Teraz jest 16 maja 2024, 11:51

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 maja 2005, 14:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 kwi 2005, 14:32
Posty: 35
Lokalizacja: Poznań
Czy ktoś tutaj stworzył może i posiada aktualną listę serwerów dc gdzie basecamping jest przestrzegany, a kary za zlamanie takiej zasady SĄ?

Tylko proszę bez głodnych kawałków w stylu użyj wyszukiwarki bo po pierwsze nic wartościowego nie wypluje, a po drugie - chodzi mi głównie o zachodnie serwery ponieważ na polskich jest bieda (mało ludzi a praktycznie przez cały dzień pusto, jak już to poziom taki sobie, często te same oklepane mapy itp).

UPDATE: uprasza się o odpowiadanie na zadany temat.

_________________
P4 3.00@4.15Ghz + XP-120 | 2x512MB A-Data DDR566 | Abit IC7-G | 640GB Hitachi Sata | R9800Pro @450/380Mhz | Enermax 600W


Ostatnio edytowano 4 maja 2005, 18:52 przez _EP_, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2005, 15:25 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2004, 18:06
Posty: 125
to dziwne ze poziom taki sobie bo ostatnio czesto jak gram z kolegami to ludzie wychodzic zaczynaja :/ i na serwerku zostaje kgw mon i moze z 3 obce osoby :/
wiec jak ci sie poziom nudzi to zapraszam w godzinach wieczornych
zawsze sie ktos znajdzie

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2005, 15:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 18:03
Posty: 668
Lokalizacja: Tychy
_EP_ napisał(a):
Czy ktoś tutaj stworzył może i posiada aktualną listę serwerów dc gdzie basecamping jest przestrzegany, a kary za zlamanie takiej zasady SĄ?

Tylko proszę bez głodnych kawałków w stylu użyj wyszukiwarki bo po pierwsze nic wartościowego nie wypluje, a po drugie - chodzi mi głównie o zachodnie serwery ponieważ na polskich jest bieda (mało ludzi a praktycznie przez cały dzień pusto, jak już to poziom taki sobie, często te same oklepane mapy itp).


Głodny kawałek nr1 : oczko prawde ci powie.
Głodny kawałek nr2 : niemieckie servery w 90% sa bez zasad
Głodny kawałek nr3 : na scenie gdzie jest jeden klan pełną gębą DC i dwa które zaczynają kariere chcesz aby servery (co ja pie... jedyny server) był non stop pełny ?
Głodny kawałek nr4 : mówisz żę są pąuste, a wiesz jak zapełnia sie servery ? myślisz ze każdy server który ma 10 osob ma je od chwili gdy go włączają do prądu ? POsiedz na nim troche bo narazie nawet jednej godziny na nim nie wysiedziałeś.
Głodny kawałek nr5 : oklepanymi mapami nazywasz : el alamein (dzień pierwszy i drugi) grałeś już jakieś 15h w maju, dc lostvillage i urban po godzince. cornered i wake tez po godzince i to sa te dwie nie oklepane mapy na twojej liscie
http://bftracks.net/appl/bft/Player/view/4188635
reszta to klasyki DC więc prosze nie kłam że grasz w nieoklepane mapki .

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2005, 16:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2005, 16:21
Posty: 98
_EP_ napisał(a):
Tylko proszę bez głodnych kawałków w stylu użyj wyszukiwarki bo po pierwsze nic wartościowego nie wypluje, a po drugie - chodzi mi głównie o zachodnie serwery ponieważ na polskich jest bieda (mało ludzi a praktycznie przez cały dzień pusto, jak już to poziom taki sobie, często te same oklepane mapy itp).


Rozbawiłeś mnie. Nie wiem czy zauważyłeś ale chłopcy z KGW to aktualnie No1 Clanbase. Na polskich serwerach najczęśćiej spotkasz ludzi właśnie z KGW i z mojego klanu MON.DC.

KGW można powiedzieć mistrzowie EUROPY. My zaczynamy starty w CB, co nie znaczy, że nie ma u nas bardzo dobrych graczy.

A Ty czym sie możesz pochwalić skoro uważasz że na polskich serwerach jest słabiutki poziom ?!

A ja powiem Ci że żadko spotykam na zagranicznych serwerach tak wysoki poziom jak na polskich, szczególnie kiedy grają gracze w/w klanów.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2005, 17:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 kwi 2005, 14:32
Posty: 35
Lokalizacja: Poznań
Assasin napisał(a):
Rozbawiłeś mnie. Nie wiem czy zauważyłeś ale chłopcy z KGW to aktualnie No1 Clanbase. Na polskich serwerach najczęśćiej spotkasz ludzi właśnie z KGW i z mojego klanu MON.DC.

No to rozbawię ciebie jeszcze bardziej - czemu każdy nie może wejść na niektóre serwery na których "w miarę" często siedzą "klanowicze"? Pomyślmy... hmmmm może dlatego że na takim serwerze jest hasło i nie każdy ma dostęp?

Idąc dalej > Widzisz nie kwestionuje tutaj możliwości najlepszych graczy w polsce, ale ogółu - jaki twoim zdaniem procent graczy w polsce stanowią członkowie KGW? 1%? Mniej? A poszukaj na np. niemieckich serwerach ludzi z PL w nicku i zobacz ich statsy, dzisiaj widziałem paru zabitych po pare(naście) razy z zerowym własnym kontem. Pomyśl sobię teraz o całości graczy i zobaczysz jaka wychodzi średnia.

Assasin napisał(a):
KGW można powiedzieć mistrzowie EUROPY. My zaczynamy starty w CB, co nie znaczy, że nie ma u nas bardzo dobrych graczy.

Szkoda tylko że tak rzadko widać więcej niż jednego na sensowniej zaludnionym serwerze z mapą np. El Alamein, Omaha Beach.... Dzisiaj akurat widziałem dwóch bodajże Raix i Wilku na jednym niemieckim serwerze. Tam akurat jak na elitę europejską mogło by im iść lepiej :)
Assasin napisał(a):
A Ty czym sie możesz pochwalić skoro uważasz że na polskich serwerach jest słabiutki poziom ?!

Możesz pokazać gdzie ja wyżej napisałem iż poziom jest "słabiutki"?

Np wchodzę dzisiaj na bodajże "KGW http://www.games.bmj.pl" gdzie jest może z 10 osób i mapa DC Bridge (pierwszy raz ją na oczy widziałem). Wziołem snajperkę i bez problemu zdejmowałem biegających i skaczących praktycznie haotycznie przeciwników. Byłem na pozycji widocznej z większości planszy a mimo to ktoś mnie zauważył dopiero za 3-4 śmiertelnym strzałem http://www.intelinside.pl/www.jpg (a dodam że bawiłem się i nie strzelałem od razu w głowę, tylko po parę razy w korpus więc słychać mnie było też długo). Tak więc chyba mam prawo wymagać lepszego poziomu od polskiego ludu. A pytania o moje gg i propozycje wstąpienia do jakiegoś klanu chyba trochę dają do myślenia (chociaż zaznaczam że gram od bardzo niedawna, wg. mnie jeszcze wiele musze się nauczyć, ale grając dzisiaj z jednym z KGW nie odbiegałem tak mocno wynikiem od niego, bodajże 27 vs 35 na zaludnionej mapce). Jak na bardzo świeżo upieczonego gracza na teraz już czasami bardzo nie odbiegam od tzw klanowiczów czyli raczej ludzi który przesiedzieli znacznie więcej.
Assasin napisał(a):
A ja powiem Ci że żadko spotykam na zagranicznych serwerach tak wysoki poziom jak na polskich, szczególnie kiedy grają gracze w/w klanów.

Ja nieraz na zagranicznych serwerach to zginę po parę razy zanim uda mi się wsiąść do czołgu w mojej bazie....

Może przytoczysz tutaj serwery polskie do DC gdzie bez problemu można spotkać ciekawych ludzi, bo ja dysponuje takimi gdzie dużą większość czasu siedzą jak już to max 3-4 osoby a taka gra jest dość nudna. Dopiero przed wieczorami momentami coś sie rusza, ale i tak nie jest to żadna znaczna ilość.

_________________
P4 3.00@4.15Ghz + XP-120 | 2x512MB A-Data DDR566 | Abit IC7-G | 640GB Hitachi Sata | R9800Pro @450/380Mhz | Enermax 600W


Ostatnio edytowano 4 maja 2005, 18:54 przez _EP_, łącznie edytowano 8 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2005, 17:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 kwi 2005, 14:32
Posty: 35
Lokalizacja: Poznań
Raix napisał(a):
Głodny kawałek nr1 : oczko prawde ci powie.

Która jest zgodna z tym co napisałem wyżej o dostępności graczy PL na PL serwerach DC. Aktualnie:

=MON.DC= CLAN SERVER : 3 osoby, mapa DC Lostvillage (fakt z trzema graczami na takiej mapie gra się po prostu świetnie, wciągające to jak mało co...)
KGW http://www.games.bmj.pl : 3 osoby (wtym ty), mapa EL Alamein (j.w)
SKRZAT : 3 osoby, mapa Wake (ech... j/w)

Zbliża się godzina 18 a my tu mamy 9 graczy. Biorąc pod uwagę jakiś niemiecki serwer i np 40 ludzi na mapie EL Alamein, ta liczba jest śmieszna.
Raix napisał(a):
Głodny kawałek nr2 : niemieckie servery w 90% sa bez zasad

Napisz coś czego nie napisałem wyżej.
Raix napisał(a):
Głodny kawałek nr3 : na scenie gdzie jest jeden klan pełną gębą DC i dwa które zaczynają kariere chcesz aby servery (co ja pie... jedyny server) był non stop pełny ?

Wystarczyło by gdyby nie był prawię non stop pusty, lub nie siedziało na nim 3-4 graczy max na planszy pod np. 32.
Raix napisał(a):
Głodny kawałek nr4 : mówisz żę są pąuste, a wiesz jak zapełnia sie servery ? myślisz ze każdy server który ma 10 osob ma je od chwili gdy go włączają do prądu ? POsiedz na nim troche bo narazie nawet jednej godziny na nim nie wysiedziałeś.

Proponuję przetrzeć okulara i przestać używać dennych automatów do szukania statsów bo dzisiaj właśnie siedziałem na polskim.
Raix napisał(a):
Głodny kawałek nr5 : oklepanymi mapami nazywasz : el alamein (dzień pierwszy i drugi) grałeś już jakieś 15h w maju, dc lostvillage i urban po godzince. cornered i wake tez po godzince i to sa te dwie nie oklepane mapy na twojej liscie
http://bftracks.net/appl/bft/Player/view/4188635
reszta to klasyki DC więc prosze nie kłam że grasz w nieoklepane mapki .

Proszę zacznij zastanawiać się nad odpowiadaniem bo tak do niczego nie dojdziemy. Dla twojej wiadomości > Owa stronka http://bftracks.net/ śledzi ludzi po nicku, a pomyśl na chwilę co się dzieje jak ktoś gra na paru nick'ach. Ja bez problemu znalazłem swój drugi i inne mapy/serwery. Także z łaski swojej nie mów że kłamię bo nie masz żadnego pojęcia o tym gdzie ja byłem i co dotychczas widziałem. Nie wspomnę że brat ma również BF1942 na swoim komputerze i z niego też czasami gram, a jak co bardziej obyci wiedzą > inny key to inny userhash, a jak do tego dodamy różne nick'i...

Z resztą np Omaha Beach to nie jest częsty widok na polskich serwerach których zresztą jest tyle co kot napłakał.

_________________
P4 3.00@4.15Ghz + XP-120 | 2x512MB A-Data DDR566 | Abit IC7-G | 640GB Hitachi Sata | R9800Pro @450/380Mhz | Enermax 600W


Ostatnio edytowano 4 maja 2005, 19:02 przez _EP_, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2005, 18:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 kwi 2005, 14:32
Posty: 35
Lokalizacja: Poznań
Wilku:D napisał(a):
to dziwne ze poziom taki sobie bo ostatnio czesto jak gram z kolegami to ludzie wychodzic zaczynaja :/ i na serwerku zostaje kgw mon i moze z 3 obce osoby :/
wiec jak ci sie poziom nudzi to zapraszam w godzinach wieczornych
zawsze sie ktos znajdzie

Będę się powtarzał, ale > jak sądzisz procentowo ilu polskich graczy oferuje poziom conajmniej podobny do twojego pod względem strzelania z RPG? Dzisiaj koło 14 dla przykładu na serwerze KGW nie było nikogo z KGW w nick'u. Tak wiem nie mogę oczekiwac że ktos tak będzie zawsze, ale porównajmy ilu graczy w niemczech o ciekawszym skill'u (od ogółu wszystkich) jest dziennie CZASOWO dostępnych, a ilu graczy w polsce na polskich serwerach (których z góry mówię jest dużo mniej). Druga sprawa że każda moneta ma dwie strony i na niemieckich często występuje basecamping, ale pomijająć to poziom trudności jest naprawdę niekiedy ciekawy.

Zresztą gra na polskim serwerze z liczbą osób 3 na mapie pod 64 osoby to zabawa w ciuciubabkę czy chowanego, większość czasu szukasz człowieka (np. El Alamein).

BTW co do basecampingu: norma to np. giniecie 4-5 razy pod rząd zanim zdążysz wsiąść do czołgu oddalonego o 30 metrów w swojej bazie. Cóż można zrobić z takimi ludźmi... dać przykład. Snajperka w rękę i zakradasz się do bazy przeciwnika. Jednym strzałem w głowę pokazujesz innym jak to fajnie zginąć na parę sekund po włączeniu się do gry. W końcu w realu gdy jakiś samolot atakuje obiekt drugiej strony, to ta druga strona w odwecie atakuje bazę z jakiej ten samolot wystartował. Lecz ciekawiej się gra gdy ta pierwsza nie zaczyna atakować bazy drugiej...

_________________
P4 3.00@4.15Ghz + XP-120 | 2x512MB A-Data DDR566 | Abit IC7-G | 640GB Hitachi Sata | R9800Pro @450/380Mhz | Enermax 600W


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2005, 19:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 18:03
Posty: 668
Lokalizacja: Tychy
koleś to że tatuś ma za dużo kasy a ty za dużo czasu nie oznacza ze taka jest scena. Dziś jest dziń roboczo/szkolny wiec nie pitol mi tu ptysiu ze o 14 nikogo nie było bo równie dobrze możesz powiedzieć ze o 4:30 tez server stoi pusty. Dyskusja o ilości klanów w polsce i niemczech już tu gdzieś była więc polecam wyszukiwarki.
a texty typu "[:: D.C.K ::] Carsten: scheiß Polen" naprawde nie trudno z loga naszego servera wyciągnąć.

MODERZY DO DZIEŁA

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2005, 20:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 kwi 2005, 14:32
Posty: 35
Lokalizacja: Poznań
Raix napisał(a):
koleś to że tatuś ma za dużo kasy a ty za dużo czasu nie oznacza ze taka jest scena. Dziś jest dziń roboczo/szkolny wiec nie pitol mi tu ptysiu ze o 14 nikogo nie było bo równie dobrze możesz powiedzieć ze o 4:30 tez server stoi pusty. Dyskusja o ilości klanów w polsce i niemczech już tu gdzieś była więc polecam wyszukiwarki.
a texty typu "[:: D.C.K ::] Carsten: scheiß Polen" naprawde nie trudno z loga naszego servera wyciągnąć.

MODERZY DO DZIEŁA

Synu to że jesteś ograniczony nie oznacza że możesz wychodzić z tekstem w stylu "tatuś ma za dużo kasy", co zresztą prawdą nie jest. Widać denerwuje ciebie że ktoś kto gra w pewną grę od bardzo nie dawna osiągnoł wynik ~27 podczas gdy ty ~35, albo to że wchodzę o 14 godzinie na serwer KGW i pokazuje screena gdzie mam na tamten czas najwyższe noty. Fakt musi to ciebie boleć, zwłaszcza że ze swojej strony oprócz krzyków nie potrafisz nic przedstawić. Dobrze że nie jestem głową klanu KGW bo gdybym był, to za takie antyreklamy klanu jakie przedstawiłeś właśnie, na pewno zostałbyś usunięty.

_________________
P4 3.00@4.15Ghz + XP-120 | 2x512MB A-Data DDR566 | Abit IC7-G | 640GB Hitachi Sata | R9800Pro @450/380Mhz | Enermax 600W


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2005, 22:54 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2004, 18:06
Posty: 125
hmmm
mowisz ze tak dobrze Ci szlo???
no to Ci powiem ze jak latales ze snajpa przez chyba 20 min na el ala to Ci kiepsko szlo :]
mowisz ze nam nieszlo zbyt dobrze??
a to dziwne
bo na tym serwerku bylem 2 jako pan edwin_pl (nick mojego brata :] - nie chcialo mi sie zmieniac) gralem w twoim teamie potem wylecialem i jak wbilem juz jako Wilku do konca mapy niezle sobie na konto nachapalem
ze Cie prawie dogonilem (a gralem chyba z 9 min) ile ty grales??? chyba nie musze Ci mowic :/
hmmm
idac dalej kiepskie statsy
biorac po uwage ze jak wchodzilem z Raixem na serwer to cala flota powietrza opozycji latala nad baza glowna do tego stopnia ze malo co do jezdzenia bylo to nic dziwnego ze z poczatku szlo nam srednio
no ale ruszylismy z Raixem no i po chwili flagi nasze
no i stralismy sie ich bronic i uwazam ze bardzo dobrze nam szlo
gadka o serwerach polskich???
powiedz mi gdzie ty jestes jak wszyscy graja?????
tyle osob sie dzis przewinelo przez kgw games... ze bania mala
byli ludzie z polski oraz zagraniczni gracze
gralo sie pro a Ciebie nie bylo????
hmmm
sorry raz widzialem ze wchodzisz
no ale zanim sie zaladowales bylo discon...
a ty raz zagrasz o 14 i robisz szum na forum
jak masz tyle czasu zeby grac to sie ciesz bo wielu by tak chialo
ludzie sie ucza, pracuja, maja rodziny, dziwczyny, chlopakow
i najczesciej graja wieczorkiem
mowisz tez o niskim poziomie gry????
ja jakos roznicy nie widze
jak gram na SOE LV czy na polskich LV gra mi sie tak samo
poziom gra nie zalezy od kraju tylko graczy
wejdz na serwer i sam staraj sie tworzyc polska scena DC
bo mowisz ze jest kiepsko i ogolnie do dupy
to wejdz i staraj sie to zmienic
jak wszyscy ci co graja na zagranicznych serwerach zaczna grac na polskich to badz pewny ze all serki beda full
czepiasz sie map
to moze napisz co bys chcial gra
niech kazdy napisze
nam zalezy wlasnie na tym zeby ludzie grali na naszych serwerach
a sytuacja wyglada tak ze jak jest LV to ludzi sporo zmieni sie mapa i nagle bach kazdemu przechodzi ochota na granie
osobiscie nie lubie lv bo gram w bf'a dlatego ze mozna biegac latac plywac jezdzic
wiec lubie mapki gdzie to wszystko jest zmieszane
jest tyle fajnych map w dc
ze pewnie 50% na oczy nie widziales
tyle od Wilka

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2005, 23:36 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2004, 18:06
Posty: 125
a ogolnie to jak nie chcesz grac na polskich to nie graj
pytales o zagraniczne???
][SOE][ LostVillage Only|194.158.97.41:14567
BOOMTOWN DC #3 Lostvillage only|80.160.78.70:27001
BOOMTOWN DC #1 El alamein FF OF|80.160.78.70:27000
jest jeszcze wiele innych
ja np gram zawsze tam gdzie jest ktos znajomy lub tam gdzie jest mapka na ktora mam aktualnie ochote

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL