Teraz jest 18 kwi 2024, 07:58

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 sie 2013, 11:51 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
Witam, jestem tu nowy na forum.
Mam pytanie gdzie się aktualnie opłaca zamówić bfa 4 by było jak najwiecej dodatkow itp. No i by w miarę kosztował
mało.

Pozdrawiam, wasz ulubiony kleszczownik:p

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sie 2013, 12:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
BF4 wszędzie kosztuje mniej-więcej tyle samo, chyba Gamestop dorzucał badziewny nieśmiertelnik ale to nie u nas. W Czechach dorzucają więcej pierdół jak chociażby kubek wyglądający jak granat.
Wszędzie prócz tego jest BF4+China Rising. Najlepszym wyjściem chyba będzie kupno z gram.pl

Oczywiście to wszystko co wyżej wymieniłem nie znaczy że jestem nagle zapalonym fanem BF4, co to to nie, po porażce jaką był BF3 wciąż uważam że powinniśmy zagłosować portfelem i nie zasilać ani EA ani Activision, DICE idzie na dno a największym balastem jest EA.

Nawet jeśli ktoś to to musi kupić to niech zepnie poślady i znajdzie sobie inne zajęcie aż przejdzie cały hype, wylezą na powierzchnie wszelkie wady tej gry i w ostateczności kupić całkowity pakiet BF4 Pro Hyper Premium Elite+ Enhanced za <90zl.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sie 2013, 19:28 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2011, 00:49
Posty: 150
nie możesz raz normalnie odpowiedzieć, tylko wszędzie "zue dice, zue ea cry cry cry"?...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sie 2013, 19:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
czopor napisał(a):
nie możesz raz normalnie odpowiedzieć, tylko wszędzie "zue dice, zue ea cry cry cry"?...

A jest inaczej? Co, prócz maszynowego wyrzucania gier na rynek dobrze im wyszło?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2013, 14:00 
Offline

Dołączył(a): 9 lis 2010, 13:52
Posty: 170
Potem znow sie okaze ze Premium zawiera mapke China Rising a kupujac przed premiera masz ja jak w banku...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2013, 14:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
IMO najlepszą obecnie strategią zakupową wobec DICE jest... poczekać. W BF3 dałem się ogłupić kampanią reklamową i entuzjazmem kolegów i np. za Karkand zapłaciłem dwa razy, a w dodatki Aftermath i Armored Kill nie gram w ogóle.

Kupując później będziemy mieli mnóstwo informacji by podjąć decyzję świadomie i z mniejszym ryzykiem. Będą informacje od już grających, będą filmiki na Youtube z multi, będzie wiadomo jakie wymagania sprzętowe są niezbędne, będą obniżki i promocje, itd.

Czekać, czekać, czekać...

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2013, 14:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Dusty [PL] napisał(a):
IMO najlepszą obecnie strategią zakupową wobec DICE jest... poczekać. W BF3 dałem się ogłupić kampanią reklamową i entuzjazmem kolegów i np. za Karkand zapłaciłem dwa razy, a w dodatki Aftermath i Armored Kill nie gram w ogóle.

Kupując później będziemy mieli mnóstwo informacji by podjąć decyzję świadomie i z mniejszym ryzykiem. Będą informacje od już grających, będą filmiki na Youtube z multi, będzie wiadomo jakie wymagania sprzętowe są niezbędne, będą obniżki i promocje, itd.

Czekać, czekać, czekać...

Polać!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2013, 17:24 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2011, 00:49
Posty: 150
BlackCockDown napisał(a):
Potem znow sie okaze ze Premium zawiera mapke China Rising a kupujac przed premiera masz ja jak w banku...


i co w tym dziwnego? mają oferować "kup premium - wszystkie dodatki bez china rising, mogłeś sobie kupić edycje limitowaną..."?

Dusty [PL] napisał(a):
np. za Karkand zapłaciłem dwa razy, a w dodatki Aftermath i Armored Kill nie gram w ogóle.



Mogłeś kupić 4 dodatki za 200 pln, zamiast premium za max 170...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2013, 07:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
czopor napisał(a):
Mogłeś kupić 4 dodatki za 200 pln, zamiast premium za max 170...

Sugerujesz, że DICE zrobiło mi prezent? Otóż nie. DICE naciągnęło mnie (dzięki mojemu braku cierpliwości ale i świetnemu marketingowi DICE) na dwa... Nie. Zaraz! Na cztery dodatki których nie potrzebuję, bo nie używam - drugi Karkand, Aftermath, Armored Kill i End Game. Czyli licząc po Twojemu zapłaciłem 200,- za dużo!

No cóż. Nie znałem taktyki marketingowej EA i DICE. Teraz znam. I zapewniam Cię, że drugi raz się na takie chwyty nabrać nie dam.

Twoje pieniądze, Twój wybór. Kup w przedsprzedaży. Niech inni też kupią. Gorąco zachęcam. Ja w tym czasie poczekam, aż poprawią błędy, wyklarują się wymagania sprzętowe, zobaczę jak wygląda rozgrywka, poczytam opinie na forach i portalach branżowych... A na święta (te najbliższe i potem następne) i tak będą "promocje".

Powtórzę raz jeszcze. Kota w worku od DICE drugi raz nie mam zamiaru kupić.

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2013, 10:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Tak, dice bydlaki naciągacze złodzieje terroryści, nikt nie kazał kupować tych wszystkich premium, taktyka marketingowa? Kupowałeś w ciemno i mając jakieś chore wymagania (Wnioskuje po tym że tyle dodatków ci nie podeszło) zamierzasz na nich marudzić? :P To ja nie wiem czego po tych dlc oczekiwałeś. Ja tam dostałem dokładnie to co chciałem (no może prócz broni w 3 ostatnich dlc- tu na serio niezłe oszustwo im przeszło bez konsekwencji), ale do czwórki zamierzam kupić premium również w ciemno i aby mnie zawieść musieli by chyba tych dlc po prostu nie wydać.
Dobrze, że chociaż teraz już zmądrzeliście :>
hatrz guna hate

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2013, 11:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
szakal0x napisał(a):
do czwórki zamierzam kupić premium również w ciemno i aby mnie zawieść musieli by chyba tych dlc po prostu nie wydać.

Funboya serii nic nie jest w stanie zniechęcić. Nawet próba używania własnego rozumu. :>

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2013, 11:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Dusty [PL] napisał(a):
szakal0x napisał(a):
do czwórki zamierzam kupić premium również w ciemno i aby mnie zawieść musieli by chyba tych dlc po prostu nie wydać.

Funboya serii nic nie jest w stanie zniechęcić. Nawet próba używania własnego rozumu. :>


To, że nie hejtuje gry czyni mnie od razu fanbojem? Ja dużych wymagań nie mam (chyba) - ładna grafika, strzelają się, czołgi samoloty, prawdziwe bronie, personalizacja uzbrojenia, wielkość serwerów, rozbudowany system statystyk - więcej od gry nie oczekuje, z tego co wiem żadnego z tych aspektów w kolejnej części nie usuwają tak więc jak dla mnie wszystko jest okej. A płacąc za dlc itd to ja w sumie płace tylko po to aby mieć więcej map, bo gdyby nie było tylu dlc w trójce to zapewnie dawno by mi się znudziło. Na granie poświęcam niezły kawał czasu więc jak dla mnie pieniądze jak najbardziej dobre wydane (1200h (and counting) w grze za ~250zł?) Nice deal, nic nie wskazuje żeby z kolejną częścią coś się u mnie zmieniło szczególnie, że ma być bardzo podobna :> Musiał by mi się cały ten rodzaj rozrywki(czyli fpsy w normalnych czasach osadzone) znudzić żebym przestał lubić tą grę.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2013, 11:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
szakal0x napisał(a):
Ja dużych wymagań nie mam (chyba) - ładna grafika, strzelają się, czołgi samoloty, prawdziwe bronie, personalizacja uzbrojenia, wielkość serwerów, rozbudowany system statystyk - więcej od gry nie oczekuje,

Po pierwsze przepraszam za "funboy'a". Ten ma wydźwięk pejoratywny, więc powinno być tylko "fana serii". Po drugie ja mam znacznie większe wymagania co do gry niż tylko by "miała nowe mapki, nowe bronie i dodatki oraz rozbudowane statystyki". Po takiej definicji każdy nowy FPS powinien Ci się podobać. Podobnie jak komuś kto lubi "Ona tańczy dla mnie" każdy jego "cover".

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2013, 12:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
A to są jeszcze jakieś fpsy z pojazdami i mapami na tyle osób? I dziejące się w naszych czasach? Na oczy mi się nie rzucało nic, w sumie teraz patrząc na wybór wychodzi jednak że moje wymagania nawet są dość wygórowane :P FPS w przyszłości już mi nie odpowiada, bf 2142 to dla mnie było kompletnie nie to, już nawet ten nowy cod jest trochę zbyt futurystyczny dla mnie. Tak więc fanem serii bfa raczej też nie jestem, oczywiście bf2 uwielbiałem, jednak bc2 to dla mnie była dość mocna porażka, grałem chyba tylko dla tego, że spełniało większość moich warunków ale jakoś wszystkiego było za mało, jak by kolejny bf wyszedł futurystyczny na pewno bym nie kupował, jak by było 2 wojna i te sprawy to może bym się zastanowił ale już w ciemno bym nie wziął. A tak jak jest teraz z czwórką to o to czy mi się spodoba mogę być spokojny :)
Co do wymagań - co dla Ciebie może być koniecznym wymogiem, dla mnie może być mało istotnym detalem. Trochę offtopowo się robi :D


//Matko, dopiero teraz zorientowałem się w jakim temacie ja jestem ;d

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2013, 12:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
BFa daleko w przyszłości (np. 2143) raczej nieprędko ujrzymy, wymagałoby to stworzenia w miarę spójnej historii jak do tego doszło i utworzenia całego uniwersum od nowa, a jak dobrze wiemy DICE najlepiej sobie radzi z małpowaniem po CoDzie.
BF4 to kilka usprawnień jakie mogłyby znaleźć się w poprawkach do BF3 i nic prócz tego, znowu ujrzymy dewelopera który ma z góry wyje*ane, Telemetry™ i patche co pół roku, dzięki nie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL