Teraz jest 28 mar 2024, 21:04

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 lut 2013, 20:43 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2011, 13:04
Posty: 28
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Mam pytanie odnośnie śmigłowców zwiadowczych.

Zdobyłem "Laser" ale w zakładce gracz>pojazdy w ogóle takiego ulepszenia nie mam ba nawet nie jest możliwe do zdobycia. W panelu ustawienia "gadżetów" już w trakcie samej rozgrywki mam wszystko od flar, lepszej taśmy, rakiet pz itd itp ale laseru nie ma - chyba chodzi o skan wiązką.
Jak go uaktywnić do czego służy? Czy to działa z automatu?

I z innej beczki - czy jest możliwe aby raketią PZ zestrzelić inny pojazd latający? Jestem przekonany, że przynajmniej 2 razy zostałem zestrzelony taką rakietą co mnie bardzo zdziwiło :wink:
Chyba, że byłem namierzony soflamem i wtedy można wykorzystać PZ przeciw innym pojazdom latającym? :?:

_________________
Jeśli góra idzie do Ciebie, a nie jesteś Mahometem... spierdalaj, bo to lawina.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2013, 01:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
Laser po odblokowaniu jest domyślnie ustawiony gdy wchodzisz w helikopterze na 4 miejsce i klikniesz magiczne F2. Żeby ustrzelić pojazd latający "pezetką" musi on być namierzony przez laser.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2013, 12:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Krex napisał(a):
Laser po odblokowaniu jest domyślnie ustawiony gdy wchodzisz w helikopterze na 4 miejsce i klikniesz magiczne F2. Żeby ustrzelić pojazd latający "pezetką" musi on być namierzony przez laser.

A dokładnie 4 miejsce w małym śmigle (F4) i przycisk 2 (nie F2). Działa jak trzecie miejsce w czołgu na wieży z namierzaniem laserowym.
Jeśli ktoś z teamu namierzy Ci cel, jeżdżący lub latający, laserem (soflamem, czołgiem lub właśnie takim laserem ze śmigłowca), to możesz go zestrzelić rakietą PZ.

Dodatkowo jako pilot małego śmigła możesz mieć coś takiego jak "laser painter" - nie wiem jak to przetłumaczyli na polski. Wtedy to ty jako pilot możesz zaznaczać cele laserem dla innych, lub sam to wykorzystać rakietą PZ.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2013, 13:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Wierzbin napisał(a):
Dodatkowo jako pilot małego śmigła możesz mieć coś takiego jak "laser painter" - nie wiem jak to przetłumaczyli na polski. Wtedy to ty jako pilot możesz zaznaczać cele laserem dla innych, lub sam to wykorzystać rakietą PZ.

Laserowe malowidło przerzucili na pozycję drugiego pilota bo guided missle+laz0r to było jedyne słuszne połączenie gdy zasiadało się za sterami małego latadła.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2013, 19:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Fakt, ostatnia łata to zmieniła.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL