwnika, bardzo przydatne do dobijania uszkodzonego heli lub jak leci blisko ziemii używając rozpraszaczy ciepła (wtedy nie można złapać locka - zostają rakiety/dobry działkowy lub ew. złapanie locka z laser paintera - ale używa się albo laser paintera albo naprowadzania rakiet.)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL