Teraz jest 28 mar 2024, 17:47

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 gru 2011, 14:46 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 10:29
Posty: 97
schranzerr napisał(a):
Pancerz reaktywny jest pomocny,aczkolwiek montowany na bokach i tył zawsze bedzie wrażliwy.


Pancerz masz też z tyłu, nie ma go tylko od frontu, ponadto można go naprawiać (ale z moich obserwacji wynika, że musi to robić kierowca czołgu, albo po prostu ktoś z ustawionym pancerzem - jeszcze sprawdzę).

schranzerr napisał(a):
Myślałem nad Citv no ale bez ekipy to odpada. Termo mi sporo pomaga by nie wjechać w miny ;)


CITV to jest zdolność pasywna i od ostatniego patcha nie trzeba go nawet odblokowywać. A miny i tak widać na minimapie, poza tym wystarczy patrzeć gdzie się jedzie i termo do tego nie jest potrzebne. Nigdy nie miałem problemu z dostrzeganiem min, nawet przed patchem.

A co do tego kartacza i ubijania załogi heli to nawet nie wiedziałem ,muszę przetestować :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2011, 14:55 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 gru 2011, 18:20
Posty: 64
Lokalizacja: Tychy/Błonie/Warszawa
Nie ubijesz Helki od razu . Kartacz osłabi HP maszyny,ale zdarzało mi sie kilka razy gdy strzelałem w dziub to obrywała załoga,nie wiem czy to przypadek , czy może błąd, czy po prostu tak być powinno ;) Napewno jest to dobry sposób na piechote i małe zwinne pojazdy. z Termo łatwiej mi np wypatrzeć schowanych w krzakach piechurów z RPGami . Nieraz mam wrażenie że chłopaki zlewają mi sie z otoczeniem np.skały,krzaki.To pewnie kwestia kamuflażu.Najbardziej daje mi się to we znaki na pięknie zielonej granicy kaspijskiej w punktach typu las,wzgórze :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lut 2013, 14:11 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2013, 14:08
Posty: 1
ja napiepszam w czołgi z moździeza ;DD


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lut 2013, 14:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Dymiaków bo mają większe obrażenia od HE.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lut 2013, 02:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 paź 2011, 19:45
Posty: 58
skaner+ ciezki km + smoke. Wole taki zestaw poniewaz:
od patcha nie mozna strzelic z dziala glownego a potem od razu z kartacza
smoke bo jak mam skaner to i tak ich znajde a smoke sie przydaje na P-Z i JAVELINy

Ale...
Czasami biore 3x zoom bo fajnie sie "snipi" :)

_________________
Obrazek
YouTube | Twitter | facebook


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL