Teraz jest 29 mar 2024, 17:58

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 kwi 2014, 12:31 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 02:56
Posty: 133
Wiesz,jak gość wywala za to że go uwalisz 5 razy pod kolej bo po prostu jesteś lepszy a w bf kosiarzy nie brakuje,to niech taki admin liczy się z tym,że ktoś znajdzie sposób by go usadzić-w taki czy inny sposób.Zgadza się,że mam prawo wprowadzić swoje zasady na serwerze np. zakaz pewnych broni,nie kampić pod dachach czy nie trolić claymorami na dominacjach rozumiesz-tak mamy na swoim ustawione i najpierw z konsoli leci kill z info za co potem kick i w końcu dociera-rzadko się zdarza że trzeba takiego ręcznie wywalić a już w żadnym wypadku nie banujemy gościa za to że wymiata bo potrafi grać.Najpierw sprawdzamy delikwenta na wszystkich możliwych stronach i wówczas,jak coś się dogrzebię,podejmuje decyzję o banie.Jeżeli takowy ma wpis na guid,nie wejdzie nawet na serwer-zbanuje go w momencie dołączania.Podobnie sprawa się ma jak ktoś odpali haka w czasie rozgrywki-leci w jednej chwili z wpisem na guid i na mata podobne stronki-rozumiesz.Nie mamy włączonego cross bana,gdyż uważam to za totalną głupotę,gdyż mając dobrze zabezpieczony serwer nie ma po prostu takiej potrzebyto raz a dwa nie każdy kto dopalał się w 3 dopala sie i w 4 lub odwrotnie-karanie wstecz?No chyba że to rusek :lol: I tak jest mało graczy na serwerach-przeważnie grają tam gdzie da się odpalać trainery i inne no rickoile injector i inne dziadostwo-zresztą to temat rzeka i taki cheater zawsze będzie krok przed adminem.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2014, 13:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Nie powiem, że się nie zgadzam. O crossbany to ja zrozumiałem takie typu - dostałeś na serwerze x i y bo dopatrzyli się cheaterstwa to i na z dostanie przy wejściu bana. A że są między grami to w sumie nie zwracałem uwagi czy takie też mają, ale ja za to raczej sądze, że cheater czitując w jednej grze i dostając w niej bana (lub nawet nie), nie będzie kupował innej gry na tym samym koncie, żeby śmigać po sieci... A nawet jeśli, to ostatecznie who cares, że ktoś taki ma bana.
W sumie na forach battleloga spotkałem się z paroma tematami typu wielkie dziwienie bo nagle dostał bana na czwórkę a przecież cheatował tylko w trójce i to dawno temu :o
Dobrze, że nie banują tam za samo wspólne ip z cheaterem bo sam bym poleciał, hehe. Nawet jeden ex(już) moderator battleloga wyprawiał jakieś krucjaty aby tego dokonać.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2014, 18:57 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 02:56
Posty: 133
Cross ban teoretycznie możesz dostać do wszystkich gier jakie masz na koncie Orgin-teoretycznie.
Rozmawiałem z EA Polska i tam gościu mi powiedział,że jak instalujesz BF4 na to samo konto co BF3 automatycznie zostaje przypisany jeden guid do dwóch gier-rozumiesz.Gdybyś zainstalował na osobnych kontach Orgin-guidy różne-soory taki mamy klimat a raczej taka jest polityka EA-tak mi odpowiedział konsultant jak powiedziałem mu że generalnie nie chodzi w tym o wyeliminowanie cheterów tylko o zwiększenie sprzedaży-i chwila ciszy.....Dlatego teraz jak masz dwie gry na jednym Orginie i na jednej jest ban,tej czystej nie przeniesiesz na "zdrowe"konto a w miecie do czystej gry,czystego guidy z miejsca masz dopisane od CheatDetector "PODEJRZEWANE oszustwo: _____________ID: 209135 Naruszenie (Multihack) # 79544 (CheatDetector Obsługa w 247FairPlay.com) i chociaż grasz czysto,nie dopalasz się,bo zarwałeś bana na jednej grze,w każdej chwili możesz polecieć z gry z banem bo masz taki wpis-mimo że masz czysty guid-tak załatwiło sprawę te całe CD.Baa możesz polecieć nawet jak masz dobre KD-ty byś poleciał na 100% chociaż wiem że jesteś "czyściutki"-rozumiesz.Czy to dobrze?Dobrze tylko dla wydawcy gry,bo jeżeli ktoś miał-ma bana w 3 i wyciągną z tego wnioski,że nie warto itp. gra na 4 normalnie,bez kodów to dlaczego ma się gracz ma się obawiać że w każdej chwili poleci i 300zł w plecy?
Po raz kolejny piszę że są możliwości zabezpieczenia serwera tak że żaden nob z hakiem nie zagra-po prostu nie wejdzie na serwer,trzeba tylko trochę czasu i chęci poświęcić by to wszystko w konsoli po włączać.
Jest ponad 80000 banów na 3 i teraz tyle graczy wy banować-głupota.Grałem w 4 z nie jednym gościem który miał bana w 3 i normalnie grał,bez problemu go się wyjmowało "nie zamiatał" na mapie 203-2 :lol:

Wyraźnie widać że te wszystkie gry zmierzają w kierunku zysku,bo przecież taki wydawca jak EA mógł by zrobić to tak,że nie było by żadnego chetera-żaden problem.Chłopaki z polskiego studia co robią gry powiedzieli bardzo krótko-"dajcie nam bazę gry a w ciągu 48 godz nie będzie żadnego cheatera"-i wszystko w temacie.Każdy kto się interesuje nie co tym tematemna pewno wie że całe te haki to dodatkowy grosz i to nie mały.

Jak mój koleś gada,też z wysokim KD-:cholera hakować nie można bo w ryj dostaniesz,grasz dobrze też polecisz a teraz nawet za kampienie wywalają z automatu to co mam się podkładać Gdzie to zmierza? I jeszcze żeby chociaż ta gra dobrze działała?

I tak z ciekawości zapytam,nie dostał nikt z twoich znajomych bana za granie na monitorze 3D od ggc?Widziałem setki scrinów w banami na guid za to wlaśnie.Mieli je pozdejmować ale jak z tym jest-kto to wie...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2014, 19:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
O ludziach cheatujących raz jest już takie przeświadczenie, że na pewno będą oszukiwali dalej, czytając forum battleloga, tylko strach jak cie fairfight czy punkbuster niesłusznie zbanuje bo tego to już chyba nie wygrasz, jak człowiek pisząc temat o pomoc w takiej sprawie zostaje zeszmacony przez kilka osób w ciągu chwili :>
Co do jednego guida to to dość powszechnie już chyba o tym wiadomo, czy to dobrze czy źle - inna sprawa, ale z originem najgłupsze jest to, że całe to konto ea możesz stracić (łącznie ze wszystkimi grami) za coś czego nawet nie zrobiło się w jakiejś grze - sam na przykład dostałem 3 dniowego bana za - jak się po dłuuugich ustaleniach z tymi nadzwyczaj 'profesjonalnymi' pracownikami supportu - umieszczenie linka do innej strony w swoim profilu na battlelogu (do profilu na xfire)! Paragraf się znalazł jakiś, ban a nie ostrzeżenie dla tego, że kiedyś dość dawno temu już miałem ostrzeżenie na ich forach (za czasów oczekiwania na bete bc2 bodajże) za obrazek z jakimś wulgarnym po angielsku słowem (Jako część treści a nie jako jedyna zawartość) :P Ciekawe na ile ban będzie za kolejny paragraf...

Co do zabezpieczeń serwerów to sam osobiście nie miałem żadnych problemów z cheaterami w czasie kilku tygodni grania na moim serwerze, klient taki znalazł się jeden - ale widz był odpalony i raz dwa się pan pożegnał z serwerem. :> I to w sumie był jedyny jak dotąd oszust jaki widziałem w czwórce.

A o 3d nie słyszałem ale za o banach za ogólnie jakieś tam sterowniki czy przyspieszacze do kompa to o tym było już nie raz... Na szczęście, przynajmniej pbbans, po sprawdzeniu w końcu odbanowywują.

Przechodząc do meritum tego co chciałem powiedzieć, to skoro jest jak mówisz i jakieś możliwości, choćby nikłe są, to na pewno warto robić takie rzeczy jak wy - zgłaszać ich do właścicieli serwerowni. Osobiście sprawa banowania 'za bycie lepszym/zabijanie niewłaściwych ludzi' mnie dość irytuje, swojego czasu robiłem nawet listę w bf4, kto, na jakim serwerze i za co mnie wywalił - jednak po jakimś czasie stwierdziłem, że na co mi to, i tak się z nimi nic nie zrobi. Szczególnie jak admin banuje a nie masz jakiejkolwiek możliwości nawet odwołać się od tego bana, dodać do znajomych możesz jednak większość po prostu olewa te zaproszenia :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2014, 21:21 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 02:56
Posty: 133
|Zgadzam się z twoimi słowami w 100%.jak jest info skąd serwer leci,masz wszystko nagrane,masz scriny itp. trzeba walczyć.Ja mam swoją listę serwerów takich gdzie jest ts podany,adres strony i jakiś aktywny admin.Mimo wszystko nie gwarantuje to ze nie po lecisz za wyjęcie gościa karabinem w heli :lol: -sorry taki mamy klimat.
Do meritum-jesteś czysty i masz dowody że poleciałeś z serwera nie ze swojej winy-ujawniaj gdzie kol wiek.Graczy jest nie za wile,ciężko wbić się na serwer gdzie można bez nerwu po strzelać,dlatego trzeba jakoś dbać o odpowiedni poziom kultury na serwerach-że tak się wyrażę :P

Pozdrawiam i czekamy na 5 :lol: :lol: :lol: Gadamy że nie kupimy a ja i tak wiem że kupimy :lol: :lol: :lol:
Jeszcze raz pozdrawiam i dzięki za miłą konwersację.Jednak co normalne forum to forum a nie to pseudo ba BL.....


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 maja 2014, 13:41 
Offline

Dołączył(a): 10 lis 2013, 02:43
Posty: 27
Ja grając kiedyś z kolegą z plutonu na niemieckim serwerze # 05 Schwarze Bruderschaft - Siege of Shanghai 24/7 po zgnojeniu admina w helce (wydawało mu się że jest pro) dostałem kicka. Następny kolega zestrzelił go z RPG i dostał bana... Także widać, że mózg niektórych ludzi nie pracuje poprawnie...

Chciałem tylko przestrzec przed tym, iż nie polecam tego ścierwiastego serwera...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL