Teraz jest 18 kwi 2024, 04:31

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 mar 2014, 09:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
KULA123 napisał(a):
wiadomo że czasami można się zdenerwować kiedy w typa pakuje się cały magazynek ciągle hitmarker na ekranie, a przeciwnik się odwraca i pakuje ci headshota mając jeszcze 2hp, ale tak samo było w BF3 i sam tak miałem kiedy biegałem mając 0hp


No.
To chyba nie pogadamy.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2014, 14:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sty 2010, 20:00
Posty: 54
powinno byc pol premium, takie zeby mozna bylo odblokowywac nowe bronie ;D bo ja premke kupilem tylko po to zeby miec wszystkie bronie ale i tak na nowych mapach nie gram bo SSOM w 90%

_________________
ESL profile
inVade


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2014, 17:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
KULA123 napisał(a):
Mofixil, jak gra chodzi mi bez problemowo to czemu mam zrezygnować z premium czemu uważasz że daje się rżnąć po całości? gram w rozdzielczości 1920x1080, wszystko na ultra, serwery 32vs32 i wyciągam 65-70 fps jedynie na mapie szanghaj jak budynek się wali i dym się unosi to mam dropy do 45-50 fps nigdy nie miałem problemu z battlelog żeby wbić na jakiś serwer, pingi na serwerach bardzo dobre, graficznie wygląda miodzio i się dziwie jak można porównywać do BF2

Chodź, obrzucę Cię gównem a później z grubsza obtrzepię ze stolca i dam papierek po czekoladzie w nagrodę za cierpliwość.
Tu nie chodzi już o samo BF4, tu chodzi o zasadę i dbanie o przyszłość, jeśli za każdym razem będziemy przyjmować takie gówno i tylko cichutko liczyć że w końcu kiedyś naprawią (o ile jeszcze sobie nie wmawiamy że wszystko jest OK i tylko malkontenci jak ja jęczą o pierdoły) to boję się o przyszłość gier.

BF4 to zcasualizowana kupa z wybitnie spierdolonym rdzeniem rozgrywki opakowana w dziurawy silnik na którym te same błędy są powtarzane rok w rok od 6 lat.

To że teraz prezentacyjna warstwa gry działa tak jak powinna działać w dniu premiery to żadne wytłumaczenie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2014, 21:12 
Offline

Dołączył(a): 22 lut 2013, 15:01
Posty: 9
Mofixil, ehhh bez kitu jesteś malkontentem i strasznie jęczysz... jakbym miał patrzeć tak jak ty to od kilku lat grałbym tylko w tetrisa i układałbym pasjansa.... jeszcze się nie przyzwyczaiłeś że gry albo są za krótkie 2-3h na single player albo beznadziejna fabuła lub skopany multiplayer i płatne dlc. Po drugie większość użytkowników tego forum posiada przedpotopowe komputery i myślą że nowe gry będą im chodzić cudnie a jak gra ma lagi, dropy itp itd to oczywiście zwalają na optymalizacje silnika i producenta że wydał gówno


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2014, 21:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
KULA123 napisał(a):
jeszcze się nie przyzwyczaiłeś że gry albo są za krótkie 2-3h na single player albo beznadziejna fabuła lub skopany multiplayer i płatne dlc.

Racjonalizujesz zakup oddalając wszystkie zarzuty wobec niego, oficjalnie dajesz się EA rżnąć w rzyć i cieszysz się że mniej boli bo z czasem twój odbyt się poszerza.
Ja spiąłem poślady i ruchać się nie dam, nichuja.

KULA123 napisał(a):
Po drugie większość użytkowników tego forum posiada przedpotopowe komputery i myślą że nowe gry będą im chodzić cudnie a jak gra ma lagi, dropy itp itd to oczywiście zwalają na optymalizacje silnika i producenta że wydał gówno

Hehehehe, BF4 ma spartoloną optymalizację (łącznie z kilkoma tuzinami innych rzeczy w silniku), jakże inaczej wytłumaczyć horrendalne wycieki pamięci, klienta i serwera.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2014, 21:31 
Offline

Dołączył(a): 22 lut 2013, 15:01
Posty: 9
Cytuj:
Ja spiąłem poślady i ruchać się nie dam, nichuja.


No to napisz mi w co grasz? bo jak EA/Dice już cię nie rucha to inne firmy to robią i będą cię ruchać przez wiele lat


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2014, 21:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lip 2005, 20:13
Posty: 133
Kto z nas kupując bf4 wiedział że będą takie problemy i nie spełni naszych oczekiwań niestety kupując gre nie do końca wiemy co kupujemy czyli kupujemy że tak powiem kota w worku.A bf4 nie robi na mnie takiego wrażenia jak bf3 moim skromnym zdaniem bf4 nie dorasta trójce do pięt :twisted:

_________________
niema to jak gry


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2014, 21:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
KULA123 napisał(a):
No to napisz mi w co grasz? bo jak EA/Dice już cię nie rucha to inne firmy to robią i będą cię ruchać przez wiele lat

W co ja gram? Pełne spektrum hipsteriady jak Antichamber czy Natural Selection 2 lub CS:GO.
Ewentualnie Tribes, Payday, Blacklight, Warframe i Warface.


fishunwl napisał(a):
Kto z nas kupując bf4 wiedział że będą takie problemy i nie spełni naszych oczekiwań niestety kupując gre nie do końca wiemy co kupujemy czyli kupujemy że tak powiem kota w worku.A bf4 nie robi na mnie takiego wrażenia jak bf3 moim skromnym zdaniem bf4 nie dorasta trójce do pięt :twisted:


Do BF4 podchodziłem z założeniem że "gorzej jak BF3 nie będzie", Alpha to potwierdziła bo do teraz całkiem miło to wspominam (to pewnie swego rodzaju nostalgia) ale beta pokazała że DICE doskonale potrafi patchować wstecz :)


Patchowanie wsteczne, proces polegający na tak wybitnym spartoleniu następcy by niewiele gorszy poprzednik był przyrównywany do niego jako wzór wszystkich cnót, zalet i wszelakich doskonałości i osiągnięć.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2014, 12:14 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 02:56
Posty: 133
Wiadomo że czasami można się zdenerwować kiedy w typa pakuje się cały magazynek ciągle hitmarker na ekranie, a przeciwnik się odwraca i pakuje ci headshota mając jeszcze 2hp, ale tak samo było w BF3 i sam tak miałem kiedy biegałem mając 0hp[/quote]


Jak ja bym chciał i może kiedyś tak będzie,żeby tylko takie błędy będą w 4 jak te w 3 hehehe.
Przecież w 3 jak ktoś pod lufą to wykoszony i nie ma bata.I tak powinno to wyglądać.Bez dwóch zdań-3 wymiatała i wymiata :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2014, 18:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
krolo76 napisał(a):
Bez dwóch zdań-3 wymiatała i wymiata :lol:

Technika patchowania wstecznego DICE jak widać działa. BF3 to była kupa prawie taka sama jak obecnie BF4.
To że na przestrzeni dwóch lat połatali BF3 do poziomu "może być" niczego nie dowodzi.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2014, 19:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Krolo76, z Twoich wypowiedzi wnioskuję, że nie grałeś nigdy w dobrze napisaną grę.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2014, 21:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2013, 12:34
Posty: 29
Mofixil - człowiek wyruchany ze spiętą dupą :shock: Teraz prowadzi krucjatę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2014, 21:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
skypan napisał(a):
Mofixil - człowiek wyruchany ze spiętą dupą :shock: Teraz prowadzi krucjatę.

Akurat na BF4 nie wydałem ani grosza :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2014, 23:37 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 02:56
Posty: 133
Wierzbin napisał(a):
Krolo76, z Twoich wypowiedzi wnioskuję, że nie grałeś nigdy w dobrze napisaną grę.



Oj chłopie,żebyś Ty pograł w tyle dobrze napisanych gier co ja.Podejrzewam że tobie żadna nie jest dobrze napisana.
BF3 może i ma jakieś byki ale są to takie pizdryki że nie maja one większego wpływu na przebieg gry.Pokaż mi te błędy bo jakoś ich nie widzę.Mniejsza o to.
Mi chodziło o to,iż chciałbym żeby takie "błędy" miał 4 jak ma 3.To nikt by nie siedział tu na forum i nie wylewał swojej frustracji z powodu zepsutej gry.

A tak na marginesie-dobrze napisana gra nie istnieje.Zawsze komuś coś nie będzie pasowało i bedzie twierdził że jest "źle napisana".
W końcu Dice to tylko ludzie i też się mylą ale dobrze kasę potrafią liczyć :lol: :lol: :lol: :lol:

P.S> I co wy tak sie czepiacie tej części.Pokażcie mi te błędy.Jakoś przez ściany nie dostaję,nie zpadam sie pod ziemię,nie zaijają mnie latające drzewa,od kuli nie padam chyba że cheat gra,jak biegną żołnierz mój nie ginie na prostej drodze i nie odradzam sie przed 3 lufami wroga.Proszę pokazać mi te błędy bo albo ślepy jestem albo jestem takim fanem tej części,że po prostu ich nie dostrzegam,a jeśli nawet są to mam je gdzieś.Tu ja w kogoś strzelam to wiem że padnie a nie po wystrzelenie 58 kul,odwruci się i wyjmie jednym hitem jak mam to miejsce w 4 albo zabije mnie snajper z respu(kill Cam)hehehhe
Ja tu nigdy nie widziałem komunikatu typu -"Program BF....przesdtał działać....Poinformujemy cie....itp. A w 4 sami wiecie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2014, 23:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
krolo76 napisał(a):
P.S> I co wy tak sie czepiacie tej części.Pokażcie mi te błędy.Jakoś przez ściany nie dostaję,nie zpadam sie pod ziemię,nie zaijają mnie latające drzewa,od kuli nie padam chyba że cheat gra,jak biegną żołnierz mój nie ginie na prostej drodze i nie odradzam sie przed 3 lufami wroga.Proszę pokazać mi te błędy bo albo ślepy jestem albo jestem takim fanem tej części,że po prostu ich nie dostrzegam,a jeśli nawet są to mam je gdzieś.Tu ja w kogoś strzelam to wiem że padnie a nie po wystrzelenie 58 kul,odwruci się i wyjmie jednym hitem jak mam to miejsce w 4 albo zabije mnie snajper z respu(kill Cam)hehehhe
Ja tu nigdy nie widziałem komunikatu typu -"Program BF....przesdtał działać....Poinformujemy cie....itp. A w 4 sami wiecie.

Hitreg leży i nie jest zwięzły.
Burdel z killcamami.
Burdel z revive.
Burdel z detekcją kolizji (przenikanie przez ściany i blokowanie się na pojedynczej cegle na środku pustkowia, pylenie na pojazdach, trafianie mimo tracera lecącego w pizdu szatan jeden wie gdzie).
Przeżarty stolcem rdzeń rozgrywki. Oparty w 90% na losowości gdzie reszta to 10-30 cykli symulacji na sekundę.
Problemy ze stabilnością, wycieki pamięci, gra przez niemalże pół roku była niegrywalna dla koło połowy graczy(również na konsolach).
Marna optymalizacja (również na konsolach).
Ostatnie fiasko z DLC.
Desynchronizacja między klientami.
To.

Ssie całkowicie jako gra spod szyldu Battlefield (zero nacisku na teamplay, wszędzie otaczają nas kurczaki bez głów), jako FPS jest to dziurawy kawał kodu z którego sączy się stolec z dorzuconymi na siłę pojazdami.
A Frostbite to gówniany silnik.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL