Teraz jest 28 mar 2024, 11:43

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kupno BF3
PostNapisane: 22 sty 2013, 23:54 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2013, 23:50
Posty: 1
Witam, jeśli pisze ten temat w złym miejscu z góry przepraszam i proszę o przeniesienie.
Mam zamiar kupić battlefielda 3 tylko i wyłącznie ze względu na multiplayer i tu jest pytanie mianowicie, czy muszę kupić te różne dodatki? Obejdzie się bez dodatków?

Pozdrawiam, Ahibo :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kupno BF3
PostNapisane: 23 sty 2013, 01:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 paź 2011, 18:05
Posty: 134
Obejdzie się.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kupno BF3
PostNapisane: 23 sty 2013, 02:09 
Offline

Dołączył(a): 30 cze 2011, 02:39
Posty: 54
Obejdzie się, ale bez dodatków znudzi Ci się, właściwie z dodatkami też. Bo to są te rzeczy które powinny zostać wprowadzone razem z premiera bf lub chociaż z b2k.
Podepnę się pod temat. Dlatego, iż bf3 mnie znudził zamierzam kupić 2 max dodatki. Nie zamierzam kupować na pewno CQ i AK. Nie przepadam za takimi klimatami i tutaj pojawia się pytanie. Czy opłaca się kupować Aftermatch i b2k? Doradźcie które najlepiej kupić. Pozdro.
I mam nadzieję, że już nie podwyższą wymagań bfa, bo bym się wkurzył... :<
Edit: Aftermatch i b2k ma większe wymagania od normalnego bf?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kupno BF3
PostNapisane: 23 sty 2013, 11:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Skąd wiesz że mu się znudzi? Niektórzy mają po kilkaset godzin i im się nie znudziło. Wywróżyłeś mu to z fusów?

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kupno BF3
PostNapisane: 23 sty 2013, 14:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Aftermatch jak kupisz będziesz zadowolony. Każda mapka ma swój urok, więc do wyboru do koloru.
Mapy szybko się wczytują. Ogolnie ok.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kupno BF3
PostNapisane: 24 sty 2013, 12:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2007, 01:42
Posty: 108
Lokalizacja: Fotel
Jeśli chcesz aby Ci się nie znudziło zrób tak: http://www.youtube.com/watch?v=plBFvcj3DJY

_________________
www.tteam.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kupno BF3
PostNapisane: 6 lut 2013, 01:07 
Offline

Dołączył(a): 8 sty 2012, 15:41
Posty: 24
Witam!
Podpinam się do tematu, ponieważ za niedługo mam nadzieję zakupić BF3 z dodatkami. Głównie dlatego, że jest mapa Karkand z BF2, a darzę ją sentymentem, ponieważ na niej zaczynałem w ogóle życiową przygodę w BF2 :mrgreen:
Poza tym mam pytania o dodatki - które kupić, a które sobie darować, jeśli chciałbym pograć:
1) na mapie Karkand i Gulf of Oman - nie zapomnę nigdy tego dreszczyku desantu śmigłowcami, prawie jak Helikopter w ogniu :lol: (dodatek B2K?)
2) na mapie Wake Island, jeśli taka istnieje? - też darzę sentymentem, spędziłem na niej najwięcej czasu spośród wszystkich map BF2 :stupid: :mrgreen:
3) polatać samolotem/heli i pojeździć czołgiem na tej samej mapie (Caspian Border???).
4) pobiegać z buta na wolnej przestrzeni i ponapierd...ać w piechotę, coś a'la Port Arica z BFBC2.
Mój ulubiony tryb z BFBC2 to Podbój, gorzej z Rush, a DM/TDM w ogóle mnie nie rajcują.

Dlatego czekam na propozycje, co dokupić do podstawki, żeby być zadowolonym? Chyba, że wszystkie dodatki (Premium???) są w przyzwoitej cenie poniżej 100zł???


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kupno BF3
PostNapisane: 6 lut 2013, 20:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
>keye.pl
kthxbai.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kupno BF3
PostNapisane: 6 lut 2013, 21:30 
Offline

Dołączył(a): 6 lut 2013, 19:54
Posty: 1
Wiem że keye.pl to nie jest dobry przykład, chciałem tylko pokazać że można za tyle dostać :)
BTW
Nie tak dawno w jakimś sklepie widziałem Premium za 89zł


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kupno BF3
PostNapisane: 8 lut 2013, 15:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
smarekxy napisał(a):
Poza tym mam pytania o dodatki - które kupić, a które sobie darować, jeśli chciałbym pograć:
1) na mapie Karkand i Gulf of Oman - nie zapomnę nigdy tego dreszczyku desantu śmigłowcami, prawie jak Helikopter w ogniu :lol: (dodatek B2K?)

Karkand z 3 architektonicznie jest bardzo podobny do tego z 2, brak mu jednak żółtej poświaty burzy piaskowej z drugiej części. Niestety nie ma tam śmigłowców, jest jedynie sprzęt jeżdżący.
smarekxy napisał(a):
2) na mapie Wake Island, jeśli taka istnieje? - też darzę sentymentem, spędziłem na niej najwięcej czasu spośród wszystkich map BF2 :stupid: :mrgreen:
Jest Wake Island w 3 ale jej nie poznasz :? Tzn wszystko podobne, ale otoczka i klimat zupełnie inny. Podobnie mapę Gulf of Oman - tę zmienili najbardziej względem BF2, podobieństw trzeba się dopatrywać (i to z dużą wyobraźnią).
smarekxy napisał(a):
3) polatać samolotem/heli i pojeździć czołgiem na tej samej mapie (Caspian Border???).
4) pobiegać z buta na wolnej przestrzeni i ponapierd...ać w piechotę, coś a'la Port Arica z BFBC2.
Mój ulubiony tryb z BFBC2 to Podbój, gorzej z Rush, a DM/TDM w ogóle mnie nie rajcują.

Jak kasa nie gra roli, to kup dodatek Premium. Jeśli chcesz podzielić, to z tego co widzę mamy podobne upodobania co do map i osobiście najczęściej gram na tych z podstawki, B2K i Aftermath.

CQ jest fajne na parę godzin, później się nudzi. AK prawie w ogóle nie gram, bo wolę grę gdzie piechota też ma coś do powiedzenia.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kupno BF3
PostNapisane: 9 lut 2013, 20:21 
Offline

Dołączył(a): 8 sty 2012, 15:41
Posty: 24
Wierzbin napisał(a):
...


Kurczę, dzięki za podpowiedź :mrgreen: W sumie to się właśnie zastanawiałem nad Premium, ale jeszcze zobaczę...
Widziałem Wake Island na YT i rzeczywiście bardzo zmieniona, ale wg mnie raczej pozytywnie, bo jest chyba większa szansa na dojście z buta z plaży do lotniska na piechotę, zanim się zginie 10000 razy pod rząd :lol: a na Karkand w BF2 teżnie było latadeł, mimo to bardzo lubię tę mapę.

PS. A zazdroszczę tego Daystate'a, ja mam "jedynie" AA400, ale używam do rekreacji jedynie :D bardzo fajna sprawa, ale kosztuje prawie tyle, co nowy komputer :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kupno BF3
PostNapisane: 20 lut 2013, 09:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wake jest mniejsza i bardziej mobilna dla piechoty.
Chyba wolę tę z BF3; fajna w trybie podboju i jeszcze fajniejsza w gorączce.

Air Arms to nie "jedynie", to bardzo udana konstrukcja. Tym karabinem możesz wygrać każde zawody, byleby strzelec nie przeszkadzał w trafianiu :lol:

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL