Teraz jest 29 mar 2024, 00:45

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Poprawki do DP
PostNapisane: 30 gru 2012, 20:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2012, 19:43
Posty: 162
Lokalizacja: Łódź
Nikczemnie sobie wróciłem, obejrzałem DP i mam kilka swoich sugestii dot. tejże sprawy.
Po 1. Pojazd przeciwlotnicy PZA Loara został wdrożony do WP w postaci 1(!) sztuki, poza tym jest to wersja artyleryjska, a ZSU-23-4MP Biała jest w postaci bodajże 10 sztuk, z czego ma dostęp do wystrzeliwania rakiet Grom. Ewentualnie można wdrożyć pojazd Hibneryt, czyli Star 266 a na jego tyle ZUR-23-2KG Jodek (zmodernizowane ZU-23-2 z rakietami Grom).


Po 2. Anders nie znajdzie się na stanie WP, mówią że na jego podstawie będą coś kombinować, więc BWP-1 powinno zostać.


Po 3. Kiedyś w Design Planie był KTO, czyli Kołowy Transporter Opancerzony wyposażony w karabin maszynowy 12,7mm.
Na ten przykład można podać Rosomaka-M3, wyposażonego w obrotnicę, a na niej WKM-B.Obrazek


Po 4. Niszczyciel czołgów - proponuję na jego miejscę Hummera posiadającego na obrotnicy Spike LR. (używany przez WP, w postaci 18 sztuk)Obrazek
W pół biedy można używać Sprandelów na BRDM-2, których również mamy 18.


Po 5. Proponowałbym, aby HUMVEE było wyposażone i w NSW na tradycyjnej obrotnicy,jak i w WKM-B w ZSMU KOBUZ.
Obrazek
Na pierwszym planie Humvee z ZSMU KOBUZ, a na drugim z obrotnicą wyposażoną w NSW/WKM-B.
To na razie tyle z mojej strony, możliwe że coś dopiszę. Czekam cierpliwie na opinie użytkowników.


Ostatnio edytowano 19 sty 2013, 16:48 przez Kox, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 gru 2012, 11:43 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2012, 17:21
Posty: 693
Dzięki za sugestie Kox, na pewno się przydadzą, chociaż czarno widzę parę spraw:
1. Powątpiewam żeby w pierwszym release znalazł się jakikolwiek pojazd plot, aktualnie skupiamy się na innych rzeczach. Dlatego powstała sugestia nt. PZA Loara, które kiedyś tam miałoby w przyszłości się pojawić. Ale i tak sugestia jest na tyle niepewna że nie ma o czym nawet pisać. :)

2. Tak jak wyżej.

3. Ciekawie to wygląda ale nie chcemy dodawać sobie kolejnych zajęć. Dobrze będzie jeśli skończymy to co mamy w planach. :)

4. To jest akurat ciekawe, trzeba będzie to przemyśleć. :)

5. Humvee prawdopodobnie będzie tylko przeteksturowaną wersją PRowego jeśli w ogóle się pojawi. Polacy w PR będą jeździć Dzikiem.

Podsumowując staramy się skończyć w tej chwili to co zaczęliśmy i to co jest niezbędne żeby dodać do PR polską frakcję. Mamy sporo pracy, a utalentowanych i aktywnych rąk do pomocy dużo mniej.

_________________
PR:Polish Forces https://www.facebook.com/PRPolishForces


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 gru 2012, 16:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2012, 19:43
Posty: 162
Lokalizacja: Łódź
Akurat 3 punkt wypadałoby zrobić, bo jeśli robimy wojska w Afganie, to nasi jeżdżą tam owymi KTO. Jest to odpowiednik Strykera bądź WZ551, oczywiście wyposażonymi w 12,7mm.
W sumie, to sugestie 1, 2 oraz 4 będą się tyczyły bardziej wojsk obronnych/krajowych aniżeli tych wysłanych w ramach PKW Afganistan bądź Irak. Co do 5. Amerykanie mają kilka wersji Hummera - transportowa, z obrotnicą i swoim ZSMU, więc warto by było naszych w to zaopatrzyć. Akurat pierwsze i drugie to nie problem, bo pierwszy to tylko tekstura, a drugi tekstura i broń, ale jednak..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 gru 2012, 19:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2007, 10:10
Posty: 917
Lokalizacja: okolice wawy
ddeo napisał(a):
Dzięki za sugestie Kox, na pewno się przydadzą, chociaż czarno widzę parę spraw:
1. Powątpiewam żeby w pierwszym release znalazł się jakikolwiek pojazd plot, aktualnie skupiamy się na innych rzeczach. Dlatego powstała sugestia nt. PZA Loara, które kiedyś tam miałoby w przyszłości się pojawić. Ale i tak sugestia jest na tyle niepewna że nie ma o czym nawet pisać. :)

2. Tak jak wyżej.

3. Ciekawie to wygląda ale nie chcemy dodawać sobie kolejnych zajęć. Dobrze będzie jeśli skończymy to co mamy w planach. :)

4. To jest akurat ciekawe, trzeba będzie to przemyśleć. :)

5. Humvee prawdopodobnie będzie tylko przeteksturowaną wersją PRowego jeśli w ogóle się pojawi. Polacy w PR będą jeździć Dzikiem.

Podsumowując staramy się skończyć w tej chwili to co zaczęliśmy i to co jest niezbędne żeby dodać do PR polską frakcję. Mamy sporo pracy, a utalentowanych i aktywnych rąk do pomocy dużo mniej.




+1

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, 10:18 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2012, 17:21
Posty: 693
Kox napisał(a):
Akurat 3 punkt wypadałoby zrobić, bo jeśli robimy wojska w Afganie, to nasi jeżdżą tam owymi KTO. Jest to odpowiednik Strykera bądź WZ551, oczywiście wyposażonymi w 12,7mm.
W sumie, to sugestie 1, 2 oraz 4 będą się tyczyły bardziej wojsk obronnych/krajowych aniżeli tych wysłanych w ramach PKW Afganistan bądź Irak. Co do 5. Amerykanie mają kilka wersji Hummera - transportowa, z obrotnicą i swoim ZSMU, więc warto by było naszych w to zaopatrzyć. Akurat pierwsze i drugie to nie problem, bo pierwszy to tylko tekstura, a drugi tekstura i broń, ale jednak..

Co do 3 będzie musiał Ci wystarczyć KTO Rosomak. :)

_________________
PR:Polish Forces https://www.facebook.com/PRPolishForces


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, 21:21 
Offline

Dołączył(a): 16 maja 2011, 23:19
Posty: 394
Kox niestety smutna rzeczywistość jest taka ze aktualnie przy pf pracuje Ja, Ddeo oraz flammaster, pominąłem kogoś? ja mam na głowię mapy + hinda, Darek robi modele i uv do broni a flammaster kończy dzika i nie wiem co tam Darek zaplanował dalej dla niego zwiazku czym jak bardzo byśmy nie chcieli nie mamy rak do pracy by zrobić twoje propozycje nawet jeżeli to tylko trochę pracy to i tak już pracy jest mnóstwo


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, 23:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2012, 19:43
Posty: 162
Lokalizacja: Łódź
Ależ rozumiem waszą sytuację, lecz ja tylko podałem swoje sugestie, na które nie naciskam, aby je wykonać w jak najszybszym czasie. Miałem potrzebę wypowiedzenia się w tym temacie i tyle.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sty 2013, 09:47 
Offline

Dołączył(a): 16 maja 2011, 23:19
Posty: 394
No to w takim przypadku jedynie co zostaje mi do napisania to dziękujemy ze twoje uwagi mam nadzieje ze będziemy mogli je pewnego dnia spełnić :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sty 2013, 20:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2012, 19:43
Posty: 162
Lokalizacja: Łódź
Czyli z tego co wynika, to mam rozumieć, odnośnie Humvee'ego, że będzie to zwyczajny amerykański z inną teksturką. (chodzi mi głównie o jego uzbrojenie). Właściwie, jak się ma sprawa z BRDM-2? Bo kiedyś miał się on pojawić, potem Fresz coś zadecydował że one ponoć tylko w kraju gniją i nie używa się ich bojowo (nadal stacjonują w KFOR, i kilka było w Iraku oraz Afganistanie).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sty 2013, 20:46 
Offline

Dołączył(a): 16 maja 2011, 23:19
Posty: 394
uzbrojenie to nie problem bo w bf'ie(takze w pr'ze) model który widzisz w grze np hammve to tak np kilka modeli
model podstawowy
model broni
model np antenki
związku z czym można wziac pr hammve i wsadzić tam nawet pkm :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sty 2013, 22:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2012, 19:43
Posty: 162
Lokalizacja: Łódź
W sumie to dziękuję za informację, ale praktycznie nie o to mi chodziło.
Chodziło mi o to, czy nasze Hummery będą wyposażone w WKM-B (niektóre miały EOTecha, inteligentnie) czy w M2 jak amerykańskie..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sty 2013, 00:15 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2012, 17:21
Posty: 693
Jeśli chodzi o Humve, to będzie tylko retekstura, nie posiadamy modelu WKM-B i nie planujemy go zrobić.
Jeśli chodzi o BRDM-2, nie mamy tego w planach. Jeśli wystarczy zrobić nową teksturę do któregoś modelu PRowego może się tym zainteresujemy. Jeśli chodzi o Żbik to nie będziemy zawracać sobie tym głowy. Przynajmniej w najbliższych miesiącach.

Edit:
Na pocieszenie dodam że mamy w planach zrobienie nie tylko Głuszca, ale i Sokoła specjalnie do map Irackich.

_________________
PR:Polish Forces https://www.facebook.com/PRPolishForces


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sty 2013, 01:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2012, 19:43
Posty: 162
Lokalizacja: Łódź
Z tego co pamiętam, to na niebie Iraku w polskiej szachownicy latał Sokół ratownica medycznego oraz w wersji WA, czyli GSz-23Ł + rakiety. A co do BRDM, to w sumie chyba lepiej po prostu przeteksturować istniejący już pojazd, bo ze Żbikiem byłaby pewna robota. A i WKM-B a NSW to praktycznie niewielka różnica, inny nabój tylko. Więc spytam inaczej - mamy NSW, aby je umieścić na Humvee?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sty 2013, 14:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2012, 19:43
Posty: 162
Lokalizacja: Łódź
Teraz sugestia, ale dotycząca bardziej broni / kitów.
Z tego co widziałem w DevCast 2, to powstają nowe kity - Spotter i Machine Gunner.
Do Spottera to wiadomo, da się pewnie Beryla z EOTechem i odpowiednie wyposażenie, a do Machine Gunner'a UKM-2000P
Ale co z Automatic Rifleman, gdzie powinny być LKM'y, których nasze wojsko... nie posiada?
Jeśli mielibyśmy się bawić w fikcje, to widziałbym dwóch kandydatów na taki kit:
Karabinek maszynowy wz. 2003
Negev
1. Karabinek maszynowy wz. 2003 to polski prototyp typowego rkmu, który niestety nie został przyjęty na wyposażenie WP.
2. Negev - były jego testy w Polsce, było coś pisane o tym, że mógłby trafić w ręcę WP.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sty 2013, 16:51 
Offline

Dołączył(a): 16 maja 2011, 23:19
Posty: 394
Kox napisał(a):
2. Negev - były jego testy w Polsce, było coś pisane o tym, że mógłby trafić w ręcę WP.



Kwestia jest już poruszona i czekamy na odpowiedz od devów


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL