Teraz jest 28 mar 2024, 20:45

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 mar 2015, 00:24 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2008, 13:18
Posty: 136
Witam,
dzisiaj podczas gry nagle komputer się "zamroził", nic nie działało i trzeba było wyłączyć ręcznie, już tak kilka razy miałem i po restarcie było wszystko ok. Tym razem również, do momentu wejścia do gry. Wszystko się ładnie załadowało, wchodzę i nie działa myszka i klawiatura, słychać grę i rozmowy i tylko nieruchoma mapa z kursorem na środku. Nie można powrócić do listy serwerów, nie można się wylogować, nic nie działa, jedyne wyjście to wyłączenie gry w menadżerze zadań :stupid:
Probowałem zrestartować PC i wchodzić na różne serwery - cały czas to samo... :omg:
Co się mogło stać i jak to naprawić? Miał ktoś podobny problem? Dodam, że poza grą wszystko śmiga normalnie.

P.S.
Problem rozwiązany. Już miałem się brać za reinstalację, ale postanowiłem zrobić screeny wszystkich ustawień... i co zobaczyłem? W opcjach, w zakładce sterowanie miałem wyczyszczone wszystkie przypisane klawisze... :stupid: Nie mam pojęcia jak i dlaczego tak się porobiło, ale wystarczyło kliknąć "ustaw domyślne" i po kłopocie, wszystko gra :lol:
Może komuś się przyda w podobnym przypadku...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL