Teraz jest 28 mar 2024, 15:54

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 sty 2014, 21:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 gru 2005, 14:58
Posty: 449
Lokalizacja: Żychlin
Widać dzieciaki, że albo gracie za długo i wam się już gry pierd... (co by się zgadzało patrząc na statystki niektórych z was...) albo nie macie pojęcia o tej grze. Tunguska ściąga samolot w kilka sekund, a wywalenie ciągłej serii z działka samolotowego w pojazd naziemny da co najwyżej jego średnie uszkodzenie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sty 2014, 14:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
Terapuls napisał(a):
Czy Ty masz jakiś problem ze sobą? Leki odstawiłeś czy zapomniałeś wziąć?

Terapuls napisał(a):
Widać dzieciaki, że albo gracie za długo i wam się już gry pierd... (co by się zgadzało patrząc na statystki niektórych z was...)

Przede wszystkim trochę kultury panie dorosły
Terapuls napisał(a):
Ja tu wyrażam własną opinię właśnie o braku balansu i realizmu

Balans =/= realizm to po pierwsze, po drugie wrzucanie do jednego zdania słowa gra i realizm jest nie na miejscu. Gra NIGDY nie będzie realistyczna. Pomijam już fakt, że BF nawet nie stara się być symulatorem. Można go co najwyżej nazwać autentycznym...
Terapuls napisał(a):
Wiesz, są tacy, dla których granie jest frajdą, mają gdzieś statystyki i nie napinają się nad fragami, a do tego nie grają po 10 godzin dziennie bo mają inne obowiązki. Dla takich właśnie ludzi samoloty są mocno niedowartościowane, zwyczajnie za słabe w porównaniu choćby do dwójki. Takie osłabienie samolotów moim zdaniem zaburza realizm pola walki, kiedy odrzutowcem można sobie co najwyżej bączki pokręcić, podczas gdy w rzeczywistości to śmiercionośna broń.


No widzisz, ale są też tacy co grają po 10 godzin dziennie i nie mają innych obowiązków i wyobraź sobie co by się wtedy działo. Skoro gość co gra po pół godziny dziennie byłby w stanie zdominować mapę to co zrobiłby taki jak ty byś go nawał "nolife"? Byś znowu przylazł tutaj z płaczem, tylko, że tym razem byłoby to coś w stylu "Ten dzieciak może dominować całą grę, jakie to jest nie fair, że ludzie, którzy mają inne obowiązki nie mogą sobie też kosić wszystkiego co popadnie" czy coś w tym stylu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2014, 01:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 gru 2005, 14:58
Posty: 449
Lokalizacja: Żychlin
Krex napisał(a):
Przede wszystkim trochę kultury panie dorosły


Albo Ci się nie chce, albo jesteś na tyle niedbały, że nie sprawdziłeś kto zaczął wycieczki osobiste. Oderwij się czasami od gry i poczytaj, poszerzysz horyzonty zamiast je spłycać do świata BF.

Krex napisał(a):
Balans =/= realizm to po pierwsze, po drugie wrzucanie do jednego zdania słowa gra i realizm jest nie na miejscu. Gra NIGDY nie będzie realistyczna.


Albo świadomie piszesz głupoty, albo kompletnie nie wiesz co się dzieje na świecie. Gry dążą w coraz większym stopniu do realizmu. Część ludzi to pociąga, innych zniechęca, ale tak właśnie jest. Oczywiście nie piszę tutaj o tytułach w stylu "Candy Crush Saga" ale o wielkich produkcjach za setki miliony dolarów.


Krex napisał(a):
No widzisz, ale są też tacy co grają po 10 godzin dziennie i nie mają innych obowiązków i wyobraź sobie co by się wtedy działo. Skoro gość co gra po pół godziny dziennie byłby w stanie zdominować mapę to co zrobiłby taki jak ty byś go nawał "nolife"? Byś znowu przylazł tutaj z płaczem, tylko, że tym razem byłoby to coś w stylu "Ten dzieciak może dominować całą grę, jakie to jest nie fair, że ludzie, którzy mają inne obowiązki nie mogą sobie też kosić wszystkiego co popadnie" czy coś w tym stylu.


Nie dość że piszesz bez sensu, to jeszcze bez składu i ładu. Radzę przed kliknięciem przycisku "Wyślij" przeczytać co się wyprodukowało, bo później wychodzą takie farmazony.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2014, 01:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Terapuls napisał(a):
Albo świadomie piszesz głupoty, albo kompletnie nie wiesz co się dzieje na świecie. Gry dążą w coraz większym stopniu do realizmu.

Ehh, nie.
Gry dążą do jak najlepszego odwzorowania NIEKTÓRYCH aspektów świata rzeczywistego, głównie oprawa audiowizualna (modele, tekstury, fizyka, audio), nie realizmu. Gdyby dążyły do realizmu (nie autentyzmu) to już dawno pożegnalibyśmy system respawnów, każdy gracz miałby jedną jedyną szansę na zaszpilanie którą traci gdy zginie (bądź skończy w więzieniu czy inny warunek porażki) a nawet jeśli by nie umarł to zniknąłby z pola bitwy na przynajmniej rok, w celu połatania go przez lekarzy i później całego procesu rehabilitacji i powracania do stanu używalności.
Terapuls napisał(a):
Albo Ci się nie chce, albo jesteś na tyle niedbały, że nie sprawdziłeś kto zaczął wycieczki osobiste.

Patrzę, patrzę, o cholera, to byłeś ty!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2014, 12:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 gru 2005, 14:58
Posty: 449
Lokalizacja: Żychlin
Mofixil napisał(a):
Gry dążą do jak najlepszego odwzorowania NIEKTÓRYCH aspektów świata rzeczywistego, głównie oprawa audiowizualna (modele, tekstury, fizyka, audio), nie realizmu. Gdyby dążyły do realizmu (nie autentyzmu) to już dawno pożegnalibyśmy system respawnów, każdy gracz miałby jedną jedyną szansę na zaszpilanie którą traci gdy zginie (bądź skończy w więzieniu czy inny warunek porażki) a nawet jeśli by nie umarł to zniknąłby z pola bitwy na przynajmniej rok, w celu połatania go przez lekarzy i później całego procesu rehabilitacji i powracania do stanu używalności.


Realizm gier typu BF nie sprowadza się do odwzorowania życia takim, jakie ono jest, lecz zachowania pewnych racjonalnych zależności pola walki. Nie chodzi tutaj o jakąś statystkę przedstawioną powyżej przez Dusty [PL], która kompletnie nie ma sensu gdy się tylko spojrzy na te pokraczne wyliczenia, ale o unikanie bzdur typu walisz z rakiet naprowadzanych do samolotu lub śmigłowca a on leci dalej nie przestając kosić innych. To jest komiczne i kompletnie bezsensowne.

Mofixil napisał(a):
Patrzę, patrzę, o cholera, to byłeś ty!


Kup sobie lepsze okulary lub czytaj z większą uwagą. Zaczęło się od Twojej wycieczki osobistej...

Cytuj:
To przez takich ludzi jak Ty BF wygląda jak wygląda.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2014, 13:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2009, 12:24
Posty: 59
Lokalizacja: Wiązowna
Według mojej opinii odrzutowcami lepiej lata sie na joysticku, a heli na klawiaturze, ale latałem (i to bardzo mało) tylko w BF2.
Szkoda, że na tym forum nie ma admina, co kasuje offtop. Potem nic nie można znaleźć, bo wszędzie jakieś pierdoły nie na temat.

_________________
Obrazek
"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" J.Piłsudski


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2014, 14:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Terapuls napisał(a):
Realizm gier typu BF nie sprowadza się do odwzorowania życia takim, jakie ono jest, lecz zachowania pewnych racjonalnych zależności pola walki. Nie chodzi tutaj o jakąś statystkę przedstawioną powyżej przez Dusty [PL], która kompletnie nie ma sensu gdy się tylko spojrzy na te pokraczne wyliczenia, ale o unikanie bzdur typu walisz z rakiet naprowadzanych do samolotu lub śmigłowca a on leci dalej nie przestając kosić innych. To jest komiczne i kompletnie bezsensowne.

BALANS.
Pomijając fakt że w BFach od zawsze leżał balans, panie ty mój, naprawdę się spodziewasz i oczekujesz tego że broń dla DEBILI którzy nie potrafią przez sekundę utrzymać celownika na celu ma być równie (jak nie efektywniejsza) co superskillowy odpowiednik?


Terapuls napisał(a):
Kup sobie lepsze okulary lub czytaj z większą uwagą. Zaczęło się od Twojej wycieczki osobistej...
Cytuj:
To przez takich ludzi jak Ty BF wygląda jak wygląda.


Każdy kto w ogóle myśli, i widzi co się dzieje z grami oraz naszą ukochaną serią przyzna mi racje. Gdyby nie takie płakusie jak ty co jojczą że ich easymode rakiety odwalające 90% roboty za nich nie są tak efektywne jak by chcieli (czyt. zapewniające absolutną dominacje zawsze i wszędzie, przycisk INSTAWIN) to wszystko wyglądałoby zgoła inaczej.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sty 2014, 09:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2007, 20:07
Posty: 63
Ja sobie latam jetami joystickiem i klawiaturą, a czasami rozglądam się myszą :-)
Filmik z BF3, ale tak samo gram w BF4.
http://www.youtube.com/watch?v=ipLvtmd3kww

PS.
Większość postów to OFFTOPIC :-(
Aczkolwiek PLOT'ki mają za duży zasięg.

_________________
Smile, tomorrow will be worse :-)
And the fact that I'm almost 50, doesn't matter!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sty 2014, 16:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 gru 2005, 14:58
Posty: 449
Lokalizacja: Żychlin
Zdaje się, że EA/DICE idzie po rozum do głowy, skoro w nowej łatce m.in. zwiększyli o 25% efektywność 20 mm działka dla odrzutowców typu "stealth". Cóż, nie powiem że miałem rację. Rakiety zapewne też w końcu naprawią :roll:

kjb297 napisał(a):
Każdy kto w ogóle myśli, i widzi co się dzieje z grami oraz naszą ukochaną serią przyzna mi racje. Gdyby nie takie płakusie jak ty co jojczą że ich easymode rakiety odwalające 90% roboty za nich nie są tak efektywne jak by chcieli (czyt. zapewniające absolutną dominacje zawsze i wszędzie, przycisk INSTAWIN) to wszystko wyglądałoby zgoła inaczej.


O tak, takimi wypowiedziami demaskujesz swój niedorozwój intelektualny, ale to nie mój problem. Z mojej strony EOT. Nie zamierzam już więcej w tej kwestii się wypowiadać.

bether napisał(a):
Aczkolwiek PLOT'ki mają za duży zasięg.


Z tym mógłbym się nawet zgodzić.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sty 2014, 16:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Terapuls napisał(a):
kjb297 napisał(a):
Każdy kto w ogóle myśli, i widzi co się dzieje z grami oraz naszą ukochaną serią przyzna mi racje. Gdyby nie takie płakusie jak ty co jojczą że ich easymode rakiety odwalające 90% roboty za nich nie są tak efektywne jak by chcieli (czyt. zapewniające absolutną dominacje zawsze i wszędzie, przycisk INSTAWIN) to wszystko wyglądałoby zgoła inaczej.

O tak, takimi wypowiedziami demaskujesz swój niedorozwój intelektualny, ale to nie mój problem. Z mojej strony EOT. Nie zamierzam już więcej w tej kwestii się wypowiadać.

Ad 1. Patrz kogo cytujesz.
Ad 2. Kto tu kogo obraża.

Terapuls napisał(a):
bether napisał(a):
Aczkolwiek PLOT'ki mają za duży zasięg.


Z tym mógłbym się nawet zgodzić.

800mm dla 30mm i 1200mm dla 20mm, stolec tam nie zbyt duży zasięg.
Tym bardziej że zazwyczaj kończy się z rozrzutem równym 1° co na tych 1200/800m daje całkiem spory rozrzut.
I znowu "balansowanie" czegokolwiek losowością, wstyd DICE.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lut 2014, 08:11 
Offline

Dołączył(a): 29 sty 2014, 02:33
Posty: 9
Lokalizacja: USA
Ja uważam ze joyem o wiele lepiej się lata. No ale co do strzelania to inna sprawa.

_________________
Kolego mam nowy kanał na YouTube http://goo.gl/xzYk1o pomóż rodakowi się wybić oglądnij filmik lub dwa napisz coś może subscribe jeśli lubisz. Dzięki.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL