Teraz jest 28 mar 2024, 18:52

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: logika bf'a
PostNapisane: 5 lut 2014, 20:37 
Offline

Dołączył(a): 5 lut 2014, 20:26
Posty: 6
Witam
nie wiem,czy się z tym zgadzacie,może to nie jest najlepsze miejsce do tt przemyśleń,ale nie daje mi spokoju fakt,
iż battlefield,niezależnie od części,jest robiony tylko i wyłącznie dla pieniędzy.
przykładem jest bf heroes albo play4free robione "na odpieprz" po to,żeby twórcy mogli szybko zarobić.
żeby dojść do czegokolwiek w tych grach,trzeba na nie wydać po kilkanascie-kilkaset złotych,co i tak nie gwarantuje nam miłej gry,
bo bfa można niesamowicie łatwo shackować.śmiało mogę stwierdzić,że w w/w grach 25% graczy posiada hacki.
gry mają multum błędów,które uprzykrzają grę.
to chyba na tyle,jeśli się ze mną zgadzasz,możesz odpowiedzieć.
żegnam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: logika bf'a
PostNapisane: 6 lut 2014, 00:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
masterseba123 napisał(a):
w w/w grach 25% graczy posiada hacki.

HAHA xD
.
.
.
.
..
...
Get a skill.
Jak się nie zgadzam to nie moge odpowiedzieć? Okej, okłamie cie , ze sie zgadzam

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: logika bf'a
PostNapisane: 6 lut 2014, 15:51 
Offline

Dołączył(a): 5 lut 2014, 20:26
Posty: 6
taaaaaaaa.bez wydania kasy albo instalacji hacka w tej grze nie da się do czegokolwiek dojść


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: logika bf'a
PostNapisane: 6 lut 2014, 23:13 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
Mówisz że BF niezależnie od części jest grą pay to win, a powołujesz się tylko na spin offy robione przez kompletnie inny team. I tak, BF:P4F i BF:Heros są grami Pay4Win, ale nie uświadczysz takich rzeczy w zadniej z głównej części robionej przez DICE, a nie EA Easy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: logika bf'a
PostNapisane: 7 lut 2014, 16:03 
Offline

Dołączył(a): 5 lut 2014, 20:26
Posty: 6
nie no,masz rację,byłem lekko wstawiony jak to pisałem,[;-)]grałem też w trójkę,i nie była zła,ale bfh ibfp4f to już inna sprawa,totalna masakra.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: logika bf'a
PostNapisane: 8 lut 2014, 05:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
masterseba123 napisał(a):
nie no,masz rację,byłem lekko wstawiony jak to pisałem,[;-)]grałem też w trójkę,i nie była zła,ale bfh ibfp4f to już inna sprawa,totalna masakra.


To, że byłeś wstawiony ani troszeczkę Cię nie usprawiedliwia ;) Nie użalamy się nad sobą, a darmowe gry mają to do siebie, że muszą na siebie jakoś zarabiać, z tego co pamiętam kiedyś dało się w to całkiem przyjemnie popykać, mówię o P4F bo o Heroes to już nie wspomnę, trochę kontrowersyjna produkcja, ale i tak każdy w to zagrał. Jeśli nie odpowiadają Ci te produkcje to myślę, że powinieneś spróbować jakichś modów, project reality, jeśli Cię nie przerośnie ;)

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: logika bf'a
PostNapisane: 17 lut 2014, 19:12 
Offline

Dołączył(a): 5 lut 2014, 20:26
Posty: 6
jak dokładnie to działa? bo jak patrzę na P4F to wydaje mi się,że temu czemuś ni można pomóc.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: logika bf'a
PostNapisane: 22 lut 2014, 19:23 
Offline

Dołączył(a): 16 sie 2012, 17:06
Posty: 181
Lokalizacja: Śląsk
Nie do końca się z tobą zgadzam że bez wydania prawdziwej kasy nie da się w tych grach do niczego dojść.Ja na swoim medyku w BFP4F (12-13 lv nie pamiętam ) miałem trochę rzeczy które normalnie trza kupić za fundsy ,ale żeby mieć za darmo trza troche cierpliwości.Po 1:Powinnieneś wiedzieć że są losowania na których mozna zdobyć dobre itemy więc po co ten bulwers.2:na różnych forach,FB niejedokrotnie dają kody na fundsy za które mozna te itemy kupić.Co do cheaterów to są wkurzający ale nie do ubicia:DDD (naprawdę da się ubić tylko troche team playu trzeba:) Pozdrawiam.Jeśli cię irtuje ta gra zagraj w CS-A:P

_________________
http://www.xfire.com/profile/mati826

100 postów-14 gru 2012, 17:49


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: logika bf'a
PostNapisane: 25 lut 2014, 14:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 paź 2012, 10:41
Posty: 112
Lokalizacja: Polska ;)
Co do ludzi z cheatami są sposoby widać na moim podpisie ile ludzi dostało Bana za granie z "dopalaczami" a mam podpięte tylko serwery Play4Free i trochę ich tam jest mam jeszcze GGC i tam mam więcej ale mniejsza z tym.
Co do wydawania kasy ja grając w tą grę na początku nie miałem kupionych żadnych broni na stałe kupowałem co dzień na jeden dzień ;) potem grałem na pojazdy lub latałem nazbierałem na pierwszą broń było to MP7 za kredyty ;) więc da się. Istnieją też strony gdzie za robienie ofert dają punkty które można wymienić na Funds np.
http://dogry.pl/ (link ref ;) jeśli admin uzna że nie wolno wklejać proszę usunąć) na tej stronie można robić zadania dość banalne i za to są punkty.
Dużo nie trzeba uzbierać żeby mieć Fundsy:
http://dogry.pl/battlefield-play4free/pkt

_________________
Obrazek
http://progamers.com.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: logika bf'a
PostNapisane: 28 lut 2014, 10:29 
Offline

Dołączył(a): 16 sie 2012, 17:06
Posty: 181
Lokalizacja: Śląsk
Grzechu ma racje.Ta strona (dogry.pl) działa bo profil LoL-a pokazywał screeny że to działa i nawet premie dostawali w tej lepszej walucie w grze więc można spróbować.Ja osobiście po paru dniach odpuściłem bo jestem leniem:P

_________________
http://www.xfire.com/profile/mati826

100 postów-14 gru 2012, 17:49


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL