Teraz jest 28 mar 2024, 22:22

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 sty 2004, 20:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 02:27
Posty: 1989
Lokalizacja: Warszawa
Witam.
Kiedy rozpoczynał sie Nations Cup mało kto dawał nam szanse na wyjście z grupy. Wczoraj udowodnilismy wszystkim , że to my zasługujemy na finał . Niestety stało sie inaczej, zasady CB nie zabraniają basecampingu a admini trzymają się tylko zasad CB. Prowadzący CB mimo, że trzymaja naszą strone postanowili uznać wynik wczorajszego spotkania co stawia całe CB w niezbyt korzystnym świetle a nas Polaków wręcz obraża. Dlatego zdecydowaliśmy sie w ramach protestu zbojkotować mecz o trzecie miejsce. Na tym więc kończy się nasza przygoda z NC. W tym miejscu chialbym podziękować wszytskim luydziom nie grającym w TP za pomoc w organizacji i przygotowaniach do meczów. W szczególnosci całemu KillTP za przyjmowanie batów (nie zawsze) , zeby tylko TP mogło sprawdzic taktyki lub line-up. Kibicom na ircu oraz oczywiscie Kaserkowi , Buciejowi i innym , którzy starali się uatrakcyjnic całą otoczkę turnieju (radio, wywiady itd) Wszytskim zaangażowanym duchem (Okota:)), piarowcom (Massca, Yacub, Garet) i innym, którzy trzymali za nas kciuki.

Poniżej wklejam moje podziękowanie dla TP z naszego odrębnego forum.
jeszcze raz - Dzięki w imieniu całego Team Poland.

Panowie. <ociera łzy ukradkiem>
Kiedy zaczynaliśmy Nations Cup , naszym marzeniem było wyjście z grupy. Nikt nie liczył na finał tej imprezy. Wczoraj udowodnilismy, ze powinnismy zagrac w finale z Finami. Teraz widze, że polska scena zalicza sie do najmocniejszych w Europie. Pokazalismy , że trzeba sie z nami liczyć. Zawsze graliśmy fair ,mimo , że z gorszymi pingami i ze stronniczymi adminami dawaliśmy sobie radę. Nie spodziewałem sie tylko, że zakonczymy ta walke w takich okolicznosciach. No trudno, stało się , postaramy sie jakoś "zemscic" na Norwegach (juz ja coś wymyśle).

Chcialbym Wam serdecznie podziekowac za te kilka miesiecy pracy i zaangażowania. Chcialbym podziekowac ludziom , którzy wierzyli , ze nasze starania to coś wiecej niż zabawa, że zalezy nam na tym , zeby w e-sporcie szanowano polskich graczy.

Tym co włożyli swoj wolny czas w organizacje sparingów i treniengów ,wtedy kiedy nie była to już zabawa ale dość ciężka praca oraz wszytskim tym , którzy mimo wewnętrznych animozji przełamali się i wspolpracowali dla dobra TP - Dziękuję.

Co by nie mówić zżyłem sie z Wami i naprawde dobrze bawiłem. Mam nadzieję , że ten Cup czegoś nas wszytskich nauczył. Że nie tylko w kwestii gier komputerowych ale takze w zagadnieniach bardziej społecznych podnieśliśmy skilla ;-] Nauczylismy sie jak ważne jest zgranie, zrozumienie i wspołpraca w takich przedsięwzieciach. Jak ważne jest zaufanie, spryt itd.

Czasami się na Was darłem , czasem sie razem z Wami cieszyłem. Czasem sie wkurzałem a czasem nei mogłem wyjśc z podziwu jakie z Was Mastachy :P Będę długo wspominał ten okres w Nations Cup i zawsze uważał , że ejstesmy minimum drugim teamem Europy.

Moze to zbyt górnolotnie zabrzmi ale uważam , że to zaszczyt grac z takimi ludzmi jak Wy. Dziekuje jeszcze raz , do zobaczenia na serwerach :] Trzymajcie się.

POL| Pepsee

_________________
I need a medic.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2004, 21:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 01:56
Posty: 3138
Lokalizacja: Gorlice
Nie brałem w tym udziału, bo pomyślałem "będzie jak za pierwszym razem" : kłótnie, posądzanie o wybór swoich, jakieś uwagi o maskotkach zespołu (pod moim adresem) , brak lidera, nieprzygotowanie do spotkań. Choć wielu namawiało, wolalem stać z boku, pewnie i tak bym nie pomógł.
Było inaczej, daliście czadu na maksa, kłotni było trochę mniej, dobra organizacja. Fajnie się kibicowało i oglądało jak TP gromi kolejne teamy. Gratulacje dla całego składu :!: i osób zaangażowanych. Dostarczyliście nam więcej emocji niż Małysz ;).

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 26 sty 2004, 21:56 przez CloneTrooper, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2004, 21:56 
Offline

Dołączył(a): 23 sty 2004, 17:43
Posty: 1
Lokalizacja: Olsztyn
To chociaz zagrajcie friendly.
Perwa straszna, ale z tego co znam historie CB i poczynan polskich druzyn w CB zawsze bylo ostro pod gorke :(
Zreszta podejrzewam ze nie tylko polacy tak maja, w koncu malo kto czyta komentarze po meczu Wlochy - Hiszpania np.

Anyway GG, w nastepnym pucharze zrobcie im z dup jesien sredniowiecza i olejcie uklady, trzymajcie sie zasad ustalonych przez cb. Skoro liga jest glupio zrobiona, to przy nastepnej edycji moze sie zreflektuja i wpisza to do zasad.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2004, 22:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, 23:28
Posty: 2303
Lokalizacja: Kraków
to i ja sie pożegnam.

Ja również dziękuję wszystkim i tym samym przepraszam, że sprawy zawodowe niestety zmusił mnie do nieco mniejszej aktywności niż to miałem zaplanowane. Jednak byli przy mnie znakomici generałowie, którzy dali bez problemu radę, a i pewnie zrobili to lepiej, niż by moja skromna osoba zrobiła. Dzięki Peps, Coug - piękna robota.

Dziękuję również Naszym Graczom, którzy zjednoczeni nie baczyli na współzawodnictwo klanowe - ponad podziałami rozwinęli sztandary Polskiej Reprezentacji i dali świadectwo pięknej, profesjonalnej gry, ucierając nosa wielu faworytom. To właśnie dzięki nim słowo "Polska" wzbudza wiele respektu teraz. GJ i czapki z głów.

Dziękuję kibicom, którzy wspierali nas i w trudnych momentach, którzy sprawili iż ten niekwestionowany sukces smakował jeszcze lepiej. Thx #team-poland.bf i #kibole .

Dziekuję wszystkim propagatorom naszego sukcesu - Kaserkowi, Gore'owi, BCJowi (nasi radiowcy), Massce, Garetowi i reszcie.

Dziękuję wszystkim tym, którzy w ogóle przyczynili się do powstania Team-Poland. It was an honor to fight with You.

I wszystkim, o ktorych zapomnialem...

We'll be back...
[/i]

_________________
The God of Emptiness...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2004, 22:51 
Offline

Dołączył(a): 27 mar 2003, 19:16
Posty: 16
Panowie,

Ja patrzac z boku mogę powiedzieć że:

-wykonaliście kawał dobrej roboty, bo batach, które były w zeszłym roku trafiliście do ścisłej czołówki, kto wie, może nawet wygralibyście CB, gdyby nie ten nieszczęsny mecz z Norwegami
- w polskim charakterze narodowym leżą kłótnie, waśnie etc, a wy temu zaprzeczylści - pokazaliście ze umiecie sie zjednoczyć by osiągnąc jakiś cel i gdyby nie nasza kolejna "wada" narodowa - poczucie honoru i bardzo możliwe żebyście go osiągnęli
- stanowicie paczkę fajnych ludzi, których łączy wspólne hobby (?) i którzy sie po prostu świetnie razem bawią (i to jest najważniejsze)
- mimo że sam nie angażuję się specjalnie w rozgrywki to powiedzieć mogę, że dostarczyliście nam całej masy emocji - rewelacyjne (choć nieporadne momentami) transmisje ze spotkań, film - to naprawde emocje porównywalne np. z grą piłkarzy na mistrzostwach świata (może nie tych ostatnich ale w Hiszpanii o ile ktoś pamięta :) )
- mecz z Norwegia był nauczką, z której w przyszłym roku (o ile to wszystko sie nie rozwali do tego czasu) wyciągniecie wnioski i życzę wam żebyście poznali smak slodki smak zemsty i zmasakrowali te norweskie gnojki :)
- decyzję o rezygnacji z meczu o 3 miejsce uważam za słuszną. Należy szanować swój honor i starać się walczyć z układami.
- tendencyjne sądziowanie w CB wynika prawdopodobnie z tego że nacje z zachodniej Europy w jakiś tam sposób czują sie lepsze i nie mogą znieść że jakieś tam Polaczki z biednego kraju kopią im dupę :) Zapewne przez większość stamtąd tak jesteśmy postrzegani...
- a reszta (Norwegowie i ich zachowanie) jest milczeniem....

Good Job boys! Jestem naprawdę pod wrażeniem

Wierny kibic

Jedrek Waleczny


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2004, 00:14 
Offline

Dołączył(a): 10 lut 2003, 14:36
Posty: 1357
Chlopaki !

Dzieki wam za te chwile zgrozy i milego zaskoczenia...
Byliscie zajebisci i ciagle jestescie.

"Byc zwyciezonym i nie ulec, jest zwyciestwem, zwyciezyc i spoczac na laurach jest kleska"! (Marszalek Pilsudski)

Super komentowalo mi sie wasze mecze...

Te "Nie ginac, nie ginac" Pepseego
Te "Jak on to ***** zrobil?" Piasecznika
I wiele innych "tradycyjnych" juz hasel Polskiej sceny BF`a zostanie w mojej i wielu ludzi pamieci...

A wszystko skonczylo sie na debilnych lososiach...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2004, 00:16 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
Decyzja, choć smutna, to w stu procentach słuszna :( Przykro mi, że w ten sposób kończy się bieg po pierwsze miejsce, ale przeciwko .......* nic zaradzić nie można :( Składam Wielkie Gratulacje całemu Team Poland za rewelacyjną grę, pokazanie wszystkim "Wielkim Teamom Wspaniałej Europy Zachodniej" jak powinno grać się w BF'a. Good Job, Great Games, życzę powodzenia w sukcesach klanowych i miejmy nadzieję, że za rok jednak zjednoczycie się ponownie, aby skopać te dżentelmeńskie cioty.

Best Regards – KIBOL_POL|yacub

*wpiszcie sobie co chcecie, mi na usta ciśnie się wiele słów… z żadnych nie korzystam publicznie.

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2004, 00:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 17:00
Posty: 1024
Lokalizacja: Wawa
Mysle ze dlugo bede pamietal mecze TP w ktorych mialem zaszczyt ( bo chyba tak to trzeba ujac) zagrac. Milo bylo grac pod takimi dowodcami jak Pepsee Warsaw, Super sie kooperowalo z reszta calego TP. Dla mnie TP ma pierwsze meijsce w NC. Nic nie bylo wstanei powstrzymac polskiej machiny wojennej po prostu nic.
Norwegowie? Dla mnie totalne lamusy. Zaslaniaja sie tym ze to msymy cos tam zlamali umowe. Co oni Pierd*ola? Po prostu kidy chlopaki zdlay sobie sprawe ze przegraj postanowili zagrac niefair. Nie umieli pogodzic sie z porazka. Niech dalej tak graja tylo co z tego maja? Przed cala europa wyslzi na Loli przez duze L.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2004, 01:14 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2003, 13:34
Posty: 1167
Lokalizacja: Warszawa
Hmm, droga TP to my kibole dziekujemy wam, za umilanie wieczorow mozliwoscia lania waszych dup w druzynie KillTP, za wspaniale widowiska urzadzane podczas meczy... i mysle... mam nadzieje, ze te pozegnania sa pozegnaniem tylko do kolejnego sezonu, bo przeciez nastepnym razem TP wleje wszystkim tak, ze zapamietaja nas na wiele lat :D


===part 2

a skoro juz wszyscy wszystkim dziekuja... widze Kaserek zapominial, ale chyba sie dolaczy rowniez do tego: Chcialbym podziekowac w imieniu ekipy radiowcow za to, ze nas w ogole sluchaliscie i wytrzymaliscie wszystkie awarie oraz wpadki :D Podziekowania tez sie naleza wszystkim, korych juz tutaj nie bede wymienial, a pomagali nam w tworzeniu radia, oraz wszystkim TPowca ktorzy chcieli poswiecic swoj czas na wywiady... no i oczywiscie dla TP, ze byla i zapewnila byt radiu... bo bez was chlopaki to wszystko nie mialo by sensu :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2004, 01:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2002, 10:24
Posty: 723
Lokalizacja: Ruda Śląska
Mecz ze Szwecja to byly emocje, pozniej bylo z gorki, mecz z Francja sobie olaliscie totalnie, przerwa i to dlugo i nadszedl dzien w ktorym NOR wyje**li Was na role papy.Trudno, teraz widac przynajmniej ze nie ma sie co z nimi umawiac na jakies "zasady"!

Bylem momentami przeciwny TP bo braliscie mi ludzi ale gratuluje Wam tego co osiagneliscie.Teraz bierzemy sie za ladder, pucharki itd, czekajac na nastepna edycje NC! 8)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2004, 08:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 00:17
Posty: 736
Lokalizacja: Warsiawka
powiem krotko: gg TP :twisted: i *mama zabroniła mi przeklinać* te glupie nazistowskie quislingowskie swinie, my jako ejw znamy ten bol, po meczu z FoP ;)
jeszcze raz gg :!:

_________________
? gdzie się podziały tamte Wake`i, gdzie tamten świat ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2004, 10:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, 14:06
Posty: 444
wielkie dzieki TP, wychodzimy z krzakow onlajnowego gejmingu dzieki wam. i mysle ze to jest dobry ruch, moze nie bojkot ale po prostu wycofanie sie z finalow. Pokazujecie ze chodzilo o gre z dobrym smakiem, zabawe a nie walke o miejsca.
prestiz? jaki prestiz? po ostatniej sytuacji dla mnie prestiz CB i NC przypomina wypolerowane lakierki z wielkim gownem na podeszwie, ktorego wlasciciel, z pewnoscia w smokingu, nie widzi.
szkoda tylko ze w sumie dobre imie tej ligi potrafia psuc zwykle druzyny, najglupsze jest to, ze robia to ZGODNIE Z ZASADAMI CB, bo na takowe zachwoania jak widac przepisow nie ma.
Jeszcze raz szczerze gratuluje

ps. KIBOL|siena ostatni raz rzuca brudna szmata w KIBOL|Gore a nastepnie macha Gorasem na barierki

_________________
- Jakis lepszy cwaniak...
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sty 2004, 18:52 
Offline

Dołączył(a): 20 sty 2004, 13:31
Posty: 6
Pytanie moje jest dość głupie. Chciałbym żeby ktoś mi odpowiedział co to jest ten basecamping, bo zupełnie nie wiem. :oops:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sty 2004, 19:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
http://forum.battlefield1942.pl/viewtopic.php?t=3114 looknij w to i zapamiętaj zasady..

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 kwi 2004, 21:38 
Offline

Dołączył(a): 20 sty 2004, 13:31
Posty: 6
Dzięki,a tak z ciekawości czy będzie jeszcze rozgrywany ten Nations Cup? :?:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL