Teraz jest 28 mar 2024, 14:46

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Facebook
PostNapisane: 6 sty 2013, 16:42 
Offline

Dołączył(a): 16 maja 2011, 23:19
Posty: 394
http://www.facebook.com/pages/Project-R ... 5374480137 a oto i nasz nowy facebook lajkowac to wam antol coś wrzuci prawda antol?:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Facebook
PostNapisane: 6 sty 2013, 22:21 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2012, 17:21
Posty: 693
Za wcześnie Grober. Możesz przestać błaznować?

_________________
PR:Polish Forces https://www.facebook.com/PRPolishForces


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Facebook
PostNapisane: 7 sty 2013, 02:42 
Offline

Dołączył(a): 16 maja 2011, 23:19
Posty: 394
darek przestań ukrywać nasze skarby :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Facebook
PostNapisane: 7 sty 2013, 02:50 
Offline

Dołączył(a): 9 gru 2012, 23:04
Posty: 429
Grober napisał(a):
http://www.facebook.com/pages/Project-Reality-Polish-Forces/389475374480137 a oto i nasz nowy facebook lajkowac to wam antol coś wrzuci prawda antol?:)


1000 lajków i wrzuce logo:p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Facebook
PostNapisane: 7 sty 2013, 12:07 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2012, 17:21
Posty: 693
Zamiar jest taki żeby te skarby wywoływały opad szczęki, nie czegoś innego.

_________________
PR:Polish Forces https://www.facebook.com/PRPolishForces


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Facebook
PostNapisane: 14 sty 2013, 22:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2007, 22:32
Posty: 152
Lokalizacja: Wrocław
Polakowa mentalność. Wciąż prowadzone jest konto, które zostało stworzone wcześniej. Zamiast spytać o dostęp do niego, bądź wysyłanie zdjęć to widzę, lepsze jest polaczkowanie, obrażanie się, strzelanie fochów.
http://www.facebook.com/PolishForces
Dziękuje dobranoc.

_________________
www.forgottenhonor.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Facebook
PostNapisane: 14 sty 2013, 23:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2009, 06:19
Posty: 118
Lokalizacja: Pińczów
Po twoich wybrykach w tym projekcie, założenie nowego profilu było najlepszym rozwiązaniem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Facebook
PostNapisane: 14 sty 2013, 23:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2007, 22:32
Posty: 152
Lokalizacja: Wrocław
Yyy jakich? Po negatywnych komentarzach na temat pracy zespołu pod przewodnictwem byłego Fuhrera projektu tzn. powiedzeniu kilku słów prawdy powtarzanych przez spore grono ludzi? Póki co moje słowa się potwierdzają (potwierdzały? Bo wisi mi to co się dzieje, ale z tego co widziałem dzisiaj postęp jest znikomy posiłkując się realitymod.com). Zresztą co ma piernik do wiatraka? Jeszcze potupajcie nóżkami i pokrzyczcie boście tacy biedni i skrzywdzeni. Dodam, że pytałem co poniektóre osoby, czy trzeba coś dodać tzn. jakieś zdjęcia z update'u itd.,a w podchody nie mam zamiaru się bawić.

_________________
www.forgottenhonor.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Facebook
PostNapisane: 15 sty 2013, 10:11 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2012, 17:21
Posty: 693
michaelo napisał(a):
Polakowa mentalność. Wciąż prowadzone jest konto, które zostało stworzone wcześniej. Zamiast spytać o dostęp do niego, bądź wysyłanie zdjęć to widzę, lepsze jest polaczkowanie, obrażanie się, strzelanie fochów.
http://www.facebook.com/PolishForces
Dziękuje dobranoc.


Prawdę mówiąc głównym powodem jest to że nie lubię o nic prosić. Jeśli tak bardzo chciałeś żeby twoje fanowskie konto stało się tym oficjalnym sam miałeś czas żeby wyjść z taką inicjatywą.

_________________
PR:Polish Forces https://www.facebook.com/PRPolishForces


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Facebook
PostNapisane: 15 sty 2013, 13:25 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2012, 17:21
Posty: 693
michaelo napisał(a):
Yyy jakich? Po negatywnych komentarzach na temat pracy zespołu pod przewodnictwem byłego Fuhrera projektu tzn. powiedzeniu kilku słów prawdy powtarzanych przez spore grono ludzi? Póki co moje słowa się potwierdzają (potwierdzały? Bo wisi mi to co się dzieje, ale z tego co widziałem dzisiaj postęp jest znikomy posiłkując się realitymod.com). Zresztą co ma piernik do wiatraka? Jeszcze potupajcie nóżkami i pokrzyczcie boście tacy biedni i skrzywdzeni. Dodam, że pytałem co poniektóre osoby, czy trzeba coś dodać tzn. jakieś zdjęcia z update'u itd.,a w podchody nie mam zamiaru się bawić.

Nie wiem co to za słowa, ani gdzie je napisałeś, nie interesuje nas (przynajmniej mnie) to. Nie znam Cię, wiem tyle że prowadziłeś nieoficjalny fanpage na fb i że proponowałeś ludziom udział w beta/alpha testach które miały być lada moment, co oczywiście było fikcją. Prawda jest taka, że wolę założyć oficjalny fanpage i zamieszczać tam oficjalne informacje. Przy okazji, jesteśmy Polakami, nie "polaczkami", spróbuję się tym razem nie obrazić.

_________________
PR:Polish Forces https://www.facebook.com/PRPolishForces


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Facebook
PostNapisane: 15 sty 2013, 14:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2006, 16:09
Posty: 1459
Lokalizacja: Kielce
michaelo napisał(a):
Zamiast spytać o dostęp do niego, bądź wysyłanie zdjęć to widzę, lepsze jest polaczkowanie, obrażanie się, strzelanie fochów.

Przyganiał kocioł garnkowi. Miałeś problem i zamiast rozwiązać go wewnętrznie, na forum PP powiedzieć, co leży na sercu, to zacząłeś publicznie prać brudy, wrzucając wywód na fanpage, a teraz oczekujesz, że będziemy Cie przepraszać i prosić o dostęp do czegoś, co można odbudować w godzinę.

michaelo napisał(a):
Po negatywnych komentarzach na temat pracy zespołu pod przewodnictwem byłego Fuhrera projektu tzn. powiedzeniu kilku słów prawdy powtarzanych przez spore grono ludzi? Póki co moje słowa się potwierdzają (potwierdzały? Bo wisi mi to co się dzieje, ale z tego co widziałem dzisiaj postęp jest znikomy posiłkując się realitymod.com).

Negatywne komentarze były na temat Fresza (który może i przesadzał, ale miał konkretny plan działania, nie chciał, żeby ktoś mu w nim mieszał, a przede wszystkim przyczynił się do postawienia projektu na nogi, o czym chyba zapominasz), nie pracy zespołu, chyba, że oczekujesz, razem ze swoim "dużym gronem ludzi", że olejemy studia, pracę, szkołę i będziemy dłubać.
Ja dziennie mam ok. 5godz wolnego po pracy, kiedy to muszę zrobić rzeczy na studia i dodatkowo jakieś zlecenia. Do tego dobrze byłoby czasem odejść od kompa i wyjść ze znajomymi. Myślę, że reszta teamu ma podobnie.

michaelo napisał(a):
Jeszcze potupajcie nóżkami i pokrzyczcie boście tacy biedni i skrzywdzeni. Dodam, że pytałem co poniektóre osoby, czy trzeba coś dodać tzn. jakieś zdjęcia z update'u itd.,a w podchody nie mam zamiaru się bawić.

Nie spotkałem się z postem nikogo z teamu (jeżeli Ty takowy widziałeś, to podlinkuj, a cofnę to zdanie), kto by pisał, że zabrałeś fanpage i że jesteśmy z tego powodu pokrzywdzeni. Widzę, że Ty wyciągasz tę sprawę, na siłę próbujesz zabłysnąć, oczernić nas publicznie i zrobić z siebie męczennika.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Facebook
PostNapisane: 15 sty 2013, 17:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2009, 06:19
Posty: 118
Lokalizacja: Pińczów
Mnie już nie dziwi, że ten typ cały czas się pluje i obraża wszystkich, dlatego często musi zmieniać nicki w PR, bo go ciągle banują za złe zachowanie :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Facebook
PostNapisane: 15 sty 2013, 19:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2007, 22:32
Posty: 152
Lokalizacja: Wrocław
ddeo:
1. Nie kazałem nikomu prosić o dostęp do tego konta, ba pytałem kilka osób czy dać im uprawnienia administratora by sami mogli wrzucać rzeczy.
2. Konto było zakładane jako oficjalne, najpierw uzgodniłem to z Freszem i spytałem go o zdanie - gdy dostałem przyzwolenie, założyłem je w innym przypadku bym tego nie robił. Przypominam, że był nawet temat na starym forum PF i nie widziałem tam jakiś pretensji i sprzeciwów.
3. O Alpha testach napisałem tyle, że jest prowadzona rekrutacja BO BYŁA, podając link do odpowiedniego działu dodając "start wkrótce" (coming soon). Temat był, podania tam były więc nie rozumiem problemu? Podałem odnośnik do forum, gdzie rzekome zapisy na alpha testy były rzeczywiście prowadzone.

Paul:
4. Pisałem to, mój post został usunięty zaraz po. Dlatego bezpośrednim powodem dlaczego umieściłem opinię moją i nie tylko moją na temat tego syfu była ta cenzura. Zresztą nie tylko moje posty usuwano, cenzurowano itd. Zaraz po daniu sobie siana napisałem o to czy dać dostęp do profilu bodajże Freszowi lub Groberowi - zignorowali to.
5. Przypominam Ci, że projekt tak bardzo ogólnie zmartwychwstał nie dzięki Freszowi. To ja i koleś o nicku Wadziu napisaliśmy właśnie DO CIEBIE jako pierwsi, dostaliśmy całą paczkę tego co do tej pory zrobiliście i to my zaczęliśmy robić pierwsze rzeczy (Sokoła i Hinda od zera) by potem wejść we współpracę z Freszem, z którym zresztą byliśmy w jednym klanie i przekazać mu te pliki. Wadziu został później wyjebany bez powodu mimo to, że pracował nad Sokołem i dał Freszowi znać, że ma zawał na studiach. Nie widziałem ani jednego słowa wytłumaczenia od Fresza za to - to kolejny powód umieszczenia negatywnego wpisu.
6. Moje negatywne komentarze nie tyczyły się głównie pretensji do ekipy o wolne prace itd. pretensje były o to, w jaki sposób podejmowane są decyzje, to, że nikt nie miał szansy się wypowiedzieć gdyż Lider miał wszystko głęboko w dupie. Wystarczyło wejść na forum i przeczytać jakie były ataki na tego, który zaproponował jakąkolwiek broń (dobrym przykładem jest dyskusja na temat TORa i SAKO)
7. Grober umieszczał posty na tablicy profilu fb (i to jest bezpośredni powód czemu tutaj napisałem czytając tamte rzeczy). Wszystko wypieprzyłem odruchowo bo nie chciało mi się tego czytać i nie chciałem by ludzie czytali polaczkowe teksty. Poza tym dostałem kilka PW, których tutaj nie będę umieszczał gdyż to prywatne rozmowy ale zagwarantować mogę, że flame był.

Lajtus:
8. Tylko się się się nie o-o-opluj.

ps. polaczkowanie to styl życia, a nie narodowość.

Dodam jeszcze, że to jest właśnie polaczkowe myślenia.
Jeden profil jest już w miarę ogarnięty, uporządkowany, wrzucone zdjęcia podzielone na foldery: http://www.facebook.com/PolishForces
...i drugi, nowy, na którym nic nie ma: http://www.facebook.com/PRPolishForces

Wystarczy porównać oba i zastanowić się jaka w tym logika?

_________________
www.forgottenhonor.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Facebook
PostNapisane: 15 sty 2013, 21:30 
Offline

Dołączył(a): 9 gru 2012, 23:04
Posty: 429
Proponuję nie odpowiadać na jego wywody. To tylko taka mała prowokacja by:
1. Nie nudzić się.
2. Obrażać ludzi bez żadnych konsekwencji.
3. Marnować nasz czas.

Także Michaelo, przestań wpieprzać się z jakimiś problemami na forum publicznym by "sobie" udowodnić, że jesteś dobrym mówcą i wygrać jakąś bezsensowną batalię słowną.

Zostaw ten temat w spokoju. Tylko sobie szkodzisz.
Przemyśl swoje błędy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Facebook
PostNapisane: 15 sty 2013, 21:38 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2012, 17:21
Posty: 693
To że projekt żyje jest zasługą osób, które nad nim pracują.

Powstał oficjalny fanpage, który znajduje się pod tym adresem: https://www.facebook.com/PRPolishForces
Jest co prawda wciąż w budowie, ale z czasem zaczną pojawiać się na nim informacje.

Pracuje nad tym projektem od kilku miesięcy i nigdy nie odniosłem wrażenia jakoby Twój fanpage Michaelo był tym oficjalnym, a rozmawiałem też na ten temat niejednokrotnie z Freszem, jeszcze gdy był liderem projektu. Co do alpha/beta testów: owszem, były zapisy, ale nigdy nie było mowy o tym że same testy "ruszą niedługo". Od kiedy jestem liderem projektu nie dostałem od Ciebie żadnych propozycji związanych z fanpage i na tym poprzestańmy dyskusję.

Pozdrawiam.

_________________
PR:Polish Forces https://www.facebook.com/PRPolishForces


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL