Teraz jest 29 mar 2024, 01:36

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 sty 2015, 15:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Witam,
Patrząc jak ludzie grają człowiek się zastanawia co oni robią i dlaczego tak bardzo nie ogarniają tego co się wokół nich dzieje.
Proszę o amunicję. Widzę jak koleś kręci scrollem i przewija cały majdan, który ma w wyposażeniu, by po dłuższej chwili znaleźć upragnioną skrzynię z amunicją - sukces!

Wyważę otwarte drzwi, ale napiszę jak ja to mam u siebie zdefiniowane (wszystkie funkcje zawsze dostępne);

1 - pistolet
3 - broń główna
WSAD - wiadomo
na myszy pod kciukiem wyposażenie żołnierza w danej klasie (np. apteczka i defi)
F - granat

Gram tak od lat w BF i zawsze się sprawdza.
Wyobraźcie sobie, że taka konfiguracja sprawi, że już nigdy nie będziecie musieli szukać tego co potrzebujecie i wystarczy tylko słuchać i patrzeć się dookoła, a kolega po lufie zawsze otrzyma od Was to czego potrzebuje.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2015, 16:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Wierzbin napisał(a):
Witam,
Patrząc jak ludzie grają człowiek się zastanawia co oni robią i dlaczego tak bardzo nie ogarniają tego co się wokół nich dzieje.

...albo po prostu NIE MAJĄ pożądanej apteczki/paki z amunicją na wyposażeniu. To nie są czasy Refractora gdzie klasa MUSIAŁA mieć swój specyficzny item, o nie, chcesz mieć M320 i M26 jednocześnie? A PROSZĘ CIĘ BARDZO! Problem jest taka że gra zupełnie nie informuje innych że ten pieprzony medyk na którego krzyczysz nie ma medykamentów.
Wierzbin napisał(a):
Proszę o amunicję. Widzę jak koleś kręci scrollem i przewija cały majdan, który ma w wyposażeniu, by po dłuższej chwili znaleźć upragnioną skrzynię z amunicją - sukces!

Śmiejesz się z upośledzonych.
Wierzbin napisał(a):
Wyważę otwarte drzwi, ale napiszę jak ja to mam u siebie zdefiniowane (wszystkie funkcje zawsze dostępne);
1 - pistolet
3 - broń główna
WSAD - wiadomo
na myszy pod kciukiem wyposażenie żołnierza w danej klasie (np. apteczka i defi)
F - granat

Jedyne co z tego wnosi cokolwiek nowego to bindowanie czegoś pod boczne przyciski, których uwaga, nie każdy posiada.
Wierzbin napisał(a):
Gram tak od lat w BF i zawsze się sprawdza.

Sprawdza się u Ciebie, bo grasz tak od lat, gdybyś od lat grał na defaultach z Tribes (ESDF) to też byś twierdził że to normalne i się sprawdza...
Wierzbin napisał(a):
Wyobraźcie sobie, że taka konfiguracja sprawi, że już nigdy nie będziecie musieli szukać tego co potrzebujecie i wystarczy tylko słuchać i patrzeć się dookoła, a kolega po lufie zawsze otrzyma od Was to czego potrzebuje.

Zwłaszcza że gra bije użytkownika po twarzy informacjami o tym, co ma wcisnąć.

Ten temat nic nie wnosi, bo debile z klapkami na oczach zostaną debilami z klapkami na oczach. Niech się brandzlują do błyskających XP, a ty, drogi Wierzbinie, znajdź sobie lepiej ludzi do gry, bo tego zepsutego community już nic nie zmieni.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2015, 16:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Mofixil napisał(a):
Problem jest taka że gra zupełnie nie informuje innych że ten pieprzony medyk na którego krzyczysz nie ma medykamentów.

Informuje.
Medyk, który ma aptekę, będzie miał migający krzyżyk nad postacią i na minimapie - w miejscu swojej strzałki.
Podobnie wsparcie z migającą ikoną amunicji.
Ten, który nie może doraźnie pomóc, nie ma tego, więc nie warto się na takiego wydzierać.

A ludzi do gry mam dobrych i granie przez TS sprawdza się. Gorzej z resztą.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sty 2015, 20:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
Ja na swoje usprawiedliwienie dodam, że:

1. W czasie gry mam wyłączony chat po to by się nie wku... eee.. znaczy denerwować inteligentnymi inaczej wpisami albo spamem od admina serwera.
2. W nawałnicy ognia kiepsko słychać wołanie o pomoc.
3. Czasami najzwyczajniej w świecie nie zobaczę, że ktoś potrzebuje pomocy bo obserwuję np. niezwykłą teksturę grzyba na ścianie metra.

Ww. może się objawiać bardziej lub mniej w zależności od osobnika (grającego) i tym samym jedyny gwarantowany sposób na apteczkę to albo ją mieć ze sobą albo nawrzucać kumplowi z klanu poprzez TS zaczynając od ch... by ją rzucił. Innej metody IMO nie ma.

BTW. Jak ktoś nie gra objcetive a tylko frag to ma w... głębokim poważaniu ile zdrowia posiadasz.

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL