Teraz jest 17 cze 2024, 19:57

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2006, 17:39 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
JanicQ fajnie autko pomalowane :)...w niedziele wróciłem z Rzymu i chodząc po uliczkach wiecznego miasta dziwnym trafem ;) trafiałem na waszą obecność na prawie każdym kroku...nawet na studzienkach kanalizacyjnych widnieje wasz ;) skrót S.P.Q.R.

Miejmy nadzieje ze epizod z EA nie popsuje nam zabawy :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2006, 18:28 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ja wprawdzie zakupiłem gniota BF2 ale na bank była to moja ostatnia inwestycja w grę z pod znaku EA Games :evil:

Bawić zamierzam się przednio z taką bandą degeneratów jaka jest zapowiedziana :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2006, 20:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 gru 2004, 12:19
Posty: 19
Lokalizacja: Manowo
dzieki serdeczne dla EA

PS. jedzie ktos z okolic koszalina na lanka?

pozdro : ]

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2006, 23:06 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2005, 17:14
Posty: 1116
Lokalizacja: Poznań
Przypominam o zabraniu słuchawek i (na wszelki wypadek) adresów TS klanowych . Dzisiaj testowłem kompy , gra jest postawiona na 26 maszynach więc wybierzemy 16 najlepszych - niektórze LCD są juz z lekke wypalone :wink: Myszki optyczne ładnie chodzą.
Na Malcie (domki) bedzie lista rezerwacyjna na portierni - Domek - klan
wg tego prosze pobierać klucze - płacić najlepiej za cały domek nie bedzie wtedy komplikacji.
Mam nadzieje że zabawa bedzie odwrotnie proporcjonalna do wkłada EA - nawet kopie gry która mielismy dostac musiałem kupic w sklepie a CD keyach nawet nie wspomnę. Mamy zarezerwowaną salkę w restauracji Rycerska - (na kampingu) od godz. 21 (Szefowa zapewnia że tym razem piwa nie zabraknie :))

_________________
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2006, 03:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lut 2004, 23:48
Posty: 307
Lokalizacja: Wejherowo
Moze czas by na jakis czas wstrzymac serwery BF42, BF-V i BF2 by EA zobaczyla ze trzeba dbac o gre z roku 2002 oraz jeje spadkobiercow. Wylaczyc serwery na miesac. Bojkocik !!! List otwarty w jezyku angielskim nie do EA Polska ale do EA Europe/Global bo w Polsce zlajea nasz Cieplym moczem. Zwazywszy ze w CB w kazdej grupie jest Clan z Polski. Admini .... dajcie znac !!! :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2006, 07:48 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2004, 15:43
Posty: 1142
Lokalizacja: Warszawa
Pomysl ciekawy, ale utopijny... wylaczenie servow = spadek formy dla wielu graczy, na co wiekszosc klanow sobie nie pozwoli, juz nie mowiac o tym ze nie licze na to ze cala scena BF2 sie z nami bedzie solidaryzowac... jesli np EA chcialaby zorganizowac pokaz BF2142 (tak jak BF2) to fajnie by bylo gdyby wszyscy sie na nich wypieli, ale zawsze znajda sie ludzie ktorzy beda mieli "nasza solidarnosc" w tyle i beda wolali dostac gre do przetestowania ;/
Nie tylko w wypadku BF42 EA dalo ciala, ale rowniez w BF2, obiecujac nagrody dla najlepszych zespolow, ktorych ilosc, jak sie potem okazalo, miala wynosic 1.

_________________
"We Polish Airmen
Gave our souls to God,
Our bodies to the British soil
But our hearts only to Poland.
1939-1945
For your freedom and ours"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2006, 09:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2004, 10:20
Posty: 96
Lokalizacja: Bydgoszcz
Lepszym posmysłem byłoby użycie takiej nazwy naszych serwerów, która świadczyłaby o naszym stosunku do EA. Na razie nic sensownego nie przychodzi my do głowy. Oczywiście nazwa musiałaby po angielsku. Może to: EA – 100% for money, 0% for clients


Ostatnio edytowano 23 mar 2006, 11:48 przez Patton, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2006, 10:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lut 2004, 23:48
Posty: 307
Lokalizacja: Wejherowo
Patton napisał(a):
Lepszym posmysłem byłoby użycie takiej serwerów nazwy naszych serwerów, która świadczyłaby o naszym stosunku do EA. Na razie nic sensownego nie przychodzi my do głowy. Oczywiście nazwa musiałaby po angielsku. Może to: EA – 100% for money, 0% for clients


Jest to lepszy pomysl przyznaje !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2006, 12:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2005, 13:18
Posty: 424
Lokalizacja: Lębork
Olac to cale EA jutro tam jedizemy i sie dobrze bawimy sadzac po tym co Kobra pisze to wszystko bedzie cacy.
PS Bierzcie aparaty :wink:

_________________
Szkocja / Polska


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2006, 19:05 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2004, 15:43
Posty: 1142
Lokalizacja: Warszawa
Zorak napisał(a):
PS Bierzcie aparaty :wink:

Na zeby? :lol:

_________________
"We Polish Airmen
Gave our souls to God,
Our bodies to the British soil
But our hearts only to Poland.
1939-1945
For your freedom and ours"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2006, 19:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
nie,jemu chodziło o słuchowe :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2006, 12:58 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
a ja myslalem ze pletwonurka... zeby w jeziorku poplywac....

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2006, 10:56 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2004, 18:00
Posty: 126
Lokalizacja: Warszawa
Witam,

Chcę wyjaśnić nieporozumienie, które powstało z racji - naszego "braku wsparcia imprezy w Poznaniu". To prawda - Kobra i Strzlec kontaktowali się ze mną w celu wsparcia przez EA POLSKA imprezy. Kafejka E24 potrzebowała egzemplarzy, które chciała zainstalować na komputerach - na cele eventowe oraz do dalszego użytkowania. EA Polska nie sprzedaje gier bezpośrednio, mamy do tego typu wspolpracy naszego dystrybutora - firmę LEM. Niestety zaoferowany poziom rabatu na zakup gier nie satysfakcjonował E24. Dodam, że z naszej strony poprosiłem firmę LEM o na prawdę wysoki poziom rabatu. EA Polska nie ma żadnego wpływu na cenę końcową.

Jeśli chodzi o nasze wsparcie finansowe eventu - niestety w tym okresie wszelkie wydatki naszej firmy zostały zamknięte - mamy koniec roku finansowego.

Zawsze staramy się wspierać scenę BF w Polsce - ale zawsze ma to różny poziom zaawansowania.


Mam na koniec jedną i b.ważną prosbe. Prosze o zglaszanie wszelkich zapytan, prosb poprzez kontakt na @ a nie za posrednictwem Gadu-Gadu. Z gory dziekuje.


Z poważaniem,
Grzegorz Pocztarski


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2006, 11:38 
Offline

Dołączył(a): 28 lut 2004, 11:16
Posty: 910
Lokalizacja: Wejherowo
Ja mysle ze do tego calego EA trzeba Boniego wyslac.

I prosze nie mydlic panie Grzegorzu oczu jakias firma. Bo jest wiele sposobow wparcia takiej imprezy. Bylby to promil kwoty jaka ladujecie w bf2.
Prosze poprostu powiedziec ze etap bf42 jest dla was zamkniety i wszystko bedzie ok. A nie takie ********* o chopinie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2006, 12:00 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2002, 15:00
Posty: 891
Lokalizacja: Żory
Grzegorz [EA Polska] napisał(a):
Witam,

Chcę wyjaśnić nieporozumienie, które powstało z racji - naszego "braku wsparcia imprezy w Poznaniu". To prawda - Kobra i Strzlec kontaktowali się ze mną w celu wsparcia przez EA POLSKA imprezy. Kafejka E24 potrzebowała egzemplarzy, które chciała zainstalować na komputerach - na cele eventowe oraz do dalszego użytkowania. EA Polska nie sprzedaje gier bezpośrednio, mamy do tego typu wspolpracy naszego dystrybutora - firmę LEM. Niestety zaoferowany poziom rabatu na zakup gier nie satysfakcjonował E24. Dodam, że z naszej strony poprosiłem firmę LEM o na prawdę wysoki poziom rabatu. EA Polska nie ma żadnego wpływu na cenę końcową.

Jeśli chodzi o nasze wsparcie finansowe eventu - niestety w tym okresie wszelkie wydatki naszej firmy zostały zamknięte - mamy koniec roku finansowego.

Zawsze staramy się wspierać scenę BF w Polsce - ale zawsze ma to różny poziom zaawansowania.


Mam na koniec jedną i b.ważną prosbe. Prosze o zglaszanie wszelkich zapytan, prosb poprzez kontakt na @ a nie za posrednictwem Gadu-Gadu. Z gory dziekuje.


Z poważaniem,
Grzegorz Pocztarski


Panie Grzegorzu gram lata na scenie QW - Quake World, mimo że ta gra ma już 10 lat id Software wspiera w jakikolwiek spoób każdą impreze, choćby najmniejszym gestem, zdarzały się przypadki że przyjechał pracownik tej firmy i głupie koszulki rozdał, prosze wejść sobie na liste Top Teen (nie poprawiać Teen;) i spojrzeć, od 10 lat nie pamietam by któryś z graczy złe słowo powiedział na id Software.

Cóż jedno jest pewne cieszę się teraz niezmiernie że nie jestem posiadaczem innych gier ze stajni EA, i napewno już żadnej nie kupię.

Z poważaniem
supelek :]

_________________
a po alejach snów biegnie nas znów spora zgraja...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL