Teraz jest 29 mar 2024, 00:43

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 sie 2013, 15:55 
Offline

Dołączył(a): 19 sie 2013, 15:47
Posty: 1
Można coś spróbować ugrać. Ja obecnie zaczynam (po 2 letniej przerwie), konto mam, jednak nie wykokszone bo grałem jeszcze z 4-5 lat temu i wogóle hasła i nicki powychodziły z pamięci... No, ale medyk jest :P

Jak coś to nazwa: GenKarlos13
nazwa postaci: PłkKwiatkowski czy coś takiego i KORONIARZ.

Patch 1,51 własnie zainstalowany. Do zobaczenia panowie w grze :P

@Edit:

Narazie musze się uporać z Punk Busterem. Ogarnełem PB setup i pbsvc... zaktualizowalem przez pbsetup, no i nadal wywala... Kolejnym utrudnieniem jest to, że mam pirata (bo zgubiłem płyte).. No i zastanawiam się czy musiałbym na orginie płacić za download gry... Poszukam, zobaczymy jak to będzie. Piszcie na PW albo cos, jak mam to naprawić.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 sie 2013, 18:12 
Offline

Dołączył(a): 25 sie 2013, 18:02
Posty: 5
Siemka!
Na forum jestem nowy, za to grywam sobie czasami w Bf'a 2142, znajdziecie mnie pod nickiem KIKUS_POL.

:arrow: Jamal[PL]
Jeżeli grę zakupiłeś legalnie, to miałeś do czynienia z rejestracją na EA oraz Origin, a przez Origin można pobrać swojego Battlefield'a. Ja sam posiadam pudełko z płytką, które obecnie jest nieprzydatne, bo gra jest nieaktualna i nawet patchowanie nie rozwiązuje problemu z dołączeniem do serwerów. Tak więc jesteśmy skazani na Origin ;).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 paź 2013, 01:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2008, 15:50
Posty: 208
Lokalizacja: Szczecin
Ja ostatnio wróciłem do grania w BF1242. Obecnie jest z 6 prawie zawsze czynnych serwerów, całkiem zróżnicowanych jeśli chodzi o mapy i tryby. Jeśli ktoś jest chętny do gry, to najlepiej niech pisze na gadu (podane w profilu).

_________________
"Magii się nie pije" (Kruk)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 paź 2013, 04:39 
Offline

Dołączył(a): 3 sie 2009, 11:07
Posty: 416
Z czego chyba tylko 2 są Europejskie. Niestety ciągle ludzie grają tylko na Kanałach Sueskich albo tylko inf na CampG. Dałbym się pociąć aby zagrać na Shuhia Taiba w trybie CQ albo Minsk Tytany.

_________________
RIP: Battlefield Play4Free † 20. Dec. 2011


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 paź 2013, 13:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2008, 15:50
Posty: 208
Lokalizacja: Szczecin
Gram nawet na tych amerykańskich i jakoś ping 180 wcale w niczym nie przeszkadza.

I gdzie ty masz ciągle Suez i Campa?
Na LAST REFUGE camp jest 2 razy pod rząd, a potem leci Tunis Harbor, Fall of Berlin itd a nawet Yellow Knife i Blue Pearl (ale to amerykański serwer)
Na DETHKLOK lecą praktycznie przez wszystkie podstawowe mapy na ogół w trybie tytana (ale też amerykański serwer)
Na Belaburde Reloaded w sumie dość często jest suez, ale to przynajmniej jest brytyjski serw.
Na NovGames.ru co raz jest tydzień CQ a raz Tytan i to na samych dużych mapach (nie wiem jak to zrobili, ale wyświetla, że serwer ma 100 wolnych miejsc)

_________________
"Magii się nie pije" (Kruk)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 paź 2013, 16:27 
Offline

Dołączył(a): 3 sie 2009, 11:07
Posty: 416
Ja gram tylko na serwerach Europejskich, czasami jeszcze wbije do Ruskich na server. Mnie tam cholernie denerwuje pink 100+.
Na Belaburde Reloaded jest tylko KanałS, Mogło by być więcej map, no ale niestety admin to pała. Mamy to co jest i tam trzeba grać, szkoda.

_________________
RIP: Battlefield Play4Free † 20. Dec. 2011


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2013, 12:31 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2011, 11:16
Posty: 22
Ludzie poucieklai na BF3 a teraz zalegają w BF4.. :) Ja chętnie podejmę wspólną grę.. :) Oczywiście napieram najczęściej w BF3, ale "2142" - zawsze u mnie ma zielone światło ;)
Gdyby ktoś chciał pograć wspólnie - pisać tu..! :)
Mój nick na BF'ach to barwa73..

Aha. Ja mam patch 1.51 i z tego co pamiętam - jest masa serwerów.. Wszystkich..


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL