Teraz jest 19 mar 2024, 13:31

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 paź 2016, 21:10 
Offline

Dołączył(a): 2 paź 2016, 20:43
Posty: 2
Hejka.

Ja mam podobny problem. Mam te grę pudełkową. Robiłam wszystko co mogłam i tak nie działa. Pojawia się ciągle by zalogować się jako administrator. W pudełku są 4CD. Wszystko zainstalowane poprawnie. Po zainstalowaniu 4 płytki pojawił się komunikat by tę grę zarejestrować w EA GAMES. Kiedyś próbowałam wymyślić dane do rejestracji i nic. Czy mogę prosić o pomoc? Przejrzałam na Waszym forum co mogłam. Sprawdziłam prawie wszystko i nic. Ciągle muszę logować się jako administrator. Nawet restart komputera nie pomógł. Spy'a tez próbowałam i nie działa. Z góry dzięki za pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 paź 2016, 17:52 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2005, 18:24
Posty: 1108
Hi. Gdzie chcesz logować się jako administrator? Zainstalowanie gry to wszystko co trzeba zrobić, nie trzeba się nigdzie rejestrować, ani nic potwierdzać.
Skopiuj sobie http://forum.bf1942.sk/files/bf1942-v1. ... py-fix.zip do folderu z grą (jeśli nie działa potrzeba patcha 1.61 i ponownego skopiowania).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 paź 2016, 18:46 
Offline

Dołączył(a): 2 paź 2016, 20:43
Posty: 2
Hejka

Juz rozwiazalam problem. Instalacja ta pojawiala sie, poniewaz mam Windowsa 10. Wiekszosc gier na nim nie dziala. "Pogrzebalam" w internecie i znalazlam jakas www gdzie byla porada co z tym zrobic. Musialam pare plikow dodatkowych pobrac. Mina synka na widok dzialajacej gry bezcenna :) tak tez mamy w przypadku PlvsZombies Garden Warfare. Niestety nie znalazlam nic by ta gra dzialala na Windowsie 10.

Dzieki za rady :) jak bede miala jeszcze jakis problem to sie zglosze :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL